VII Leśny Cross Niepodległości Sedranki 2019 – Na przyjaznych duktach...

Fot. Karol Sobczak/Photo Dota

W Sedrankach koło Olecka odbył się w sobotę (16 listopada) VII Leśny Cross Niepodległości. Rywalizowano na dystansach: 6.6 km oraz 3.3. Ma krótszym odcinku odbył się też wyścig nordic walking. Bieg główny wygrał Tadeusz Walendykiewicz (Suwałki) przed Mariuszem Kamińskim (Łapy), a trzeci był Ivan Havriushenko (Olecko). Wśród pań triumfowała Edyta Suchodolska (Olecko) przed Martą Czaplejewicz (Ełk) i Justyna Adam (Olecko).

Na dystansie 3.3 km pierwszy był Rafał Sokołowski (Suwałki). Druga na mecie była Joanna Derencz (Gołdap) – zwyciężczyni wśród pań. W klasyfikacji mężczyzn drugie miejsce zajął Wiktor Bitoski (Gołdap), a trzecie Hubert Mróz (Olecko). W rywalizacji kobiet za Panią Joanną sklasyfikowano Olgę Dobrowolską-Szejda (Olecko) i Gabriele Fiertek (Olecko). W nordic walkin zwyciężyli: Lucjan Chmielewski (Mikołajki) i Danuta Jawiec (Olecko). Jak zwykle na krótszych dystansach rywalizowały dzieci i młodzież.

Wyniki

Dystans 6.6 km

1 WALENDYKIEWICZ TADEUSZ M 1 M OPEN 1 SUWALKI 12BLP /SALOS -SUWAŁKI 0:25:26

2 KAMIŃSKI MARIUSZ M 2 M OPEN 2 ŁAPY 0:25:32

3 HAVRIUSHENKO IVAN M 3 M OPEN 3 OLECKO FITS 0:25:39

4 CIBOREK PATRYK M 4 M OPEN 4 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA 0:26:40

5 SUCHECKI SYLWEK M 5 M OPEN 5 CHUDEK MIŁOŚNICY SAŁATKI JARZYNOWEJ 0:27:30

6 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 6 M OPEN 6 OLECKO OLECKO BIEGA 0:28:28

7 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 7 M OPEN 7 OLECKO OLECKO BIEGA 0:28:28

8 ROŻEK GERARD M 8 M OPEN 8 OLECKO 0:28:46

9 WIELGUS KRYSTIAN M 9 M OPEN 9 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:29:20

10 PAWLUCZUK TOMASZ M 10 M OPEN 10 EŁK 0:30:24

…....................................................

13 PILIAIEV ANDRII M 13 M OPEN 13 OLECKO FITS 0:30:55

14 SUCHODOLSKA EDYTA K 1 K OPEN 1 OLECKO OLECKO BIEGA 0:30:58

15 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 14 M OPEN 14 STOŻNE OLECKO BIEGA 0:30:59

16 GIERSZEWSKI CZAREK M 15 M OPEN 15 OLECKO OLECKO BIEGA 0:31:40

17 KRAWCZYK ROBERT M 16 M OPEN 16 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0:31:44

18 BAGIŃSKI JACEK M 17 M OPEN 17 EŁK UKS MOS EŁK 0:32:49

21 CZAPLEJEWICZ MARTA K 2 K OPEN 2 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK 0:32:53

22 KIŚIELEWSKI ANDRZEJ M 20 M OPEN 20 ŻYTKIEJMY 0:33:02

23 KATANA TOMASZ M 21 M OPEN 21 OLECKO 0:33:03

24 KOSAKOWSKI JAROSŁAW M 22 M OPEN 22 OLECKO 0:33:05

25 KOWALEWSKI PAWEŁ M 23 M OPEN 23 OLECKO 0:33:35

26 ADAM JUSTYNA K 3 K OPEN 3 OLECKO 0:33:52

27 WARYKOWSKI STANISLAW M 24 M OPEN 24 OLECKO OLECKO BIEGA 0:34:00

28 GLINIECKI ŁUKASZ M 25 M OPEN 25 JUDZIKI 0:34:21

29 SOWA KAMIL M 26 M OPEN 26 OLECKO PFK TEAM OLECKO 0:34:23

30 ĆWIKOWSKI ARTUR M 27 M OPEN 27 OLECKO PFK TEAM OLECKO

31 TRUCHAN WIESŁAW M 28 M OPEN 28 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 0:34:25

33 KOWNACKI TOMASZ M 30 M OPEN 30 OLECKO OLECKO BIEGA 0:34:31

34 SZPUNAR ANITA K 4 K OPEN 4 ZAJDY OLECKO BIEGA 0:34:51

35 SZULIŃSKI ROBERT M 31 M OPEN 31 OLECKO YOLO TEAM 0:35:12

36 OMILIAN PRZEMEK M 32 M OPEN 32 OLECKO OLECKO BIEGA 0:35:38

39 DOMELEWSKA JOANNA K 6 K OPEN 6 OLECKO 0:35:58

40 DYKIERT RYSZARD M 34 M OPEN 34 SZAFRANKI STOWARZYSZENIE AKTYWNI ZNAD ROSPUDY 0:36:02

41 PRZEMIELEWSKA EWA K 7 K OPEN 7 STOŻNE OLECKO BIEGA 0:36:03

42 KUNISZYK PIOTR M 35 M OPEN 35 GOŁDAP DZIECI KUKURYDZY 0:36:06

43 LIPIŃSKI MARCIN M 36 M OPEN 36 GOŁDAP 15.PPLOT 0:36:06 8

45 MOREK KATARZYNA K 8 K OPEN 8 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:37:13

46 KRUK DANIEL M 38 M OPEN 38 EŁK 0:37:15

49 JASIŃSKA MARZENA K 9 K OPEN 9 OLECKO OLECKO BIEGA 0:37:51

50 BAZAN DAMIAN M 41 M OPEN 41 OLECKO 0:37:51

51 KRAWIEC MATEUSZ M 42 M OPEN 42 OLECKO SKB DZIK 0:37:52

52 WIELGUS AGNIESZKA K 10 K OPEN 10 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:38:00

53 SAMBORSKI WALDEMAR M 43 M OPEN 43 WYDMINY BBL WYDMINY 0:38:14

55 KIERSZTYN JACEK M 44 M OPEN 44 EŁK 0:38:30 1

57 MUSTER-DRAŻBA EWA K 12 K OPEN 12 OLECKO OLECKO BIEGA 0:39:34

58 BĄK RAFAŁ M 46 M OPEN 46 OLECKO 0:39:39

59 SZURC RAFAŁ M 47 M OPEN 47 EŁK 0:39:41

60 SIECZKOWSKA KATARZYNA K 13 K OPEN 13 OLECKO 0:40:54

61 PRAWDZIK RENATA K 14 K OPEN 14 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK 0:41:14

62 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 48 M OPEN 48 WYDMINY BBL WYDMINY 0:41:37

63 ŁAPINSKA KATARZYNA K 15 K OPEN 15 OLECKO OLECKO BIEGA 0:42:31

64 JAWOROWSKA MAGDALENA K 16 K OPEN 16 OLECKO 0:45:28

65 JARZEBOWICZ BOZENA K 17 K OPEN 17 GOLDAP 0:45:28

66 DUDEK KRZYSZTOF M 49 M OPEN 49 OLECKO 0:45:28 0:21:30 0:23:58

67 BZYMEK ŁUKASZ M 50 M OPEN 50 OLECKO OLECKO BIEGA 0:45:28

68 PAWLUCZUK ELŻBIETA K 18 K OPEN 18 EŁK GEMINI TEAM 0:45:28

69 ŚWIĘCZKOWSKA MARZANNA K 19 K OPEN 19 OLECKO OLECKO BIEGA 0:45:29

71 TRUCHAN WIESŁAW M 52 M OPEN 52 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 0:45:32

72 STANEK DAGMARA K 20 K OPEN 20 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:46:13

73 TUREK MONIKA K 21 K OPEN 21 GOŁDAP 0:47:49

74 BAGINSKI JAN M 53 M OPEN 53 OLECKO OLECKO BIEGA 0:41:16

76620545 1234807690036108 3931470173491429376 o

Dystans 3.3 km

1 SOKOŁOWSKI RAFAŁ M 1 M OPEN 1 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ 0:13:57

2 DERENCZ JOANNA K 1 K OPEN 1 GOŁDAP 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY 0:14:05

3 BITOSKI WIKTOR M 2 M OPEN 2 GOŁDAP LAOSIR GOŁDAP 0:14:15

4 MRÓZ HUBERT M 3 M OPEN 3 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 0:14:52

5 ZAWISTOWSKI DOMINIK M 4 M OPEN 4 OLECKO ZSLIZ 0:14:57

6 BARTOSZEWICZ IGOR M 5 M OPEN 5 EŁK UKS MOS EŁK 0:15:05

7 JAKUBOWSKI TOMASZ M 6 M OPEN 6 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0:16:05

8 LORENC DAWID M 7 M OPEN 7 AUGUSTÓW 0:17:03

9 GAŁASZEWSKI DAREK M 8 M OPEN 8 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 0:18:03

10 DBROWOLSKA-SZEJDA OLGA K 2 K OPEN 2 OLECKO 0:18:36

….......................................

11 FIERTEK GABRIELA K 3 K OPEN 3 OLECKO OLECKO BIEGA 0:18:51

12 KAMIŃSKI BOGUSŁAW M 9 M OPEN 9 OLECKO 0:19:07

13 KULĄGOWSKI KACPER M 10 M OPEN 10 EŁK UKS MOS EŁK 0 0:19:16

14 MOTULEWICZ PATRYCJA K 4 K OPEN 4 OLECKO OLECKO BIEGA 0 0:19:20

15 ŚWIERZBIN AGNIESZKA K 5 K OPEN 5 OLECKO LKS KORAB OLECKO 0:19:20

16 JASIŃSKA KAROLINA K 6 K OPEN 6 OLECKO 0:19:20

17 POREDA IWONA K 7 K OPEN 7 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:19:35

18 BRZEZIŃSKA BARBARA K 8 K OPEN 8 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:19:35

19 BRZEZIŃSKI TOMASZ M 11 M OPEN 11 GOŁDAP 0:19:36

20 MIKA - JANKOWSKA DOROTA K 9 K OPEN 9 WYDMINY BBL WYDMINY 0:19:49

21 JAMBROZIK EDYTA K 10 K OPEN 10 KOWALE OLECKIE 0:20:15

22 HERBSZT KRYSTIAN M 12 M OPEN 12 WYDMINY BBL WYDMINY 0:20:16

23 HERBSZT PAULINA K 11 K OPEN 11 WYDMINY BBL WYDMINY 0:20:16

24 MALESA ARKADIUSZ M 13 M OPEN 13 WYDMINY 0:20:25

26 PAWLUCZUK ELŻBIETA K 12 K OPEN 12 EŁK GEMINI TEAM 0:21:46

27 CIEŚLUKOWSKA KATARZYNA K 13 K OPEN 13 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 0:21:59

28 FIEĆKO BARBARA K 14 K OPEN 14 EŁK UKS MOS EŁK 0:23:26

29 DŁUGOSZ LUCYNA K 15 K OPEN 15 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0:23:44

30 SOBIECH ALEKSANDR M 15 M OPEN 15 CHOSTKA 0:23:56

32 KASZKIEL JOANNA K 16 K OPEN 16 OLECKO 0:24:55

33 PIOTROWSKI TADEUSZ M 17 M OPEN 17 OLECKO 0:24:59 ]

35 ŁAPIŃSKI BOGUSŁAW M 19 M OPEN 19 OLECKO OLECKO BIEGA 0:26:14

72175531 1234814710035406 6068419473600151552 o

Nordic walking (3.3 km)

1 CHMIELEWSKI LUCJAN CHMIELEWSKI LUCJAN M 1 M OPEN 1 MIKOŁAJKI 0:25:29

2 JEWEC DANUTA JEWEC DANUTA K 1 K OPEN 1 OLECKO 0:30:07

3 BUDZYŃSKI EUGENIUSZ BUDZYŃSKI EUGENIUSZ M 2 M OPEN 2 OLECKO 0:31:15

4 SOBIECH BEATA SOBIECH BEATA K 2 K OPEN 2 CHOSTKA 0:32:39

5 STRUMIFOWSKA HALINA STRUMIFOWSKA HALINA K 3 K OPEN 3 ROSOCHA

6 HOŁUBOWICZ JAN HOŁUBWICZ JAN M 3 M OPEN 3 OLECKO 0:35:49

7 KOWALIK MAŁGORZATA KOWALIK MAŁGORZATA K 4 K OPEN 4 OLECKO 0:39:34

8 BUDZYŃSKA KRYSTYNA BUDZYŃSKA KRYSTYNA K 5 K OPEN 5 OLECKO 0:39:35

9 OKULICZ ELŻBIETA OKULICZ ELŻBIETA K 6 K OPEN 6 OLECKO 0:39:36

10 WASILEWSKA JADWIGA WASILEWSKA JADWIGA K 7 K OPEN 7 SEDRANKI 0:54:33

11 WASILEWSKA ANNA WASILEWSKA ANNA K 8 K OPEN 8 SEDRANKI 0:54:37

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn