Opłatkowy Bieg i Marsz o Puchar Księży Pallotynów Gnojewo 2019 – Kijkarze w głównej roli

Fot. Renata Sowa

W niedzielę (22 grudnia) w miejscowości Gnojewo (woj. pomorskie) odbył się Opłatkowy Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Księży Pallotynów. Na dystansie 5 km tym razem z reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego lepiej spisali się „kijkarze”. Na najwyższym piątym miejscu finiszował Krzysztof Stachórko (Pasłęk) – trzeci w kat. 40/49. Pierwszy w grupie 70+ był Andrzej Chudziński (Elbląg).

Drugie lokaty w kategoriach zajęli: Henryk Kulig (Elbląg) – 60/59, Jarosław Czopek (Ełk) – 30/39. Trzecia w kat. 60/69 była Bożena Kulig (Elbląg). W biegu na podium stanął tylko Piotr Stakiewicz (Pasłęk) – trzeci w kat. 0/29 i dziesiąty w open.

Wyniki biegu (dystans 5 km)

1 SOSNOWSKI WIESŁAW M 1 M 40-49 1 GNISZEWO ACTIVE MALBORK 0:19:11

2 CHĘTNIK RAFAŁ M 2 M 40-49 2 SZTUM 0:19:37

3 DZIWOSZ PAWEŁ M 3 M 30-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK/GRUPA KOLARSKA MALBORK 0:19:45

4 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 4 M 40-49 3 TCZEW 0:19:56

5 HAPKE TOMASZ M 5 M 40-49 4 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:20:03

6 KACPERSKI BARTOSZ M 6 M 0-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 0:20:13

….........................................

10 SATKIEWICZ PIOTR M 10 M 20-29 1 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0:20:43

33 SZARKO MACIEJ M 32 M 40-49 13 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:23:06

39 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 38 M 40-49 16 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 0:23:54

47 ZYCH DAWID M 43 M 40-49 17 ELBLĄG 0:24:35

48 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 44 M 30-39 14 ELBLĄG 0:24:43

62 OLEJARCZYK PIOTR M 52 M 50-59 7 ELBLĄG 0:26:05

79 JUREWICZ PAWEŁ M 61 M 20-29 6 ELBLĄG 0:27:24

82 ŚLĘZAK ADAM M 63 M 30-39 21 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0:27:51

87 JUREWICZ EWELINA K 22 K 20-29 4 ELBLĄG 0:28:27

102 SŁOMIŃSKA WIKTORIA K 27 K 0-19 4 KAROLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 0:30:33

118 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 37 K 0-19 5 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0:33:59

119 PROKOP MARIUSZ M 82 M 40-49 28 ELBLAG PROKOPKI 0:34:02

122 MAJEWSKI DAWID M 83 M 0-19 7 ELBLĄG 0:37:17

123 MAJEWSKA AGNIESZKA K 40 K 30-39 14 ELBLĄG 0:37:38

127 SOWA RENATA K 43 K 40-49 15 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:42:10

128 PROKOP ANNA K 44 K 40-49 16 ELBLĄG PROKOPKI 0:42:10

129 SOWA SYLWESTER M 85 M 40-49 30 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:42:12

Nordic Walking

1 TOPOREK RAFAŁ M 1 1977-06-05 M 40-49 1 PRZODKOWO POLILIPACK TEAM GWE 0:32:29

2 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 2 1963-08-11 M 50-59 1 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0:33:31

3 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 3 1962-09-18 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0:34:05

…........................................

5 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 5 1975-04-22 M 40-49 3 PASŁĘK SERY ICC PASŁĘK 5km Nordic Walking 0:35:01

14 KULIG HENRYK M 12 1952-03-14 M 60-69 2 ELBLAG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 0:37:08

15 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 13 1949-09-25 M 70+ 1 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZ-KIJE 0:37:11

18 CZOPEK JAROSLAW M 15 1982-02-18 M 30-39 2 EŁK MARATONKA 0:37:21

47 KULIG BOŻENA K 21 1952-03-14 K 60-69 3 ELBLAG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 0:42:33

77 WIADERSKA GRAŻYNA K 43 1951-05-04 K 60-69 6 ELBLĄG 0:50:15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn