Milko Mazury MTB Mrągowo 2019 – Tym razem element większej całości

Fot. Jarosław Wołosiuk facebook

W sobotę (20 lipca) w Mrągowie odbył się kolejny etap cyklu Milko Mazury MTB. To wydarzenie miało szczególny charakter, bowiem towarzyszyło Mistrzostwom Polski w kolarstwie Górskim. Zawodnicy startowali na trasach, gdzie walczy się o krajowy championat. . Ze względu na MP obsada nie była tak liczna, zwłaszcza wśród najbardziej zaawansowanych kolarzy. Ale emocji nie zabrakło.

Wyścig Pro wygrał Jarosław Wołosiuk (Olsztyn), drugi był Paweł Baranek (Mrągowo), a trzeci Paweł Kuszmider (Płońsk) „Medalistów” dzieliły spore różnice czasowe. Zwycięzcy kategorii: M2: Kamil Kuszmider, M3: Jarosław Wołosiuk, M4 Radosław Kamiński (Regimin), M5: Grzegorz Ostrowski (Chorzele).

W Expercie triumfował Patryk Kowalski (Sandomierz) przed  Pawłem Ciunelem (Olsztyn) i Michałem Wróblewskim (Giżycko). Wśród pań najszybsza okazała się Edyta Kryńska (Białystok), za nią finiszowała Anna Ostrowska (Chorzele), a następnie Marta Raszkiewicz (Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: EMJ: Patryk Kowalski, EM1: Błażej Glinko (Białystok, EM2: Paweł Ciunel, EM3: Michał Wróblewski, EM4: Tomasz Skalski (Piecki), EM5: Dariusz Wiśniewski (Olsztyn), EK2: Edyta Kryńska, EM3: Marta Raszkiewicz, EK4 Małgorzata Jakubowska (Olsztyn), EK5: Anna Ostrowska.

W wyścigu na najkrótszym dystansie (Hobby) pierwszy przyjechał Mariusz Krzywiel (Gdynia), a następnie Tomasz Pietrzycki (Białystok) i Marek Ejzemberg (Łodziska), W rywalizacji pań najszybsza była Tatiana Mrowiec (Probark Mały) przed Gabrielą Janowicz (Bartoszyce) i Eweliną Domin (Jakubowo). Zwycięzcy kategorii: HMJ: Oliwier Daszkiewicz (Mrągowo), HM1: Michał Zaranko (Pisz), HM2: Bartłomiej Chodań (Giżycko), HM3: Rafał Molenda (Olsztyn), HM4: Mariusz Krzywiel, HM5: Jan Goleń (Krosno), HM6: Zenon Gołębiowski (Pisz), HKJ: Gabriela Janowicz, HK2: Ewelina Domin, HN3 Tatiana Mrowiec.

Wyniki

Pro Open

1 WOłOSIUK JAROSłAW Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1989 PRO M3 (Masters M30) 1 01:14:23 1

2 BARANEK PAWEł Mrągowo AIRBIKE.PL 1986 PRO M3 (Masters M30) 2 01:17:06 2

3 KUSZMIDER KAMIL Płońsk CATENA WYSZKóW 1992 PRO M2 (Cyklosport) 1 01:19:29 3

4 NADANY MARIUSZ Sokółka SKK SOKół 1990 PRO M2 (Cyklosport) 2 01:23:58 4

5 WISZNIEWSKI MATEUSZ Mrągowo WTW-POLAND.COM 1982 PRO M3 (Masters M30) 3 01:24:46 5

6 CHOJECKI DAMIAN VYT YV 1997 PRO M2 (Cyklosport) 3 01:25:14 6

7 GRęDZIńSKI BARTOSZ Mława KROSS STAFF TEAM 1989 PRO M3 (Masters M30) 4 01:26:44 7

8 PUź MACIEJ Warszawa MYBIKE 1980 PRO M3 (Masters M30) 5 01:34:17 8

9 SUPERSON MARCIN Gdynia / Epicentrum EPICENTRUM 1991 PRO M2 (Cyklosport) 4 01:34:53 9

10 KAMIńSKI RADOSłAW Regimin T4B BIKE TEAM 1977 PRO M4 (Masters M40) 1 01:35:05 10

11 KOźMIńSKI PAWEł Olsztyn MICHELIN TEAM 1973 PRO M4 (Masters M40) 2 01:35:31 11

12 OSTROWSKI GRZEGORZ Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 PRO M5 (Masters M50) 1 01:42:04 12

Kategorie

Pro M2

1 KUSZMIDER KAMIL Płońsk CATENA WYSZKóW 1992 PRO M2 (Cyklosport) 01:19:29

2 NADANY MARIUSZ Sokółka SKK SOKół 1990 PRO M2 (Cyklosport) 01:23:58

3 CHOJECKI DAMIAN VYT YV 1997 PRO M2 (Cyklosport) 01:25:14

Pro M3

1 WOłOSIUK JAROSłAW Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1989 PRO M3 (Masters M30) 01:14:23

2 BARANEK PAWEł Mrągowo AIRBIKE.PL 1986 PRO M3 (Masters M30) 01:17:06

3 WISZNIEWSKI MATEUSZ Mrągowo WTW-POLAND.COM 1982 PRO M3 (Masters M30) 01:24:46

Pro M4

1 KAMIńSKI RADOSłAW Regimin T4B BIKE TEAM 1977 PRO M4 (Masters M40) 01:35:05

2 KOźMIńSKI PAWEł Olsztyn MICHELIN TEAM 1973 PRO M4 (Masters M40) 01:35:31

Pro M5

1 OSTROWSKI GRZEGORZ Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 PRO M5 (Masters M50) 01:42:04

Expert Open

1 KOWALSKI PATRYK Sandomierz SPORT SERWIS SANDOMIERZ 2002 EMJ 1 46:08 1

2 CIUNEL PAWEł Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1991 EM2 1 46:49 2

3 WRóBLEWSKI MICHAł Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1988 EM3 1 48:09 3

4 ANDRZEJCZYK PIOTR Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1992 EM2 2 48:16 4

5 MICHALCZYK PRZEMYSłAW Mrągowo RENAULT TEAM 1981 EM3 2 48:36 5

6 JAKóBOWSKI BłAżEJ Belsk Duży WGR TEAM 1992 EM2 3 49:42 6

7 KLUS BARTłOMIEJ Warszawa MLEKPOL TEAM 1986 EM3 3 49:52 7

8 NALAZEK BARTŁOMIEJ Mrągowo STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1992 EM2 4 50:11 8

9 TRZCIńSKI KAROL Szczytno KROSS STAFF TEAM 1982 EM3 4 50:45 9

10 SKALSKI TOMASZ Piecki RENAULT TEAM 1973 EM4 1 51:32 10

…..............................................................

14 DOMEL ARKADIUSZ Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1989 EM3 8 53:19 14

15 DAMIęCKI WOJCIECH Piecki STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1990 EM2 5 53:31 15

19 SOBIERAJSKI PIOTR Bartoszyce WTW-POLAND.COM 1975 EM4 2 55:22 19

21 ŻUCZKOWSKI MARCIN Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1978 EM4 3 56:33 21

22 RADZKI DANIEL Olsztyn MICHELIN TEAM 1980 EM3 12 57:03 22

23 BOBROWSKI PIOTR Karolewo 1995 EM2 6 57:25 23

24 WISNIEWSKI DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 EM5 1 57:21 24

25 BANUL RAFAł Chorzele CRYOSPACE OLSZTYN 1977 EM4 4 57:46 25

27 ZALEWSKI WIESłAW Mrągowo MLEKPOL TEAM 1963 EM5 2 58:03 27

28 KUSIEK RADOSŁAW MrĄgowo STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1978 EM4 5 58:18 28

29 DęBSKI KRZYSZTOF Olsztyn MICHELIN TEAM 1980 EM3 14 58:39 29

37 GRZYBEK TOMASZ Kętrzyn 1978 EM4 7 01:05:04 36

41 ZAGOżDżON WITOLD Nidzica CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1962 EM5 3 01:11:03

45 RASZKIEWICZ MARTA Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1986 EK3 1 01:14:38 3

46 DUDKIEWICZ DANIEL Mroków LOTTO BIKE TEAM OLSZTYN 1980 EM3 20 01:15:31 43

47 ŻURALSKI RAFAł Elbląg 1982 EM3 21 01:18:54 44

48 CHMIELEWSKA MAGDA Kętrzyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1990 EK2 2 01:20:25 4

49 JAKUBOWSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 EK4 1 01:26:51 5

Kategorie mężczyzn

EMJ

1 KOWALSKI PATRYK Sandomierz SPORT SERWIS SANDOMIERZ 2002 EMJ 46:08

2 HORODEńSKI JęDRZEJ Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM 2002 EMJ 55:08

EM1

1 GLINKO BłAżEJ Białystok EUROPEGAS SSANGYONG TEAM 2001 EM1 01:02:26

EM2

1 CIUNEL PAWEł Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1991 EM2 46:49

2 ANDRZEJCZYK PIOTR Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1992 EM2 48:16

3 JAKóBOWSKI BłAżEJ Belsk Duży WGR TEAM 1992 EM2 49:42

EM3

1 WRóBLEWSKI MICHAł Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1988 EM3 48:09

2 MICHALCZYK PRZEMYSłAW Mrągowo RENAULT TEAM 1981 EM3 48:36

3 KLUS BARTłOMIEJ Warszawa MLEKPOL TEAM 1986 EM3 49:52

EM4

1 SKALSKI TOMASZ Piecki RENAULT TEAM 1973 EM4 51:32 5

2 SOBIERAJSKI PIOTR Bartoszyce WTW-POLAND.COM 1975 EM4 55:22

3 ŻUCZKOWSKI MARCIN Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1978 EM4 56:33

EM5

1 WISNIEWSKI DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 EM5 57:21

2 ZALEWSKI WIESłAW Mrągowo MLEKPOL TEAM 1963 EM5 58:03

3 ZAGOżDżON WITOLD Nidzica CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1962 EM5 3 01:11:03

EM6

Kobiety open

1 KRYńSKA EDYTA Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM 1999 EK2 01:04:11

2 OSTROWSKA ANNA Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 EK5 01:06:34

3 RASZKIEWICZ MARTA Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1986 EK3 01:14:38

4 CHMIELEWSKA MAGDA Kętrzyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1990 EK2 01:20:25

5 JAKUBOWSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 EK4 01:26:51

Kategorie

EK2

1 KRYńSKA EDYTA Białystok DABARTI / PIE3CKI TEAM 1999 EK2 01:04:11

2 CHMIELEWSKA MAGDA Kętrzyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1990 EK2 01:20:25

EK3

1 RASZKIEWICZ MARTA Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1986 EK3 01:14:38

EK4

1 JAKUBOWSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 EK4 01:26:51

EK5

1 OSTROWSKA ANNA Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 EK5 01:06:34

Hobby open

1 KRZYWIEL MARIUSZ Gdynia ROWEROWE PRZYMORZE 1971 HM4 1 30:25 1

2 PIETRZYCKI TOMASZ Białystok SRALPE POLSKA 1978 HM4 2 31:33 2

3 EJZEMBERG MAREK Łodziska XTREME SPORT OSTROłęKA 1975 HM4 3 33:47 3

4 MOLENDA RAFAł Olsztyn SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 1 33:58 4

5 TRYKACZ MARCIN Wilkasy SZPRYCHA GIżYCKO 1977 HM4 4 36:06 5

6 BOKUNIEWICZ ŁUKASZ Ełk AUTO-REKIN 1988 HM3 236:17 6

7 CHODAń BARTłOMIEJ Giżycko 1999 HM2 1 36:24 7

8 NALEWAJK ŁUKASZ Mrągowo WTW-POLAND.COM 1986 HM3 3 36:32 8

9 NOWALSKI WOJCIECH Wilkasy SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 4 37:00 9

10 NOWAKOWSKI ADAM Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1989 HM3 5 37:0810

…............................................

11 OłDAKOWSKI KAROL Olsztyn 1977 HM4 5 38:09 11

13 JUSTYNOWICZ ARKADIUSZ Samolubie 1985 HM3 6 38:49 13

14 ZARANKO MICHAł Pisz OLIKOM TEAM 2002 HM1 1 38:56 14

15 ŻEBROWSKI ROBERT Ostróda MTB OSTRóDA TEAM 1976 HM4 7 38:56 15

16 DASZKIEWICZ OLIWIER Mrągowo SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 2005 HMJ 1 39:08 16

17 PIERZCHAłA ROBERT Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1976 HM4 8 39:33 17

19 GORBACZ ŁUKASZ Kruklanki 1976 HM4 9 39:56 19

20 KUBACKI IGOR Galindia MLEKPOL TEAM 2005 HMJ 3 40:19 20

21 CHMIELEWSKI MATEUSZ Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1991 HM2 2 40:22 21

23 WOJTCZUK WOJCIECH Węgorzewo 1983 HM3 7 41:22 23

24 REJZNER MICHAł Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1986 HM3 8 41:52 24

26 RUSZCZYK MARCIN Ryn 1983 HM3 9 42:46 26

27 STERNICKI TOMASZ Mrągowo GRUPETTO MRąGOWO 1971 HM4 11 42:44 27

28 OLCHOWY MARIUSZ Olsztyn LOTTO BIKE TEAM OLSZTYN 1972 HM4 12 43:13 43:21 28

29 KRYSIEWICZ ERYK Giżycko 2002 HM1 2 44:04 29

30 KORNACKI GRZEGORZ Ostróda 1985 HM3 10 44:02 30

32 WYSZYńSKI WOJCIECH Giżycko 1978 HM4 13 44:25 32

33 WYRZYKOWSKI ARKADIUSZ Ełk 1984 HM3 11 44:36 33

34 PICHLER WIKTOR Mrągowo SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 2006 HMJ 5 45:29 34

35 JUDYCKI MACIEJ Różnowo KRAMER S.A. 1985 HM3 12 45:36 35

36 WłODARCZYK ARKADIUSZ G: Mrągowo, 1969 HM5 2 46:04 36

38 ZARANKO GRZEGORZ Pisz OLIKOM TEAM 1975 HM4 15 46:18 38

39 RAPCZYńSKI GRZEGORZ Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1980 HM3 13 46:39 39

41 SMOLAK MICHAł Giżycko 1982 HM3 14 48:02 41

42 GOłęBIOWSKI ZENON Pisz OLIKOM TEAM 1956 HM6 1 48:35 42

43 BUłA WOJCIECH Szczytno 1990 HM2 3 49:06 43

44 SZYMAńSKI PIOTREK Piecki STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1982 HM3 15 49:45 44

45 SMOłUGA BARTOSZ Ostróda 1978 HM4 16 50:02 45

46 GOłęBIOWSKI BARTłOMIEJ Olsztyn 1969 HM5 4 50:11 46

47 PASZKOWSKI PIOTR Ełk 1992 HM2 4 50:18 47

49 BELKA ŁUKASZ Mragowo 1983 HM3 16 51:37 49

51 ZEMBRZUSKI JACEK Olsztyn KRAMER S.A. 1981 HM3 17 2:06 51

52 LENKIEWICZ RYSZARD Wydminy MASTERS GIżYCKO 1962 HM5 5 52:19 52

53 POSTóJ ANDRZEJ Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1958 HM6 3 53:03 53

54 PILCZUK PIOTR Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1986 HM3 18 53:44 54

55 MROWIEC TATIANA Probark Mały 1981 HK3 1 4:12 1

56 JUDYCKI MARCIN Różnowo KRAMER S.A. 1981 HM3 19 57:21 55

57 RASZKIEWICZ JACEK Ostróda 1969 HM5 6 57:57 56

58 KOTOWICZ RAFAł Górowo Iławeckie 1988 HM3 20 59:06 57

59 KUCZYŃSKI ARKADIUSZ Kętrzyn 1983 HM3 21 59:09 58

61 JANOWSKI MAREK Ostróda MTB OSTRóDA TEAM 1980 HM3 22 01:01:19 60

62 DEPTUłA JAN Olsztyn KRAMER S.A. 1971 HM4 18 01:02:07 61

63 JANOWICZ GABRIELA Bartoszyce MDK UKS PRZYJAŹŃ 2003 HKJ 1 01:04:21 2

64 DOMIN EWELINA Jakubowo 1990 HK2 1 01:09:34 3

65 ZEMBRZUSKA MAłGORZATA Olsztyn KRAMER S.A. 1982 HK3 2 01:12:05 4

66 JUDYCKA URSZULA Różnowo KRAMER S.A. 1987 HK3 3 01:15:05 5

Kategorie mężczyźni

HMJ

1 DASZKIEWICZ OLIWIER Mrągowo SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 2005 HMJ 39:08

2 SAPIEJA ADAM Sławno LKK LUKS SŁAWNO 2006 HMJ 39:33

3 KUBACKI IGOR Galindia MLEKPOL TEAM 2005 HMJ 40:19

HM1

1 ZARANKO MICHAł Pisz OLIKOM TEAM 2002 HM1 38:56

2 KRYSIEWICZ ERYK Giżycko 2002 HM1 2 44:04

HM2

1 CHODAń BARTłOMIEJ Giżycko 1999 HM2 36:24

2 CHMIELEWSKI MATEUSZ Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1991 HM2 40:22

3 BUłA WOJCIECH Szczytno 1990 HM2 9:06

HM3

1 MOLENDA RAFAł Olsztyn SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 33:58

2 BOKUNIEWICZ ŁUKASZ Ełk AUTO-REKIN 1988 HM3 36:17

3 NALEWAJK ŁUKASZ Mrągowo WTW-POLAND.COM 1986 HM3 36:32

HM4

1 KRZYWIEL MARIUSZ Gdynia ROWEROWE PRZYMORZE 1971 HM4 30:25

2 PIETRZYCKI TOMASZ Białystok SRALPE POLSKA 1978 HM4 31:33

3 EJZEMBERG MAREK Łodziska XTREME SPORT OSTROłęKA 1975 HM4 33:47

HM5

1 GOLEń JAN Krosno 1966 HM5 44:11

2 WłODARCZYK ARKADIUSZ G: Mrągowo, P: Mrągowski, W: WarmiŃsko-mazurskie 1969 HM5 46:04

3 KARCZEWSKI MAREK Czarnowiec 4 KK24H 1966 HM547:37

HM6

1 GOłęBIOWSKI ZENON Pisz OLIKOM TEAM 1956 HM6 05:47 10.4 23:49 48:35

2 MALINOWSKI ZENON Łomża MLEKPOL TEAM 1956 HM6 06:06 9.8 25:07 51:09

3 POSTóJ ANDRZEJ Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1958 HM6 3 53:03

Kobiety open

1 MROWIEC TATIANA Probark Mały 1981 HK3 06:28 9.3 26:25 54:12

2 JANOWICZ GABRIELA Bartoszyce MDK UKS PRZYJAŹŃ 2003 HKJ 01:04:21

3 DOMIN EWELINA Jakubowo 1990 HK2 01:09:34

4 ZEMBRZUSKA MAłGORZATA Olsztyn KRAMER S.A. 1982 HK3 01:12:05

5 JUDYCKA URSZULA Różnowo KRAMER S.A. 1987 HK3 01:15:05

Kategorie kobiety

HKJ

1 JANOWICZ GABRIELA Bartoszyce MDK UKS PRZYJAŹŃ 2003 HKJ 01:04:21

HK2

1 DOMIN EWELINA Jakubowo 1990 HK2 01:09:34

HK3

1 MROWIEC TATIANA Probark Mały 1981 HK3 06:28 9.3 26:25 54:12

2 ZEMBRZUSKA MAłGORZATA Olsztyn KRAMER S.A. 1982 HK3 01:12:05

3 JUDYCKA URSZULA Różnowo KRAMER S.A. 1987 HK3 01:15:05

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn