Bieg oraz Marsz Nordic Walking Halloweenowy Malbork 2019 – Przebierańcy też na trasie

Fot. Radosław Konczyński/nasze miasto malbork

W sobotę (26 października) w Malborku odbył się Bieg oraz Marsz Nordic Walking Halloweenowy na dystansie 5 km. W imprezie uczestniczyło prawie 300 osób, w tym sporo z województwa warmińsko-mazurskiego. Trasę najszybciej przebiegł Jakub Ossowski (Elbląg), zwycięstwa w kat. odnieśli: Dariusz Humen (Elbląg) w M30/39, Marta Milewska (Susz) w K0/19 i Andrzej Grabkowski (Iława) w M70+.

Na podium stanęli także:Andrzej Pokojski (Braniewo) – drugi w M30/39, Sandra Krasdomska (Drulity)- trzecia w K20/29 i Marianna Maliszewska (Elbląg) – trzecia w K50/59. W nordic walking drugie miejsce zajął Krzysztof Stachórko (Pasłęk), a czwarte Jarosław Czopek (Ełk)

Bieg (5 km)

1 OSSOWSKI JAKUB M 1 M 20-29 1 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 0:17:26

2 FABIAŃSKI ŁUKASZ M 2 M 20-29 2 MIĘDZYCHÓD PSE / REHABALANCE TEAM 0:17:32

3 TATROCKI DANIEL M 3 M 40-49 1 GDYNIA ELODANIELO 0:18:05

4 HAPKE TOMASZ M 4 M 40-49 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:18:52

5 MUSIAŁ ŁUKASZ M 5 M 20-29 3 SŁOŃSK RUNNERS SŁOŃSK 0:19:02

6 GRETKOWSKI JACEK M 6 M 20-29 4 KWIDZYN 0:19:29

….........................................

8 SATKIEWICZ PIOTR M 8 M 20-29 5 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0:20:07

10 HUMEN DARIUSZ M 10 M 30-39 1 BRANIEWO 0:20:30

11 POKOJSKI ANDRZEJ M 11 M 30-39 2 BRANIEWO KROPELKA 0:20:36

12 MIECZKOWSKI TOMASZ M 12 M 40-49 5 PASŁĘK 0:20:38

18 MARNIK JANUSZ M 18 M 40-49 7 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0:21:00

21 GÓRKA WOJCIECH M 21 M 20-29 6 ELBLĄG GUJAN TEAM 0:21:12

23 SZARKO MACIEJ M 23 M 40-49 9 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:21:24

31 PONIATOWSKI DAWID M 31 M 0-19 5 PASŁĘK 0:22:23

34 CUDNOCH ARKADIUSZ M 34 M 30-39 8 BRANIEWO 0:23:08

35 GRYNIS PAWEŁ M 35 M 30-39 9 ELBLĄG 0:23:08

36 KRYSZCZUK PIOTR M 36 M 30-39 10 PASŁĘK 0:23:08

38 ZYCH DAWID M 38 M 40-49 11 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:23:20

39 DRZEWIECKI DOMINIK M 39 M 0-19 6 PASŁĘK 0:23:23

51 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 47 M 40-49 14 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 0:24:13

53 BUKOWSKI FABIAN M 49 M 0-19 8 ROŻENTAL 0:24:23

60 ŻARCZYŃSKI BŁAŻEJ M 56 M 30-39 17 UZDOWO BIEGAM U KOLESI 0:24:51

66 SZKLARSKI ANDRZEJ M 61 M 40-49 17 ELBLĄG 0:25:09

70 ORZECHOWSKI PIOTR M 65 M 30-39 19 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG 0:25:18

73 MILEWSKA MARTA K 7 K 0-19 1 SUSZ ZSSIO GDAŃSK 0:25:33

80 KRASODOMSKA SANDRA K 11 K 20-29 3 DRULITY 0:26:03

82 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 71 M 40-49 20 PASŁĘK 0:26:10

85 ANTONIEWICZ MARCIN M 72 M 40-49 21 ELBLĄG 0:26:20

87 PIOTROWICZ PIOTR M 73 M 20-29 13 OLSZTYN WOLNE TRUPY 0:26:36

88 WALCZAK ROBERT M 74 M 40-49 22 BRANIEWO 49BLOT 0:26:37

90 PTAK MAREK M 76 M 40-49 24 BRANIEWO 0:26:51

94 BABALSKI KRYSTIAN M 78 M 30-39 20 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 0:27:01

95 KIRZENIEWSKI ADRIAN M 79 M 20-29 14 KURZĘTNIK TEAM SALCESON 0:27:01

96 CICHOŃ TOMASZ M 80 M 30-39 21 ELBLĄG 0:27:04

97 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 81 M 50-59 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:27:10

106 BONIECKA PAULINA K 20 K 20-29 5 ELBLĄG GUJAN 0:27:45

107 KLAWIKOWSKI MICHAŁ M 87 M 20-29 15 BRANIEWO 0:27:47

111 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 22 K 0-19 5 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY 0:27:59

125 SZULIMA ROBERT M 95 M 40-49 30 MARKUSY 0:28:40

130 GRABKOWSKI ANDRZEJ M 97 M 70+ 1 IŁAWA 0:28:48

137 MAKOWSKI MARCIN M 98 M 40-49 31 ELBLĄG 0:29:07

138 RYCHCIK IZA K 40 K 30-39 13 FROMBORK OSP FROMBORK 0:29:18

142 PIOTROWICZ MAGDALENA K 43 K 20-29 7 OLSZTYN WOLNE TRUPY 0:29:28

144 WEREDYCKA ALEKSANDRA K 45 K 0-19 7 ELBLĄG 0:29:29

151 SZULIMA MAGDALENA K 49 K 40-49 10 MARKUSY 0:29:37

152 PĘKALSKA MONIKA K 50 K 40-49 11 ELBLĄG 0:29:38

158 TAŁUĆ ŁUKASZ M 107 M 30-39 28 ELBLĄG 0:30:34

166 BABICKI PAWEŁ M 110 M 30-39 29 BRANIEWO 0:31:02

168 KAMIŃSKI JANUSZ M 111 M 50-59 12 ELBLĄG 0:31:46

177 KMITA SYLWIA K 62 K 40-49 19 ELBLĄG 0:33:46

178 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 116 M 40-49 36 ELBLĄG 0:33:46

182 SZKLARSKA ALICJA K 65 K 40-49 21 ELBLĄG 0:34:46

187 MAJEWSKA AGNIESZKA K 67 K 30-39 20 ELBLĄG 0:35:27

189 MALISZEWSKA MARIANNA K 69 K 50-59 3 ELBLĄG 0:35:36

193 WEREDYCKA MONIKA K 73 K 40-49 24 ELBLĄG 0:36:18

194 PROKOP ANNA K 74 K 40-49 25 ELBLĄG 0:38:19

195 PROKOP MARIUSZ M 121 M 40-49 37 ELBLĄG PROKOPKI 0:38:21

201 GŁOWACKA ANNA K 78 K 40-49 26 ELBLĄG 0:40:54

202 SOWA RENATA K 79 K 40-49 27 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:40:55

203 SOWA SYLWESTER M 124 M 40-49 38 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:40:55

Nordic Walking (5 km)

1 ŚCISŁOWSKI BOGDAN M 1 M OPEN 1 0:32:54

2 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 2 M OPEN 2 PASŁĘK 0:33:35

3 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 3 M OPEN 3 LASOWICE WIELKIE 0:33:51

4 CZOPEK JAROSLAW M 4 M OPEN 4 EŁK MARATONKA 0:34:20

5 STAŃCZAK EDWARD M 5 M OPEN 5 MALBORK 0:34:30

6 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 6 M OPEN 6 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 0:34:32

…............................

8 BUJNICKI MARCIN M 8 M OPEN 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:35:45

29 CZYSZEJUK IZABELA K 10 K OPEN 10 PASŁĘK 0:40:39 10:08 [min/km]

31 KOZŁOWSKA ANNA K 12 K OPEN 12 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:41:00

33 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 14 K OPEN 14 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:41:27

34 BUJNICKA MAGDALENA K 15 K OPEN 15 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:41:28

42 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 23 K OPEN 23 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:43:55

43 ROGULSKI MATEUSZ M 20 M OPEN 20 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:43:55

44 ROGULSKA ANNA K 24 K OPEN 24 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:43:58

50 MALISZEWSKI MAREK M 21 M OPEN 21 ELBLĄG 0:44:44

59 WIADERSKA GRAŻYNA K 36 K OPEN 36 ELBLĄG 0:47:26

69 SZUSTEK KATARZYNA K 44 K OPEN 44 ELBLĄG 0:52:35

71 PRZYGODA MARIANNA K 46 K OPEN 46 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:52:50

72 PRZYGODA AGNIESZKA K 47 K OPEN 47 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:52:51

75 ROGULSKI TOMASZ M 26 M OPEN 26 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:53:07

76 PRZYGODA MARIUSZ M 27 M OPEN 27 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:53:08

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn