VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy 2019 – Piękny bieg z żołnierskim tłem

Fot.Paweł Krasowski/mragowo.pl

W czwartek (15 sierpnia) tradycyjnie w Święto Wojska Polskiego odbył się VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy. W znalazły się biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 m do ok. 2200 m oraz rywalizacja na dystansach: 5 i 10 km. Przewidziano podział na kategorie wiekowe mężczyzn i kobiet, uwzględniono również klasyfikację służb mundurowych. Start i metę zlokalizowano na Placu Unii Europejskiej.

Bieg na 5 km wygrał Jakub Ołowski (Wydminy), drugi był Rafał Wronowski (Banie Mazurskie), a trzeci Rafał Olkowski (Lidzbark Warmiński). Wśród pań najszybsza okazała się Justyna Kaczmarek ( (Białystok) przed Ewelina Sobocińską (Orzysz) i Beatą Bielenicą (Wydminy). W klasyfikacji służb mundurowych zwyciężył Rafał Wronowski przed Rafałem Olkowskim i Bogumiłem Krupińskim (Olsztyn), a w rywalizacji pań triumfowała Ewelina Sobocińska, za nią uplasowała się Urszula Iwaszko (Wydminy) i Anna Olender (Mrągowo). Klasyfikowano też małżeństwa. Tu wyróżniły się następujące pary: Państwo Sikorscy z Bartoszyc (Krystian i Nina), Państwo Królak z Węgorzewa (Przemek i Agnieszka) oraz Państwo Fedorczyk z miejscowości Kunice ( Marek i Katarzyna).

Na dystansie 10 km pierwszy finiszował Grzegorz Gronostaj (Wrocław), który wyprzedził na mecie Krzysztofa Sulewskiego (Morąg) i Łukasza Jędrzejczyka (Mrągowo). Rywalizację pań wygrała Joanna Derencz (Gołda) przed Moniką Tomaszun (Węgorzewo) i Bogumiłą Majer (Warszawa). Zwycięzcy kategorii: U0/29: Aleksandra Chudzik (Dźwierzuty) i Rafał Smoliński (Przasnysz), U30/39: Iwona Kowalewska (Gołdap) i Krystian Różański (Ełk), U40/49: Sylwia Czartoryska (Łomża) i Karol Krzyżanowski (Rajgród), U50/59: Halina Diaczek ((Giżycko) i Roman Liskiewicz (Kętrzyn) U60+: Zofia Szuba (Kołęczyn) i Roman Groński (Giżycko). W klasyfikacji służb mundurowych triumfował Roman Liśkiewicz przed Rafałem Smolińskim i Bogumiłem Krupińskim, a wśród pań Joanna Derencz przed Anna Kowalewską.

Dystans 10 km

1 GRONOSTAJ GRZEGORZ M 1 1974 M 40-49 WROCŁAW WROCŁAWSKIE ITEN/OPERA SOFT 0:35:04

2 SULEWSKI KRZYSZTOF M 2 1985 M 30-39 BARCZEWO FINISZ MORĄG 0:35:51

3 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 3 1981 M 30-39 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:38:20

4 KRZYŻANOWSKI KAROL M 4 1972 M 40-49 1 RAJGRÓD MARATONKA GRAJEWO 0:39:05

5 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN M 5 1983 M 30-39 1 EŁK TEAM KOPEĆ 0:39:08

6 LIŚKIEWICZ ROMAN M 6 1969 M 50-59 1 KĘTRZYN WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ Służba mundurowa LIŚKIEWICZ 0:39:13

7 SMOLIŃSKI RAFAŁ M 7 1990 M 0-29 1 PRZASNYSZ KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ / PSP PRZASNYSZ Służba mundurowa 0:39:14

8 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 8 1973 M 40-49 2 OLSZTYN 0 Służba mundurowa 0:39:59

9 ORŁOWSKI TOMASZ M 9 1986 M 30-39 2 MORĄG FINISZ MORĄG ORŁOWSCY 0:40:14

10 LIS SEBASTIAN M 10 1987 M 30-39 3 MRĄGOWO 0:40:40

…...........................................................

11 ADAMIAK PAWEŁ M 11 2001 M 0-29 2 WÓJTOWO 0:40:47

12 WDOWIAK WOJCIECH M 12 1973 M 40-49 3 OLSZTYN WDOWIAK&FRIENDS 0:40:55

13 BARTCZAK MARCIN M 13 1982 M 30-39 4 BISZTYNEK DRUŻYNA ML 0:41:30

14 JAKACKI SYLWESTER M 14 1984 M 30-39 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0:41:45

15 DYLAK GRZEGORZ M 15 1973 M 40-49 4 MRĄGOWO 0:41:56

18 BIELSKI TOMEK M 18 1973 M 40-49 5 GOŁDAP WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ Służba mundurowa 0:43:16

19 KIŚLUK JAREK M 19 1968 M 50-59 3 MIKOŁAJKI TEAM KOPEĆ 0:43:27

20 PASZKO KAMIL M 20 1990 M 0-29 3 FLORCZAKI FINISZ MORĄG 0:44:03

21 DERENCZ JOANNA K 1 1993 K 0-29 GOŁDAP 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP Służba mundurowa 0:44:19

22 KULAS MIROSŁAW M 21 1973 M 40-49 6 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0:44:20

23 BOJAROWSKI PIOTR M 22 1967 M 50-59 4 DĄBRÓWNO TEAM KOPEĆ 0:44:21

24 TOMASZUN MONIKA K 2 1971 K 40-49 WĘGORZEWO ATL. SINALUNGA TOMASZUN 0:44:25

25 KUCZKOWSKI RYSZARD M 23 1966 M 50-59 5 KIEŹLINY 0 10km 0:44:49 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km]

26 MROZICKI PAWEŁ M 24 1976 M 40-49 7 MRĄGOWO WOSZK Służba mundurowa WOSZK 0:45:11

27 GRONSKI ROMAN M 25 1954 M 60+ 1 GIŻYCKO MASTERS GIŻYCKO 0:45:21

28 TOMASZUN MAREK M 26 1965 M 50-59 6 WĘGORZEWO ATL. SINALUNGA TOMASZUN 0:45:33

29 JADESZKO MICHAŁ M 27 1994 M 0-29 4 SZCZYTNO WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ Służba mundurowa 0:45:38

31 WEJKUĆ DAWID M 29 2002 M 0-29 5 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 0:45:53

32 BOJANOWSKI TOMASZ M 30 1997 M 0-29 6 RAŃSK 0:46:05

33 FEDEJKO MIROSŁAW M 31 1983 M 30-39 7 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES Służba mundurowa 0:46:14

34 HYJEK KAROL M 32 1983 M 30-39 8 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0:46:21

36 MOROZ ANDRZEJ M 34 1977 M 40-49 9 KĘTRZYN MOROZ 0:46:33

37 MAJER BOGUSŁAWA K 3 1983 K 30-39 WARSZAWA VEGE RUNNERS MAJER 0:46:45

39 LEWANDOWSKI MARIUSZ M 36 1985 M 30-39 10 MRĄGOWO :47:11

40 OBORSKI RYSZARD M 37 1974 M 40-49 10 MRĄGOWO 0:47:16 1

41 KACZMARCZYK ANDRZEJ M 38 1975 M 40-49 11 WARPUNY KACZMARCZYK TEAM 0:47:19

42 KOWALEWSKA IWONA K 4 1985 K 30-39 1 GOŁDAP WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ Służba mundurowa 0:47:51

43 SZOK KAROL M 39 1985 M 30-39 11 RYN 0:48:02

44 RYCHTER WIESŁAW M 40 1954 M 60+ 3 ELBLĄG BUCHALTER ELBLĄG 0:48:03

45 REMISZEWSKI ZBIGNIEW M 41 1968 M 50-59 7 BARANOWO KACZMARCZYK TEAM 0:48:15

46 KMIECIŃSKI SZYMON M 42 1987 M 30-39 12 BARTĄG Służba mundurowa 0:48:24

48 BALCEWICZ KAMIL M 44 1978 M 40-49 12 MRĄGOWO :48:33 ]

49 WOJNA JAROSŁAW M 45 1978 M 40-49 13 KĘTRZYN DRUŻYNA ML Służba mundurowa 0 10km 0:48:59 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]

50 BONK BARTOSZ M 46 1986 M 30-39 14 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Służba mundurowa 0:49:15

52 OSTROMECKA ANNA K 5 1987 K 30-39 2 BARTOSZYCE URWIS BIEGA 0:49:31

55 HARAF MICHAŁ M 49 1990 M 0-29 7 BARTOSZYCE Służba mundurowa 0:50:03

57 DUCHER LONGIN M 51 1960 M 50-59 8 MORĄG FINISZ MORĄG 0:50:54

58 ZAPADKA STANISŁAW M 52 1955 M 60+ 4 MRĄGOWO 0:51:02

59 BAŁAZY MARCIN M 53 1976 M 40-49 15 SZCZYTNO GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA 0:51:02

60 KACZMARCZYK INGA K 7 1979 K 40-49 2 RADOM KACZMARCZYK TEAM KACZMARCZYK 10km 0:51:07 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]

61 WITAK MICHAŁ M 54 1980 M 30-39 17 WARSZAWA 0 10km 0:51:15 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]

62 KĘDZIORA ŁUKASZ M 55 1982 M 30-39 18 MRAGOWO 0 10km 0:51:31 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]

64 PARZYCH JOANNA K 9 1976 K 40-49 4 MRĄGOWO WOSZK 0:51:54

65 SZRAMOWSKI ŁUKASZ M 56 1984 M 30-39 19 BARCZEWO BSB BARZEWO BIEGA 0:51:56

66 FILIPIAK JAN M 57 1968 M 50-59 9 PIECKI 0:51:58

67 GAJDA JACEK M 58 1970 M 40-49 16 MRAGOWO WOSZK Służba mundurowa 0:52:04

68 CHUDZIK ALEKSANDRA K 10 1999 K 0-29 1 DŹWIERZUTY 0:52:33

69 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW M 59 1970 M 40-49 17 KAMIENIEC OFIARY KAMIEŃCA 0:52:41

70 TRASZKUĆ ANNA K 11 1980 K 30-39 3 MRĄGOWO 0:52:46

71 KUPAJ ROMUALD M 60 1965 M 50-59 10 BARTOSZYCE ENDORFINY 0:52:57

72 ADAMSKI JACEK M 61 1975 M 40-49 18 GIŻYCKO 0 Służba mundurowa 0:53:11

73 FYDRYCH DANIEL M 62 1979 M 40-49 19 MRĄGOWO WOSZK Służba mundurowa 0:53:15

74 RYDZANOWSKI TOMASZ M 63 1966 M 50-59 11 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA EGGER RYDZANOWSCY 0:54:18

75 MOROZ ELŻBIETA K 12 1972 K 40-49 5 KĘTRZYN MOROZ 0:54:36

76 ŁAJKOWSKI MAREK M 64 1985 M 30-39 20 BARTOSZYCE 0:54:39

78 LEŚNIEWSKI JAN M 66 1948 M 60+ 5 ELBLĄG EL AKTYWNI 0:55:16 1

79 MUCHA JAN M 67 1959 M 60+ 6 WIPSOWO 0:55:21

80 FILIPIAK MAGDALENA K 13 1975 K 40-49 6 TARGOWO OSP TARGOWO 0:55:23

81 FILIPIAK GRZEGORZ M 68 1974 M 40-49 20 TARGOWO OSP TARGOWO 0:55:23

82 OSIECKI GRZEGORZ M 69 1951 M 60+ 7 KISIELICE 0:56:05 1

83 MARKOWICZ ZENON M 70 1951 M 60+ 8 BARCZEWO 0:56:06

84 ORŁOWSKA PAULINA K 14 1991 K 0-29 2 MORĄG FINISZ MORĄG ORŁOWSCY 0:56:06

85 DIACZEK HALINA K 15 1968 K 50-59 1 GIŻYCKO 0:56:13

86 JURCZYK JOANNA K 16 1984 K 30-39 4 GRONOWO EGGER RUNS 0:56:17

87 BAJC MARZENA K 17 1972 K 40-49 7 LIDZBARK WARMISKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 0:56:22

89 KORDEK JAROSŁAW M 72 1976 M 40-49 21 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET Służba mundurowa 0:56:47

90 CEGIELSKI MARCIN M 73 1976 M 40-49 22 SZCZYTNO AIKIDO/MORSY SZCZYTNO # RESET 0:56:47

91 URBANIAK AGNIESZKA K 18 1990 K 0-29 3 SZCZYTNO 0:56:50

92 URBANIAK TOMASZ M 74 1987 M 30-39 21 SZCZYTNO 0:56:50 1

94 RYDZANOWSKA ŻANETA K 19 1974 K 40-49 8 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA RYDZANOWSCY 0:57:35

96 SZUBA ZOFIA K 20 1953 K 60+ 1 KAŁĘCZYN 0:57:55 1

99 OLSZEWSKA AGNIESZKA K 21 1982 K 30-39 5 OLSZTYN 0:58:59

100 LIŚKIEWICZ BEATA K 22 1972 K 40-49 9 KĘTRZYN GF ACER LIŚKIEWICZ 1:00:03

102 ZIEJA KASIA K 23 1981 K 30-39 6 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1:00:27

105 FIEDORCZYK JANUSZ M 81 1957 M 60+ 12 EŁK 1:01:47

106 KOZŁOWSKI MATEUSZ M 82 2003 M 0-29 9 PISZ 1:03:12

108 KOZŁOWSKI PIOTR M 84 1967 M 50-59 12 PISZ WOSZK Służba mundurowa 1:08:19

Dystans 5 km

1 OŁOWSKI JAKUB M 1 WYDMINY KRAM SA 0:17:22

2 WRONOWSKI RAFAŁ M 2 BANIE MAZURSKIE 11 MPA Służba mundurowa 0:17:29

3 OLKOWSKI RAFAŁ M 3 LIDZBARK WARMIŃSKI 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY , OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI Służba mundurowa 0:17:43

4 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 4 OLSZTYN Służba mundurowa 0:17:48

5 SIKORSKI KRYSTIAN M 5 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa SIKORSCY 0:18:20

6 POLEWACZYK TOMASZ M 6 ŁYSE 0:19:53

7 KISZŁA WOJCIECH M 7 WYDMINY 6 BRYGADA POWIETRZNODESANTOWA Służba mundurowa 0:20:02 1

8 GŁĄB KRZYSZTOF M 8 LIDZBARK WARMIŃSKI 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY , OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI Służba mundurowa 0:20:07

9 KACZMARCZYK JUSTYNA K 1 BIAŁYSTOK MKS "JUVENIA" BIAŁYSTOK 0:20:19

10 HRYSZKO PAWEŁ M 9 BIAŁYSTOK MKS "JUVENIA" BIAŁYSTOK 0:20:19

….........................................

11 BUTKIEWICZ PIOTR M 10 BRANIEWO JW2980 Służba mundurowa 0:20:31

12 KARNIŁOWICZ DAWID M 11 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 0:20:36

13 SOBOCIŃSKA EWELINA K 2 ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0:20:54

14 CHMIEL REMIGIUSZ M 12 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:20:59

15 KRÓLAK PRZEMEK M 13 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 15 BZ Służba mundurowa KRÓLAK 0:21:00

16 KUJAWA PAWEŁ M 14 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 0:21:04

17 BIELENICA BEATA K 3 WYDMINY BBL WYDMINY 0:21:13

18 KRAWCZYK JAN M 15 KORSZE WYBIEGAMY TO! Służba mundurowa 0:21:29

19 JACHIMOWICZ DOROTA K 4 JEZIORANY OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 0:21:53

20 ZIELIŃSKI TOMASZ M 16 OLSZTYN MTZ BHP 0 5km 0:22:01 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]

21 SYCZEW RAFAŁ M 17 MRĄGOWO FINISZ MORĄG Służba mundurowa 0:22:08

22 SOLIWODA JACEK M 18 KĘTRZYN 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0:22:14

23 SŁUŻAŁA GRZEGORZ M 19 KĘTRZYN Służba mundurowa 0:22:31

24 SIKORSKA NINA K 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SIKORSCY 0:22:36

25 BOGUSZ JUSTYNA K 6 MRĄGOWO KUROPATWA TEAM/ KB MRĄGOWO 0:23:16

26 PRZEPERSKA BEATA K 7 MRĄGOWO 0:23:16

27 KULAS PIOTR M 20 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0 5km 0:23:26 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]

28 KUPIBIDA PAWEŁ M 21 OLSZTYN 4.W-M BOT Służba mundurowa 0 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]

29 KOZAK MONIKA K 8 GIŻYCKO BBL WYDMINY 0:23:45

32 KRÓLAK AGNIESZKA K 9 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ KRÓLAK 0:23:56

34 KOCHAŃSKA ANETA K 10 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET 0:24:05

35 ŚLUBECKI TOMASZ M 25 KĘTRZYN Służba mundurowa 0:24:07

36 JAGIEŁŁO PAWEŁ M 26 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0:24:16

37 PIECZKO SZYMON M 27 MRĄGOWO 0:24:39

38 ŻYNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 28 MORĄG FINISZ MORĄG 0:24:51

39 ŁOSIAK MICHAŁ M 29 BISKUPIEC0:25:00

40 ZAKRZEWSKI TOMASZ M 30 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0:25:03

42 GONTARZ ROBERT M 32 BRANIEWO 0:25:09

43 ROMANKIEWICZ MACIEJ M 33 PISZ 0:25:14

44 NAKIELSKI KONRAD M 34 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0:25:20

45 ROŻNOWSKA ANNA K 11 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI 0:25:22

46 FURGAŁA PIOTR M 35 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0:25:26

47 KURPIEWSKA DOROTA K 12 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 0 5km 0:25:27 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]

48 GODZIEBA MAREK M 36 BARCZEWO 0:25:33

49 DZIKOWSKI MARIUSZ M 37 GRONOWO 0:26:02

50 PARCIAK WIKTOR M 38 MRĄGOWO :26:53

51 BOJANOWSKA ANNA K 13 RAŃSK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SZCZYTNIE 0:27:27

52 IWASZKO URSZULA K 14 WYDMINY 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0:27:31

53 JARONIEC DARIUSZ M 39 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Służba mundurowa 0:27:36

55 KLIMEK PIOTR M 41 MRĄGOWO 0:27:45

58 BUŁAJEWSKI STANISŁAW M 44 MRĄGOWO URZĄD 0:28:31

59 RZOSIŃSKI PAWEŁ M 45 BARTOSZYCE JEDNOSTKA STRZELECKA 1028 GIETRZWAŁD 0:29:11

60 SOJKO IWONA K 15 GIŻYCKO GIZYCKO 0:29:18

63 OLENDER ANNA K 16 MRAGOWO 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY Służba mundurowa 0:29:48

65 BOBIŃSKI JERZY M 48 KAMIONEK MORSY SZCZYTNO #RESET 0:30:07

67 JAROSIŃSKA LIWIA K 19 MARADKI KLUB BIEGACZA MRĄGOWO/EGGER 0:30:13

68 POLEACEK EUGEN M 49 BISKUPIEC ELECTROGRUP PL 0:30:14

69 ŁATIENKOW KAROLINA K 20 OLSZTYN :30:22

71 ROICKA MAGDALENA K 21 OLSZTYN EGGER 0:30:48

73 KOWALCZYK ANNA K 22 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0:31:15

74 SADOWSKI ZYGMUNT M 52 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0:31:28

75 KLOPOTOWSKA EWA K 23 MRĄGOWO 0:32:11

76 ARCHACKI PATRYK M 53 PIECKI Służba mundurowa 0:32:21

78 WYSKWAR ANNA K 25 GIŻYCKO Służba mundurowa 0:33:33

79 TKACZ JACEK M 54 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 0:34:53

80 MAZUR TADEUSZ M 55 MRĄGOWO 0:35:15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn