Sukcesy karateków (WKF) z Elbląga – Dobra passa od Rumii po Brzozówkę

Fot. A.K. Andrex facebook

W Brzozówce koło Torunia odbył się w niedzielę (8 października) Ogólnopolski Turniej w Karate WKF - „Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej`2017”. Rywalizowało 109 zawodników z 9 klubów z Polski. Świetnie zaprezentowali się reprezentanci Międzynarodowego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Walki z Elbląga zdobywając 12 medali (6-1-5). W tej klasyfikacji zajęli trzecie miejsce.

Szczególnie zaimponowała Iga Bewicz zdobywając w kata i kumite 3 złote medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli też: Daniel Brągiel, Michał Lorbiecki i Franciszek Zamojcin, srebro wywalczyła Nikola Brągiel, a trzecie miejsca zajęli: Antoni Wróbel, Krzysztof Chmielewski, Adam Koczerga, Michał Lorbiecki i Franciszek Zamojcin.

Tydzień wcześniej w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate WKF /Formuła Olimpijska/Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców/U21/. W zawodach brało udział 477 zawodniczek i zawodników z 57 klubów z całej Polski. Srebrny medal wywalczył Mateusz Zamojcin w kumite ind. –60kg /młodzieżowiec-U21/, a na czwartych pozycjach uplasowali się: Michał Zamojcin i Jakub Stasiorowski

W Międzynarodowym Turnieju w Karate WKF/Olimpijskim/-„POMERANIA CUP2017” w Rumii (23 września) Franciszek Zamojcin zdobył brązowy medal w kata ind./12-13lat/młodzików/ .

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn