II Jesienny Maraton MTB o Puchar Wójta Gminy Rybno 2018 – Najważniejsze, że z uśmiechem

Fot. serwis informacyjny Syla

W sobotę (20 października) przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II Jesienny Maraton MTB o Puchar Wójta Gminy Rybno. Około 100 uczestników rywalizowało na dwóch dystansach (57 km i 35 km) w 14 kategorii wiekowych mężczyzn i kobiet. Najlepszych uhonorowano statuetkami i pamiątkami, a wszyscy w miłej atmosferze spędzili czas w obficie zaopatrzonym bufecie.

Wprawdzie w kategoriach open triumfowali goście spoza Warmii i Mazur, ale kolarze z naszego województwa też plasowali się w czołówkach. W wyścigu długim w open i kat. M1 drugi był Michał Wyżlic, a trzeci Mariusz Kaczyński (Nowe Miasto Lubawskie), w M2 drugie miejsce zajął Krzysztof Piotrowski (Działdowo), a trzecie Krzysztof Sułowski (Ryn). Tę konkurencję wygrał Bartosz Grędziński (Mława)

Na średnim dystansie w open tuż za zwyciężczynią Wiolettą Kucharską (Golub Dobrzyn) finiszowała Zuzanna Wilk (Pasłęk), a trzecia była Joanna Kwiatkowska (Iława). W kategorii junior triumfowała Zuzanna Wilk przed Zuzanna Knozowską (Gronowo), w K1 drugie miejsce wywalczyła Joanna Kwiatkowska, a w K3 pierwsze miejsce zajęła Joanna Filipczyk (Ostróda) a trzecie Danuta Kołatka (Iława). Wśród mężczyzn pierwszy na metę przyjechał Sławomir Furmanek (Kartuzy). Najszybszy z zawodników Warmii i Mazur był Sebastian Rogalski z Działdowa, który znalazł się tuż za podium. W grupie juniorów zwyciężył Wojciech Kowalczyk (Susz) przed Witoldem Szczawińskim i Dawidem Łątkowskim (obaj Lubawa). W M1 drugi był Tomasz Dobrowolski (Działdowo), w M3 pierwszy Zbigniew Kołatka (Iława), a trzeci Andrzej Klodowski (Nowe Miasto Lubawskie), w najstarszej grupie drugie miejsce zajął Marian Maciejewski (Iława)

Dystans długi (57 km)

Open

1 Grędziński Bartosz Kross Staff Team Mława M1(19-39lat) 01:51:12.96

2 Wyżlic Michał Komobike Scott Lubawa M1(19-39lat) 01:51:22.84

3 Kaczyński Mariusz NML Nowe Miasto Lub M1(19-39lat) 01:52:12.36

4 Strzemieczny Tomasz Płock M1(19-39lat) 01:52:13.04

5 Rudziński Paweł Twister Team Mława M1(19-39lat) 02:00:49.41

6 Żurel Michał Cyklisci Rypin M1(19-39lat) 02:01:59.49

................

8 Janus Dawid Zuzga Racing Team Kętrzyn M1(19-39lat) 02:10:21.63

9 Piotrowski Krzysztof Bike Sport Działdowo Działdowo M2(40-49lat) 02:13:00.84

10 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lub M1(19-39lat) 02:21:10.66

11 Sułowski Krzysztof Ryn M2(40-49lat) 02:29:37.44

Kategorie

M1 (19/39 lat)

2 Wyżlic Michał Komobike Scott Lubawa M1(19-39lat) 01:51:22.84

3 Kaczyński Mariusz NML Nowe Miasto Lub M1(19-39lat) 01:52:12.36

7 Janus Dawid Zuzga Racing Team Kętrzyn M1(19-39lat) 02:10:21.63

8 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lub M1(19-39lat) 02:21:10.66

M2 (40/49 lat)

2 Piotrowski Krzysztof Bike Sport Działdowo Działdowo M2(40-49lat) 02:13:00.84

3 Sułowski Krzysztof Ryn M2(40-49lat) 02:29:37.44

Dystans średni (35 km)

Kobiety

Open

1 Kucharska Wioletta GTR GOLUB-DOBRZYŃ K1(19-39lat) 01:24:20.03

2 Wilk Zuzanna Team Mustang Pasłęk Pasłęk Juniorki(14-18lat) 01:25:15.33

3 Kwiatkowska Joanna Mundur na Rowerze Iława K1(19-39lat) 01:26:19.44

4 Badowska Danuta GTR Golub-Dobrzyń K2(40lat+) 01:26:52.33

5 Wenderlich Magdalena Lipno K1(19-39lat) 01:29:26.72

6 Filipczyk Joanna Ostróda Runners Ostróda K2(40lat+) 01:40:35.68

7 Kołatka Danuta IŁAWA BIEGA Iława K2(40lat+) 01:40:40.94

8 WRZOSEK KATARZYNA Nowe Miasto Lub K2(40lat+) 02:00:33.15

9 Knozowska Zuzanna Gronowo Juniorki(14-18lat) 02:01:42.47

Kategorie

Juniorki (14/18 lat)

1 Wilk Zuzanna Team Mustang Pasłęk Pasłęk Juniorki(14-18lat) 01:25:15.33

2 Knozowska Zuzanna Gronowo Juniorki(14-18lat) 02:01:42.47

K1 (19/39 lat)

2 Kwiatkowska Joanna Mundur na Rowerze Iława K1(19-39lat) 01:26:19.44

K2 (40 lat+)

2 Filipczyk Joanna Ostróda Runners Ostróda K2(40lat+) 01:40:35.68

3 Kołatka Danuta IŁAWA BIEGA Iława K2(40lat+) 01:40:40.94

4 WRZOSEK KATARZYNA Nowe Miasto Lub K2(40lat+) 02:00:33.15

Mężczyźni

Open

1 Furmanek Slawomir Mtb Start Trec Kartuzy Tczew M2(40-49lat) 01:06:15.97

2 Łasiński Paweł VISOTEC Brodnica Brodnica M2(40-49lat) 01:07:33.49

3 Bińczak Arkadiusz CYKLO KWIDZYN KWIDZYN M2(40-49lat) 01:07:33.72

4 Rogalski Sebastian DZIAŁDOWO SKLEP RYBNY Działdowo M2(40-49lat) 01:07:36.69

5 Kaliszewski Mariusz KS Szafranki Ostróda M2(40-49lat) 01:08:10.97

6 POLONIS WIKTOR PŁOCKI KLUB KOLARSKI PŁOCK M1(19-39lat) 01:09:11.33

.....................

7 Kowalczyk Wojciech Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz Junior(14-18lat) 01:09:12.43

8 Dobrowolski Tomasz Bike Sport Działdowo Działdowo M1(19-39lat) 01:09:12.57

9 Szczawiński Witold TERRA LUBAVIA Lubawa Junior(14-18lat) 01:10:29.87

12 Kołakowski Rafał Rozbiegane Działdowo Działdowo M2(40-49lat) 01:11:02.47

13 Kosiński Jarosław Tri Negu IŁAWA M2(40-49lat) 01:11:20.47

14 Lewandowski Rafał Bike Sport Działdowo Działdowo M1(19-39lat) 01:11:26.57

15 Kordas Jędrzej Lidzbark M1(19-39lat) 01:11:33.21

21 Kołatka Zbigniew BRAK Iława M3(50-59lat) 01:12:42.28

25 Maluchnik Jarosław Lee Cougan MTB Team Działdowo M1(19-39lat) 01:14:52.38

26 ROMANOWSKI JAROSŁAW EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ SUSZ M2(40-49lat) 01:16:16.09

32 Standarski Szymon Rybno M1(19-39lat) 01:19:00.92

34 Kłodawski Andrzej Nowe Miasto Lub M3(50-59lat) 01:19:31.56

35 Jankowski Marcin TERRA LUBAVIA Lubawa M2(40-49lat) 01:20:09.32

36 Szczawiński Sławomir TERRA LUBAVIA Lubawa M2(40-49lat) 01:20:12.69

37 Lichaczewski Zbigniew Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M2(40-49lat) 01:20:13.30

38 Łątkowski Dawid UKS Copernicus Toruń Lubawa Junior(14-18lat) 01:20:33.68

39 Łątkowski Sławek OrkaMasters Iława Lubawa M2(40-49lat) 01:20:34.09

40 Niesiobędzki Grzegorz Cukiernia przy Gdańskiej Lubawa M2(40-49lat) 01:20:39.31

41 MACIEJEWSKI Marian Iława M4(60lat+) 01:21:05.72

43 Rostkowski Marcin haftomaniak pl Działdowo M1(19-39lat) 01:21:34.46

44 Kołakowski Grzegorz Bike Sport Działdowo Działdowo M2(40-49lat) 01:21:34.57

45 GÓRSKI ŁUKASZ IŁAWA M1(19-39lat) 01:22:46.94

46 Szczepanek Wojciech OSiR Lubawa Lubawa M2(40-49lat) 01:22:48.27

48 Podgórski Grzegorz Mkp-Narie Morąg M2(40-49lat 01:23:14.43

49 Gaćkowski Wojciech Iława M1(19-39lat) 01:23:17.57

50 Seroczyński Adam Lodowaci Iława Iława M1(19-39lat) 01:23:36.61

51 Siebert Krzysztof EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Susz M3(50-59lat) 01:24:08.54

52 Maykowski Tadeusz Morąg M4(60lat+) 01:24:12.23

53 Karczewski Sławomir Działdowo M3(50-59lat) 01:24:12.77

54 Górny Janusz Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M4(60lat+) 01:24:13.11

55 Najdowski Adam MTB MAMY TU BŁOTO IŁAWA M2(40-49lat) 01:24:16.28

56 Ornowski Dawid ORKA MEBLE LUBAWA Lubawa M2(40-49lat) 01:24:20.02

57 Moskal Wojciech Moskal pl MTB Racing Team Morąg M1(19-39lat) 01:24:58.83

58 Wilczewski Szczepan Lidzbark M1(19-39lat) 01:25:07.73

59 Wilk Cezary Pasłęk M2(40-49lat) 01:25:16.14

60 Wrzosek Krzysztof Nowe Miasto Lub M2(40-49lat) 01:25:44.30

61 Zaleś Roman Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Elbląg M2(40-49lat) 01:26:01.17

62 Wiśniewski Dawid Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M1(19-39lat) 01:26:48.44

63 Zaręba Adam Morąski Klub Pływacki Narie Morąg M2(40-49lat) 01:28:33.86

64 Aleksandrowicz Łukasz Lidzbark M1(19-39lat) 01:29:05.52

65 Pedynkowski Radosław Grodziczno M2(40-49lat) 01:29:05.56

66 JABŁOŃSKI MARCIN IŁAWA BIEGA IŁAWA M2(40-49lat) 01:29:06.67

69 Kwiatkowski Sebastian Mamy Tu Błoto Iława Iława M2(40-49lat) 01:29:13.40

70 Charzyński Marcin MKP NARIE Morąg M3(50-59lat) 01:34:00.12

71 Zdzichowski Piotr Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz M3(50-59lat) 01:34:51.60

72 Szagała Piotr Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M1(19-39lat) 01:36:52.74

73 Traczyk Michał Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M1(19-39lat) 01:36:53.05

76 Jędraszek Wojciech Nowe Miasto Lub M2(40-49lat) 01:42:20.10

77 Musiał Piotr Lubawa M1(19-39lat) 01:42:39.83

78 Cymer Marcin Nowe Miasto Lub M1(19-39lat) 01:43:28.80

79 Wyżlic Tomasz TERRA LUBAVIA Lubawa M3(50-59lat) 01:56:57.29

Kategorie

Junior (14/18 lat)

1 Kowalczyk Wojciech Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz Junior(14-18lat) 01:09:12.43

2 Szczawiński Witold TERRA LUBAVIA Lubawa Junior(14-18lat) 01:10:29.87

3 Łątkowski Dawid UKS Copernicus Toruń Lubawa Junior(14-18lat) 01:20:33.68

M1 (19/39 lat)

2 Dobrowolski Tomasz Bike Sport Działdowo Działdowo M1(19-39lat) 01:09:12.57

4 Lewandowski Rafał Bike Sport Działdowo Działdowo M1(19-39lat) 01:11:26.57

5 Kordas Jędrzej Lidzbark M1(19-39lat) 01:11:33.21

12 Maluchnik Jarosław Lee Cougan MTB Team Działdowo M1(19-39lat) 01:14:52.38

16 Standarski Szymon Rybno M1(19-39lat) 01:19:00.92

17 Rostkowski Marcin haftomaniak pl Działdowo M1(19-39lat) 01:21:34.46

18 GÓRSKI ŁUKASZ IŁAWA M1(19-39lat) 01:22:46.94

19 Gaćkowski Wojciech Iława M1(19-39lat) 01:23:17.57

20 Seroczyński Adam LodowacI Iława Iława M1(19-39lat) 01:23:36.61

21 Moskal Wojciech Moskal pl MTB Racing Team Morąg M1(19-39lat) 01:24:58.83

22 Wilczewski Szczepan Lidzbark M1(19-39lat) 01:25:07.73

23 Wiśniewski Dawid Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M1(19-39lat) 01:26:48.44

24 Aleksandrowicz Łukasz Lidzbark M1(19-39lat) 01:29:05.52

27 Szagała Piotr Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M1(19-39lat) 01:36:52.74

28 Traczyk Michał Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M1(19-39lat) 01:36:53.05

30 Musiał Piotr Lubawa M1(19-39lat) 01:42:39.83

31 Cymer Marcin Nowe Miasto Lub M1(19-39lat) 01:43:28.80

M2 (40/49 lat)

4 Rogalski Sebastian DZIAŁDOWO SKLEP RYBNY Działdowo M2(40-49lat) 01:07:36.69

5 Kaliszewski Mariusz KS Szafranki Ostróda M2(40-49lat) 01:08:10.97

7 Kołakowski Rafał Rozbiegane Działdowo Działdowo M2(40-49lat) 01:11:02.47

8 Kosiński Jarosław Tri Negu IŁAWA M2(40-49lat) 01:11:20.47

10 ROMANOWSKI JAROSŁAW EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ SUSZ M2(40-49lat) 01:16:16.09

13 Jankowski Marcin TERRA LUBAVIA Lubawa M2(40-49lat) 01:20:09.32

14 Szczawiński Sławomir TERRA LUBAVIA Lubawa M2(40-49lat) 01:20:12.69

15 Lichaczewski Zbigniew Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M2(40-49lat) 01:20:13.30

16 Łątkowski Sławek OrkaMasters Iława Lubawa M2(40-49lat) 01:20:34.09

17 Niesiobędzki Grzegorz Cukiernia przy Gdańskiej Lubawa M2(40-49lat) 01:20:39.31

18 Kołakowski Grzegorz Bike Sport Działdowo Działdowo M2(40-49lat) 01:21:34.57

19 Szczepanek Wojciech OSiR Lubawa Lubawa M2(40-49lat) 01:22:48.27

20 Podgórski Grzegorz Mkp-Narie Morąg M2(40-49lat 01:23:14.43

21 Najdowski Adam MTB MAMY TU BŁOTO IŁAWA M2(40-49lat) 01:24:16.28

22 Ornowski Dawid ORKA MEBLE LUBAWA Lubawa M2(40-49lat) 01:24:20.02

23 Wilk Cezary Pasłęk M2(40-49lat) 01:25:16.14

24 Wrzosek Krzysztof Nowe Miasto Lub M2(40-49lat) 01:25:44.30

25 Zaleś Roman Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Elbląg M2(40-49lat) 01:26:01.17

26 Zaręba Adam Morąski Klub Pływacki Narie Morąg M2(40-49lat) 01:28:33.86

27 Pedynkowski Radosław Grodziczno M2(40-49lat) 01:29:05.56

28 JABŁOŃSKI MARCIN IŁAWA BIEGA IŁAWA M2(40-49lat) 01:29:06.67

29 Kwiatkowski Sebastian Mamy Tu Błoto Iława Iława M2(40-49lat) 01:29:13.40

31 Jędraszek Wojciech Nowe Miasto Lub M2(40-49lat) 01:42:20.10

M3 (50/59 lat)

1 Kołatka Zbigniew BRAK Iława M3(50-59lat) 01:12:42.28

3 Kłodawski Andrzej Nowe Miasto Lub M3(50-59lat) 01:19:31.56

4 Siebert Krzysztof EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Susz M3(50-59lat) 01:24:08.54

5 Karczewski Sławomir Działdowo M3(50-59lat) 01:24:12.77

6 Charzyński Marcin MKP NARIE Morąg M3(50-59lat) 01:34:00.12

7 Zdzichowski Piotr Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz M3(50-59lat) 01:34:51.60

8 Wyżlic Tomasz TERRA LUBAVIA Lubawa M3(50-59lat) 01:56:57.29

M4 (60 lat+)

2 MACIEJEWSKI Marian Iława M4(60lat+) 01:21:05.72

4 Maykowski Tadeusz Morąg M4(60lat+) 01:24:12.23

5 Górny Janusz Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Susz M4(60lat+) 01:24:13.11

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn