RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania 2019 – Mariola Sudzińska trzecia w open , wygrane kategorie

Fot. kurier suwalski

W sobotę (6 lipca) ramach Miejskiego Święta Biegania odbyła się impreza pod hasłem Reso Suwałki 10.5 Ćwierćmaraton cieszył się dużym powodzeniem. Mete osiągnęło ponad pół tysiąca uczestników. Z licznej grupy reprezentantów Warmii i Mazur najwyżej należy ocenić wynik Marioli Sudzińskiej (Olsztyn), która zajęła trzecie miejsce w open i wygrała kategorię K40.

Bieg wygrał Robert Głowala z Garwolina. Najwyżej w open z naszych reprezentantów uplasowali się Marcin Getek (Ełk) i Bartłomiej Zyborowicz (Dubeninki) na 12 i 13 miejscu. Zwycięstwa w kategoriach oprócz Pani Marioli odnieśli: Roman Groński (Giżycko) w M60 i Bozena Bagńska (Olecko) w K60. Drugi był Krzysztof Pokrzywiński (Wydminy) w M50 i trzeci Tadeusz Chmielewski (Wydminy) w M70.

Klasyfikacja open

1 GŁOWALA Robert GARWOLIN POL POLSKA / #DRUŻYNA POLSKA 92M20/1 M / 1 00:31:37

2 KOVAL Vasyl VINNITSA UKR WALECZNI I NIEBEZPIECZNI / 89M30/1 M / 2 00:31:40 0

3 JASTRZĘBSKI Kamil KRAŚNIK POL POLSKA / DUKLANOWSKI TEAM 92M20/2 M / 3 00:31:48

4 NOWAK Jakub WARSZAWA POLSKA / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO 89M30/2 M / 4 00:32:12

5 OBUKHOVSKYI Oleksii VINNITSA UKR WALECZNI I NIEBEZPIECZNI / 93M20/3 M / 5 00:32:16 0

6 DOBROWOLSKI Emil CHOTOMÓW POLSKA / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO 86M30/3 M / 6 00:32:42

….................................

12 GETEK Marcin EŁK POL SERDUSZKO TEAM EŁK 82M30/5 M / 12 00:36:23

13 ZYBOROWICZ Bartlomiej DUBENINKI #ROZBIEGANESUWAŁKI / KUJAWSCY 98M20/7 M / 13 00:36:56

24 SUDZINSKA Mariola OLSZTYN POL 76K40/1 K / 3 00:39:11

25 RÓŻAŃSKI Krystian EŁK POL TEAM KOPEĆ 83M30/9 M / 22 00:39:17

28 POKRZYWIŃSKI Krzysztof WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 62M50/2 M / 25 00:39:27

30 CIBOREK Patryk KOWALE POL OLECKO BIEGA 98M20/13 M / 27 00:39:55

31 IGNATOWICZ Radosław EŁK POL TEAM KOPEĆ 81M30/10 M / 28 00:40:01

38 KULCZYNIEC Grzegorz OLECKO POL OLECKO BIEGA 73M40/6 M / 33 00:40:48

43 JUREWICZ Dariusz GOŁDAP POL #ROZBIEGANESUWAŁKI 74M40/8 M / 38 00:41:40

48 HETMAN Wojciech GIŻYCKO POL 79M40/10 M / 43 00:42:08

49 812 GABRUŚ Dariusz EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK / SUPER 77M40/11 M / 44 00:42:24

50 TWARDOWSKI Sebastian OLSZTYN POL SĄSIEDZI Z BARCZA 79M40/12 M / 45 00:42:30

53 RYMSZEWICZ Tomasz WĘGORZEWO POL 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 80M30/16 M / 48 00:42:48

57 DAWIDOWSKI Roman STRADUNY POL SERDUSZKO TEAM EŁK 73M40/16 M / 52 00:43:06

59 OLSZEWSKI Tomasz OLECKO POL STONE HUNTERS OLECKO 90M20/19 M / 54 00:43:27

68 TRUSZCZYŃSKI Grzegorz OLECKO POL OLECKO BIEGA 74M40/20 M / 61 00:44:12

71 GRONSKI Roman GIŻYCKO POL MASTERS GIŻYCKO 54M60/1 M / 64 00:44:27

80 DERENCZ Joanna GOŁDAP SUWAŁKI NANUQ TEAM / 15 PUŁK 93K20/5 K / 10 00:45:14

81 PAWLUCZUK Tomasz EŁK POL 72M40/21 M / 71 00:45:15

83 CIBOROWSKI Sebastian PISZ POL SEBA-SPORT PISZ 70M40/22 M / 73 00:45:17

86 DĄBROWSKI Bogumił EŁK POL MARATONKA GRAJEWO 79M40/24 M / 76 00:45:27

96 MICHAŁOWSKI Mateusz GOŁDAP POL LANGE TRI TEAM 92M20/26 M / 84 00:46:09

97 ŁASKOWSKI Tomasz OLECKO #ROZBIEGANESUWAŁKI / 70M40/27 M / 85 00:46:11

111 KULESZKA Anna WĘGORZEWO POL 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 89K30/4 K / 14 00:47:03

116 ŁASKOWSKA Marzena OLECKO #ROZBIEGANESUWAŁKI / 72K40/5 K / 15 00:47:06

119 PIWOŃSKA Julita EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK / SUPER 78K40/6 K / 16 00:47:09

120 SUCHODOLSKA Edyta OLECKO POL OLECKO BIEGA 88K30/5 K / 17 00:47:12

122 RAKOWSKI Adam GOŁDAP POL 01M20/30 M / 104 00:47:14

133 RAKOWSKI Tomasz GOŁDAP POL ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 77M40/35 M / 114 00:47:48

144 CWALIŃSKI Marcin EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK / SUPER 78M40/40 M / 122 00:48:03

153 SOBORSKI Grzegorz WĘGORZEWO POL 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 84M30/35 M / 130 00:48:20

177 DYNISZUK Martyna GOŁDAP POL 93K20/9 K / 27 00:49:45

183 KISIELEWSKI Andrzej ŻYTKIEJMY POL #ROZBIEGANESUWAŁKI 73M40/48 M / 154 00:50:02

185 CIBOROWSKA Aneta PISZ POL SEBA-SPORT PISZ 77K40/10 K / 30 00:50:08

186 KRAWCZUK Wiesław WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 68M50/19 M / 156 00:50:11

187MAJEWSKI Marek OLSZTYN POL SKAZANI NA SUKCES 64M50/20 M / 157 00:50:12

199 GOSPODARYK Robert EŁK POL 77M40/54 M / 164 00:50:43

209 WARYKOWSKI Stanislaw OLECKO POL OLECKO BIEGA 62M50/22 M / 173 00:51:19

213 SKRODZKI Kacper GOŁDAP POL LO GOŁDAP 02M20/47 M / 177 00:51:23

216 KASIŃSKI Roman WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 82M30/50 M / 180 00:51:29

219 ŻYCZEWSKI Łukasz EŁK POL 83M30/51 M / 182 00:51:36

237 PALIWODA Adam EŁK POL RYSIU TEAM 76M40/62 M / 199 00:52:22

243 CZAPLEJEWICZ Marta EŁK POL SUPER DRUŻYNA EŁK 88K30/14 K / 41 00:52:36

251 ZAJĄCZKOWSKI Michał EŁK POL EŁKTUBIEGAM 90M20/50 M / 207 00:52:50

264 TRUCHAN Wiesław ŻYTKIEJMY POL #ROZBIEGANESUWAŁKI 58M60/4 M / 218 00:53:41

294 CHILIŃSKA Agnieszka PISZ POL 72K40/20 K / 53 00:54:56

299 JACHACY - MAJEWSKA Justyna OLSZTYN POL SKAZANI NA SUKCES 74K40/21 K / 54 00:55:12

315 PRZEMIELEWSKA Ewa KOWALE POL OLECKO BIEGA 85K30/19 K / 58 00:55:37

320 NAWROCKI Michał GOŁDAP POL 92M20/63 M / 262 00:55:55

328 CHOMICZEWSKI Jacek GOŁDAP POL 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP 70M40/76 M / 270 00:56:20

335 ŚLUZ Paweł EŁK POL 80M30/82 M / 273 00:56:30

338 PAŁDYNA Leszek WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 62M50/38 M / 276 00:56:36

340 GRZEŚKOWICZ Dorota WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 70K40/24 K / 63 00:56:37

351 SAMBORSKI Waldemar WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 58M60/8 M / 286 00:57:06

367 PIECZULIS Urszula EŁK POL 87K30/24 K / 69 00:57:41

371 JASIŃSKA Marzena OLECKO POL OLECKO BIEGA 81K30/25 K / 71 00:57:51

384 NOWAK Aleksandra WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 85K30/26 K / 74 00:58:33

390 MOREK Katarzyna GOŁDAP POL ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 85K30/27 K / 77 00:58:46

393 PAWLUCZUK Ela EŁK POL GEMINI TEAM 75K40/30 K / 78 00:58:56

404 JEGLIŃSKI Wojciech OLECKO POL OLECKO BIEGA 72M40/91 M / 319 00:59:16

410 OSIOR Beata WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 86K30/31 K / 87 00:59:33

413 BANIEL Wioleta GOŁDAP POL 91K20/19 K / 89 00:59:37

424 MIKA-JANKOWSKA Dorota WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 60K50/8 K / 94 01:00:16

437 PRAWDZIK Renata EŁK POL #SUPERDRUŻYNAEŁK 78K40/35 K / 99 01:01:45

444 TRUCHAN Marek OLECKO POL OLECKO BIEGA 66M50/46 M / 342 01:02:31

448 NAWROCKI Sławomir GOŁDAP POL 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP 64M50/47 M / 344 01:02:59

467 CHMIELEWSKI Tadeusz WYDMINY POL BIEGAM BO LUBIĘ WYDMINY 47M70/3 M / 353 01:04:23

476 WASILEWSKI Kamil GIŻYCKO POL 83M30/112 M / 358 01:04:31

506 BAGIŃSKI Jan OLECKO POL OLECKO BIEGA 45M70/4 M / 372 01:10:26

510 ŁAPIŃSKA Katarzyna OLECKO POL OLECKO BIEGA 77K40/48 K / 137 01:12:29

511 CHMIELEWSKA Dorota OLECKO POL OLECKO BIEGA 72K40/49 K / 138 01:12:30

513 BAGIŃSKA Bożena OLECKO POL OLECKO BIEGA 59K60/1 K / 140 01:13:01

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn