Northtec MTB Zimą (2) Mrozy 2019 – Walka do ostatnich metrów: Piasecki przed Wołosiukiem

Fot. Zbyszek Kowalski

W niedzielę (10 lutego) w Mrozach odbył się drugi wyścig cyklu Northtec MTB Zimą. W wyścigu głównym (1/2Pro) pasjonująca walkę stoczyli dwaj reprezentanci Warmii i Mazur. Na finiszu Patryk Piasecki (Mrągowo) o dwie sekundy wyprzedził Jarosława Wołosiuka (Olsztyn). W dziesiątce znaleźli się jeszcze: Paweł Ciunel (Olsztyn)-5, Andrzej Poczopko (Olsztyn)-9 i Artur Korc (Olsztyn)-10. Wśród pań druga była Marta Raszkiewicz (Olsztyn)

Piasecki iWołosiuk zdominowali oczywiście kategorię MM2, w MM1 drugi był Masymilian Dawid (Olsztyn), podobnie Andrzej Poczopko w MM3. Artur Korc zajął trzecie miejsce w MM4. W wyścigu Fit, czterech kolarzy Warmii i Mazur stanęło na podium w swoich grupach wiekowych. Na drugich pozycjach uplasowali się: Marian Opęchowski (Biskupiec) w FMJ, Bartosz Zięba (Nidzica) w FM0 oraz Sławomir Dłoniak (Bogdany) w FM6. W tej kategorii trzeci był Janusz Supiński (Prostki)

Wyniki

1/2 Pro

Kobiety open

1 Żyżyńska-Galeńska Krystyna Warszawa 01:59:51

2 Raszkiewicz Marta Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:06:32

3 Kapłon Aleksandra Warszawa Go Sport Team 02:07:21

Mężczyźni open

1 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 01:29:35

2 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:29:37

3 Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team 01:29:57

4 Olejniczak Przemysław Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów 01:30:22

5 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:31:40

6 Michalak Paweł Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 01:32:56

........................

9 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:33:00

10 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:33:03

20 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:38:02

22 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 01:39:52

23 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:40:42

26 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:41:45

46 Domel Arkadiusz Olecko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:47:13

53 Skorobogaty Rafał Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:53:18

Kategorie

MM1

2 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:40:42

MM2

1 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 01:29:35

2 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:29:37

3 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:31:40

10 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:38:02

15 Domel Arkadiusz Olecko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:47:13

MM3

2 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:33:00

6 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 01:39:52

19 Skorobogaty Rafał Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:53:18

MM4

3 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:33:03

5 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:41:45

Fit open

Mężczyźni

1 Sawa Robert FM3 Turka PIE3CKI TEAM 00:48:38

2 Kozłowski Grzegorz FM1 Wiskitki 00:48:46

3 Panglisz Konrad FM0 Białystok PIE3CKI TEAM 00:48:46

4 Pietrzycki Tomasz FM3 Białystok PIE3CKI TEAM 00:48:49

5 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 00:49:48

6 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk FM2 Warszawa Wesoła Nasz Bike Team 00:50:24

..................

16 Sobierajski Piotr FM3 Bartoszyce wtw-poland.com 00:53:47

18 Zięba Bartosz FM0 Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team 00:53:50

24 Łopatek Kamil FM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 00:54:28

30 Opęchowski Marian FMJ Biskupiec MSR Mrągowo 00:55:08

33 Zieliński Krzysztof FM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 00:55:29

50 Trykacz Marcin FM3 Wilkasy Szprycha Giżycko 00:57:28

54 Dłoniak Sławomir FM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 00:58:21

61 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:00:15

68 Gryn Szymon FM0 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:01:10

141 Gutowski Kamil FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:17:06

157 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 01:28:51

Kategorie

FMJ

2 Opęchowski Marian FMJ Biskupiec MSR Mrągowo 00:55:08

7 Gutowski Kamil FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:17:06

FM0

2 Zięba Bartosz FM0 Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team 00:53:50

5 Gryn Szymon FM0 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:01:10

13 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 01:28:51

FM2

7 Łopatek Kamil FM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 00:54:28

FM3

6 Sobierajski Piotr FM3 Bartoszyce wtw-poland.com 00:53:47

18 Trykacz Marcin FM3 Wilkasy Szprycha Giżycko 00:57:28

FM4

5 Zieliński Krzysztof FM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 00:55:29

FM6

2 Dłoniak Sławomir FM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 00:58:21

3 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:00:15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn