II Bursztynowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking Sztutowo 2019 – Elbląg, Braniewo i Pasłęk w ofensywie

Fot. tvregionalna24.pl (ilustracja)

W Sztutowie odbył się w sobotę (12 października) II Bursztynowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking na dystansie 10 km. W imprezie dość licznie startowali reprezentanci Elbląga, Braniewa i Pasłęka, zresztą z dużym powodzeniem. W biegu czołowe trójki na mecie nie były klasyfikowane w kategoriach. A właśnie trzecie miejsce zajął Piotr Statkiewicz (Pasłęk), Wśród pań na drugiej pozycji finiszowała Marta Wychowaniak (Braniewo).

W grupach wiekowych zwyciężyli: Agnieszka Matczuk (Braniewo) w K40/49, Andrzej Pokojski (Braniewo) w M30/39 i Adam Piątek (Elbląg) w M70+. Trzecie miejsca zajęli: Tomasz Ćwikliński (Elbląg) w M30/39, Łukasz Kuciński (Elbląg) w K20/29.

W nordic walking trzeci na mecie i pierwszy w kat. M30/39 był Krzysztof Stachórko (Pasłęk). Ponadto w K50+ drugie miejsce zajęła Małgorzata Obszańska (Pasłęk) , a trzecie Teresa Soroka (Pasłęk). Na trzecich pozycjach sklasyfikowano Tomasza Rogulskiego (Pasłęk) w M40/49, Joannę Chojnicka (Pasłęk) w K40/49 i Martę Pierzchała (Elbląg) w K30/39.

Wyniki

Bieg (10 km)

1 HAPKE TOMASZ M 1 M 40-49 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:35:41

2 GRETKOWSKI JACEK M 2 M 20-29 KWIDZYN 0:35:59 10:36 [min/km]

3 SATKIEWICZ PIOTR M 3 M 20-29 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0:36:03

4 KASZUBOWSKI ZENON M 4 M 50-59 1 MALBORK SP 1 MALBORK 0:36:44

5 POLAŃSKI MARCIN M 5 M 20-29 1 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA 0:37:16

6 WOJTOWICZ MARCIN M 6 M 40-49 1 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA 0:37:24

…....................................

8 POKOJSKI ANDRZEJ M 8 M 30-39 1 BRANIEWO KROPELKA 0:37:54

15 ĆWIKLIŃSKI TOMASZ M 15 M 30-39 3 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 0:39:20

16 MIECZKOWSKI TOMASZ M 16 M 40-49 4 PASŁĘK 0:40:05

18 LOMPERT ANDRZEJ M 18 M 40-49 5 ELBLAG 0:40:11

24 MARNIK JANUSZ M 24 M 40-49 7 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK Bieg Główny 0:42:02

25 ZYCH DAWID M 25 M 40-49 8 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM Bieg Główny 0:43:29

28 GROSZYK ŁUKASZ M 28 M 30-39 8 ELBLĄG 0:44:46

29 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 29 M 20-29 3 ELBLĄG 0:44:53

31 WYCHOWANIAK MARTA K 2 K 30-39 BRANIEWO 0:45:53

34 SOWA SYLWESTER M 32 M 40-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:47:18

36 MATCZUK AGNIESZKA K 4 K 40-49 1 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:47:44

38 PIATEK ADAM M 34 M 70+ 1 ELBLAG 0:48:26

39 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 35 M 50-59 7 ELBLĄG 0:49:07

40 ŚLĘZAK ADAM M 36 M 30-39 11 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0:49:39

42 KAMIŃSKI PAWEŁ M 37 M 30-39 12 ELBLĄG 0:50:21

45 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 39 M 50-59 9 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 0:52:43

46 WALCZAK ROBERT M 40 M 40-49 10 BRANIEWO 0:54:36

49 PROKOP MARIUSZ M 42 M 40-49 11 ELBLĄG PROKOPKI Bieg Główny 0:56:15

54 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 45 M 50-59 11 ELBLĄG Bieg Główny 1:01:49

60 MAJEWSKA AGNIESZKA K 13 K 30-39 4 ELBLĄG 1:09:02

61 SOWA RENATA K 14 K 40-49 4 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 1:13:45

62 PROKOP ANNA K 15 K 40-49 5 ELBLĄG PROKOPKI 1:14:05

Nordic Walking

1 DANIELSKI WALDEMAR M 1 M 50+ 1 SOKOŁÓW PODLASKI JETSECURITY 1:00:51

2 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 M 50+ 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 1:01:23

3 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 3 M 40-49 1 PASŁĘK 1:02:51

…......................

9 ROGULSKI TOMASZ M 6 M 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW 1:08:59

15 CHOJNICKA JOANNA K 6 K 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:10:55

16 PRZYGODA MARIUSZ M 10 M 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:10:56

19 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 8 K 50+ 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:13:12

20 SOROKA TERESA K 9 K 50+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:13:27 8.17

22 KOZŁOWSKA ANNA K 11 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:15:57

23 ROGULSKA ANNA K 12 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:16:34

24 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 13 K 50+ 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:16:57

25 PRZYGODA AGNIESZKA K 14 K 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:23:08

27 PIERZCHAŁA MARTA K 16 K 30-39 3 ELBLAG 1:28:40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn