Finał Igrzysk Młodzieży (Gimnazjada) rocz.2002-04 Białystok 2018 – SGP Pisz w ósemce

Fot. II LO Pisz facebook

W Białymstoku odbył się w weekend (8/10 czerwca) Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży (Gimnazjada) rocz.2002-04. Do rywalizacji stanęło 12 szkół, w tym Samorzędowe Gimnazjum Publiczne w Piszu – wicemistrz SZS województwa warmińsko-mazurskiego. Piszanie bardzo dobrze rozpoczęli turniej, ale z każdą fazą wymagania wzrastały. Ostatecznie zajęli ósme miejsce w turnieju.

Mecze I fazy grupowe

Grupa B

ZS Nr 20 Wrocław – SP Nr 47 Bydgoszcz – 82 : 60

SGP Pisz – ZS Nr 20 Wrocław – 58 : 64

SGP Pisz – SP Nr 47 Bydgoszcz – 67 : 62

Kolejność

1 SGP Pisz

2 ZS nr 20 Wrocław

3 SP nr 47 Bydgoszcz

Mecze II fazy grupowej

Grupa E

GS Dąbrowa Górnicza – ZS Nr 20 Wrocław – 53 : 62

SP Nr 5 Kraków – SGP Pisz – 73 : 44

SP Nr 5 Kraków – ZS Nr 20 Wrocław – 53 : 79

GS Dąbrowa Górnicza – SGP Pisz – 90 : 49

Kolejność

1 ZS nr 20 Wrocław

2 GS Dąbrowa Górnicza

3 SP nr 5 Kraków

4 SGP Pisz

Mecz finałowe

o 7 miejsce

SGP Pisz – SP Nr 13 Gorzów Wlkp. – 38 : 68

o 5 miejsce

GS Dąbrowa Górnicza – PG Nr 6 Słupsk – 56 : 62

o 3 miejsce

SP Nr 5 Kraków – SP Nr 9 Białystok – 43 : 61

o 1 miejsce

ZS Nr 20 Wrocław – SP Nr 3 Tarnobrzeg – 53 : 69

Klasyfikacja drużynowa :

1. SP 3 Tarnobrzeg

2. ZS 20 Wrocław

3. SP 9 Białystok

4. SP 5 Kraków

5. GS Dąbrowa Górnicza

6. PG 6 Słupsk

7. SP 13 Gorzów Wlkp.

8. SGP Pisz

9. SP 4 Skierniewice

10. SP 1 Ostrów Wlkp.

11 ZS Biała Podlaska

12. SP 47 Bydgoszcz

MVP: Jakub Saramak – SP 3 Tarnobrzeg

Król strzelców: Paweł Trypus – SP 9 Białystok

Najlepszy obrońca: Jakub Dekarz – SP 9 Białystok

Najlepsza piątka turnieju ( nagrody ufundował PKK Żubry Białystok)

– Jakub Saramak – SP 3 Tarnobrzeg

– Piotr Niezgoda – SP 3 Tarnobrzeg

– Marek Mitman – ZS 20 Wrocław

– Jakub Szewczuk – SP 9 Białystok

– Hubert Jaworowski – SP 9 Białystok

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach : ( nagroda : 20 % zniżki na letni camp w Sierakowicach dla każdego najlepszego zawodnika w zespole ufundowany przez obóz koszykarski 2018

– SGP Pisz – Jakub Uliszewski

Skład zespołu SKP Pisz

Mateusz Chojnowski, Bartłomiej Kucisz, Damien Mielnicki, Jakub Uliszewski, Szymon zalewski, Jakub Łabędź, Kacper Kwiatkowski, Mateusz Lesiński, Gabriel Raciborski, Albin Kłos, Konrad Mielnicki, trener Paweł Szary

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn