Ełczanie w Białymstoku i Warszawie – Mocna konfrontacja, niezły efekt

Fot. KJ Shamo Ełk facebook

Judocy dwóch ełckich sekcji: KJ Shamo i MKS Żak przed swoją imprezą „Masuria Judo Cup” startowali w Białymstoku w X Międzynarodowym Turnieju im. Leszka Piekarskiego oraz w stolicy w prestiżowym turnieju Legia Judo Cup. W bardzo mocnej obsadzie zaprezentowali się korzystnie zdobywając wiele medali. Rywalizacja przebiegała w wielu kategoriach wiekowych i wagowych, startowali też mastersi

X Międzynarodowy Turniej Judo im. L. Piekarskiego Białystok

Kategoria wiekowa U10

Dziewczęta

Waga 24 kg

1. Pola Wysocka Klub Judo Shamo Ełk

2. Roksana Żukowicka Klub Judo Shamo Ełk

Waga 30 kg

1 Daria Fiszer MKS Żak Ełk

Waga 33 kg

3. Daria Fiszer Mks Żak Ełk

4. Wiktoria Zarzecka Klub Judo Shamo Ełk

Chłopcy

Waga 36 kg

2. Dawid Sałek Klub Judo Shamo Ełk

Waga 46 kg

2 Łukasz Zabielski Klub Judo Shamo Ełk

Waga 50 kg

1. Sebastian Żbikowski MKS Żak Ełk

Kategoria wiekowa U12

Chłopcy

Waga 33 kg

5. Maciej Krawczyński Klub Judo Shamo Ełk

Waga 46 kg

7. Marcel Laskowski Mks Żak Ełk

Waga 50 kg

2. Szymon Smaługa Klub Judo Shamo Ełk

Kategoria wiekowa U14

Dziewczęta

Waga 33 kg

1. Amelia Felkner Klub Judo Shamo Ełk

Waga 57 kg

1. Amelia Szymańska Mks Żak Ełk

Chłopcy

Waga 50 kg

1. Marcel Lewandowski Klub Judo Shamo Ełk

Waga 66 kg

4. Krystian Żbikowski Mks Żak Ełk

Waga 73 kg +

2. Olaf Płatek Klub Judo Shamo Ełk

Kategoria wiekowa U16

Chłopcy

Waga 55 kg

5. Bernard Mik Klub Judo Shamo Ełk

Waga 81 kg

1. Szymon Zwolak Mks Żak Ełk

Studenci

Waga 90 kg

1. Karol Tronci Klub Judo Shamo Ełk

Klasyfikacja medalowa

1. Kaliningrad KSDYSSHOR 9 5 11

2. Sdushor Edinoborstv Grodno 7 3 8

3. KLUB JUDO SHAMO EŁK 5 7 0

4. Plunges Dziudo Klubas 4 3 4

5. Liepaja 4 3 1

6. Zhodino Sdiushor 4 2 6

7. Gwardia Białystok 4 2 2

8. Klaipedos Dziudo Klubas 4 0 1

9. AZS Politechniki Białostockiej 3 2 3

10. Minsk Judoksu 3 0 1

10. MKS Żak Ełk 3 0 1

Legia Judo Cup 2019 - Warszawa

Kategoria wiekowa U10

Chłopcy

Waga 29,5 kg

3.Wowak Kacper Klub Judo Shamo Ełk

Waga 35,6 kg

3.Sałek Dawid KJ Shamo Ełk

Waga 46 kg

2 Zabielski Łukasz KJ Shamo Ełk

Kategoria wiekowa U11

Dziewczęta

Waga 30 kg

5. Danielczyk Lena Klub Judo Shamo Ełk

Waga 39 kg

3. Sosnowska Otylia Klub Judo Shamo Ełk

Chłopcy

Waga 26 kg

5. Paszkowski Damian KJ Shamo Ełk

Waga 50 kg

2 Smaługa Szymon KJ Shamo Ełk

Kategoria wiekowa U13

Chłopcy

Waga 66 kg

2. Żbikowski Krystin MKS Żak Ełk

Waga 66 kg +

1. Płatek Olaf KS Shamo Ełk

Waga 30 kg

3. Felkner Amelia KJ Shamo Ełk

Waga 52 kg

1. Szymańska Amelia MKS Żak Ełk

Kategoria wiekowa U15

Dziewczęta

Waga 57 kg

2 Dzierżyńska Magdalena KJ Shamo Ełk

Chłopcy

Waga 50 kg

2. Lewandowski Marcel KJ Shamo Ełk

Waga 73 kg

1. Butyński Rafał KJ Shamo Ełk

Masters

Waga 90 kg

2 Karol Tronci KJ Shamo Ełk

Waga 81 kg

1 Krzysztof Sosnowski KJ Shamo Ełk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn