I Mistrzostwa Warmii i Mazur (pełne wyniki) uwerturą do gali Battle od Barcja – Duże emocje w Bezledach

Fot. Grzegorz Kwakszys

W sobotę (16 listopada) w Bezledach odbyły się I Mistrzostwa Warmii i Mazur w kickboxingu kadetów starszych i młodszych w formule kick light . Do rywalizacji przystąpiło 150 młodych zawodników z 20 klubów. Mistrzostwa  Warmii i Mazur okazały się strzałem w dziesiątkę bo widać że zapotrzebowanie na kickboxing w województwie warmińsko-mazurskim jest spore i takie imprezy powinny być organizowane cyklicznie.

Po Mistrzostwachodbyła się Gala Battle of Barcja, w której zaprezentowali się bardziej znani zawodnicy. Ku uciesze publiczności zwycięstwa odnieśli bracia Sebastian i Michal Kuźniakowe oraz debiutujący w takiej imprezie Alek Błażewicz.

Wyniki Mistrzostw Warmii i Mazur

kadet młodszy

kobiety

28 kg

1 Laila Castalano CFC Olsztyn

37 kg

1 Martyna Konieczna CSW Champion Lubawa

2 Marta Dąbrowska CSW Champion Lubawa

3 Hanna Wilczek SWK Piaseczno Łoziska

42 kg

1 Pola Stołowska KB Legia Warszawa

2 Wiktoria Brzozowska SKF Boxing Zielona Góra

3 Wiktoria Piotrowska KS Thor Szkoła Walki Ełk

47 kg

1 Konga Nowakowska SKF Boxing Zielona Góra

pow. 47 kg

1 Amelia Rzepecka Zamek Kurzętnik

2 Zuzanna Brandt Champion Gdańsk

3 Jagoda Zelmańska CSW Champion Lubawa

mężczyźni

32 kg

1 Dawid Ciepluch KS Piechotka Taem Zalewo

2 Marsel Castalano CFC Olsztyn

3 Hubert Kuczyński CSW Champion Lubawa

3 Ivo Omelianczuk Rangarok Białystok

37 kg

1 Konstantin Sazonkin Balticdefenders Kaliningrad

2 Kacper Olęcki Zamek Kurzętnik

3 Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik

3 Szymon Kaczmarek CSW Champion Lubawa

42 kg

1 Maciej Szwechowicz Zamek Kurzętnik

2 Ireneusz Mitok Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

3 Nikodem Lewandowski

3 Maksymilian Rutkowski Champion Gdańsk

47 kg

Łukasz Gumiński Zamek Kurzętnik

1 Cezary Kowalkowski Zamek Kurzętnik

2 Oliwier Laskowski KS Piechotka Team Zalewo

3 Krzysztof Mazurkiweicz Klub Bokserski Legia Warszawa

pow. 47 kg

1 Jakub Majewski Champion Gdańsk

2 Rusłan Meseryakov Balticdefenders Kaliningrad

3 Szymon Brzeski SKF Boxing Zielona Góra

3 Mikołaj Abramiuk Rangarok Białystok

kadet starszy

kobiety

42 kg

1 Lena Kopistecka Champion Lubawa

46 kg

1 Natalia Mieczkowska CSW Champion Lubawa

2 Martyna Zyskowska KS Thor Szkoła Walki Ełk

3 Paulina Jabłońska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

50 kg

1 Samanta Klein Zamek Kurzętnik

2 Zuzanna Szymaniak Klub Bokserski Legia Warszawa

3 Oliwia Wierciszewska Rangarok Białystok

55 kg

1 Zuzanna Gołębiewska Thor Szkoła Walki Ełk

2 Nikola Iwanowska CFC Olsztyn

3 Agnieszka Stempka Start Działdowo

3 Klaudia Mazur SKF Boxing Zielona Góra

60 kg

1 Klaudia Kendziorska Zamek Kurzętnik

2 Wiktoria BagniewskaKS Start Działdowo

3 Joanna Łapigrawska

3 Aleksandra AmbrożySKF Boxing Zielona Góra

mężczyźni

42 kg

1 Kamil Mączkowski Zamek Kurzętnik

2 Dawid Mączkowski Zamek Kurzętnik

3 Bartosz Pawłowski SKF Boxing Zielona Góra

3 Mateusz Dworakowski Rangarok Białystok

47 kg

1 Marcel Ostrołowicz Panzer Suwałki

2 Mieszko Siemiątkowski Zamek Kurzetnik

3 Oskar Ciepluch KS Piechotka Team Zalewo

3 Jan Welens BST Bartoszyce

52 kg

1 Radosław Kopyra Wiśniewski Kickboxing

2 Kamil Jaremko BST Bartoszyce

3 Adrian Jankowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

3 Igor Hołobotowski SKF Boxing Zielona Góra

57 kg

1 Jakub Nowaczyk Champion Gdańsk

2 Krzysztof Pawica CFC Olsztyn

3 Mikołaj Śpiewak BST Bartoszyce

3 Karol Bronk AGOGA Lębork

63 kg

1 Mateusz Kuklewicz Panzre Suwałki

2 Danił Mohoryev Balticdefenders Kaliningrad

3 Dawid Szwalgin Agoga Lębork

3 Ali Usumov Rangarok Białystok

69 kg

1 Stańczyk Bartosz KS Piechotka Team Zalewo

2 Jan Gertchen Champion Gdańsk

3 Kacper BycinaNiedźwiedzie Fight Club

3 Szymon Jaroszewski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

pow. 69 kg

1 Michał Stańczyk KS Piechotka Team Zalewo

2 Igor Kozłowski Wiśniowski Kickboxing Piaseczno

3 Jakub Dziedzic KS Thor Szkoła Walki Ełk

3 Mateusz Rosłoński KS Piechotka Team Zalewo

 

fa2

Mistrzostwa Warmii i Mazur

Zamek Expom Kurzętnik

Złote medale

Klaudia Kendziorska

Samanta Klein

Maciek Szwechowicz

Amelka Rzepecka

Łukasz Gumiński

Kamil Mączkowski

Srebrne medale

Mieszko Siemiątkowski

Kacper Olęcki

Czarek Kowalkowski

Dawid Mączkowski

Brązowe medale

Olaf Siemiątkowski

DPP 000134

CSW Champion Lubawa

Złote medale

Martyna Konieczna kat wag do -37 kg [kadetka młodsza]

Lena Kopistecka kat wag do -42 kg [kadetka starsza]

Natalia Mieczkowska kat wag do -46 kg [kadetka starsza]

Srebrny medal

Marta Dąbrowska kat wag do -37 kg [kadetka młodsza]

Brązowe medale

Jagoda Zelmańska kat wag do +47 kg [kadetka młodsza]

Szymon Kaczmarek kat wag do -37 kg [kadet młodszy]

Hubert Kuczyński kat wag do -32 kg [kadet młodszy]

MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

Brązowe medale

Szymon Jaroszewski – Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

Adrian Januszewski– Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

Paulina Jabłońska– Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo

Złote medale

Dawid Ciepłuch

Michał Stańczyk

Bartosz Stańczyk

Brązowe medale

Oskar Ciepłuch

Mateusz Rosłoński

Oliś Lesko

Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk

Złoty medal

Zuzanna Gołębiewska

Brązowe medale

Wioletta Piotrowska

Jakub Giedzicz

Wyniki gali Battle of Barcja

• Staszek Brzozowski (Palestra Warszawa) wygrał na punkty w Gordianem Głowackim (Camel Fight Club Olsztyn)

• K1, -78 kg: Alek Błażewicz (Kickboxing Bartoszyce) wygrał na punkty z Miłoszem Hruświckim (Kickboxing Panzer Suwałki)

• K1, -60 kg: Michał Gwaj (Ragnarok Białystok) wygrał na punkty z Jewgienijem Guanem (Balitic Defenders Kaliningrad)

• K1, -60 kg: Beata Afek (Tajfun Legionowo) stoczyła sparingową walkę z Pauliną Ilnicką (Kaiser Sports Olsztyn)

• K1, -67 kg: Michaił Kolesow (Baltic Defenders Kaliningrad) wygrał na punkty z Pawłem Głuszykiem (Camel Fight Club Olsztyn)

• K1, -91 kg: Michał Kuźniak (Kickboxing Bartoszyce) wygrał na punkty z Rafałem Gajewczykiem (Thor Ełk)

• K1, -91 kg: Sebastian Kuźniak (Kickboxing Bartoszyce) wygrał niejednogłośnie na punkty z Danielem Bralewskim (Palestra Warszawa)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn