20 PKO Poznań Maraton 2019 – Dużo biegaczy z Warmii i Mazur, a najszybszy z nich Sławomir Kaliski

Fot. Sławomir Kaliski facebook (ilustracja)

W niedzielę (20 października) odbył się 20 PKO Poznań Maraton, w którym na mecie sklasyfikowano ponad 6 tysięcy uczestników Wszystkie miejsca na podium zajęli Kenijczycy. Bardzo liczną reprezentacje stanowili biegacze z Warmii i Mazur, z których najwyżej na 26 pozycji uplasował się Sławomir Kaliski (Olsztyn). W setce znaleźli się jeszcze Ryszard Trzebński (Ełk) – 78 miejsce i Przemysław Flaga (Olsztyn) – 80 miejsce.

Wyniki

1 KYEVA Cosmas KEN NAIROBI M 1 M30 1 02:12:05

2 CHEMUNGOR Raymond Kemboi KEN NAIROBI M 2 M30 2 02:13:00

3 KIPTOO Mathew KEN NAIROBI M 3 M30 3 02:15:58

4 TUFA Getachew Kene ETH ADDIS ABEBA M 4 M45 1 02:16:06

5 DOBROWOLSKI Emil POL CHOTOMÓW M 5 M30 4 02:17:06

6 KARBOWIAK Kamil POL BRZEG M 6 M18 1 02:17:17

…..................................

26 KALISKI Sławomir POL OLSZTYN 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej M 23 M30 16 02:42:30

78 TRZEBIŃSKI Ryszard POL EŁK M 73 M40 11 02:53:00

80 FLAGA Przemysław POL OLSZTYN Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych M 75 M30 46 02:53:05

106 BROJEK Marek POL ŻABI RÓG 4WMBOT M 101 M18 15 02:56:08

119 KRYSZTOFIAK Damian POL BRANIEWO M 114 M18 20 02:57:36

158 ZIENKIEWICZ Piotr POL MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK M 153 M45 18 02:59:59

187 RYGIELSKI Arkadiusz POL IŁAWA Klub Biegacza Mowi M 181 M30 96 03:02:19

231 KASPERSKI Arkadiusz POL OLSZTYN WOT M 224 M45 25 03:06:19

495 JANUSZEWSKI Karol POL OLSZTYN M 472 M30 220 03:17:30

500 GRUCHALSKI Rafał POL ELBLĄG portEl.pl M 476 M40 102 03:17:38

600 GABRUŚ Dariusz POL EŁK M 574 M40 131 03:20:53

601 PIWOŃSKA Julita POL EŁK Super Drużyna Ełk K 27 K40 8 03:20:53

602 MACULEWICZ Marek POL NIDZICA Urwis Biega M 575 M45 75 03:20:56

606 WROTNY Mariusz POL SZCZYTNO M 579 M18 81 03:21:06

633 MAKOWSKI Marek POL WĘGORZEWO M 603 M55 13 03:22:10

807 PIŁAT Kamil POL OLSZTYN M 771 M30 342 03:26:45

858 ZALEWSKI Michał POL IŁAWA Lubawa Kocha Biegać M 818 M30 357 03:27:46

885 PAWLYTA Michał POL ELBLĄG KM PSP Elbląg- Black&White STYLE M 842 M30 367 03:28:12

948 KEMPIŃSKI Tomasz POL OLSZTYN Trailinforest M 901 M45 115 03:29:17

949 MISIAK Przemysław POL SUSZ CrossFit Susz /Rozbiegany Susz M 901 M30 392 03:29:17

964 ZINKO Tomasz POL PIENIĘŻNO zajrzyj na fb-> 3maj_tempo M 917 M30 401 03:29:34

1036 NAWOJCZYK Przemyslaw POL OLSZTYN Raben Logistics Polska M 984 M30 428 03:31:22

1087 KOWALSKI Krzysztof POL KIEŹLINY Tata Biegoista M 1032 M30 446 03:32:48

1191 ROJEK Andrzej POL OLSZTYN M 1131 M45 163 03:35:38

1234 KOSTUR Marek POL BRĄSWAŁD Domiauto.pl M 1171 M40 263 03:36:26

1238 LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka POL OLSZTYN AKM Olsztyn K 64 K30 33 03:36:31

1384 GOSIEWSKI Cezariusz POL OSTRÓDA M 1306 M40 298 03:40:12

1519 JURKIEWICZ Sławomir POL SUSZ Rozbiegany Susz M 1424 M30 595 03:43:12

1520 ZAJĄCZKOWSKI Artur POL DZIAŁDOWO Rozbiegane Działdowo M 1426 M40 330 03:43:13

1596 ŚWIĘCKI Dariusz POL IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA M 1496 M45 213 03:44:45

1750 RĘBOWSKI Andrzej POL DZIAŁDOWO M 1627 M40 379 03:47:36

1755 PAŁEJKO Mateusz POL OLSZTYN #WIPASZ Aktywni w Biegu M 1631 M30 668 03:47:41

2039 SZLESZYŃSKI Andrzej POL OLSZTYN RCI Olsztyn M 1871 M50 94 03:52:51

2082 FALBA Wioletta POL DZIAŁDOWO Rozbiegane Działdowo K 172 K45 17 03:53:27

2165 WOLFF Marcin POL OLSZTYN M-runners M 1976 M50 101 03:54:42

2308 ZAKĘS Marcin POL ELBLĄG M 2105 M40 523 03:56:34

2614 CHMIELEWSKA-BORUCH Milena POL MRĄGOWO K 248 K30 123 04:00:11

2625 BAKUN Monika POL EŁK K 249 K18 43 04:00:22

2831ŚWIERSZCZ Adam POL PISZ M 2554 M30 954 04:04:41

2935 WOJCIECHOWSKA Urszula POL SZCZYTNO K 298 K30 145 04:07:01

3061 SZCZECH Wojciech POL OSTRÓDA Ostróda Runners M 2741 M40 700 04:09:25

3180 OLSZEWSKI Zbigniew POL LIDZBARK WARMIŃSKI M 2838 M45 426 04:11:31

3193 LENARD Daniel POL OLSZTYN Ostròda Runners M 2848 M30 1044 04:11:42

3280 PORZELSKI Piotr POL OSTRÓDA M 2921 M50 165 04:13:01

3322 GUZOWSKI Paweł POL IŁAWA Biegacze Gorszego Sortu M 2960 M30 1083 04:13:36

3400 PYTLIŃSKI Krzysztof POL ELBLĄG M 3027 M45 451 04:14:57

3447 CAP Tomasz POL SUSZ Rozbiegany Susz M 3061 M45 462 04:15:36

3513 PALOWSKA Joanna POL OLSZTYN Są Wolniejsi K 403 K18 63 04:16:57

3654 WRÓBLEWSKI Tomasz POL ELBLĄG M 3232 M30 1173 04:19:43

3790 MACIEJEWSKI Grzegorz POL GIŻYCKO BBL Giżycko M 3341 M60 53 04:22:18

3805 FERENC Adrian POL PISZ M 3354 M18 381 04:22:41

3833 OTKIŃSKA Anna POL MRĄGOWO K 459 K30 218 04:23:04

4061 JURKIEWICZ Aldona POL SUSZ Rozbiegany Susz K 515 K30 248 04:27:30

4078 NIKOŁAJUK Robert POL OLSZTYN M 3558 M30 1270 04:27:49

4118 KRYSTKIEWICZ Daniel POL OLSZTYN M 3587 M30 1280 04:28:24

4205 KRAWIEC Agnieszka POL OLSZTYN URWIS Biega K 560 K40 129 04:29:56

4231 MADEKSZA Maciej POL OLSZTYN M 3664 M40 925 04:30:24

4274 ŚWIĘCKI Przemysław POL IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA M 3698 M30 1316 04:31:29

4320 KUPIS Marta POL OLSZTYN Biegam bo lubię K 586 K40 134 04:32:44

4388 MISIAK Marta POL SUSZ CrossFit Susz /Rozbiegany Susz K 600 K40 137 04:34:40

4503 BONK Bartosz POL OLSZTYN Pszczółkowski Team M 3868 M30 1368 04:37:17

4504 PRELLA Przemysław POL OSTRÓDA Ostróda Runners M 3868 M30 1368 04:37:17

4553 JACEWICZ Ryszard POL OLSZTYN KS NEONET M 3902 M55 157 04:38:37

4568 KRYSZKIEWICZ Tomasz POL DZIAŁDOWO M 3913 M45 593 04:38:56

4696 DĄBROWSKI Jarosław POL IŁAWA M 3999 M30 1416 04:41:40

4757 DĄBROWSKA Danuta POL PISZ K 714 K55 7 04:43:08

4893 ZIĘBA Mariusz POL IŁAWA BGS Iława M 4138 M18 468 04:46:11

4923 PALIWODA Adam POL EŁK M 4162 M40 1042 04:46:58

5137 OLSZEWSKA Magdalena POL LIDZBARK WARMINSKI NIKA RUNNER DOG K 812 K30 351 04:53:05

5172 RĘKAWIECKI Robert POL OLSZTYN URWIS BIEGA M 4347 M45 650 04:54:10

5211 GASPEROWICZ Teresa POL OLSZTYN K 838 K40 215 04:55:25

5251 HYPŚ Waldemar POL OLSZTYN M 4400 M60 87 04:56:28

5296 ADAMCZYK Zbigniew POL PASŁĘK KB BiegamBoLubię Pasłęk M 4440 M45 669 04:57:51

5632 CAP Dorota POL SUSZ Rozbiegany Susz K 970 K40 244 05:12:10

5706 PĄCZYŃSKA Anna POL OLSZTYN K 998 K30 421 05:18:04

5707 ROGOWSKA Natalia POL OLSZTYN Tryn Tryn Team K 998 K30 421 05:18:04

5725 BUSZYNIEWICZ Alina POL PISZ Klub Morsów w Piszu K 1002 K50 51 05:19:25

5730 GUZOWSKI Piotr POL IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU M 4726 M30 1623 05:19:30

5783 JABŁONOWSKA Magdalena POL SZCZYTNO 4WMBOT K 1023 K40 257 05:23:42

5820 GASTOŁ Dorota POL ELBLĄG K 1034 K40 262 05:26:52

5821 GASTOŁ Jarosław POL ELBLĄG M 4787 M45 724 05:26:52

5907 POGORZELSKI Rafał POL BRANIEWO M 4845 M30 1664 05:35:53

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn