Cross Country Góra Zamkowa Bartoszyce 2019 – W górę i w dół, ale takie jest MTB

Fot finisher.pl

BKK Rant był w niedziele ( 6 października) organizatorem Cross Country Góra Zamkowa Bartoszyce. To jedna z najciekawszych imprez końca sezonu. Trasa jest bardzo atrakcyjna, stworzona dla MTB. W Bartoszycach zjawiło się wielu znanych kolarzy i rywalizacja zwłaszcza w mastersach była bardzo zacięta. W kat. do 30 lat zwyciężył Paweł Kowalkowski przed Edwaedem Tomaszewskim (Kaliningrad) i Jarosławem Wołosiukiem (Olsztyn).

Wśród 40-latków najszybszy okazał się Andrzej Poczopko (Olsztyn), drugie miejsce zajął, Artur Korc, a trzecie Grzegorz Maleszka tez z Olsztyna. Zwycięzcy innych kategorii: do 10 lat: Szymon Głogowski (SK Glob Metal Mrągowo), żaczka: Roksana Kowalska (MDUKS Przyjaźń Bartoszyce), żaki Wiktor Jakubiak (SK Glob Metal Mrągowo, młodziczka: Urszula Sipko (MDUKS Przyjaźń Bartoszyce), młodzik: Nikita Graur (West MTBO Team), juniorka młodsza: Gabeiela Janowicz (Bartoszyce), junior młodszy Bartosz Samul (MSR Mrągowo), junior: Kacper Taraszkiewicz( MSR Mrągowo), Kobiety: Katarzyna Laskowska (Finisher.pl), amator: Krzysztof Radulewicz (MDUKS Przyjaźń Bartoszyce)

Wyniki (nieoficjalne)

Do lat 10

1 Szymon Głogowski SK Glob Metal Mrągowo

2 Michał Nowodzielski MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

3 Aleks Szosteks SK Glob Metal Mrągowo

4 Kacper Reluga MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

5 Wiktor Schillo SK Glob Metal Mrągowo

6 Fedox Vasenki Kaliningrad

7 Mikołaj Kasprzak MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

8 Dawid Szwark

9 Mateusz Biernacki MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

10 Wiktor Sienkiewicz MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

11 Eliza Chaberek MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

12 Igor Kaczmar MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

13 Marina Siekierzycka MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

14 Stanisław Jakacki Endorfiny

Żaczka

1 Roksana Kowalska MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

Żaki

1 Wiktor Jakubiak SK Glob Metal Mrągowo

2 Wiktor Kajetania SK Glob Metal Mrągowo

3 Patryk Sobociński SK Glob Metal Mrągowo

4 Aleksander Walnowicz SK Glob Metal Mrągowo

5 Krystian Wojtkowski SK Glob Metal Mrągowo

6 Dominik Brodzik SK Glob Metal Mrągowo

7 Patryk Okrągły SK Glob Metal Mrągowo

8 Fabian Małek MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

9 Filip Małek MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

10 Mateusz Ignasz MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

Młodziczki

1 Urszula Sipko MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

2 Oliwia Daszkiewicz MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

3 Amelia Kaczmar MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

Młodzicy

1 Nikita Graur West MTBO Team

2 Nikodem Lewandowski MSR Mrągowo

3 Maciej Parzych MSR Mrągowo

4 Michał Stankiewicz MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

Juniorki młodsze

1 Gabriela Janowicz

Juniorzy młodsi

1 Bartosz Samul MSR Mrągowo

2 Mateusz Maleszka Dachland Trek Team

3 Kacper Łubkowski

4 Marian Opęchowski MSR Mrągowo

Juniorzy

1 Kacper Taraszkiewicz MSR Mrągowo

2 Arthem Naumov West MTBO Team

Masters 30

1 Paweł Kowalkowski Piasecki Coscept

2 Edward Tomaszewski Kaliningrad

3 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn

4 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn

5 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn

6 Wojciech Damięcki PSP Mrągowo

7 Arkadiusz Domel Centrum Rowerowe Olsztyn

8 Arkadiusz Justynowicz

9 Bartosz Mienziński Finisher.pl

10 Łukasz Nalewajk WRW Poland

11 Michał Szepetowski Kętrzyn Bike Team

12 Mateusz Tomaszkiewicz Akademia Kolarstwa Olsztyn

13 Sylwester Jakacki Endorfiny

14 Kamil Witkoś

15 Rafał Kotowicz

16 Daniel Osiecki Cyklon Kętrzyn

Masters 40

1 Andrzej Poczopko Cryospace Olsztyn

2 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn

3 Grzegorz Maleszka Renault Team

4 Mariusz Rynkiewicz KK24h

5 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn

6 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko

7 Dmitri Saloviov Kaliningrad

8 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko

9 Karol Ołdakowski

10 Daeiusz Zduńczyk PZU Sports Team

11 Mariusz Olchowy Lotto Bike Team

12 Tomasz Sternicki

13 Janusz Wróblewski MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

14 Adam Kontakiewicz

15 Marek Karczewski KK24h

Masters Kobiety

1 Katarzyna Laskowska Finisher.pl

2 Aleksandra Doianova West MTBO Team

3 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn

Amator

1 Krzysztof Radulewicz MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn