Półmaraton Wydminy 2019 - Weekend pełen wrażeń, uczestnicy zafascynowani...

Fot. półmaraton wydminy

W weekend (13/14 lipca) odbywał się Półmaraton Wydminy. Oczywiście głównym punktem programu jest bieg na 21 km trasą, która można sobie tylko wymarzyć, ale impreza zawierała wiele innych atrakcji. W sobotę odbyły się biegi dziecięce i młodzieżowe na stosownych do wieku dystansach. Dorośli natomiast zmierzyli swe siły w Garbatej Piątce,a w niedzielę odbył się Półmaraton.

Blisko pół tysiąca uczestników, wakacyjna atmosfera, liczne debiuty, nowe rekordy życiowe, mnóstwo kibiców i niezwykle gościnni mieszkańcy Gminy Wydminy. Tak w jednym zdaniu można podsumować tegoroczną edycję Półmaratonu Wydminy, który po dwóch latach przerwy, z ogromną energią, ponownie zagościł w kalendarzu imprez biegowych w Polsce.

W sobotę 13-go lipca odbyły się bardzo licznie obsadzone biegi dziecięce oraz bieg i marsz nordic walking Garbata Piątka, w którym wystartowało łącznie ponad sto osób. W kategorii open równych nie mieli sobie gospodarze, Beata Bielenica i Jakub Ołowski. Tego samego dnia, ale już po zmierzchu, w Kulturalnej Swerze bez Stopera można było zrelaksować się i obejrzeć film dokumentalny "Miasteczko Biegaczy", nawiązujący swoim tytułem do rozbieganych Wydmin.

W niedzielę o godzinie 10:00 ponad dwieście osób zameldowało się na starcie IV Półmaratonu Wydminy. To absolutny rekord frekwencji w tym 2,5 tysięcznym, mazurskim miasteczku! Swojego zdumienia nie ukrywał honorowy patron imprezy, Wójt Gminy Wydminy Radosław Król, który skomentował to stwierdzeniem "...bo w Gminie Wydminy wiemy o co biega!".

Trasa półmaratonu tradycyjnie biegła przez centrum Wydmin i wokół pięknego Jeziora Wydmińskiego. Przez uczestników zgodnie została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych tras, na której kiedykolwiek startowali.

W kategorii open mężczyzn zwyciężył Paweł Czyżkowski z Mińska Mazowieckiego. Wśród pań najszybsza była Julita Piwońska z Ełku. Organizatorzy oprócz klasyfikacji generalnej nagrodzili zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, kategorii mundurowej i oczywiście w kategorii mieszkańców Gminy Wydminy. Przestrzeń urokliwego miasteczka zawodów na Wydmińskiej Wyspie wypełniała świetna muzyka oraz stoiska kół gospodyń wiejskich, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem biegaczy z całej Polski i zagranicy oraz setek kibiców zgromadzonych na imprezie.

Dyrektor IV Półmaratonu Wydminy, Prezes Fundacji Dystans Bartłomiej Osior:

" Jest nam niezmiernie miło, że IV Półmaraton Wydminy spotkał się z tak znakomitym odbiorem nie tylko uczestników, ale również turystów i mieszkańców Gminy Wydminy. Bardzo dziękuję wszystkim sponsorom, służbom, instytucjom i wolontariuszom za pomoc i zaangażowanie. Za rok jubileuszowa, piąta edycja. Już dziś mogę obiecać, że na tą okazję przygotujemy coś absolutnie wyjątkowego!".

Na dystansie 21 km 13 sekund za Pawłem Czyżkowskim (Mińsk Mazowiecki) zameldował się  Marcin Getek (Ełk), a trzeci był Jakub Ołowski (Dzierzgoń). Wśród pań druga była Marzena Łaskowska (Olecko), a następna Katarzyna Puczyłowska (Ełk). Czołowej szóstki nie uwzględniano w klasyfikacji grup wiekowych.

Zwycięzcy kategorii: U0/29: Marta Cieślak (Augustów) i Wojciech Grądzki (Giżycko) U30/39: Monika Kozak (Giżycko) i Rafał Nojman (Dobre Miasto), U40/49: Marta Sokołowska (Augustów) i Daniel Bochenko (Brzozowa), U50/59: Renata Ginszt (Augustów) i Krzysztof Pokrzywiński (Węgorzewo), U60/69: Teresę Bulkeviciute (Wolno) i Jerzy Piłat (Wydminy, M70+ Ryszard Ropiak (Myszyniec)

W  Garbatej Piątce drugi na mecie był Rafał Wronowski (Banie Mazurskie), a trzeci Krzysztof Sokół z Olsztyna. Wśród pań za Beata finiszowały: Joanna Derencz (Gołdap) i Marzena Łaskowska (Olecko).

Zwycięzcy kategorii: U0/29: Sylwia Walczak (Sieradz) i Jacek Hrynko (Białystok), U30/40: Monika Kozak (Giżycko) i Krystian Różański (Ełk), U40/50: Julita Piwońska (Olecko) i Tadeusz Walendykiewicz (Suwałki), U50/60: Grażyna Samborska (Wydminy) i Jarosław Kiśluk (Mikołajki), M60: Tadeusz Kotowicz (Otwock), M70+ Tadeusz Chmielewski (Wydminy)

Rywalizacje w nordic walking wygrali: Jarosław Czopek (Ełk) i Małgorzata Siedlecka (Gawliki Wielkie).

66695118 1156219207915519 112738583667802112 n

Wyniki

Półmaraton open

1 CZYŻKOWSKI PAWEŁ M 1 M 30-39 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK 21km 1:17:04

2 GETEK MARCIN M 2 M 30-39 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 21km 1:17:17

3 OŁOWSKI JAKUB M 3 M 30-39 DZIERZGOŃ WIOSKA BIEGACZY 21km 1:17:40

4 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 4 M 30-39 MRĄGOWO WIOSKA BIEGACZY 21km 1:20:22

5 PRANCKUNAS PETRAS M 5 M 50-59 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 21km 1:21:05

6 OLSZEWSKI TOMASZ M 6 M 0-29 JEZIORANY 21km 1:22:50

7 POKRZYWINSKI KRZYSZTOF M 7 M 50-59 1 WĘGORZEWO WIOSKA BIEGACZY 21km 1:23:01

8 NOJMAN RAFAŁ M 8 M 30-39 1 DOBRE MIASTO SĄ WOLNIEJSI/4W-MBOT SŁ. MUND. 21km 1:23:13

9 GRĄDZKI WOJCIECH M 9 M 0-29 1 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO SŁ. MUND. 21km 1:24:15

10 MĄKA SŁAWOMIR M 10 M 50-59 2 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA 21km 1:25:05

…........................................

13 MARTYNA JERZY M 13 M 30-39 2 GIŻYCKO 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY SŁ. MUND. 21km 1:26:57

16 TKACZ ŁUKASZ M 16 M 0-29 2 WĘGORZEWO SŁ. MUND 21km 1:28:13

17 KULCZYNIEC GRZEGORZ M 17 M 40-49 3 OLECKO OLECKO BIEGA SŁ. MUND. 21km 1:28:43

18 BOBROWSKI JAN M 18 M 50-59 3 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 21km 1:28:44

19 DAWIDOWSKI ROMAN M 19 M 40-49 4 STRADUNY SERDUSZKO TEAM EŁK 21km 1:29:04

20 JAKACKI SYLWESTER M 20 M 30-39 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 21km 1:30:14

21 GABRUŚ DARIUSZ M 21 M 40-49 5 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 21km 1:30:15

24 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 24 M 40-49 7 OLECKO 21km 1:31:51

25 OLSZEWSKI ADAM M 25 M 0-29 3 21km 1:32:07

26 KISZŁA WOJCIECH M 26 M 30-39 6 WYDMINY MAZUR WYDMINY SŁ. MUND. 21km 1:32:32

27 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 27 M 30-39 7 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:32:42

30 DORBACH JACEK M 30 M 40-49 8 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY 21km 1:33:49

32 JASZKOWSKI TOMASZ M 32 M 40-49 10 EŁK 21km 1:34:01

35 MATYSZKIEL MATEUSZ M 35 M 30-39 10 SZCZYBAŁY ORŁOWSKIE 21km 1:34:40

37 ROŻEK GERARD M 37 M 40-49 12 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:34:57

38 KOZŁOWSKI KAROL M 38 M 40-49 13 GIŻYCKO SŁ. MUND. 21km 1:35:04

39 KRYSIŃSKI JACEK M 39 M 50-59 6 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 21km 1:36:02

40 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 40 M 30-39 11 STOŻNE OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 21km 1:36:29

41 WASILEWSKI DAWID M 41 M 30-39 12 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 1:36:43

42 KWIATKOWSKI KAROL M 42 M 40-49 14 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 21km 1:36:54

43 PIWOŃSKA JULITA K 1 K 40-49 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 21km 1:37:20

48 GRYŻEWSKI MACIEJ M 47 M 40-49 17 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 21km 1:38:21

51 ŁASKOWSKA MARZENA K 2 K 40-49 OLECKO TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 21km 1:38:42

54 BUŁAKOWSKI TOMASZ M 52 M 0-29 6 EŁK 21km 1:39:31

56 ŁASKOWSKI TOMASZ M 54 M 40-49 19 OLECKO TEAM BIEGAM BO CHCĘ. SŁ. MUND. 21km 1:39:33

57 PUCZYŁOWSKA KATARZYNA K 3 K 30-39 EŁK WKU EŁK SŁ. MUND. 21km 1:39:48

58 SOLIWODA JACEK M 55 M 40-49 20 KĘTRZYN 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 1:40:13

59 OBORSKI RYSZARD M 56 M 40-49 21 MRĄGOWO 21km 1:40:20

60 PIŁAT JERZY M 57 M 60-69 1 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy 21km 1:41:01

64 KRUKOWSKI ŁUKASZ M 60 M 0-29 7 WYDMINY MAZUR WYDMINY Wydminy SŁ. MUND. 21km 1:41:15

65 OPOŃSKI ARTUR M 61 M 40-49 23 BARANY CEM EŁK 21km 1:41:19

70 KAZANIECKI WIESLAW M 65 M 60-69 3 WYDMINY BBL WYDMINY 1:41:50

75 WOLAŃSKI TOMASZ M 69 M 0-29 8 WYDMINY MAZUR WYDMINY 1:43:23

77 KOSIOREK SEBASTIAN M 71 M 30-39 18 EŁK UKS MOS EŁK 21km 1:43:59

80 DYNISZUK MARTYNA K 9 K 0-29 2 GOŁDAP 21km 1:44:12

83 PIASECKI MACIEJ M 74 M 0-29 9 OSTRÓDA ANKARA TEAM 21km 1:44:58

84 BAGIŃSKI JACEK M 75 M 0-29 10 EŁK UKS MOS EŁK 21km 1:45:12

85 KONOPKO ANDRZEJ M 76 M 40-49 29 GIŻYCKO SŁ. MUND. 21km 1:45:32

87 KOCISZ KAMIL M 78 M 40-49 31 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO SŁ. MUND. 21km 1:45:57

88 CZEREP PIOTR M 79 M 30-39 20 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 21km 1:46:02

89 KLIM MICHAŁ M 80 M 30-39 21 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 1:47

91 BUNIEK MATEUSZ M 81 M 0-29 11 EŁK 21km 1:48:20 ]

92 KOZAK MONIKA K 11 K 30-39 1 GIŻYCKO WIOSKA BIEGACZY 21km 1:48:32

93 KRAWCZUK WIESŁAW M 82 M 50-59 9 WYDMINY BBL WYDMINY 0 21km 1:48:46

95 ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ M 84 M 0-29 12 EŁK EŁK TU BIEGAM 21km 1:49:07

97 SPYŁA DAROSŁAW M 86 M 50-59 10 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 21km 1:49:23

101 MARKIEWICZ PAWEŁ M 88 M 30-39 25 ELBLĄG 21km 1:50:07 [

103 URYNOWICZ PIOTREK M 90 M 30-39 26 WYDMINY 21km 1:50:31

105 CZAPLEJEWICZ MARTA K 14 K 30-39 3 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 21km 1:51:05

107 SZUMSKI ANDRZEJ M 93 M 40-49 34 RANTY Ranty 21km 1:51:27

113 RUSZNICA KLAUDIA K 15 K 0-29 3 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 21km 1:52:38

114 KISIELEWSKI ANDRZEJ M 99 M 40-49 37 ŻYTKIEJMY 21km 1:52:42

115 SZUMIŁO MICHAŁ M 100 M 40-49 38 EŁK LYSY 666 TEAM 21km 1:52:52

118 WARYKOWSKI STANISLAW M 103 M 50-59 13 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:53:18

126 KAMIŃSLI PIOTR M 108 M 30-39 31 IŁAWA REZERWOWE PSY SŁ. MUND. 21km 1:54:10

127 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 109 M 40-49 41 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 21km 1:54:27

128 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M 110 M 60-69 6 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 21km 1:54:34

130 KOWALSKI SYLWESTER M 112 M 50-59 15 WYDMINY BBL WYDMINY SŁ. MUND. 21km 1:54:57

132 GRZYMALA KATIE K 20 K 30-39 6 GIZYCKO 21km 1:55:16

133 NARUSZEWICZ MARIUSZ M 113 M 40-49 42 OLECKO 21km 1:55:21

134 KIEŻUN GRZEGORZ M 114 M 30-39 33 OLSZTYN 21km 1:55:26

135 GONTARZ WIKTOR M 115 M 30-39 34 SZCZYTNO SZCZYTNO TEAM 21km 1:55:48

136 ZANIEWSKI KAROL M 116 M 30-39 35 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:55:55 1

137 TOMCZAK WOJCIECH M 117 M 30-39 36 SANDEFJORD 21km 1:56:05

139 FILIPIAK GRZEGORZ M 119 M 40-49 43 TARGOWO SZCZYTNO TEAM 21km 1:56:40

143 DIACZEK HALINA K 22 K 50-59 2 GIŻYCKO 21km 1:57:27

144 PRZYŁUCKI KRZYSZTOF M 122 M 50-59 17 ŁĘKUK MAŁY 21km 1:57:31

146 PARAFINIUK ADAM M 123 M 40-49 45 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 21km 1:58:10

149 TOMASZEWSKI MICHAL M 126 M 30-39 37 WYDMINY 21km 1:59:21

150 SUCHECKI TOMASZ M 127 M 40-49 47 OLSZTYN 21km 1:59:24

151 ZORCZYKOWSKI GRZEGORZ M 128 M 30-39 38 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 21km 1:59:29

153 FILIPIAK MAGDALENA K 24 K 40-49 5 TARGOWO SZCZYTNO TEAM 21km 1:59:42

156 NIKONOWICZ GRZEGORZ M 131 M 30-39 39 LIPOWO 21km 2:00:30

157 SOSNOWSKI MACIEJ M 132 M 0-29 14 WYDMINY 21km 2:00:34

158 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 133 M 30-39 40 SZCZYTNO SZCZYTNO TEAM 21km 2:00:35

159 ŻUKOWSKI HENRYK M 134 M 50-59 19 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:00:40

161 CIECKO MICHAL M 136 M 30-39 42 OLSZTYN VIKINGS 21km 2:00:57

162 NOWAK ALEKSANDRA K 26 K 30-39 8 WYDMINY WYDMIŃSCY MOKOTROSI 21km 2:01:50

163 GRZEŚKOWICZ DOROTA K 27 K 40-49 6 WYDMINY BBL WYDMINY W 21km 2:02:09

164 PAŁDYNA LESZEK M 137 M 50-59 20 WYDMINY 21km 2:02:16

166 KOZDRA CEZARY M 139 M 30-39 44 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:02:32

170 GAJEWSKI JERZY-PIOTR M 142 M 50-59 22 OLSZTYN GAJÓWKA 0 21km 2:03:16

173 DORBACH KASIA K 31 K 40-49 8 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:05:08

176 IWASZKO URSZULA K 32 K 40-49 9 WYDMINY 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Wydminy SŁ. MUND. 21km 2:06:05

178 BRZOZOWSKI WITOLD M 146 M 30-39 45 WYDMINY WYDMIŃSCY MOKOTROSI 21km 2:07:07

179 RADOMSKA JANINA K 33 K 50-59 4 RYDZEWO 21km 2:07:14

180 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 34 K 50-59 5 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:07:16

184 KUNDA ARTUR M 149 M 30-39 48 EŁK 21km 2:08:35

188 PRAWDZIK RENATA K 38 K 40-49 11 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 21km 2:12:14

189 CHARUBIN MARIUSZ M 151 M 40-49 50 ŁUPKI/PISZ NSZ 21km 2:12:24

191 FREJTAG DAWID M 153 M 30-39 49 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 2:14:43

192 SZLAZKO WIOLETA K 39 K 30-39 13 KĘTRZYN 21km 2:15:27

193 PIETRONIUK MONIKA K 40 K 40-49 12 KĘTRZYN 21km 2:15:27

197 BUSZYNIEWICZ ALINA BOGNA K 43 K 50-59 6 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 21km 2:16:43

198 SAMBORSKI WALDEMAR M 155 M 60-69 10 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:16:49

200 DZIKI PAWEŁ M 157 M 40-49 52 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:23:00

204 KONOPKO MAŁGORZATA K 45 K 40-49 14 GIŻYCKO 21km 2:28:33

205 DEC MIROSŁAW M 160 M 50-59 26 STANKOWO SZCZYTNO TEAM S21km 2:29:35

208 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA K 48 K 40-49 15 GIŻYCKO BBL21km 2:35:42

Kobiety

1 PIWOŃSKA JULITA K 1 K 40-49 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 21km 1:37:20

2 ŁASKOWSKA MARZENA K 2 K 40-49 OLECKO TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 21Km1:38.42

3 PUCZYŁOWSKA KATARZYNA K 3 K 30-39 EŁK WKU EŁK SŁ. MUND. 21Km 1:39:48

4 KASZKIEL BOŻENA K 4 K 50-59 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ.21km 1:41:14

5 HERBICH-SAR VIOLETTA K 5 K 40-49 PIOTRKÓW TRYB. FUDU CO. 21Km 1:41:24

6 SMOLSKA JUSTYNA K 6 K 0-29 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 21km 1:42:13

7 CIEŚLIK MARTA K 7 K 0-29 1 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 21km 1:44:03

8 SOKOŁOWSKA MARTA K 8 K 40-49 1 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 21km 1:44:06

9 DYNISZUK MARTYNA K 9 K 0-29 2 GOŁDAP 21km 1:44.12

10 SZNEJDER ANITA K 10 K 40-49 2 SUWAŁKI 21km 1:48:11

Bieg Garbata Piątka

1 OŁOWSKI JAKUB M 1 M 30-39 WYDMINY AGROBROS 5km 0:17:08

2 WRONOWSKI RAFAŁ M 2 M 30-39 BANIE MAZURSKIE SŁ. MUND. 5km 0:17:17

3 SOKÓŁ KRZYSZTOF M 3 M 0-29 OLSZTYN SOKÓŁ TEAM 5km 0:17:36

4 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN M 4 M 30-39 1 EŁK TEAM KOPEĆ 0 5km 0:18:01

5 WALENDYKIEWICZ TADEUSZ M 5 M 40-49 1 SUWALKI ROZBIEGANESUWAŁKI SŁ. MUND. 5km 0:18:16

6 HRYNKO JACEK M 6 M 0-29 1 BIAŁYSTOK PRO 366 5km 0:18:22

7 IGNATOWICZ RADOSŁAW M 7 M 30-39 2 EŁK TEAM KOPEĆ 5km 0:18:23 0:03:41 [min/km]

8 BROZIAK MARCIN M 8 M 30-39 3 RYN 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 5km 0:18:51

9 JAKACKI SYLWESTER M 9 M 30-39 4 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5 km 0:19:31

10 GABRUŚ DARIUSZ M 10 M 40-49 2 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 5km 0:19:35

…...................................................................................

12 GŁOWACKI ROBERT M 12 M 40-49 3 OLSZTYN SOKÓŁ TEAM 5km 0:19:43

14 KISZŁA WOJCIECH M 14 M 30-39 6 WYDMINY MAZUR WYDMINY SŁ. MUND. 5km 0:20:12

15 KIŚLUK JAROSŁAW M 15 M 50-59 1 MIKOŁAJKI TEAM KOPEĆ 0 5km 0:20:23

16 BIELENICA BEATA K 1 K 30-39 WYDMINY BBL WYDMINY WOMEN TEAM 0 5km 0:20:48

17 HAŁUN ŁUKASZ M 16 M 30-39 7 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 5km 0:20:48

19 DERENCZ JOANNA K 2 K 0-29 GOŁDAP 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP SŁ. MUND. 5km 0:20:53

21 DĄBROWSKI WOJCIECH M 19 M 30-39 8 PAMRY 0 5km 0:21:31

22 BORUTA KAROL M 20 M 30-39 9 PIETRASZE SŁ. MUND. 5km 0:21:35

23 ŁASKOWSKI TOMASZ M 21 M 40-49 6 OLECKO RUNNING OLECKO SŁ. MUND. 5km 0:21:36

24 ŁASKOWSKA MARZENA K 3 K 40-49 OLECKO RUNNING OLECKO 5km 0:21:40

25 KUR DARIUSZ M 22 M 40-49 7 GIŻYCKO 5km 0:22:02

26 BAZAN DAMIAN M 23 M 0-29 3 OLECKO 5km 0:22:06

29 PIWOŃSKA JULITA K 4 K 40-49 1 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 5km 0:22:16

31 PAWŁOWSKI PIOTR M 27 M 40-49 9 WYDMINY BBL WYDMINY 1 0 5km 0:22:30

32 JARONIEC DARIUSZ M 28 M 40-49 10 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 5km 0:22:38

37 GIBUŁA DANIEL M 32 M 40-49 12 GIŻYCKO ES-SYSTEM WILKASY 5km 0:23:15

38 KOZAK MONIKA K 6 K 30-39 1 GIŻYCKO BBL WYDMINY WOMEN TEAM 5km 0:23:17

39 KOWALSKI SYLWESTER M 33 M 50-59 3 WYDMINY BBL WYDMINY 1 SŁ. MUND. 5km 0:23:24

40 LASKOWSKI LESZEK M 34 M 60-69 2 GIŻYCKO SZARY WILK GIŻYCKO 5km 0:23:31

41 ZANIEWSKI KAROL M 35 M 30-39 10 OLECKO RUNNING OLECKO 5km 0:23:39

42 DĘBOWSKI RYSZARD M 36 M 60-69 3 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 5km 0:23:40

44 CZAPLEJEWICZ MARTA K 7 K 30-39 2 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 5km 0:23:53

46 RYNKIEWICZ WIKTORIA K 8 K 0-29 2 WYDMINY SAMORZĄDOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 5km 0:24:05

48 KASIŃSKI ROMAN M 40 M 30-39 11 GIŻYCKO BBL WYDMINY 5km 0:24:16

49 URYNOWICZ PIOTREK M 41 M 30-39 12 WYDMINY 0 5km 0:24:30

52 NARUSZEWICZ MARIUSZ M 43 M 40-49 15 OLECKO RUNNING OLECKO 5km 0:24:45

55 DORBACH KATARZYNA K 11 K 40-49 2 WYDMINY BBL WYDMINY WOMEN TEAM 5km 0:25:26

57 IWASZKO URSZULA K 12 K 40-49 3 WYDMINY BBL WYDMINY WOMEN TEAM SŁ. MUND. 5km 0:25:35

58 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 46 M 30-39 13 SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 5km 0:25:41

59 KURPIEWSKA DOROTA K 13 K 40-49 4 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 5km 0:25:41

61 KUR MONIKA K 14 K 40-49 5 GIŻYCKO 5km 0:25:55

66 KOWALSKA KAROLINA K 16 K 30-39 5 EŁK 5km 0:26:42

70 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 52 M 40-49 18 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 5km 0:27:21

72 SAMBORSKA GRAŻYNA K 19 K 50-59 1 WYDMINY BBL WYDMINY KOBIETY 5km 0:27:36

73 KRZYCZEWSKA KATARZYNA K 20 K 30-39 8 WYDMINY 5km 0:27:39

74 JANCZEWSKA ANETA K 21 K 40-49 7 ORZYSZ 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 5km 0:27:44

76 CHMIELEWSKA JOANNA K 22 K 30-39 9 WYDMINY BBL WYDMINY KOBIETY 5km 0:28:15

78 PRAWDZIK RENATA K 23 K 40-49 8 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 5km 0:28:43

79 ŻURKO-ZUBOWICZ RENATA K 24 K 40-49 9 GIŻYCKO 5km 0:28:48

80 ZUBOWICZ MACIEJ M 56 M 40-49 20 GIŻYCKO SŁ. MUND. 5km 0:28:48

84 NOWAK DOROTA K 25 K 30-39 10 WYDMINY BBL WYDMINY KOBIETY 5km 0:29:17

86 BUCZKOWSKA MALGORZATA K 27 K 40-49 10 RYN 5km 0:29:22

88 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 60 M 70+ 1 WYDMINY BBL WYDMINY 1 5km 0:29:44

89 SOJKO IWONA K 29 K 30-39 12 GIŻYCKO 5km 0:30:07

90 OSTROWSKA EWELINA K 30 K 40-49 12 WYDMINY BBL WYDMINY KOBIETY 5km 0:30:47

92 FIJAŁKOWSKI RYSZARD M 61 M 60-69 8 GIZYCKO GIŻYCKO 5km 0:31:07

95 JANUSZKIEWICZ ELA K 33 K 40-49 13 WYDMINY BBL WYDMINY 1 5km 0:32:29

97 PAŁDYNA ANNA K 34 K 50-59 2 WYDMINY BBL WYDMINY 5km 0:32:53

98 ZUBOWICZ MARCIN M 64 M 30-39 18 MAZUCHÓWKA 0 5km 0:33:27

102 SZYDŁOWSKA AGATA K 38 K 30-39 17 KLESZCZEWO K.GIŻYCKA 5km 0:34:05

103 KIERNOZEK AGNIESZKA K 39 K 30-39 18 RYN 0 5km 0:34:20

107 UMINOWICZ OLGA K 42 K 40-49 15 GIŻYCKO 0 5km 0:37:56

Nordic walking Garbata piątka

1 CZOPEK JAROSLAW M 1 M OPEN 1 EŁK MARATONKA 5km NW 0:37:11

2 MALESA ARKADIUSZ M 2 M OPEN 2 WYDMINY 5km NW 0:47:15

3 SIEDLECKA MAŁGORZATA K 1 K OPEN 1 GAWLIKI WIELKIE 5km NW 0:47:20

4 SIEKANIEC ANNA K 2 K OPEN 2 GAWLIKI WIELKIE 5km NW 0:47:20

5 MALESA DOROTA K 3 K OPEN 3 GAWLIKI WIELKIE 5km NW 0:47:20

6 WILGOCKA ELZBIETA K 4 K OPEN 4 GAWLIKI WIELKIE 5km NW 0:47:21

7 FIJAŁKOWSKA MAŁGORZATA K 5 K OPEN 5 GIZYCKO GIŻYCKO 5km NW 0:47:22

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn