CITY TRAIL onTour Olsztyn 2019 - Lato nad j. Długim wyjątkowo piękne, prawie 400 startujacych

Fot. citi trail facebook

Citi Trail to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych cyklów biegowych rozgrywanych w okresie jesienno-zimowym. Organizatorzy widząc zainteresowanie postanowili też przeprowadzić tour letni. I taki właśnie bieg odbył się w środę (17 lipca) w Olsztynie na tradycyjnej sprawdzonej trasie wiodącej wzdłuż jeziora Długiego. Zgłosiło się prawie 400 uczestników, którzy rywalizowali na dystansie 5 km.

Wygrał Wiktor Kujawa (AZS UWM Olsztyn). Dwanaście sekund później przybiegł Wojciech Kopeć (Olsztynek), a trzeci na metę ze stratą 20 sekund do zwycięzcy wpadł Maciej Wokciechowski (Szczytno). Wśród pań triumfowała Marta Szenk (Bydgoszcz) przed Martyna Budziłek (Kadzidło) i Julia Pętlicką (AZS UWM Olsztyn)

Zwyciężcy kategorii: U20: Martyna Budziłek i Wiktor Kujawa , U30: Marta Szenk i Wojciech Kopeć, U40: Agnieszka Tyborowska (Olsztyn) i Maciej Wojciechowski, U50: Małgorzata Turalska (Olsztyn) i Zenon Pasemko (Olsztyn), M60: Janusz Kosowski (Olsztyn). Jak zwykle przed konkurencja główna odbyły się biegi dziecięce i młodzieżowe.

Klasyfikacja open

1 KUJAWA WIKTOR M M20 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 00:16:52

2 KOPEĆ WOJCIECH M M30 OLSZTYNEK TEAM KOPEĆ 00:17:04

3 WOJCIECHOWSKI MACIEJ M M40 SZCZYTNO WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 00:17:12

4 BRĄGIEL KRZYSZTOF M M30 OLSZTYN ROAD TO PB 00:17:14

5 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M30 WARSZAWA CITY TRAIL TEAM 00:17:16

6 BŁAUT DAMIAN M M20 OSTRÓDA PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 00:17:31

7 SZWAJ ŁUKASZ M M30 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:17:43

8 FLAGA PRZEMYSŁAW M M30 BARCZEWO URWIS BIEGA 00:17:44

9 BROJEK MAREK M M20 MORĄG FINISZ MORĄG 00:18:00

10 WYSOCKI MARCIN M M30 MICHAŁOWICE WARSZAWIAKY 00:18:01

11 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 OLSZTYN 00:18:08

12 CZAPLICKI PIOTR M M40 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:18:35

13 BŁUDNICKI ADRIAN M M20 BARTOSZYCE 00:18:39

14 POLEWACZYK TOMASZ M M20 ŁYSE 00:18:41

15 PALUCH SYLWESTER M M20 DYWITY GUKS ASY DYWITY 00:18:40

16 SZLASZYŃSKI PRZEMYSŁAW M M30 GOŁDAP 00:18:56

17 OLSZEWSKI TOMASZ M M20 JEZIORANY 00:18:54

18 SZOSTANICKI MICHAŁ M M40 OLSZTYN 00:18:56

19 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M M30 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 00:18:59

20 NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 00:19:02

21 DĄBKOWSKI ROMAN M M30 OLSZTYN 00:19:04

22 SZENK MARTA K K30 BYDGOSZCZ 00:19:07

23 KAMIEŃSKI ARKADIUSZ M M30 ŁUKTA 00:19:15

24 BUDZIŁEK MARTYNA K K20 KADZIDŁO UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 00:19:22

25 JEZIORSKI MATEUSZ M M20 ŁUKTA 00:19:31

26 BIAŁEK PIOTR M M30 OLSZTYN 3BRO 00:19:35

27 KASPERSKI ARKADIUSZ M M40 OLSZTYN URWIS BIEGA/4W-MBOT/AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL.PL 00:19:38

28 NOGA JAROSŁAW M M30 OLSZTYN 00:19:42

29 PĘTLICKA JULIA K K20 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 00:19:41

30 JANUSZEWSKI KAROL M M30 DĘBIEŃ 4 W-M BOT 00:19:43

31 RYNKO PAWEŁ M M30 OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ 00:19:43

32 PAWŁOWSKA KAMILA K K20 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 00:19:43

33 PASEMKO ZENON M M50 OLSZTYN ORANGE POLSKA 00:19:53

34 MATRAS PRZEMYSŁAW M M30 WARCHAŁY KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 00:19:58

35 BIELEWICZ MACIEJ M M20 DOBRE MIASTO DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 00:20:01

36 ORŁOWSKI PIOTR M M40 OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL 00:20:01

37 DĘBOWSKI MARCIN M M40 OLSZTYN 00:20:04

38 KACPERSKI WOJTEK M M30 OLSZTYN FALKEN TRADE RUNNING TEAM 00:20:02

39 ZBUTOWICZ ŁUKASZ M M30 LIDZBARK WARMIŃSKI AKB&KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 00:20:05

40 RAK TOMEK M M40 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:20:10

41 CYGAŃSKI TOMASZ M M30 OLSZTYN 00:20:15

42 BOGUSZ PIOTR M M20 OLSZTYN KUROPATWA TEAM 00:20:13

43 KICZOR DAMIAN M M30 OLSZTYN TRINEGU 00:20:22

44 ZIEJA ANDRZEJ M M40 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 00:20:17

45 PAWŁOWSKA DOROTA K K30 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 00:20:26

46 MACULEWICZ MAREK M M40 NIDZICA URWIS BIEGA 00:20:31

47 WARCABA WALDEMAR M M50 OSTRÓDA ONEMANCLUB 00:20:32

48 BROJEK MARIUSZ M M50 MORRĄG 00:20:38

49 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF M M30 OLSZTYN KAZA TEAM 00:20:35

50 LIPIŃSKI SZYMON M M20 OLSZTYN 00:20:37

51 SZTYBÓR MARCIN M M20 MNISZKI PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:20:39

52 KURMIN PAWEL M M30 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:20:40

53 TRUDNOWSKI MACIEJ M M40 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:20:42

54 WDOWIAK WOJCIECH M M40 OLSZTYN MŁYNAGO 00:20:42

55 KRAJZA PRZEMYSŁAW M M30 JEDWABNO JEDWABNO RZĄDZI !!! (WWW.WYKOP.PL) 00:20:44

56 HERMANN TOMASZ M M40 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 00:20:47

57 MATUSZEWSKI KAROL M M30 KOSZALIN WILKI KOSZALIN 00:20:47

58 WOJCIECHOWSKI PIOTR M M30 OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 00:20:48

59 JUNIEWICZ PAWEŁ M M20 GÓROWO IŁAWECKIE 00:20:50

60 ABRAMCZYK MARCIN M M40 OLSZTYN YTT/ KKC 00:20:51

61 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M M40 JONKOWO MŁYNAGO 00:21:00

62 PAŁEJKO MATEUSZ M M30 OLSZTYN #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 00:21:17

63 BOGDANIUK MACIEJ M M20 BĘSIA 00:21:21

64 BOJAROWSKI PIOTR M M50 DĄBRÓWNO TEAM KOPEĆ 00:21:22

65 PIECZARKA WOJCIECH M M30 ŁOMIANKI 00:21:25

66 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF M M40 OLSZTYN 00:21:25

67 WILIŃSKI TOMASZ M M40 OLSZTYN LABOSPORT 00:21:26

68 STAWECKI KONRAD M M40 JAROTY TEAM KOPEĆ 00:21:26

69 SZPENDOWSKI MAREK M M40 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 00:21:28

70 STECZEK ŁUKASZ M M30 SUCHA BESKIDZKA 00:21:29

71 BOJANOWSKI TOMASZ M M20 DŻIERZWUTY UKSW 00:21:34

72 WRAŻEŃ JUSTYNA K K30 OLSZTYN 00:21:35 00:21:42

73 HOLENDER SEBASTIAN M M30 OLSZTYN KUROPATWA TEAM 00:21:37 00:21:45

74 LIPIŃSKI KRZYSZTOF M M40 TORUŃ 00:21:39

75 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M40 OLSZTYN AKMOLSZTYN /SKLEP BIEGACZA.COM 00:21:45

76 SZYMANSKI PAWEL M M20 OLSZTYN 00:21:46

77 JASTRZĘBSKI PIOTR M M30 OLSZTYN 00:21:48

78 OLSZEWSKI PAWEŁ M M40 OLSZTYN MYTOWEL.PL 00:21:57

79 BOGUSZ JUSTYNA K K20 MRĄGOWO KUROPATWA TEAM 00:22:00

80 CYNTA MACIEJ M M30 OLSZTYN 00:22:00

81 MALUCHNIK WOJCIECH M M30 GÓROWO IŁAWECKIE 00:22:01

82 PROKOPCZUK DARIUSZ M M30 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM 00:22:06

83 SIERZPUTOWSKI MARIUSZ M M50 OLSZTYN 00:22:07

84 WASIAK MIŁOSŁAWA K K20 BURKAT PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:22:09

85 WEJKUĆ DAWID M M20 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 00:22:10

86 ANUSZEWSKI MICHAŁ M M30 WARSZAWA 00:22:11

87 JANICKI MAREK M M30 OLSZTYN 00:22:12

88 KOSOWSKI JANUSZ M M60 OLSZTYN AKM OLSZTYN/ SKLEP BIEGACZA.PL 00:22:13

89 RUTKOWSKI PAWEŁ M M40 OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL 00:22:16

90 SZLASZYŃSKI PATRYK M M20 GOŁDAP 00:22:16

91 GUNIA MARTIN K HANNOVER URWIS BIEGA 00:22:19

92 WEINERT BARTOSZ M M30 OLSZTYN BIEGAJĄCE BOBRY 00:22:26

93 SKUZA LESZEK M M40 JAROTY 1978 00:22:31

94 PACHOLEC STANISŁAW M M60 ŚWIĄTKI PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:22:32

95 KARWACKI SZYMON M M30 OLSZTYN 00:22:32

96 TYBOROWSKA AGNIESZKA K K40 OLSZTYN 00:22:34

97 KAIN KAMIL M M20 OLSZTYN 00:22:35

98 DĄBROWSKI ROBERT M M40 OLSZTYN PROROCY Z PÓŁNOCY 00:22:36

99 KIEZIK ANNA K K30 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 00:22:36

100 SŁAWUSZEWSKI LESZEK M M40 OLSZTYN 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 00:22:38

Kobiety

1 (22) SZENK MARTA K K30 BYDGOSZCZ 00:19:07

2 (24) BUDZIŁEK MARTYNA K K20 KADZIDŁO UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 00:19:22

3 (29) PĘTLICKA JULIA K K20 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 00:19:41

4 (32) PAWŁOWSKA KAMILA K K20 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 00:19:43

5 (45) PAWŁOWSKA DOROTA K K30 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 00:20:26

6 (72) WRAŻEŃ JUSTYNA K K30 OLSZTYN 00:21:35

7 (79) BOGUSZ JUSTYNA K K20 MRĄGOWO KUROPATWA TEAM 00:22:00

8 (84) WASIAK MIŁOSŁAWA K K20 BURKAT PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:22:09

9 (91) GUNIA MARTIN K HANNOVER URWIS BIEGA 00:22:19

10 (96) TYBOROWSKA AGNIESZKA K K40 OLSZTYN 00:22:34

66747229 2268337423243603 1166496255551995904 n

Kategorie

K20

1 (24) BUDZIŁEK MARTYNA K K20 KADZIDŁO UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 00:19:22

2 (29) PĘTLICKA JULIA K K20 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 00:19:41

3 (32) PAWŁOWSKA KAMILA K K20 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 00:19:43

4 (79) BOGUSZ JUSTYNA K K20 MRĄGOWO KUROPATWA TEAM 00:22:00

5 (84) WASIAK MIŁOSŁAWA K K20 BURKAT PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:22:09

6 (105) LEMANOWICZ MAJA K K20 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 00:23:04

K30

1 (22) SZENK MARTA K K30 BYDGOSZCZ 00:19:07

2 (45) PAWŁOWSKA DOROTA K K30 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 00:20:26

3 (72) WRAŻEŃ JUSTYNA K K30 OLSZTYN 00:21:35

4 (99) KIEZIK ANNA K K30 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 00:22:36

5 (111) GAWRYŚ KATARZYNA K K30 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:23:19

6 (115) SKUZA DOROTA K K30 OLSZTYN 00:23:26

K40

1 (96) TYBOROWSKA AGNIESZKA K K40 OLSZTYN 00:22:34

2 (101) FILIPCZYK JOANNA K K40 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 00:22:42

3 (102) JACHIMOWICZ DOROTA K K40 JEZIORANY MŁYNAGO 00:22:45

4 (108) KOWALSKA AMELIA K K40 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 00:23:16

5 (121) GODLEWSKA IWONA K K40 OLSZTYN GASSS ŁOMEN 00:23:37

6 (144) BUKOWIECKI - PTAK BEATA K K40 OLSZTYN BISKUPIEC BIEGA 00:24:23

K50

1 (179) TURALSKA MALGORZATA K K50 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 00:25:31

2 (223) BARANOWSKA-JACEWICZ WANDA K K50 OLSZTYN KS NEONET 00:26:59

3 (283) KUTNICKA EMILIA K K50 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 00:29:15

4 (305) OKUNIEWSKA JOLANTA K K50 BISKUPIEC FITSTEP TEAM BISKUPIEC 00:30:10

5 (315) LIPIŃSKA ALDONA K K50 00:30:26

6 (348) GIERZ DOROTA K K50 OLSZTYN AKM/ SKLEPBIEGACZA.PL 00:32:27

M20

1 (1) KUJAWA WIKTOR M M20 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 00:16:52

2 (6) BŁAUT DAMIAN M M20 OSTRÓDA PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 00:17:31

3 (9) BROJEK MAREK M M20 MORĄG FINISZ MORĄG 00:18:00

4 (13) BŁUDNICKI ADRIAN M M20 BARTOSZYCE 00:18:39

5 (14) POLEWACZYK TOMASZ M M20 ŁYSE 00:18:41

6 (15) PALUCH SYLWESTER M M20 DYWITY GUKS ASY DYWITY 00:18:40

M30

1 (2) KOPEĆ WOJCIECH M M30 OLSZTYNEK TEAM KOPEĆ 00:17:04

2 (4) BRĄGIEL KRZYSZTOF M M30 OLSZTYN ROAD TO PB 00:17:14

3 (5) KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M30 WARSZAWA CITY TRAIL TEAM 00:17:16

4 (7) SZWAJ ŁUKASZ M M30 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:17:43

5 (8) FLAGA PRZEMYSŁAW M M30 BARCZEWO URWIS BIEGA 00:17:44

6 (10) WYSOCKI MARCIN M M30 MICHAŁOWICE WARSZAWIAKY 00:18:01

M40

1 (3) WOJCIECHOWSKI MACIEJ M M40 SZCZYTNO WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 00:17:12

2 (11) KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 OLSZTYN 00:18:08

3 (12) CZAPLICKI PIOTR M M40 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:18:35

4 (18) SZOSTANICKI MICHAŁ M M40 OLSZTYN 00:18:56

5 (20) NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 00:19:02

6 (27) KASPERSKI ARKADIUSZ M M40 OLSZTYN URWIS BIEGA/4W-MBOT/AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL.PL 00:19:38

M50

1 (33) PASEMKO ZENON M M50 OLSZTYN ORANGE POLSKA 00:19:53

2 (47) WARCABA WALDEMAR M M50 OSTRÓDA ONEMANCLUB 00:20:32

3 (48) BROJEK MARIUSZ M M50 MORRĄG 00:20:38

4 (64) BOJAROWSKI PIOTR M M50 DĄBRÓWNO TEAM KOPEĆ 00:21:22

5 (83) SIERZPUTOWSKI MARIUSZ M M50 OLSZTYN 00:22:07

6 (113) KUCZKOWSKI RYSZARD M M50 KIEŹLINY DRUŻYNA WILKA 00:23:22

M60

1 (88) KOSOWSKI JANUSZ M M60 OLSZTYN AKM OLSZTYN/ SKLEP BIEGACZA.PL 00:22:13

2 (94) PACHOLEC STANISŁAW M M60 ŚWIĄTKI PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:22:32

3 (129) CIUPIŃSKI JERZY M M60 OLSZTYN 00:23:50

4 (143) CHODARA ROMAN M M60 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 00:24:23

5 (154) DECYK LESZEK M M60 STAWIGUDA TEAM KOPEĆ 00:24:47

6 (183) ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN M M60 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PL 00:25:39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn