Puchar Polski Juniorów Sochaczew 2019 – Trzy razy złoto, świetny początek sezonu

Fot. tygodnik szczytno (ilustracja)

W Sochaczewie odbył się w sobotę (14 września) Puchar Polski Juniorów w judo. Świetnie weszli w sezon zawodnicy okręgu warmińsko-mazurskiego, którzy zdobyli trzy złote medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli: w kat. +100 kg Michał Jędrzejczyk (Gwardia Szczytno) – trener Michał Dymerski, w kat. 100 kg: Kacper Wojciechowski (Tomita Elbląg) – trener Zbigniew Wołoszyn i w kat. 81 kg Michał Karkotka (Gwardia Olsztyn) -trener Wojciech Sarnacki.

Wyniki

Juniorzy

Kategoria +100 kg

Michał Jędrzejczyk (Gwardia Szczytno) - 1 miejsce

system każdy z każdym

- Bartłomiej Morman (Gwardia Warszawa) zw.

- Norbert Tomaszewski (Judo Tuliszków) zw

- Jakub Sordyl (Galeon Gdynia) zw.

- Ilkin Bakhshaliven (Azebejdżan) por.

Kategoria 100 kg

Kacper Wojciechowski (Tomita Elbląg) – 1 miejsce

system każdy z każdym

- Nikodem Kubiak (AZS AWF Poznań) zw.

- Szymon Strojec (Gwardia Wrocław) zw.

Kategoria 81 kg

Michał Karkotka (Gwardia Olsztyn) – 1 miejsce

- Dominik Popielarz (Feniks Bytom) zw.

Ćwierćfinał: Franciszek Sławiński (AZS UW Warszawa) zw.

Półfinał: Kamil Kos (Gwardia Warszawa) zw.

Finał: Mateusz Kozłowski (Judo Opole) zw.

Kategoria 60 kg

Gracjan Szleja (Truso Elbląg) – 5 miejsce

- Alikhan Sulkhayazada (Azerbejdżan) zw.

Ćwierćfinał: Paweł Tylek (Wisła Keaków) zw.

Półfinał: Adam Olay-Fernandez (Praskie Centrum Sportu Warszawa) por.

o 3 miejsce: Hubert Pieczyński (AZS Opole) por.

Kategoria 55 kg

Omar Alewagedi (Truso Elbląg) 5 miejsce

Grupa

- Kacper Gabor (Judo Wolbrom) por

- Mikita Filipchuk (Akademia Judo Łódź) por.

Juniorki

Kategoria 48 kg

Nada Alwagedi (Truso Elbląg) – 5 miejsce

Grupa

- Zuzanna Woźniak (Yuko Józefów) por.

- Martyna Ihas (Dab Dębowiec) por.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn