Bieg Św. Mikołaja Nowy Staw 2019 – Tomasz Wilbik na podium, Krzysztof Stachórko najszybszym piechurem

Fot. Radosław Konczyński/nasze miasto malbork

W Nowym Stawie (województwo pomorskie) odbył się w sobotę (14 grudnia) Bieg Św. Mikołaja, w którym uczestniczyło ponad 130 biegaczy i kilkunastu piechurów. W czołowej piątce znalazło się trzech reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego. Trzeci był Tomasz Wilbik (Braniewo) zwycięzca kat. 30/39, czwarty Sylwester Syrocki (Elbląg) drugi w kat. 40/49. piaty Piotr Satkiewicz (Pasłęk) – drugi w kat. 20/29.

Ponadto Dawid Poniatowski (Pasłęk) zajął drugie miejsce w kat. 20/29, podobnie Alicja Wądołowska (Braniewo) w kat. 0/19. Małgorzata Dordzik (Elbląg) była trzecia w kat. 60/69. Najszybszym piechurem okazał się Krzysztof Stachórko z Pasłęka.

Wyniki biegu (5.5 km)

1 JAROCKI BARTOSZ M 1 M 20-29 1 SZCZECIN 0:19:53

2 HAPKE TOMASZ M 2 M 40-49 1 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:20:10

3 WILBIK TOMASZ M 3 M 30-39 1 BRANIEWO 0:20:49

4 SYROCKI SYLWESTER M 4 M 40-49 2 ELBLĄG 0:21:02

5 SATKIEWICZ PIOTR M 5 M 20-29 2 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0:21:09

6 KASZUBOWSKI ZENON M 6 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0:21:12

….............................................

11 MARNIK JANUSZ M 11 M 40-49 4 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0:21:54

12 SZARKO MACIEJ M 12 M 40-49 5 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:21:57

21 MIECZKOWSKI TOMASZ M 21 M 40-49 7 PASŁĘK 0:23:08

23 ŁABAJ KAROL ŁABAJ M 23 M 20-29 4 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG 0:23:19

24 JARMAL TOMASZ M 24 M 30-39 6 ELBLĄG WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 0:23:44

28 ZYCH DAWID M 28 M 40-49 9 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:24:20

29 BRZESKI DAREK M 29 M 40-49 10 BRANIEWO 0:24:23

30 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 30 M 30-39 8 ELBLĄG 0:24:39

31 PONIATOWSKI DAWID M 31 M 0-19 2 PASŁEK 0:24:40

36 MGŁOSIEK RAFAŁ M 35 M 40-49 11 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:25:14

37 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 36 M 40-49 12 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 0:25:26

42 SOWA SYLWESTER M 41 M 40-49 14 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:26:10

46 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 44 M 40-49 15 PASŁĘK 0:26:38

65 LEWKO MICHAŁ M 55 M 30-39 17 BRANIEWO 0:27:56

77 JEZIORSKI ROBERT M 60 M 40-49 22 ELBLĄG AUTOS 0:29:47

92 PĘKALSKA MONIKA K 23 K 40-49 8 ELBLĄG SILVER ELBLĄG 0:30:53

93 WEBER MAGDALENA K 24 K 30-39 10 ELBLĄG 0:30:53

111 DORDZIK MAŁGORZATA K 35 K 60-69 3 ELBLĄG 0:33:28

115 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 39 K 0-19 2 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0:34:09

124 MAJEWSKA AGNIESZKA K 43 K 30-39 17 ELBLĄG 0:37:00

126 PROKOP ANNA K 44 K 40-49 15 ELBLĄG PROKOPKI 0:40:55

127 SOWA RENATA K 45 K 40-49 16 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:40:55

128 PROKOP MARIUSZ M 83 M 40-49 24 ELBLĄG PROKOPKI 0:40:58

132 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 85 M 50-59 8 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:43:59

133 POKOJSKA EWA K 48 K 30-39 19 BRANIEWO KROPELKA 0:44:00

Nordic Walking (5.5 km)

1 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 1 M OPEN 1 PASŁĘK KRAM TEAM 0:37:16

2 DĘGA LIDIA K 1 K OPEN 1 TRALEWO 0:39:07

3 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 2 K OPEN 2 GDYNIA ELITE TEAM 0:39:28

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn