MP Seniorów i Juniorów Full Contact Kalisz 2018 – Dwa srebra i duże perspektywy

Fot. nadesłane

W Kaliszu odbyły się w miniony weekend (6/8 kwietnia) Mistrzostwa Polski w kickboxingu seniorów, juniorów starszych i juniorów młodszych. Rywalizowano w najbardziej atrakcyjnej formule full contact. Startował 176 kickboxerów z 42 klubów z całej Polski . Reprezentanci Warmii i Mazur zdobyli dwa srebrne medale, juniorzy starsi: Kacper Dwórznik (Start Działdowo) i Albert Mederski (Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)

Z bardzo dobrej strony pokazał się podopieczny Sebastiana Prokopa , Albert Mederski (kategoria wag - 57 kg) . Dla Alberta start w ringu był debiutem i to bardzo udanym. Walczył efektownie i dopiero po zaciętej i twardej potyczce uległ w finałowej potyczce rywalowi z Zielonej Góry 1 do 2. Już sam werdykt świadczy o bardzo wyrównanym boju do ostatniego gongu .

Damian Chiliński fighter Zamku Expom Kurzętnik tym razem mistrzowski start skończył na 8 miejscu , ale trzeba przyznać, że kategoria wagowa - 81 kg seniorów jest zawsze najliczniej obsadzona przez świetnych kickboxerów z całej Polski . Po przegranej walce Damian zebrał sporo pochwał, co oznacza że stoczył dobry pojedynek z rywalem z Lublina o wejście do strefy medalowej . Damian uparcie dąży do celu i już zapowiedział start i rewanż w przyszłorocznym turnieju i wywalczenie tytułu mistrza Polski . Przed zawodnikami Zamku i Olimpii jeszcze sporo wyzwań i pracy w tym sezonie.

Wyniki

full-contact / Junior starszy [m] / -67kg

2 Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)

full-contact / Junior starszy [m] / -57kg

2 Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)

full-contact / Senior [m] / -81kg

8 Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn