X Mikołajkowy Turniej Dzieci Tomita Cup Elbląg 2019 – Rodzice dumni ze swych pociech

Fot. nadesłane

W sobotę (7 grudnia) w hali HSW przy ul Grunwaldzkiej w Elblągu odbył się Mikołajkowy turniej dla dzieci X Tomita Cup. W imprezie wzięło udział ponad 320 zawodników z 17 klubów. A patronował jej prezydent Miasta Pan Witold Wróblewski, który dokonał oficjalnego otwarcia turnieju oraz z okazji Jubileuszu XX - lecia uhonorował trenera Zbigniewa Wołoszyna i Pawła Stobę pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za dotychczasową działalność

W trakcie oficjalnego otwarcia prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Judo Andrzej Grudziński wręczył wyróżnienia za osiągnięcia sportowe w 2019 roku w imprezach rangi Mistrzostw Polski. Oficjalne otwarcie umilił wszystkim zgromadzonym taneczny występ Weroniki Prejsnar i Leny Ornoch-Gzybek ze Szkoły Tańca Broadway.

Podczas rozpoczęcia oraz w trakcie zawodów główną atrakcją był oczywiście Mikołaj, jak na mikołajkowe zawody przystało, który specjalnie przybył , aby przekazać dzieciom słodkie upominki. Po pięknym pokazie i zrobieniu grupowego pamiątkowego zdjęcia rozpoczęła się rywalizacja Hala tętniła emocjami zawodników, rodziców i trenerów, którzy głośno dopingowali i cieszyli się z każdego zdobytego punktu przez ich dzieci.

Wszystkie dzieciaci walczyły bardzo dzielnie. Czasami pojawiały się łzy po przegranej walce ale każdemu małemu zawodnikowi należą się ogromne brawa za waleczność, zaangażowanie, z jaką podchodzili do każdej walki. Dla wielu judoków był to pierwszy start w zawodach. Nie było by to możliwe bez zaangażowania zarządu, wsparcia sponsorów, rodziców i zawodników, którzy zgłosili się do pomocy przy organizacji zawodów. Organizatorzy dziękują za pomoc w przygotowaniu sali, rozłożeniu mat, przygotowanie ciast oraz zaangażowanie w funkcjonowanie całego zaplecza zawodów.

Wyniki

Dziewczynki rocznik 2012- 2014 - U 8

Kategoria wagowa do -21 kg

1 Maja GOMÓŁKA Olimpia Judo Elbląg

2 KAROLINA SZEFFLER Olimpia Judo Elbląg

3 Amelja BRZEZIŃSKA Olimpia Judo Elbląg

4 Kalina KASZCZUK Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do -23 kg

1 Zofia CISZEWSKA Olimpia Judo Elbląg

2 Balbina KASZCZUK Olimpia Judo Elbląg

3 Zuzanna CHMIELEWSKA UKS Tomita Elbląg

4 Julia KIRYLCZUK Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do -26 kg

1 Aleksandra ZIĘBA UKS Akademia Judo Dragon

2 Maja MISIEWICZ UKS Tomita Elbląg

3 Pola KOSTKOWSKA Olimpia Judo Elbląg

3 Aleksandra JUŚKOSHMIDT Galeon Gdynia

Kategoria wagowa do -28 kg

1 Julia KIEŁPIŃSKA Nippon Olsztyn

2 Hanna RUTKOWSKA Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do -36 kg

1 Agnieszka UDALSKA Olimpia Judo Elbląg 2

2.Julia OKŁOTA Olimpia Judo Elbląg

Chłopcy rocznik 2012-2014 – U 8

Kategoria wagowa do 20 kg

1 Mieszko LASKOWSKI Olimpia Judo Elbląg

2 Hubert LEWKO Zatoka Braniewo

3 Antek KOŁAKOWSKI Olimpia Judo Elbląg

3 Aleksander PERKOWSKI Nippon Olsztyn

Kategoria wagowa do 22 kg

1.Artem POGORNETS RED STAR

2.Milan PEPLIŃSKI Olimpia Judo Elbląg

3. Jan WYSZCZELSKI Olimpia Judo Elbląg

3.Sebastian ANASZKO UKS Tomita Elbląg.

5 Bartosz KALKOWSKI Olimpia Judo Elbląg

5 Alan TUŻYK UKS Tomita Elbląg

7. Wojciech ROMANOWSKI UKS Tomita Elbląg

7.Jan PODBOROWSKI Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 24 kg

1 Daniil KOLESNICHENKO RED STAR

2 Maciej GOLEC KOSAI

3.Aleksander WAWRZYNEK SGKS Wybrzeże

3.Szymon SAMULEWSKI KOSAI

5.Konrad BELINA Nippon Olsztyn

5 Timur PALADII Achilles

7 Kostek KOŚCIN UKS Tomita Elbląg

7 Kacper CZERWIŃSKI Olimpia Judo E

Kategoria wagowa do 26 kg

1 Igor BRODZIAK Olimpia Judo Elbląg

2 Igor DOMŻALSKI UKS Tomita Elbląg

3 Bartek HULANICKI Olimpia Judo Elbląg

3 Maksim BOSHE RED STAR

Kategoria wagowa do 28 kg

1. Aleksandr POLIAK RED STAR

2. Mikołaj STAROSTA UKS Conrad Gdańsk

3 Szymon TROCKI Olimpia Judo Elbląg

4 Maciej KWIATKOWSKI Olimpia Judo Elbląg

5 Kacper BURAKOWSKI UKS Tomita

Kategoria wagowa do 32 kg

1 Mieszko CHODAŃ TS Gwardia Olsztyn.

2 Aleksander PAWELCZYK Galeon Gdynia

3 Wojtek MROZOWICZ Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 36 kg

1 Karol LECHETA Olimpia Judo Elbląg

2. Jerzy MYŚLER UKS SENSHI Olsztyn

Kategoria wagowa do 40 kg

1 Borys GAZA KOSAI

2.Mikhail NAIMUSHIN RED STAR

3. Gabriel KORZEB UKS Tomita Elbląg

Dziewczynki rocznik 2010-2011 - U10

Kategoria wagowa +37

1.Maja KAWCZYŃSKA Truso Elbląg

2. Maja KNAPP UKS Akademia Judo Dragon

3. Wiktoria STYPUŁKOWSKA Olimpia Judo Elbląg

3 Dominika SZAKIEWICZ Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 24 kg

1.Iza UCHLIK UKS SENSHI Olsztyn

2. Oliwia BRODZIAK Olimpia Judo Elbląg

3. Amelia WYSOCKA UKS SENSHI Olsztyn

3. Iga RASZPUNDA SGKS Wybrzeże

Kategoria wagowa do 27 kg

1.Nadia WOJTAS Truso Elbląg

2. Kinga BICKA Olimpia Judo Elbląg

3. Adrianna STANISZEWSKA Nippon Olsztyn

3. Ala MAZUROWSKA Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 29 kg

1.Natasza CYDZIK UKS SENSHI Olsztyn

2.Zuzanna SYWANYCZ SGKS Wybrzeże

3. Oliwia PSTRONG SPORTMANIACY GDAŃSK

4. Barbara MAZUREK Truso Elbląg

Kategoria wagowa do 33 kg

1. Ilona KARCZEWSKA SGKS Wybrzeże

2. Aleksandra SZELSKA Olimpia Judo Elbląg

3. Natalia LICHORAJ Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 37 kg

1.Justyna ADAMCZYK Truso Elbląg

2. Aleksandra HULANICKA Olimpia Judo Elbląg

3. Maja SZWED Olimpia Judo Elbląg

3. Hanna HULANICKA Olimpia Judo Elbląg

Chłopcy rocznik 2010 -2011- U10

Kategoria wagowa do +46 kg

1. SZYMON JURGUĆ KOSAI

2. Andrzej ANDRUSZKIEWICZ Olimpia Judo Elbląg

3. SZYMON CYGAŃSKI KOSAI

Kategoria wagowa do 24 kg

1.Michał KRZEBIETKE UKS Akademia Judo Dragon

2. Amaiak AKOPOV RED STAR

3. Antek WIŚNIEWSKI UKS Akademia Judo Dragon

3. Julian SIKORA Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 25 kg

1. Stanislav MOHOLIVETS TS Gwardia Olsztyn

2. Maksymialian SZPINDA UKS Akademia Judo Dragon

3. Hubert GRZEŚKIEWICZ UKS Akademia Judo Dragon

3. Szymon KURZĄDKOWSKI Zatoka Braniew0

Kategoria wagowa do 27 kg

1. Prokhor MAMUKHIN Achilles

2.Artem SEMENOV RED STAR

3. Oskar PIOTROWSKI Zatoka Braniewo

3. Szymon PAPIS Zatoka Braniewo

Kategoria wagowa do 28 kg

1.Tymoteusz MATWIEJCZYK UKS Akademia Judo Dragon

2. Igor KAZALSKI UKS Conrad Gdańsk.

3. Nikita YACHMENEV RED STAR

3.Emil DEMBEK UKS Akademia Judo Dragon

5. Filip ŻYŁO UKS Conrad Gdańsk.

5. Szymon TERLECKI Zatoka Braniewo

7.Patryk SZRAMA Olimpia Judo Elbląg

7.Alex BERDOWSKI UKS Tomita Elbląg

Kategoria wagowa do 30 kg

1. Antoni RYTLEWSKI Nippon Olsztyn

2. Jeremi SAŁAMACHA KOSAI

3.Wojciech MORAWSKI Zatoka Braniewo

3.Oskar SOBOTKA KOSAI

5. Sylwester CZESZEJKO Zatoka Braniewo

5.Maciej SZTYNIO Nippon Olsztyn

7.Bartek LITWIN UKS Tomita Elbląg

7. Krzysztof ILASIEWICZ SPORTM

Kategoria wagowa do 32 kg

1.Konstantin KOT Achilles

2.Aleksander STAWARZ Galeon Gdynia

3.Antoni STASIAK UKS Conrad Gdańsk.

3. Ksawery DZIK UKS Tomita Elbląg

5. Krzysztof OLDAKOWSKI Truso Elbląg

5.Mikołaj KACZAN TS Gwardia Olsztyn

7. Oskar CHMIELEWSKI UKS Tomita Elbląg

7.Wiktor STEPANIUK KOSAI

Kategoria wagowa do 34 kg

1.Konrad POTRATZ SGKS Wybrzeże

2. Szymon STODOLNIK Zatoka Braniewo

3.Szymon MERDAS Galeon Gdynia

3.Eryk BETLER KOSAI

5.Dariusz BYCZUK SGKS Wybrzeże

5. Mateusz PITUCH Olimpia Judo Elbląg

7. Krzysztof SILKO Olimpia Judo Elbląg

7. Mateusz WEWERSOWICZ Olimpia Judo

Kategoria wagowa do 36 kg

1.Adrian WAWRZYNEK SGKS Wybrzeże

2. Wiktor WICHOWSKI UKS Conrad Gdańsk

3. Tymoteusz STELMACH TS Gwardia Olsztyn

3. Jan NAROJCZYK Olimpia Judo Elbląg

5. Robert WÓJCIK Truso Elbląg

5. Kacper ZEMBRZUSKI Nippon Olsztyn

7.Szymon DOŁKOWSKI UKS Tomita Elbląg

7. Stanisław BIEŃKOWSKI Nippon Olsztyn

Kategoria wagowa do 40 kg

1.Danila LUGOVSKOI RED STAR

2. Mark VERETENNIKOV RED STAR

3. Szymon ROZWADOWSKI Olimpia Judo Elbląg

3.Mateusz BOGDAŃSKI Nippon Olsztyn

Kategoria wagowa do 46 kg

1.Kacper KULIŚ SGKS Wybrzeże

2. Wojciech SMOLEŃ SGKS Wybrzeże

3. Andzrej OLECHNOWICZ Olimpia Judo Elbląg

4.Piotr KIEŁPIŃSKI Nippon Olsztyn

5. Filip FILIPCZAK Olimpia Judo Elbląg

Dziewczyny rocznik 2008-2009 - U 12

Kategoria wagowa do 28 kg

1. Zuzanna SIELSKA Olimpia Judo Elbląg

2. Julia LEŃSKA UKS SENSHI Olsztyn

Kategoria wagowa do 33 kg

1. Pola DRYWA Galeon Gdynia

2. Amelia CIURA KOSAI

3. Hanna WINNICKA UKS SENSHI Olsztyn

Kategoria wagowa do 39 kg

1 Natasza GRZEŚ Galeon Gdynia

2. Agata LEWANDOWSKA Galeon Gdynia

3. Zofia FOLWARSKA SGKS Wybrzeże

4.Natalia POTRATZ SGKS Wybrzeże

5. Pola WIŚNIEWSKA UKS Akademia Judo Dragon

Kategoria wagowa do 44 kg

1. Pola OSIŃSKA TS Gwardia Olsztyn

2. Karolina DUDZIŃSKA UKS Conrad Gdańsk.

3. Jagna DĄBROWSKA UKS Conrad Gdańsk.

4.Zuzanna RUTKOWSKA Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 48 kg

1.Weronika STACHARSKA UKS Akademia Judo Dragon

2. Dagmara SAŁATA SGKS Wybrzeże

3. Natalia MYSZK KOSAI

Kategoria wagowa do 53 kg

1. Zofia GANZYNKOWICZ UKS Akademia Judo Dragon

2. Irmina KOZŁOWSKA UKS Tomita Elbląg

Chłopcy rocznik 2008-2009 - U 12

Kategoria wagowa do + 62 kg

1. Dominik KALINOWSKI SGKS Wybrzeże

2. Rafał SILKO Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 28 kg

1.Adam NALEWAJK Galeon Gdynia

2.Hashem ALWAQEDI Truso Elbląg

3. Jakub BRÓDKA Truso Elbląg

3. Kacper BRÓDKA Truso Elbląg

Kategoria wagowa do 33 kg

1.Vladimir KACHURIN RED STAR

2. Igor ŁUTAJ Zatoka Braniewo

3. Kacper BEDNARCZUK UKS Tomita Elbląg

3 Franciszek RUCIŃSKI UKS Conrad Gdańsk.

5. Piotr WYSOCKI UKS SENSHI Olsztyn

5.Przemysław SIEJKA UKS Akademia Judo Dragon

7. Leon WIELOWIEJSKI UKS SENSHI Olsztyn

7. Maciej BARCHANOWICZ KOSAI

Kategoria wagowa do 38 kg

1.Ilya KOLCHAK RED STAR

2. Danila LUGOVSKOI RED STAR

3. Nikodem SOWA KOSAI

3. Maciej IDZIKOWSKI UKS Conrad Gdańsk

5. Piotr ZIĘBA UKS Akademia Judo Dragon

5. Karol SARNECKI Olimpia Judo Elbląg

7.Daniel DEMSKI Olimpia Judo Elbląg

7.Fabian BELKA KOSAI

Kategoria wagowa do 42 kg

1.Jan CYDZIK UKS SENSHI Olsztyn

2. Dawid SZCZERBOWICZ TS Gwardia Olsztyn

3. Krystian KACPRZAK KOSAI

3.Karol WOLNIAKOWSKI UKS Conrad Gdańsk

5. Marcel MASHBAT UKS SENSHI Olsztyn

5. Franciszek KREFT SGKS Wybrzeże

7.Franciszek MASŁOŃ UKS SENSHI Olsztyn

7. Przemek MICHAŁOWSKI UKS Tomita

Kategoria wagowa do 46 kg

1.Szymon ZIMA KAZOKU

2.Oskar KACZOROWSKI UKS Conrad Gdańsk.

3. Konstanty RUTKOWSKI SGKS Wybrzeże

3. Filip SŁOŃSKI KAZOKU

Kategoria wagowa do 50 kg

1 Aleksey BABENKOV Achilles

2 Filip PORĘBA Truso Elbląg

3 Krystian KASPROWICZ KOSAI

Kategoria wagowa do 54 kg

1. Szymon ZIELIŃSKI Truso Elbląg

2. Jakub PUK Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 62 kg

1 Aleksander WÓJCIK Galeon Gdynia

2 Oskar BARAŃSKI Olimpia Judo Elbląg

Dziewczyny rocznik 2006-2007 – U 14

Kategoria wagowa do+ 67 kg

1 Aleksandra KOCIĘBA Olimpia Judo Elbląg

2 Zuzanna MŁOCICKA KOSAI

Kategoria wagowa do 35 kg

1 Aleksandra JĘDRUSZCZAK Nippon Olsztyn

2 Urszula ZDUNEK Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 40 kg

1 Zosia ROCZKOWSKA KOSAI

2 Kamila RAFALSKA Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 47 kg

1 Dominika KREFT UKS Conrad Gdańsk

2 Julia WĄTŁA UKS Conrad Gdańsk

3 Judyta DRYWA Galeon Gdynia

Kategoria wagowa do 50 kg

1 Martyna DERDOWSKA Truso Elbląg

2 Iga RACZEWSKA KOSAI 3 EMILA BARĆ KOSAI

4 Karolina ŚWIOKŁO Zatoka Braniewo

5 DOMINIKA STÓFF UKS Tomita Elbląg

Kategoria wagowa do 52 kg

1 Liana IUDINA RED STAR

2 Anna JANASZKIEWICZ Olimpia Judo Elbląg

Chłopcy rocznik 2006-2007 – U 14

Kategoria wagowa do + 66 kg

1 Dawid KACPRZAK KOSAI

2 Bruno KORPYSA Olimpia Judo Elbląg

3 Michał PIRÓG UKS Tomita Elbląg

4 Rafał STELMACH Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 35 kg

1 Jakub SIELSKI Olimpia Judo Elbląg

2 Cezary HERBASZ UKS Akademia Judo Dragon

Kategoria wagowa do 39 kg

1 Tymoteusz LIC UKS Tomita Elbląg

2 Evgenii GUBIN RED STAR

3 Artur ANASZKO UKS Tomita Elbląg

4 Szymon KADAJ TS Gwardia Olsztyn

5 Maksym KARSKI Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 44 kg

1 Rostislav BUDYLIN RED STAR

2 Egor SASS RED STAR

3 Adam MOZOL TS Gwardia Olsztyn

4 Konrad SARNECKI Olimpia Judo Elbląg

5 Piotr CWALIŃSKI UKS Tomita Elbląg

Kategoria wagowa do 48 kg

1.Filip SŁOŃSKI KAZOKU

2 Dawid ROMANOWSKI UKS Tomita Elbląg

3 Piotr BUCZEK Olimpia Judo Elbląg

3 Maciej ZARZYCKI UKS SENSHI Olsztyn

Kategoria wagowa do 52 kg

1 Filip MAJEWSKI UKS Tomita Elbląg

2 Piotr NIEMCZYK KOSAI

3 Bartek RÓŻAŃSKI Olimpia Judo Elbląg

4 Krzysztof NOWAKOWSKI UKS Akademia Judo Dragon

Kategoria wagowa do 57 kg

1 Sebastian FILIPOWICZ UKS Tomita Elbląg

2 Filip KARKOTKA TS Gwardia Olsztyn

3 Piotr CZAPP UKS Akademia Judo Dragon

4 Kamil KRZYNÓWEK UKS Akademia Judo Dragon

5 Oskar KRUPIEŃ Olimpia Judo Elbląg

Kategoria wagowa do 62 kg

1 MateuszGRZEŚKIEWICZ Galeon Gdynia

2 Maksymilian STRAUSS TS Gwardia Olsztyn

3 Dominik MERAK Olimpia Judo Elbląg

4 Szymon BUGOWSKI TS Gwardia Olsztyn

5 Krystian JAROSZEWSKI UKS Akademia Judo Dragon

Kategoria wagowa do 66 kg

1 Jakub HULEWICZ Olimpia Judo Elbląg

2 Adam CHOROMAŃSKI UKS SENSHI Olsztyn

3 Piotr LEWANDOWSKI Galeon Gdynia

4 Paweł MICHAŁOWSKI UKS Tomita Elbląg

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn