Citi Trail Olsztyn (3) 2019 – W doborowej stawce najszybszy Paweł Najmowicz

Fot. citi trail facebook

W sobotę (28 grudnia) na tradycyjnej trasie nad jeziorem Długim w Olsztynie odbył się trzeci w tym sezonie Citi Trail. Termin wbrew pozorom, okazał się bardzo korzystny. Wystartowało ponad 420 osób. Wielu bardzo chętnie odeszło od świątecznych stołów by zgubić nadprogramowe kilogramy. W mocnej stawce najszybszy był Paweł Najmowicz (Olsztyn), przed Bartkiem Osiorem (Wydminy) i Danielem Mikielskim (Olsztynek).

Wśród pań triumfowała Martyna Budziłek (Kadzidło), druga na mecie była Magdalena Trzeciak (Olsztyn), a trzecia Milena Kędzia (Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: U16: Wiktoria Dzirba (Srokowo) i Tomasz Zaniewski (Olsztyn), U20: Martyna Budziłek i Paweł Najmowicz, U30: Emilia Koscka (Skabojty) i Bartek Osior, U40: Dorota Jachimowicz (Jeziorany) i Bogumił Krupiński (Olsztyn), U50: Krystyna Pieczulis (Olsztyn) i Waldemar Warcaba (Ostróda), U60: Anna Andruszkiewicz (Olsztyn) i Stanisław Pacholec (Garzewo)

W biegach młodzieżowych (300 m) zwyciężyli: D0: Sofia Panikowska (Olsztyn), D1: Filip Marciniak (Olsztyn), D2: Ksawery Dzik (Elbląg), D3: Mikołaj Sinkiewicz (Pasłęk), D4: Kacper Sawicz (Olsztyn)

Klasyfikacja open

1 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:16:49

2 OSIOR BARTEK Wydminy WWW.WIOSKABIEGACZY.PL 1983 M30 00:16:58

3 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:17:12

4 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30 00:17:18

5 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn GO.ON. 1991 M20 00:17:19

6 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:17:23

7 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:28

8 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:30

9 BŁAUT DAMIAN Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1995 M20 00:17:41

10 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB/FORBET RUNNERS 1987 M30 00:17:47

11 DRAŻBA DOMINIK Ełk TRI NEGU 1987 M30 00:17:55

12 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 00:18:21

13 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn FORBET RUNNERS 1973 M40 00:18:27

14 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:43

15 OLSZEWSKI TOMASZ JEZIORANY 1991 M20 00:18:47

16 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT / FORBET RUNNERS 1988 M30 00:18:56

17 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn 1977 M40 00:18:59

18 ZIENKIEWICZ PIOTR Młynary UKS GIMPAS PASŁĘK 1974 M40 00:19:00

19 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM 1995 K20 00:19:08

20 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:19:10

21 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:19:16

22 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:19:21

23 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek PELIKANY 1992 M20 00:19:28

24 TUNKIEWICZ ROBERT KALISZ KKS 1990 M20 00:19:29

25 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:35

26 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M30 00:19:37

27 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:19:44

28 NOGA JAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:19:41

29 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M40 00:19:45

30 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1973 M40 00:19:53

31 ROSZYSKI PAWEŁ BRANIEWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:19:54

32 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:19:58

33 ZANIEWSKI TOMASZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 2003 M16 00:19:59

34 SAWICKI SZYMON Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1991 M20 00:20:03

35 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:20:05

36 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:10

37 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:20:11

38 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 00:19:42

39 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:20:24

40 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:20:26

41 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:28

42 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:20:35

43 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1986 M30 00:19:55

44 KĘDZIA MILENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM/WOSIEK TEAM 1997 K20 00:20:42

45 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M20 00:20:42

46 CZARZASTY PATRYK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 2002 M16 00:20:45

47 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:44

48 KRASZEWSKI WOJTEK Włocławek TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:20:55

49 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M30 00:20:57

50 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1974 M40 00:21:00

51 MARSZAŁEK ANDRZEJ SWARZĘDZ 1969 M50 00:20:32

52 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:21:02

53 BARTKO DARIUSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:21:03

54 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M40 00:21:03

55 GOSZKA JAKUB Szabruk 1998 M20 00:21:07

56 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn M RUNNERS 1976 M40 00:21:08

57 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:21:09

58 ZIEMAR SŁAWOMIR MALBORK 1981 M30 00:21:09

59 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark Warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:21:10

60 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:11

61 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:21:16

62 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:21:16

63 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:21:17

64 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30 00:21:18

65 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:21

66 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:23

67 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:21:23

68 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:21:25 00:21:28ZTYN 1985 M30 00:21:29

70 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1974 M40 00:21:34

71 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:21:35

72 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/MŁYNAGO 1978 K40 00:21:38

73 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:42

74 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:42

75 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:21:45

76 DOBRZYNSKA WERONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1984 K30 00:21:45

77 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:21:46

78 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:53

79 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:54

80 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M50 00:21:54

81 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M30 00:21:55

82 OŁDAKOWSKI KAROL Olsztyn 1977 M40 00:22:00

83 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:22:02

84 WILMOWICZ MICHAŁ Bartąg 1989 1989 M30 00:22:05

85 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:22:05

86 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:06 00:22:09

87 GĘBSKI MARIUSZ Olsztyn 1978 M40 00:22:06

88 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn ELEKTROJAR USŁUGI ELEKTRYCZNE 1984 M30 00:22:07

89 PIÓRKOWSKI WOJCIECH WIELBARK BIEGAM BO LUBIE 1976 M40 00:22:07

90 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:22:08

91 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:22:10

92 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:22:12

93 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:12

94 PECZYŃSKA PAULINA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1986 K30 00:22:15

95 GOLĄB PIOTR Olsztyn 1983 M30 00:22:21

96 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:22:22

97 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn 1979 M40 00:22:22

98 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:22:23

99 PROKOPCZUK DARIUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:22:23

100 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M40 00:22:27

Kobiety

1 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:43

2 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM 1995 K20 00:19:08

3 KĘDZIA MILENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM/WOSIEK TEAM 1997 K20 00:20:42

4 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/MŁYNAGO 1978 K40 00:21:38

5 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:21:45

6 DOBRZYNSKA WERONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1984 K30 00:21:45

7 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:06

8 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:22:08

9 PECZYŃSKA PAULINA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1986 K30 00:22:15

10 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:22:23

11 STARZYŃSKA-KOŚCIUSZKO KATARZYNA Poznań PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 K30 00:22:40

12 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K30 00:22:57

13 DZIRBA WIKTORIA Srokowo DRUŻYNA ML 2002 K16 00:23:06

14 MALISZEWSKA ANITA Koszalin TEAM KOPEĆ 1998 K20 00:23:11

15 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:17

16 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KUROPATWA TEAM 1994 K20 00:23:29

17 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:23:34

18 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:35

19 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:23:42

20 BLICHARZ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:23:44

80684476 2588873644523311 8463413990855278592 o

Kategorie

K16

1 DZIRBA WIKTORIA Srokowo DRUŻYNA ML 2002 K16 00:23:06

2 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K16 00:28:36

3 POGORZESKA KAROLINA Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2001 K16 00:30:58

K20

1 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:43

2 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM 1995 K20 00:19:08

3 KĘDZIA MILENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM/WOSIEK TEAM 1997 K20 00:20:42

K30

1 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:21:45

2 DOBRZYNSKA WERONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1984 K30 00:21:45

3 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:06

K40

1 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/MŁYNAGO 1978 K40 00:21:38

2 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:22:08

3 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:23:34

K50

1 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:23:42

2 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:27:57

3 JEGER RENATA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 K50 00:29:25

K60

1 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:57

2 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:33:45

3 KOLAJ MARIA Działdowo 1955 K60 00:49:34

M16

1 ZANIEWSKI TOMASZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 2003 M16 00:19:59

2 CZARZASTY PATRYK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 2002 M16 00:20:45

3 POGORZELSKI RAFAŁ OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:23:10

M20

1 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:16:49

2 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:17:12

3 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn GO.ON. 1991 M20 00:17:19

M30

1 OSIOR BARTEK Wydminy WWW.WIOSKABIEGACZY.PL 1983 M30 00:16:58

2 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30 00:17:18

3 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:28

M40

1 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn FORBET RUNNERS 1973 M40 00:18:27

2 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn 1977 M40 00:18:59

3 ZIENKIEWICZ PIOTR Młynary UKS GIMPAS PASŁĘK 1974 M40 00:19:00

M50

1 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:20:11

2 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:44

3 MARSZAŁEK ANDRZEJ SWARZĘDZ 1969 M50 00:20:32

M60

1 PACHOLEC STANISŁAW Garzewo 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1954 M60 00:23:00

2 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:30

3 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:37

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn