OOM Świętokrzyskie Wieliczka 2019 – Dziewczęta z UKS SMS Olsztyn skakały jak w transie

Fot.uiks sms olsztyn facebook

W Wieliczce odbyła się 17 i 18 maja  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w gimnastyce sportowej. Dziewczęta rywalizowała dwóch klasach II i III. W  wielobojach bardzo blisko podium była Milena Krasicka (UKS SMS Olsztyn), która zajęła 4 miejsce. W finałach olsztynianki zdobyły cztery medale- wszystkie w klasie III: komplet w skoku i srebro na rówmoważni.

Wyniki wieloboju

Klasa II

1 PORĄBKA Katarzyna TS "Wisła" Kraków 58.600

2 DUDKA Julia TS "Wisła" Kraków 54.600

3 BARDADYN Maja CWZS "Zawisza" KG Bydgoszcz 53.825

4 GEMZA Anna MKS "Pałac Młodzieży" Katowice 53.400

5 SZUMNA Martyna TS "Wisła" Kraków 53.100

6 GRYGIEL MagdalenaKS "Iskra" Zabrze 51.325

….......................

19 BUŁŁO Agata UKS "SMS" Olsztyn 45.900

Klasa III

1 DROBNIAK Maria TS "Wisła" Kraków 75.033

2 DEMBOWSKA Julia MKS Gdańsk 74.684

3 GRZESIKIEWICZ Wiktoria KS "Iskra" Zabrze 74.334

4 KRASICKA Milena UKS "SMS" Olsztyn 74.001

5 SEMBA Oliwia KS AZS AWF Wrocław 71.868

6 BEREZOWSKA Ida Klub: KS AZS AWF Wrocław 71.250

…............................

13 SOKOŁOWSKA Kaja UKS "SMS" Olsztyn 67.650

15 GOSIK Weronika UKS "SMS" Olsztyn 67.467

24 SŁOŃ Hanna UKS "SMS" Olsztyn 62.367

25 SARNA Emma UKS "SMS" Olsztyn 61.800

Wyniki finałów na poszczególnych przyrządach:

Klasa III

Skok

1 miejsce - Hanna Słoń

2 miejsce - Milena Krasicka

3 miejsce - Weronika Gosik

5 miejsce - Kaja Sokołowska

Poręcze

6 miejsce - Weronika Gosik

7 miejsce - Kaja Sokołowska

Równoważnia

2 miejsce - Milena Krasicka

Klasa II

Ćwiczenia wolne

6 miejsce - Agata Bułło

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn