II Powiatowa Liga Malborska Biegowa i Maszerująca (2) – Szybki bieg Zienkiewicza i marsz Gibas

Fot. Piotr Zienkiewicz facebook

W niedziele (15 grudnia) odbyła się druga impreza cyklu Powiatowa Liga Malborska Biegowa i Maszerująca. Stałymi bywalcami są reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego, głównie z Elbląga, Braniewa i Pasłęka. W biegu na 5 km czwarte miejsce w ioen i pierwsze w M45/49 zajął Piotr Zienkiewicz z Młynar. Triumfatorką nordic walking wśród pań została Asia Gibas z Elbląga (kat..40/49).

W rywalizacji biegaczy w kategoriach zwyciężyli: Michał Kurowski (Elbląg) w M30/34 i Alicja Wądołowska (Braniewo) w K16/19. Drugie miejsca zajęli: Ewelina Minda (Elbląg) w K30/34 i Julia Pawłowska (Braniewo) w K0/15, a trzecie Małgorzata Tamkun-Pawłowska (Braniewo) w K45/49.

W nordic walking w czołówce open znaleźli się Marcin Jankowski (Elbląg), który finiszował jako czwarty – drugi w kat. M40/49. T€z za min zameldował się Mirosław Wasielewski (Elbląg) – trzeci w kat. 50/59. Zwycięstwa w kategoriach odnieśli:Jarosław Czopek (Ełk) w M20/39, Magdalena Bujnicka (Pasłęk) w K0/19 i Mateusz Rogulski (Pasłęk) w M0/19. Na drugich miejscach uplasowali się:Andrzej Chudziński (Elbląg) w M70+, Joanna Świerczyńska (Elbląg) w K50/59, Katarzyna Bogusławska (Elbląg) w K20/39 i Bożena Kulig (Elbląg) w K60/69.

Wyniku biegu

1 GODLEWSKI ŁUKASZ M 1 M 35-39 1 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0:17:15

2 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 25-29 1 ROZADNY GMINA GARDEJA 0:17:22

3 ZINIEWICZ LEON M 3 M 16-19 1 MALBORK WANIEWSKI COACHING 0:17:43

4 ZIENKIEWICZ PIOTR M 4 M 45-49 1 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 0:18:07

5 OLIŃSKI WOJCIECH M 5 M 50-54 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0:18:13

6 SENIUŚ MARCIN M 6 M 40-44 1 EGIERTOWO 0:18:24

…...........................................

20 KUROWSKI MICHAŁ M 19 M 30-34 1 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0:20:15

37 TYFERT KRZYSZTOF M 34 M 40-44 7 ELBLĄG 0:21:40

49 SPARZAK TOMASZ M 46 M 25-29 5 ELBLĄG 0:22:18

51 STANKIEWICZ PIOTR M 47 M 40-44 8 ELBLĄG #BKKSE 0:22:35

53 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 49 M 25-29 6 ELGLĄG 0:22:35

57 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 52 M 45-49 7 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0:22:55

60 ZYCH DAWID M 54 M 45-49 8 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:23:04

72 MINDA EWELINA K 9 K 30-34 2 ELBLAG 0:23:23

85 OLEJARCZYK PIOTR M 75 M 60-64 4 ELBLĄG 0:24:15

94 BABALSKI KRYSTIAN M 80 M 35-39 19 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 0:24:43

97 KIRZENIEWSKI ADRIAN M 83 M 25-29 9 KURZĘTNIK TEAM SALCESON 0:24:49

107 ŚLĘZAK ADAM M 87 M 30-34 7 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0:25:32

108 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 88 M 30-34 8 ELBLĄG 0:25:33

112 PAWŁOWSKA JULIA K 22 K 0-15 2 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:25:47

120 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 26 K 45-49 3 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:26:18

122 GIBAS SŁAWOMIR M 96 M 40-44 14 ELBLĄG NORDIC WLAKING BAŻANT 0:26:27

123 STOPA ANNA K 27 K 40-44 8 ELBLĄG 0:26:29

142 SZELSKI KRYSTIAN M 109 M 40-44 17 ELBLĄG 0:28:33

163 TOŁOCZKO PAULINA K 45 K 30-34 9 ELBLĄG 0:30:20

167 PĘKALSKA MONIKA K 49 K 40-44 12 ELBLĄG 0:30:31

168 FILIPIAK BEATA K 50 K 45-49 6 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 0:30:33

170 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 52 K 16-19 1 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0:31:03

185 ORZECHOWSKA MAGDALENA K 63 K 40-44 16 ELBLĄG 0:33:19

190 PEPLIŃSKI MAREK M 124 M 60-64 8 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 0:34:30

191 WEREDYCKA MONIKA K 67 K 40-44 17 ELBLĄG 0:34:30

192 SZKLARSKI ANDRZEJ M 125 M 45-49 19 ELBLĄG 0:35:11

193 SZKLARSKA ALICJA K 68 K 40-44 18 ELBLĄG 0:35:11

197 SOWA RENATA K 71 K 45-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:38:06

198 SOWA SYLWESTER M 127 M 40-44 20 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:38:06

200 JASIULEWICZ SEBASTIAN M 128 M 0-15 6 ELBLAG SP. 8 0:42:20

201 KACZAN IZABELA K 73 K 0-15 4 ELBLĄG 0:42:29

202 JASIULEWICZ IZABELA K 74 K 35-39 12 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:42:29

203 TOMASZEWSKI ARKADIUSZ M 129 M 60-64 10 ELBLAG 0:42:32

Fot. nordic walking pasłęk

Nordic walking

1 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 1 M 40-49 1 MALBORK GRUPA MALBORK 0:31:35

2 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 2 M 50-59 1 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0:32:14

3 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 3 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0:32:18

4 JANKOWSKI MARCIN M 4 M 40-49 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 0:32:40

5 WASIELEWSKI MIROSŁAW M 5 M 50-59 3 ELBLĄG BARZANT NORDIC WALKING ELBLĄG 0:33:18

6 OLEJKO RADOSŁAW M 6 M 40-49 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0:33:34

…...........................................

7 GIBAS ASIA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG BAŻANT NW ELBLĄG 0:33:43

14 KULIG HENRYK M 10 M 60-69 1 ELBLAG Kuligowie 0:34:40

17 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 13 M 70+ 2 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 0:35:05

18 BUJNICKI MARCIN M 14 M 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:35:17

22 KUCZEWSKA AGNIESZKA K 7 K 40-49 5 ELBLAG 0:35:53

24 CZOPEK JAROSLAW M 17 M 20-39 1 EŁK MARATONKA 0:35:56

25 ROGULSKI TOMASZ M 18 M 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:35:59

26 ŚWIERCZYŃSKA JOANNA K 8 K 50-59 2 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 0:36:15

27 BOGUSŁAWSKA KATARZYNA K 9 K 20-39 2 ELBLAG ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 0:36:23

31 BUJNICKA MAGDALENA K 12 K 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:36:59

43 CHOJNICKA JOANNA K 19 K 40-49 10 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:38:42

44 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 20 K 50-59 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:38:46

45 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 21 K 50-59 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:38:47

46 ROGULSKA ANNA K 22 K 40-49 11 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:39:00

47 ŁAPINSKI LESZEK M 25 M 70+ 6 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 0:39:10

51 KOZŁOWSKA ANNA K 26 K 40-49 12 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:39:42

52 KULIG BOŻENA K 27 K 60-69 2 ELBLAG 0:39:50

76 ROGULSKI MATEUSZ M 29 M 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:44:16

77 BRZOZOWSKA RENATA K 48 K 40-49 21 PASŁĘK NW PASŁĘK 0:44:16

83 WIADERSKA GRAŻYNA K 54 K 60-69 7 ELBLĄG 0:46:10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn