Milko Mazury MTB (5) 2019 - W krainie Króla Sielaw trasy znakomite, 3 godziny walki i sekunda różnicy

Fot. milko mazury mtb facebook

Piąty etap cyklu Milko Mazury MTB odbył się w niedzielę (23 czerwca) w Mikołajkach i przebiegał pod hasłem „W krainie Króla Sielaw”. Na świetnie przygotowanych urozmaiconych trasach frekwencja dopisała zwłaszcza w konkurencjach skierowanych do kolarzy mniej zaawansowanych. We wszystkich trzech wyścigach walka była zacięta.

W Pro najlepsi zawodnicy jechali prawie trzy godziny, a na mecie zwycięzcę Jarosława Wołosiuka (Olsztyn) od drugiego na mecie Andrzeja Poczopko (Olsztyn) dzieliła zaledwie sekunda. Za nimi z prawie 9-minutową strata przyjechał Piotr Kryński (Białystok). Zwycięzcy kategorii: M2: Piotr Kryński, M3: Jarosław Wołosiuk, M4 Andrzej Poczopko, M5: Grzegorz Ostrowski (Chorzele)

W wyscigu Expert tirumfował Karol Ostaszewski (Jabłonna) przed Grzegorzem Maleszka (Olsztyn) i Pawłem Ciunelem (Olsztyn). Wśród pań najszybsza okazała się Kornelija Kertenyte (Litwa), drugie miejsce zajęła Anna Ostrowska (Chorzele), a trzecie Katarzyna Ebert (Warszawa). Zwycięzcy kategorii: EK1: Kornelija Kertenyte, EK3: Katarzyna Ebert, EK4 Anna Świderska (Ełk), EK5: Anna Ostrowska (Chorzele), EMJ: Marius Ludauskas (Litwa), EM1: Edgaras Svegzda (Litwa), EM2: Karol Ostaszewski, EM4: Grzegorz Maleszka, EM5: Wiesław Grala (Mrągowo), EM6: Zenon Malinowski (Łomża).

Na najkrótszym dystansie (Hobby) pierwszy na mecie był Daniel Pepla (Wieruchów), drugi Łukasz Perkowski (Ełk), a trzeci Dawid Bojarczyk (Łapy) W rywalizacji kobiet tirumfowala Aleksandra Doianova (Rosja), przed Tatianą Mrowiec (Probark Mały) i Katarzyną Salik (Augustów) . Zwycięzcy kategorii: HKJ: Gabriela Janowicz (Bartoszyce), HK2: Aleksandra Doianova, HK3: Tatiana Mrowiec, HK4: Katarzyna Salik, HMJ: Tadas Żilionis (Litwa), HM1: Dawid Bojarczyk , HM2: Łukasz Perkowski, HM3: Rafal Molenda (Olsztyn), HM4: Daniek Pepla, HM5: Arkadiusz Włodarczyk (Mrągowo), HM6: Zenon Dobrzyn (Gizycko).

Jak zwykle odbyły się też wyścigi dla dzieci i młodzieży: w kategorii do 13 lat zwyciężyli: Maciej Parzych (Mrągowo) i Zuzanna Gruszecka (Mława), do 10 lat: Wiktor Jakubiak (Mrągowo) i Maja Kateszczenko (Prostki), do 8 lat: Anna Supińska (Prostki)

Wyniki

Pro

1 WOłOSIUK JAROSłAW Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1989 PRO M3 (Masters M30) 1 02:45:56 1

2 POCZOPKO ANDRZEJ Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1978 PRO M4 (Masters M40) 1 02:45:57 2

3 KRYŃSKI PIOTR Białystok VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 2001 PRO M2 (Cyklosport) 1 02:54:28 3

4 TOMASHEVSKIY EDUARD Kaliningrad WEST MTBO TEAM 1982 PRO M3 (Masters M30) 2 02:57:15 4

5 DUMčIUS MATAS Kaunas S - SPORTAS 1994 PRO M2 (Cyklosport) 2 03:01:28 5

6 PERKOWSKI DAMIAN Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1996 PRO M2 (Cyklosport) 3 03:06:31 6

7 PANGLISZ KONRAD Białystok PIE3CKI TEAM 2002 PRO M2 (Cyklosport) 4 03:13:17 7

8 OSTROWSKI GRZEGORZ Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 PRO M5 (Masters M50) 1 03:24:53 8

9 OLSZESKI SłAWOMIR Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1957 PRO M5 (Masters M50) 2 03:51:15 9

Expert

1 OSTASZEWSKI KAROL Jabłonna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1998 EM2 1 01:53:33 1

2 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn RENAULT TEAM 1977 EM4 1 2

3 CIUNEL PAWEł Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1991 EM2 2 01:54:38 3

4 ŁUKASZEWSKI ŁUKASZ Witowo SZPRYCHA GIżYCKO 1988 EM3 1 01:55:02 4

5 SVEGZDA EDGARAS Kaunas SPRINT-ROWERY.PL 2001 EM1 1 01:58:24 5

6 KINDRASZ KRZYSZTOF Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1981 EM3 2 01:58:57 6

…...............................

8 ANDRZEJCZYK PIOTR Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1992 EM2 4 01:59:55 8

12 MICHALCZYK PRZEMYSłAW Mrągowo RENAULT TEAM 1981 EM3 6 02:02:39 12

13 KROM WOJCIECH Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1983 EM3 7 02:03:14 13

15 PIOTROWSKI TOMASZ Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1974 EM4 2 02:04:15 15

16 TUMANIEC DARIUSZ Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1973 EM4 3 02:04:26 16

17 SOBIERAJSKI PIOTR Bartoszyce WTW-POLAND.COM 1975 EM4 4 02:04:36 17

18 GOłASZEWSKI KRZYSZTOF Ełk MTB TEAM EŁK 1980 EM3 9 02:04:59 18

20 AIT SI BAYH ABDALLAH Olsztyn MICHELIN TEAM 1990 EM2 5 02:05:42 20

21 SKOROBOGATY RAFAł Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1981 EM3 10 02:06:59 21

22 GRALA WIESłAW Mrągowo 1961 EM5 1 02:07:43 22

23 DOMEL ARKADIUSZ Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1989 EM3 11 02:08:33 23

26 ŻUCZKOWSKI MARCIN Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1978 EM4 5 02:12:42 26

27 BANUL RAFAł Chorzele CRYOSPACE OLSZTYN 1977 EM4 6 02:13:55 27

28 WISNIEWSKI DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 EM5 2 02:14:20 28

29 KUSIEK RADOSŁAW MrĄgowo STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1978 EM4 7 02:14:25 29

30 DAMIęCKI WOJCIECH Piecki STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1990 EM2 7 02:14:22 0 30

32 ZALEWSKI WIESłAW Mrągowo GRUPETTO MRąGOWO 1963 EM5 3 02:14:43 32

33 JAKUBOWSKI BARTłOMIEJ Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1990 EM2 8 02:16:03 33

34 DęBSKI KRZYSZTOF Olsztyn MICHELIN TEAM 1980 EM3 13 02:16:02 34

39 KULIK RYSZARD Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1971 EM4 10 02:18:46 38

42 ZAGOżDżON WITOLD Nidzica CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1962 EM5 5 02:19:29 40

43 ZDUńCZYK DARIUSZ Olsztyn PZU SPORT TEAM 1974 EM4 11 02:19:34 41

44 BROCHACKI LECH Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1961 EM5 6 02:21:05 42

45 WłODARCZYK MARIUSZ Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1978 EM4 12 02:21:17 43

48 MASZKOWSKI ROBERT Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1979 EM4 13 02:24:30 45

49 BERNAT DAWID Ełk MTB TEAM EŁK 1981 EM3 15 02:27:36 46

50 JANUS DAWID Ketrzyn ZUZGARACINGTEAM:P 1983 EM3 16 02:29:09 47

51 BANUL KONRAD Chorzele CRYOSPACE OLSZTYN 2000 EM1 2 02:30:59 48

52 RASZKIEWICZ MARTA Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1986 EK3 2 02:30:59 4

53 KACZYńSKI PIOTREK Mrągowo STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 1979 EM4 14 02:31:02 49

60 BAZYDłO ADAM Pisz OLIKOM TEAM 1971 EM4 18 02:38:34 55

61 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn MICHELIN TEAM 1972 EM4 19 02:39:16 56

62 ŚWIDERSKA ANNA Ełk MTB TEAM EŁK 1974 EK4 1 02:44:07 6

63 BIAłKOWSKA MARTA Elbląg 1987 EK3 4 02:45:36 7

64 GURBA KRYSTIAN Elbląg UNIPRO-BUD ELBLĄG 1980 EM3 19 02:45:36 57

65 JAKUBOWSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 EK4 2 02:52:44 8

66 BOGUCKI BARTOSZ Olsztyn MICHELIN TEAM 1981 EM3 20 02:55:41 58

68 ŻERO DAGMARA Będzin GHOSTBIKERS 1985 EK3 5 03:12:07 9

Kobiety

1KERTENYTE KORNELIJA Ziezmariai SPRINT-ROWERY.PL 2001 EK1 0 01:29:44 02:18:29

2 OSTROWSKA ANNA Chorzele T4B BIKE TEAM 1961 EK5 01:30:50 02:19:01

3 EBERT KATARZYNA Warszawa 1981 EK3 02:24:14

4 RASZKIEWICZ MARTA Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1986 EK3 02:30:59

5 EJCHART MAłGORZATA Warszawa VIRTUALBIKE.PL 1980 EK3 02:33:55

6 ŚWIDERSKA ANNA Ełk MTB TEAM EŁK 1974 EK4 02:44:07

7 BIAłKOWSKA MARTA Elbląg 1987 EK3 02:45:36

8 JAKUBOWSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 EK4 02:52:44

9 ŻERO DAGMARA Będzin GHOSTBIKERS 1985 EK3 03:12:07

Hobby

1 PEPLA DANIEL Wieruchów RENAULT TEAM 1971 HM4 1 01:01:40 1

2 PERKOWSKI ŁUKASZ Ełk AUTO-REKIN 1991 HM2 1 01:01:52 2

3 BOJARCZAK DAWID Łapy AGR PODLASIE 2000 HM1 1 01:01:50 3

4 ZIęBA BARTOSZ Nidzica 2001 HM1 2 01:01:55 4

5 BOJARCZAK MICHAł Łapy AGR PODLASIE 1974 HM4 2 01:01:52 5

6 MOLENDA RAFAł Olsztyn SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 1 01:02:07 6

…...............................................

7 LENKIEWICZ PAWEł Wydminy 15 GIżYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 1990 HM2 2 01:03:00 7

8 TARASZKIEWICZ KACPER Mrągowo SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 2002 HM1 3 01:02:54 8

12 TRYKACZ MARCIN Wilkasy SZPRYCHA GIżYCKO 1977 HM4 5 01:04:53 12

13 PIERZCHAłA ROBERT Olsztyn CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 1976 HM4 6 01:04:54 13

14 GIAK MAREK Olsztyn LOTTO BIKE TEAM OLSZTYN 1986 HM3 3 01:06:00 14

15 DOBRZYN ZENON Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1957 HM6 1 01:06:27 15

16 BOKUNIEWICZ ŁUKASZ Ełk AUTO-REKIN 1988 HM3 4 01:07:11 1 16

17 TOMASZKIEWICZ MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1985 HM3 5 01:07:20 17

18 BEDNAREK PAWEł Mrągowo 1986 HM3 6 01:07:36 18

20 ZARANKO MICHAł Pisz OLIKOM TEAM 2002 HM1 4 01:07:58 20

21 ŻEBROWSKI ROBERT Ostróda MTB OSTRóDA TEAM 1976 HM4 7 01:08:00 21

22 ŻEBROWSKI JęDRZEJ Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2000 HM1 5 01:09:39 22

24 NOWALSKI WOJCIECH Wilkasy SZPRYCHA GIżYCKO 1988 HM3 8 01:09:45 24

25 GORBACZ ŁUKASZ Kruklanki 1976 HM4 8 01:09:48 25

27 OłDAKOWSKI KAROL Olsztyn 1977 HM4 9 01:10:15 27

28 ZARANKO GRZEGORZ Pisz OLIKOM TEAM 1975 HM4 10 01:10:16 28

29 GUZEWICZ ARTUR Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1984 HM3 9 01:10:14 29

30 FIJAłKOWSKI GRZEGORZ Giżycko 1990 HM2 3 01:11:12 30

31 REJZNER MICHAł Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1986 HM3 10 01:11:48 31

32 BUłA WOJCIECH Szczytno 1990 HM2 4 01:12:05 32

33 BOBROWSKI PIOTR Karolewo 1995 HM2 5 01:12:26 33

34 WITTLIEB ROBERT Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1973 HM4 11 01:12:35 34

35 NALEWAJK ŁUKASZ Mrągowo WTW-POLAND.COM 1986 HM3 11 01:12:40 35

36 KRYSIEWICZ ERYK Giżycko 2002 HM1 6 1:12:56 0 36

37 CHODAń BARTłOMIEJ Giżycko 1999 HM2 6 01:12:58 37

38 ORZECHOWSKI ALAN Olsztyn 1995 HM2 7 01:12:46 38

39 SKWARSKI WITOLD Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1959 HM6 2 01:12:53 39

41 WłODARCZYK ARKADIUSZ G: Mrągowo, P: Mrągowski, Warmińsko-mazurskie 1969 HM5 1 01:12:59 41

42 WOJTCZUK WOJCIECH Węgorzewo 1983 HM3 12 01:12:58 42

43 SUPIńSKI JANUSZ Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1959 HM6 3 001:13:01 43

44 GOłęBIOWSKI BARTłOMIEJ Olsztyn 1969 HM5 2 01:12:57 44

46 GRELA WIESłAW Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1952 HM6 4 01:13:37 46

47 OLCHOWY MARIUSZ Olsztyn LOTTO BIKE TEAM OLSZTYN 1972 HM4 13 01:13:46 47

49 TWORKOWSKI WOJCIECH Szczytno SZCZYTNO MTB TRAILS - ROWEROWY SAM 1975 HM4 14 01:14:22 49

50 DASZKIEWICZ OLIWIER Mrągowo SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 2005 HMJ 4 01:14:56 50

51 KUBACKI IGOR Ruciane-nida 2005 HMJ 5 01:15:02 51

52 GąSIEWSKI KRZYSZTOF Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1983 HM3 14 01:15:18 52

53 RAPCZYńSKI GRZEGORZ Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1980 HM3 15 01:15:18 53

54 ZWALIńSKI TOMASZ Dąbrówno 1989 HM3 16 01:15:10 54

55 WYRZYKOWSKI ARKADIUSZ Ełk 1984 HM3 17 01:16:08 55

56 JAKUBCZYK DOMINIK Pisz 1996 HM2 8 01:17:06 56

57 JUDYCKI MACIEJ Różnowo KRAMER S.A. 1985 HM3 18 01:17:11 57

58 SMOłUGA BARTOSZ Ostróda 1978 HM4 15 01:18:04 58

59 NAKIELSKI KONRAD Krutyń OSP KRUTYń 1985 HM3 19 01:18:04 59

60 WYSZYńSKI WOJCIECH Giżycko 1978 HM4 16 01:19:15 60

62 DEMBIńSKI HENRYK Iława LKK ZIEMIA LUBAWSKA 1958 HM6 5 01:19:41 62

63 MROWIEC MICHAł Probark Mały 1972 HM4 18 01:19:49 63

64 BUBIENKO PAWEł Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1989 HM3 20 01:19:55 64

66 KARAś MICHAł Olsztyn 1981 HM3 21 01:20:27 0 66

68 MROWIEC TATIANA Probark Mały 1981 HK3 1 1:21:06 2

69 KOZłOWSKI ROBERT Giedajty SG-SQUAD 1977 HM4 20 01:21:24 67

70 GUTOWSKI TOMASZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1953 HM6 6 01:21:45 68

71 KUPRIAN SZYMON Olsztyn 1983 HM3 22 01:21:53 69

72 PILCZUK PIOTR Ełk MTB EŁK- PROSTKI 1986 HM3 23 01:22:33 70

75 ZANIEWSKA IWONA Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1963 HK4 2 01:23:52 4

77 MARTYNIUK PAWEł Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1981 HM3 25 01:24:57 72

79 KULAS PIOTR KrutyŃ OSP KRUTYń 1974 HM4 21 01:25:08 74

80 SWAKOWSKI TOMASZ Olsztyn 1983 HM3 26 01:25:17 75

81 RASZKIEWICZ JACEK Ostróda 1969 HM5 4 01:25:21 76

82 SADLAK ŁUKASZ Olsztyn 1983 HM3 27 01:25:43 77

83 PASZCZYK KATARZYNA Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1969 HK4 3 03:07 01:26:40 6

84 PASZKOWSKI PIOTR Ełk 1992 HM2 9 1:26:35 78

85 PAWłóW KATARZYNA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1986 HK3 3 01:26:51 7

86 ZIELINSKI GRZEGORZ Olsztyn 1979 HM4 22 01:27:04 79

87 KOZIKOWSKA ANNA Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1987 HK3 4 01:26:56 8

88 STERNICKI TOMASZ Mrągowo GRUPETTO MRąGOWO 1971 HM4 23 01:28:11 80

89 MICHALUK PIOTR Mikołajki 1983 HM3 28 01:28:34 81

90 KOPEć MICHAł Jonkowo HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1991 HM2 10 01:28:51 82

91 ZEMBRZUSKI JACEK Olsztyn KRAMER S.A. 1981 HM3 29 01:28:59 83

92 JANOWSKI MAREK Ostróda MTB OSTRóDA TEAM 1980 HM3 30 01:29:46 84

93 TYSZKIEWICZ MARIUSZ Olsztyn 1975 HM4 24 01:30:09 85

94 OCHRYMCZUK ANNA Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1976 HK4 4 01:30:11 9

95 MILEWSKI MIROSłAW Pisz OLIKOM TEAM 1984 HM3 31 01:30:46 86

96 TURALSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 HK4 5 01:31:06 10

97 DEPTUłA JAN Olsztyn KRAMER S.A. 1971 HM4 25 01:31:25 87

98 JUDYCKI MARCIN Różnowo KRAMER S.A. 1981 HM3 32 01:31:28 88

99 ŁOSOWSKI DAWID Giżycko 1978 HM4 26 01:31:53 89

100 SZEPIETOWSKI RADOSłAW Ełk 1988 HM3 33 01:32:23 90

101 CHOMICKA MARIA Olsztyn 1987 HK3 5 01:34:57 11

102 ŻÓŁTAŃSKI JAKUB Olsztyn 1978 HM4 27 01:35:58 91

103 NAPIóRKOWSKI KAROL Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1983 HM3 34 01:35:58 92

104 JANOWICZ GABRIELA Bartoszyce MDK UKS PRZYJAŹŃ 2003 HKJ 1 01:39:59 12

106 DOMIN EWELINA Jakubowo 1990 HK2 2 01:44:33 13

107 392 KOłODZIEJCZYK MAGDALENA Szklarnia 1990 HK2 3 01:44:32 14

109 RUMIńSKI LESZEK Ostróda MTB OSTRóDA TEAM 1978 HM4 29 01:51:01 95

110 JUDYCKA URSZULA Różnowo KRAMER S.A. 1987 HK3 6 01:54:44 15

111 POCZOPKO AURELIA Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1977 HK4 6 01:59:47 16

112 KACZANOWSKI FELIKS Krutyń OSP KRUTYń 1955 HM6 7 02:09:23 96

Kobiety

1 DOIANOVA ALEKSANDRA Kalihihgad WEST MTBO TEAM 1998 HK2 01:20:51

2 MROWIEC TATIANA Probark Mały 1981 HK301:21:06

3SALIK KATARZYNA Augustów AUGUSTóW MTB TEAM 1978 HK4 01:23:36

4 ZANIEWSKA IWONA Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN 1963 HK4 01:23:52

5KASZEWIAK KAROLINA Warszawa 1989 HK3 01:24:25

6 PASZCZYK KATARZYNA Ełk PT MAZURY TEAM EłK 1969 HK4 01:26:40

7 PAWłóW KATARZYNA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1986 HK3 01:26:51

8 KOZIKOWSKA ANNA Giżycko SZPRYCHA GIżYCKO 1987 HK3 01:26:56

9 OCHRYMCZUK ANNA Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1976 HK4 01:30:11

10 TURALSKA MAłGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 HK4 01:31:06

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn