III Zimowy Bieg i Marsz na rzecz WOŚP Dzierzgoń 2020 – Jakub Ossowski i Mariusz Szarszunowicz pierwsi na mecie

Fot. Nordic Walking Pasłęk facebook

W niedzielę (12 stycznia) w Dzierzgoniu odbył się III Zimowy Bieg i Marsz na rzecz WOŚP. Biegacze rywalizowali na 13.4 km i 5.5 km, kijkarze na 5.5 km. Z powodzeniem startowali mieszkańcy: Pasłęka, Elblaga, Braniewa, Ornety, Olsztyna i Tolkmicka. Bieg na dłuższym dystansie wygrał elblążanin Jakub Ossowski (pierwszy w kat. 20/29), na szóstym miejscu finiszował Patryk Sanecki (Pasłęk) – drugi w kat. 30/39.

Ponadto Tomasz Sparzak (Elbląg) był drugi w kat. 20/29, a Piotr Olejarczyk (Elbląg) – trzeci w kat. 60/69. Na dystansie 5.5 km w open najwyżej sklasyfikowano Adama Ślęzaka (Tolkmicko) – trzeci w kat. 30/39. Drugie miejsce w grupie wiekowej 40/49 zajęła Kamila Demska (Elbląg). Na trzecich pozycjach w swoich kategoriach przybiegli: Karolina Tarankiewicz (Orneta) w 20/29 i Mariusz Prokop (Elbląg) w 40/49.

W nordic walking zwyciężył Mariusz Szarszunowicz (Pasłęk) -, który jednocześnie triumfował w kat. 40/49. Szósty na mecie był Marcin Bujnicki z Pasłęka. W swoich grupach wiekowych wygrali: Wiesław Śliwka (Pasłęk) w 60/69, Magdalena Bujnicka (Pasłęk) w 0/15, Wojciech Wiaderski (Elbląg) w 70+. drugie lokaty wywalczyli: Małgorzata Obszańska (Pasłęk) w kat. 50/59 i Grażyna Wiaderska (Elbląg) w kat. 60/69.

Wyniki

Dystans 13.4 km

1 OSSOWSKI JAKUB M 1 M 20-29 1 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 0:48:59

2 CHĘTNIK RAFAŁ M 2 M 40-49 1 SZTUM 0:52:12

3 OŁOWSKI KAMIL M 3 M 30-39 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS DZIERZGOŃ/KRAM FC 0:52:25 ]

4 NAJDA SŁAWOMIR M 4 M 40-49 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:52:54

5 HAPKE TOMASZ M 5 M 40-49 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:53:58 ]

6 SANECKI PATRYK M 6 M 30-39 2 PASŁĘK SPARTANIE DZIECIOM 0:54:33 1

.................................................

8 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 8 M 40-49 4 ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG 0:56:45

19 SPARZAK TOMASZ M 18 M 20-29 2 ELBLĄG 1:04:07

20 ZYCH DAWID M 19 M 40-49 9 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM :04:10

25 ODZIEMCZYK TOMASZ M 24 M 30-39 8 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 1:05:14

30 DYAS KRZYSZTOF M 28 M 40-49 11 ELBLĄG EKK ELBLĄG 1:06:07

31 GRYNIS PAWEŁ M 29 M 30-39 11 ELBLĄG 1:06:18

38 SOWA SYLWESTER M 35 M 40-49 14 ELBLĄG 1:09:11

41 OLEJARCZYK PIOTR M 37 M 60-69 3 ELBLĄG 1:09:54

44 KRYSZCZUK PIOTR M 40 M 30-39 14 PASŁĘK 1:10:54

54 NIKOLAJUK ROBERT M 45 M 30-39 17 OLSZTYN 1:14:16

56 SZKLARSKI ANDRZEJ M 47 M 40-49 16 ELBLĄG 1:15:19

60 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 50 M 30-39 20 ELBLĄG PS NR 8 1:16:25

82524811 1692118477596816 1518105114743668736 n

Dystans 5.5 km

1 MAŃKA ERYK M 1 M 16-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 0:22:58

2 KACPERSKI BARTOSZ M 2 M 16-19 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 0:23:00

3 BIEŃKOWSKI DAWID M 3 M 20-29 1 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 0:23:05

4 KACPERSKI MATEUSZ M 4 M 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 0:24:19

5 KRÓLIKOWSKI WIKTOR M 5 M 0-15 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS DZIERZGOŃ 0:24:25

6 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 6 M 20-29 2 SZTUM 0:25:27

….....................................

14 ŚLĘZAK ADAM M 12 M 30-39 3 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0:29:11

17 DZIK KSAWERY M 15 M 0-15 5 ELBLAG 0:30:10

29 DAMPS MICHAŁ M 24 M 30-39 7 BRANIEWO SZYBKI STRUŚ BRANIEWO 0:32:08

40 MAZUROWSKA PATRYCJA K 9 K 30-39 4 ELBLĄG EL AKTYWNI ELBLĄG 0:34:39

41 TARANKIEWICZ KAROLINA K 10 K 20-29 3 ORNETA 0:34:45

43 DEMSKI DANIEL M 33 M 0-15 9 ELBLĄG OLIMPIA JUDO ELBLĄG 0:34:57

52 PROKOP MARIUSZ M 38 M 40-49 3 ELBLĄG PROKOPKI 0:36:28

54 DEMSKA KAMILA K 15 K 40-49 2 ELBLĄG 0:37:32

63 MAJEWSKA AGNIESZKA K 23 K 40-49 6 ELBLĄG 0:40:24

64 MAJEWSKI DAWID M 41 M 16-19 4 ELBLĄG 0:40:25

65 RZEPECKA ALEKSANDRA K 24 K 30-39 11 ELBLAG 0:41:08

66 SZKLARSKA ALICJA K 25 K 40-49 7 ELBLĄG 0:41:55

67 WEREDYCKA MONIKA K 26 K 40-49 8 ELBLĄG 0:42:01

70 SOWA RENATA K 29 K 40-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:42:58

78838556 2184262141882497 1278618992449159168 n

Nordic walking

1 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 1 M 40-49 1 PASŁĘK KRAM TEAM 0:33:17

2 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 40-49 2 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 0:35:49

3 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 3 M 40-49 3 LASOWICE WIELKIE 0:38:44

4 BŁĄDEK RAFAŁ M 4 M 40-49 4 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 0:39:03

5 STAŃCZAK EDWARD M 5 M 50-59 1 MALBORK 0:39:25

6 BUJNICKI MARCIN M 6 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:40:03

….................................................

11 ŚLIWKA WIESŁAW M 7 M 60-69 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:43:08

14 BUJNICKA MAGDALENA K 6 K 0-15 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:44:17

15 CHOJNICKA JOANNA K 7 K 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:44:17

16 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 8 K 50-59 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:44:17

19 KOZŁOWSKA ANNA K 11 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:45:29

42 WIADERSKA GRAŻYNA K 29 K 60-69 2 ELBLĄG 0:53:41

43 WIADERSKI WOJCIECH M 14 M 70+ 1 ELBLĄG 0:53:42

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn