Najmłodsi adepci z Braniewa i Elbląga z sukcesami w Trójmieście – Medalowe żniwa

W sobotę (26 stycznia)w Gdańsku odbył się turniej IRON KIDS CUP II . Kilkuset uczestników rywalizowało w czterech grupach wiekowych od rocznika 2006 do 2012. Z dużym powodzeniem walczyli judocy Zatoki Braniewo, którzy zdobyli: pięć złotych medali i dwa brązowe. Reprezentanci UKS Kosai Elbląg (Milejewo) wrócili z dziesięcioma krążkami (cztery złote, jeden srebrny i pięć brązowych)

Mistrzostwa Gdyni

W niedzielę (20 stycznia) odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gdyni. Dwa medale zdobyli judocy Zatoki Braniewo. Z krążkiem z najcenniejszego kruszcu powróciła Zosia Szczerba. Srebrny medal wywalczyła Kinga Kwiatkowska. Na najwyższym stopniu podium stnęła zawodniczka Olimpii Judo Elbląg Aleksandra Kocięba