Milko Mazury MTB (9) Krutyń 2019 - Jarosław Wołosiuk z ogromną przewagą

Fot. cisowianka mazovia mtb (ilustracja)

W niedzielę (1 września) obył się 9 etap cyklu Milko Mazury MTB przebiegający pod hasłem „Na tropach Smętka". Bazą był Krutyń, a okoliczne dukty leśne znakomicie nadawały się do wyznaczenia atrakcyjnych Tras. Były one wymagające i bardzo selektywne. W wyścigu Pro zwyciężył Jarosław Wołosiuk (Olsztyn), który na mecie osiągnął 16 minut przewagi nad Arturem Korcem (Olsztyn). Trzeci przyjechał Bartosz Grędziński z Mławy

Rywalizację na najdłuższym dystansie ukończyło osiu zawodników, a poszczególne kategorie wygrali: M2: Krzysztof Majkowski (Dobrzyn), M3: Jarosław Wołosiuk, M4: Artur Korc , M5; Grzegorz Ostrowski (Chorzele). W wyścigu Expert triumfował Grzegorz Maleszka (Olsztyn) przed Bartłomieje Nalazkiem (Mrągowo) i Krzysztofem Kindraszem (Giżycko). Wśród pań pierwsza na mecie zameldowała się Kornelija Kertenyte (Litwa), drugie miejsce zajęła Anna Ostrowska (Chorzele), a trzecie Małgorzata Ejchart (Warszawa). Zwycięzcy kategorii: EK1: Kornelija Kertenyte, EK3: Małgorzata Ejchart , EK4: Małgorzata Jakubowska (Olsztyn), EK5 Anna Ostrowka, EMJ: Kacper Taraszkiewicz (Mrągowo), EM1: Edgaras Svegzda (Litwa), EM2: Bartłomiej Nalazek, EM3: Krzysztof Kindrasz, EM4: Grzegorz Maleszka, EM5: Dariusz Wiśniewski (Olsztyn), EM5: Sławomir Olszewski (Ełk).

W Hobby wystartowało ponad stu kolarzy i tu najszybszy okazał się Daniel Pepla (Wieruchów), drugi był Tomasz Skalski (Piecki), a trzeci Bartosz Zięba (Nidzica). Rywalizację pań wygrała Iwona Zaniewska (Olsztyn) przed Tatiana Mrowiec (Kordaki) i Katarzyną Pawłów (Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: HKJ: Gabriela Janowicz (Bartoszyce), HK2: Magdalena Kołodziejczyk (Szklarnia), HK3: Tatiana Mrowiec, HK4: Iwona Zaniewska, HMJ: Maksymilian Snopczyńskki (Lipków), HM1: Bartosz Zięba, HM2: Łukasz Perkowski (Ełk), HM3: Paweł Bednarek (Mrągowo), HM4: Daniel Pepla, HM5: Wojciech Sowa (Giżycko), HM6: Zenon Dobrzyn (Giżycko)

Jak zwykle odbyły się tez wyścigi dla najmłodszych i młodzieży szkolnej.

Wyniki

Pro

1 WOłOSIUK JAROSłAW Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1989 PRO M3 (Masters M30) 1 02:38:29 1

2 KORC ARTUR Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1973 PRO M4 (Masters M40) 1 02:54:26 2

3 GRĘDZIŃSKI BARTOSZ Mława KROSS STAFF TEAM 1989 PRO M3 (Masters M30) 2 03:01:27 3

4 ŁOPATEK KAMIL Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1988 PRO M3 (Masters M30) 3 03:03:31 4

5 MAJKOWSKI KRZYSZTOF Dobrzyń T4B BIKE TEAM 1994 PRO M2 (Cyklosport) 1 03:06:00 5

6 ZALEWSKI PAWEł Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1978 PRO M4 (Masters M40) 2 03:12:03 6

7 LIPIńSKI MARCIN Pisz OLIKOM TEAM 1988 PRO M3 (Masters M30) 4 03:12:32 7

8 OSTROWSKI GRZEGORZ Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 PRO M5 (Masters M50) 1 03:12:40 8

Kategorie

M2

1 MAJKOWSKI KRZYSZTOF Dobrzyń T4B BIKE TEAM 1994 PRO M2 (Cyklosport) 03:06:00

M3

1 WOłOSIUK JAROSłAW Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1989 PRO M3 (Masters M30) 02:38:29

2 GRęDZIńSKI BARTOSZ Mława KROSS STAFF TEAM 1989 PRO M3 (Masters M30) 03:01:27

3 ŁOPATEK KAMIL Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1988 PRO M3 (Masters M30) 03:03:31

4 LIPIńSKI MARCIN Pisz OLIKOM TEAM 1988 PRO M3 (Masters M30) 03:12:32

M4

1 KORC ARTUR Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1973 PRO M4 (Masters M40) 02:54:26

2 ZALEWSKI PAWEł Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1978 PRO M4 (Masters M40) 03:12:03

M5

1 OSTROWSKI GRZEGORZ Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 PRO M5 (Masters M50 03:12:40

Expert

1 Maleszka Grzegorz Renault Team 1977 EM4 1 02:07:58 1

2 NALAZEK BARTŁOMIEJ Mrągowo STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1992 EM2 1 02:10:20 2

3 KINDRASZ KRZYSZTOF Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1981 EM3 1 02:13:37 3

4 SVEGZDA EDGARAS Kaunas SPRINT-ROWERY.PL 2001 EM1 1 02:17:58 4

5 TARASZKIEWICZ KACPER Mrągowo SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 2002 EMJ 1 02:17:58 5

6 PACZKOWSKI ANDRZEJ Warszawa VIRTUALBIKE.PL 1980 EM3 2 02:18:46 6

7 GOłASZEWSKI KRZYSZTOF Ełk MTB TEAM EŁK 1980 EM3 3 02:19:50 7

8 KLUS BARTłOMIEJ Warszawa MLEKPOL TEAM 1986 EM3 4 02:20:12 8

9 DAMIęCKI WOJCIECH Piecki STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1990 EM2 2 02:22:11 9

10 SOBIERAJSKI PIOTR Bartoszyce WTW-POLAND.COM 1975 EM4 2 02:22:25 10

11 DUDZIńSKI TOMEK Kętrzyn CYKLON KĘTRZYN 1982 EM3 5 02:22:29 11

12 TUMANIEC DARIUSZ Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1973 EM4 3 02:22:36 12

13 ŻUCZKOWSKI MARCIN Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1978 EM4 4 02:23:07 13

14 WISNIEWSKI DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 EM5 1 02:25:16 14

15 SKOROBOGATY RAFAł Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1981 EM3 6 02:25:56 15

16 ŁUBIńSKI ŁUKASZ Białystok EUROPEGAS SSANGYONG TEAM 1986 EM3 7 02:25:57 16

17 KARWOWSKI MACIEJ Łomża MLEKPOL TEAM 1977 EM4 5 02:26:18 17

18 RADZKI DANIEL Olsztyn MICHELIN TEAM 1980 EM3 8 02:27:46 18

19 AIT SI BAYH ABDALLAH Olsztyn MICHELIN TEAM 1990 EM2 3 02:29:00 19

20 ZALEWSKI WIESłAW Mrągowo MLEKPOL TEAM 1963 EM5 2 02:30:06 20

21 KERTENYTE KORNELIJA Ziezmariai SPRINT-ROWERY.PL 2001 EK1 1 02:33:01 1

22 WITTLIEB ROBERT Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1973 EM4 6 2:34:06 21

23 ZAGOżDżON WITOLD Nidzica CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1962 EM5 3 02:35:18 22

24 OSTROWSKA ANNA Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 EK5 1 02:37:16 2

25 KULIK RYSZARD Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1971 EM4 7 02:37:13 23

26 BUCZYńSKI ADAM Różnowo CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1976 EM4 8 02:37:41 24

27 OLSZESKI SłAWOMIR Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1957 EM6 1 02:38:50 25

28 ZDUńCZYK DARIUSZ Olsztyn PZU SPORT TEAM 1974 EM4 9 02:45:20 26

29 EJCHART MAłGORZATA Warszawa VIRTUALBIKE.PL 1980 EK3 1 02:48:35 3

30 MASZKOWSKI ROBERT Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1979 EM4 10 02:48:53 27

31 BUTAUTAS AZUOLAS Kaunas SPRINT-ROWERY.PL 2004 EMJ 2 02:53:44 28

32 BOJDZIńSKA EWELINA Warszawa VELCREDO 1984 EK3 2 02:54:28 4

33 KLECH JERZY Olsztyn 1975 EM4 11 02:55:27 29

34 KACZYńSKI PIOTREK Mrągowo STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1979 EM4 12 2:59:49 30

35 JAKUBOWSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 EK4 1 03:05:12 5

36 LUBERADZKA MONIKA Warszawa SZPRYCHA GIżYCKO 1988 EK3 3 03:07:18 6

37 ŚWIDERSKA ANNA Ełk MTB TEAM EŁK 1974 EK4 2 03:15:57 7

Kategorie

EK1

1 KERTENYTE KORNELIJA Ziezmariai SPRINT-ROWERY.PL 2001 EK1 02:33:01

EK3

1 EJCHART MAłGORZATA Warszawa VIRTUALBIKE.PL 1980 EK3 02:48:35

2 BOJDZIńSKA EWELINA Warszawa VELCREDO 1984 EK3 02:54:28

3 LUBERADZKA MONIKA Warszawa SZPRYCHA GIżYCKO 1988 EK3 03:07:18

EK4

1 JAKUBOWSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 EK4 03:05:12

2 ŚWIDERSKA ANNA Ełk MTB TEAM EŁK 1974 EK4 03:15:57

EK5

1 OSTROWSKA ANNA Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 EK5 02:37:16

EMJ

1 TARASZKIEWICZ KACPER Mrągowo SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 2002 EMJ 02:17:58

2 BUTAUTAS AZUOLAS Kaunas SPRINT-ROWERY.PL 2004 EMJ 02:53:44

EM1

1 SVEGZDA EDGARAS Kaunas SPRINT-ROWERY.PL 2001 EM1 02:17:58

EM2

1 NALAZEK BARTŁOMIEJ Mrągowo STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1992 EM2 02:10:20

2 DAMIęCKI WOJCIECH Piecki STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1990 EM2 02:22:11

3 AIT SI BAYH ABDALLAH Olsztyn MICHELIN TEAM 1990 EM2 02:29:00

EM3

1 KINDRASZ KRZYSZTOF Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1981 EM3 02:13:37

2 PACZKOWSKI ANDRZEJ Warszawa VIRTUALBIKE.PL 1980 EM3 02:18:46

3 GOłASZEWSKI KRZYSZTOF Ełk MTB TEAM EŁK 1980 EM3 02:19:50

EM4

1 Maleszka Grzegorz Renault Team 1977 EM4 02:07:58

2 SOBIERAJSKI PIOTR Bartoszyce WTW-POLAND.COM 1975 EM4 02:22:25

3 TUMANIEC DARIUSZ Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1973 EM4 02:22:36

EM5

1 WISNIEWSKI DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 EM5 02:25:16

2 ZALEWSKI WIESłAW Mrągowo MLEKPOL TEAM 1963 EM5 02:30:06

3 ZAGOżDżON WITOLD Nidzica CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1962 EM5 02:35:18

EM6

1 OLSZESKI SłAWOMIR Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1957 EM6 02:38:50

Hobby

1 PEPLA DANIEL Wieruchów RENAULT TEAM 1971 HM4 1 45:38 1

2 SKALSKI TOMASZ Piecki RENAULT TEAM 1973 HM4 2 46:48 2

3 ZIĘBA BARTOSZ Nidzica 2001 HM1 1 46:59 3

4 BEDNAREK PAWEł Mrągowo 1986 HM3 1 48:09 4

5 POLONIS WIKTOR Płock PłOCKI KLUB KOLARSKI 1978 HM4 3 48:16 5

6 SNOPCZYńSKI MAKSYMILIAN Lipków WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2003 HMJ 1 48:08 6

7 NOWALSKI WOJCIECH Wilkasy SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 2 48:22 7

8 PERKOWSKI ŁUKASZ Ełk AUTO-REKIN 1991 HM2 1 48:35 8

9 PIERZCHAłA ROBERT Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1976 HM4 4 48:37 9

10 BRONIKOWSKI PRZEMEK Wiązowna OLIKOM TEAM 1977 HM4 5 48:39 10

11 MOLENDA RAFAł Olsztyn SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 3 49:22 49:23 11

12 DOBRZYN ZENON Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1957 HM6 1 49:24 12

13 GORBACZ ŁUKASZ Kruklanki 1976 HM4 6 49:40 13

14 BOKUNIEWICZ ŁUKASZ Ełk AUTO-REKIN 1988 HM3 4 49:52 14

15 GIAK MAREK Olsztyn LOTTO BIKE TEAM OLSZTYN 1986 HM3 5 50:02 50:04 15

16 WRóBLEWSKI NIKODEM Suwałki KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 2004 HMJ 2 50:48 16

17 TOMASZKIEWICZ MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1985 HM3 6 51:15 17

18 ZARANKO MICHAł Pisz OLIKOM TEAM 2002 HM1 2 51:23 18

19 SOWA WOJCIECH Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1968 HM5 1 51:27 19

20 JUSTYNOWICZ ARKADIUSZ Samolubie 1985 HM3 7 51:53 20

21 CHODAń BARTłOMIEJ Giżycko 1999 HM2 2 51:43 21

22 OłDAKOWSKI KAROL Olsztyn 1977 HM4 7 52:02 22

23 TRYKACZ MARCIN Wilkasy SZPRYCHA GIżYCKO 1977 HM4 8 52:14 52:15 23

24 SZKLARSKI ZDZISłAW Kadzidło KK24H 1979 HM4 9 52:07 24

25 REJZNER MICHAł Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1986 HM3 8 52:23 25

26 BUłA WOJCIECH Szczytno 1990 HM2 3 52:25 26

27 ZARANKO GRZEGORZ Pisz OLIKOM TEAM 1975 HM4 10 52:31 4 27

28 WOJTCZUK WOJCIECH Węgorzewo 1983 HM3 9 52:42 28

29 GOłęBIOWSKI BARTłOMIEJ Olsztyn 1969 HM5 2 52:41 29

30 NALEWAJK ŁUKASZ Mrągowo WTW-POLAND.COM 1986 HM3 10 53:01 30

31 KUBACKI IGOR Galindia 2005 HMJ 3 53:07 31

32 GOłęBIOWSKI ZENON Pisz OLIKOM TEAM 1956 HM6 2 53:31 32

33 WOJCIEKIAN DAMIAN Kętrzyn 1979 HM4 11 53:24 33

34 SMOłUGA BARTOSZ Ostróda 1978 HM4 12 54:07 34

35 FIJAłKOWSKI GRZEGORZ Giżycko 1990 HM2 4 54:10 35

36 KERTENIS IGNAS Sodu SPRINT-ROWERY.PL 2006 HMJ 4 54:19 36

37 ŻEBROWSKI ROBERT Ostróda MTB OSTRóDA TEAM 1976 HM4 13 54:48 37

38 GąSIEWSKI KRZYSZTOF Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1983 HM3 11 54:56 38

39 WANAT PIOTR Bociania MSR OLSZTYN 1993 HM2 5 54:36 39

40 DAMIęCKI TOMASZ Olsztyn 1975 HM4 14 55:25 40

41 SKWARSKI WITOLD Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1959 HM6 3 55:08 41

42 CHARUBIN SłAWOMIR Pisz MLEKPOL TEAM 1964 HM5 3 55:42 42

43 ANTONIAK PAWEł Pisz OLIKOM TEAM 1989 HM3 12 5:46 43

44 NAKIELSKI KONRAD Krutyń OSP KRUTYń 1985 HM3 13 55:55 44

45 SUPIńSKI JANUSZ Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1959 HM6 4 56:02 45

46 OSIECKI DANIEL Kętrzyn CYKLON KĘTRZYN 1981 HM3 14 56:16 46

47 RAPCZYńSKI GRZEGORZ Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1980 HM3 15 56:26 47

48 SNOPCZYńSKI MICHAł Lipków 1976 HM4 15 56:14 48

49 JAKUBCZYK DOMINIK Pisz 1996 HM2 6 02:50 21.2 56:07 56:43 49

50 OLCHOWY MARIUSZ Olsztyn LOTTO BIKE TEAM OLSZTYN 1972 HM4 16 56:21 50

51 STERNICKI TOMASZ Mrągowo GRUPETTO MRąGOWO 1971 HM4 17 56:58 51

52 WYSZYńSKI WOJCIECH Giżycko 1978 HM4 18 57:05 52

53 PILCZUK PIOTR Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1986 HM3 16 57:19 53

54 SZABUNIA JAROSłAW Pisz OLIKOM TEAM 1978 HM4 19 57:37 54

55 HOGIEL PAWEł Węgorzewo 1967 HM5 4 57:37 55

56 JANKUN FILIP Mrągowo 1987 HM3 17 57:28 56

57 JUDYCKI MACIEJ Różnowo KRAMER S.A. 1985 HM3 18 57:52 57

58 MARTYNIUK PAWEł Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1981 HM3 19 58:43 58

59 SKRODZKI ŁUKASZ Pisz OLIKOM TEAM 1982 HM3 20 58:5159

60 POSTóJ ANDRZEJ Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1958 HM6 5 9:01 60

61 ZANIEWSKA IWONA Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1963 HK4 1 59:17 1

62 LENKIEWICZ RYSZARD Wydminy MASTERS GIżYCKO 1962 HM5 5 59:33 61

63 GROCHOWSKI PIOTR Olsztyn 1975 HM4 20 03:01 19.8 59:54 01:00:28 62

64 KULAS PIOTR KrutyŃ OSP KRUTYń 1974 HM4 21 01:00:13 63

65 KARAś MICHAł Olsztyn 1981 HM3 21 01:00:23 64

66 KORNACKI GRZEGORZ Ostróda 1985 HM3 22 01:00:24 65

67 MROWIEC TATIANA Kordaki 1981 HK3 1 01:01:02 2

68 SMOLAK MICHAł Giżycko 1982 HM3 23 01:00:45 66

69 REMISZEWSKI MAREK Pisz OLIKOM TEAM 1967 HM5 6 01:01:27 67

70 KUźBICKI PIOTR Gizycko 1989 HM3 24 01:02:30 68

71 POGORZELSKI MACIEJ Mrągowo WTW-POLAND.COM 1980 HM3 25 01:03:24 69

72 SIUDA PAWEł Olsztyn MSR OLSZTYN 1996 HM2 7 01:03:34 70

73 TOMASZEWSKI FILIP Trygort 2004 HMJ 5 01:04:23 71

74 RASZKIEWICZ JACEK Ostróda 1969 HM5 7 01:05:02 72

75 BELKA ŁUKASZ Mragowo 1983 HM3 26 01:05:13 73

76 DEPTUłA JAN Olsztyn KRAMER S.A. 1971 HM4 22 01:05:18 74

77 ŁOSOWSKI DAWID Giżycko 1978 HM4 23 01:05:33 75

78 JANOWSKI MAREK Ostróda MTB OSTRóDA TEAM 1980 HM3 27 1:05:50 76

79 KOWALEWSKI EDWARD Pisz OLIKOM TEAM 1947 HM6 6 01:09:12 77

80 NAPIóRKOWSKI KAROL Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1983 HM3 28 01:09:04 78

81 PAWłóW KATARZYNA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1986 HK3 2 01:09:58 3

82 MILEWSKI MIROSłAW Pisz OLIKOM TEAM 1984 HM3 29 01:09:43 79

83 DEPTUŁA KATARZYNA Łyse 1982 HK3 3 03:35 16.7 01:11:31 4

84 RYNKIEWICZ MARIUSZ Myszyniec KK24H 1978 HM4 24 01:11:33

85 Wojtal Zbigniew Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1949 HM6 7 01:12:08 81

86 KONSTANTYNOWICZ SYLWIA Giżycko MASTERS GIżYCKO 1976 HK4 2 01:12:15 01:12:52 5

87 SAKOWICZ ALEKSANDER Giżycko 2005 HMJ 6 01:13:10 82

88 FELCZYńSKI TOMASZ Warszawa 1976 HM4 25 001:13:18 83

89 KONTAKIEWICZ ADAM Kętrzyn 1976 HM4 26 01:13:44 84

90 ORłOWSKI JAN Dywity 1953 HM6 8 01:14:55 85

91 JANOWICZ GABRIELA Bartoszyce MDK UKS PRZYJAŹŃ 2003 HKJ 1 03:48 15.8 01:15:50 6

92 PRZYBYłOWSKI MICHAł Pisz OLIKOM TEAM 2005 HMJ 7 1:16:01 86

93 KOłODZIEJCZYK MAGDALENA Szklarnia 1990 HK2 1 01:17:42 7

94 RADź BARTEK Supraśl EUROPEGAS SSANGYONG TEAM 1988 HM3 30 01:18:37 87

95 JUDYCKA URSZULA Różnowo KRAMER S.A. 1987 HK3 4 01:22:08 8

96 STęPKA BARTOSZ Ostróda 1989 HM3 31 01:23:07 88

97 DOMIN EWELINA Jakubowo 1990 HK2 2 01:23:32 9

98 ANTOCHOWSKI JAN Ostróda 1953 HM6 9 01:24:22 89

99 TOMASZEWSKI WITOLD Trygor 1975 HM4 27 01:24:58 90

100 WISZNIEWSKA KATARZYNA Szestno WTW-POLAND.COM 1981 HK3 5 01:26:01 10

101 KACZANOWSKI FELIKS Krutyń OSP KRUTYń 1955 HM6 10 04:45 12.6 01:34:54 91

102 NAKIELSKI ROMAN Mrągowo OSP KRUTYń 1980 HM3 32 04:48 01:35:54

Kategorie

HKJ

1 JANOWICZ GABRIELA Bartoszyce MDK UKS PRZYJAŹŃ 2003 HKJ 01:15:50

HK2

1 KOłODZIEJCZYK MAGDALENA Szklarnia 1990 HK2 01:17:42

2 DOMIN EWELINA Jakubowo 1990 HK2 01:23:32

HK3

1 MROWIEC TATIANA Kordaki 1981 HK3 01:01:02

2 PAWłóW KATARZYNA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1986 HK3 01:10:11

3 DEPTUŁA KATARZYNA Łyse 1982 HK3 01:11:31

HK4

1 ZANIEWSKA IWONA Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1963 HK4 59:17

2 KONSTANTYNOWICZ SYLWIA Giżycko MASTERS GIżYCKO 1976 HK4 01:12:15

HMJ

1 SNOPCZYńSKI MAKSYMILIAN Lipków WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2003 HMJ 48:08

2 WRóBLEWSKI NIKODEM Suwałki KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 2004 HMJ 50:48

3 77 KUBACKI IGOR Galindia 2005 HMJ 53:07

HM1

1 ZIĘBA BARTOSZ Nidzica 2001 HM1 46:59

2 ZARANKO MICHAł Pisz OLIKOM TEAM 2002 HM1 51:23

HM2

1 PERKOWSKI ŁUKASZ Ełk AUTO-REKIN 1991 HM2 48:35

2 CHODAń BARTłOMIEJ Giżycko 1999 HM2 51:43

3 BUłA WOJCIECH Szczytno 1990 HM2 52:25

HM3

1 BEDNAREK PAWEł Mrągowo 1986 HM3 48:09

2 NOWALSKI WOJCIECH Wilkasy SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 48:22

3 MOLENDA RAFAł Olsztyn SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 49:22

HM4

1 PEPLA DANIEL Wieruchów RENAULT TEAM 1971 HM4 45:38

2 SKALSKI TOMASZ Piecki RENAULT TEAM 1973 HM4 46:48

3 POLONIS WIKTOR Płock PłOCKI KLUB KOLARSKI 1978 HM4 48:16

HM5

1 SOWA WOJCIECH Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1968 HM5 51:27

2 GOłęBIOWSKI BARTłOMIEJ Olsztyn 1969 HM5 52:41

3 CHARUBIN SłAWOMIR Pisz MLEKPOL TEAM 1964 HM5 55:42

HM6

1 DOBRZYN ZENON Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1957 HM6 49:24

2 GOłęBIOWSKI ZENON Pisz OLIKOM TEAM 1956 HM6 53:31

3 SKWARSKI WITOLD Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1959 HM6 55:08

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn