Silgan Ćwierćmaraton MP w Biegach Przełajowych Masters Tczew 2019 – Dobra passa Pana Mariusza

Fot. Mariusz Dembowski facebook

W Tczewie odbył się w sobotę (25 maja) Silgan Ćwierćmaraton stanowiący Mistrzostwa Polski Masters w Biegach Przełajowych. Imprezę zdominowal Mariusz Dembowski z Lidzbarka, który wygrał klasyfikacje open i kat. 35/39. Złoto w kat. 40/44 zdobył Mariusz Pawłowski (Marzęcice), srebro w kat. 50/54 Adam Patalon (Marzęcice), a brąz Małgorzata Dordzik (Elbląg) w kat. 55/59 i Jan Szymański (Kurzętnik) w kat. 75/79.

Mariusz Dembowski kontynuuje doskonalą passę w Maratonie Opolskim (MP Masters) był trzeci open i drugi w kategorii, w żukowskim Hardocore zajął drugie miejsce.

Wyniki

1 DEMBOWSKI MARIUSZ M 1 M 35-39 1 LIDZBARK H+H POLSKA 0:35:42

2 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 2 M 0-34 1 SZPRUDOWO RULIŃSKIRUNNINGTEAM 0:36:08

3 KOSIECKI MACIEJ M 3 M 35-39 2 LINIEWO AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 0:36:46

4 GODLEWSKI ŁUKASZ M 4 M 35-39 3 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0:37:53

5 DUDZIAK MATEUSZ M 5 M 0-34 2 TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM / GWIAZDECZKA TCZEW 0:38:04

6 JAKUBOWSKI MAREK M 6 M 45-49 1 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A.0:38:12

….............................

8 PAWŁOWSKI MARIUSZ M8 M 40-44 1 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 0:38:25

12 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 12 M 0-34 5 BRANIEWO 0:38:45

14 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF M 14 M 35-39 6 MSZANOWO TEAM KOPEĆ 0:39:16

20 PATALON ADAM M 20 M 50-54 2 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 0:41:12

117 ZYCH DAWID M 108 M 40-44 20 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:50:56

245 DORDZIK MAŁGORZATA K 55 K 55-59 3 ELBLĄG 1:04:31

256 SZYMAŃSKI JERZY M 195 M 75-79 3 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 1:11:45

Hardcore Run Żukowo

1 KRÓL BŁAŻEJ M 1 M OPEN 1 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 0:17:15

2 DEMBOWSKI MARIUSZ M 2 M OPEN 2 LIDZBARK H+H POLSKA 0:17:27

3 SYWANYCZ IRENEUSZ M 3 M OPEN 3 GDAŃSK PODTRZEPAKIEM 0:17:54

4 POŁEĆ ARKADIUSZ M 4 M OPEN 4 GDYNIA 0:19:05

5 JELIŃSKI MATEUSZ M 5 M OPEN 5 GORĘCZYNO XRUNNERS 0:19:21

6 DAMPS PATRYK M 6 M OPEN 6 SKRZESZEWO 0:19:25

60170701 1227030364140931 6889982941355573248 n

Maraton Opolski

1 ROTICH Mark kipchumba ELDORET / BENEDEK-TEAM KEN 84 (M)1 02:26:51

2 KALINOWSKI Zbigniew CZĘSTOCHOWA / JKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAM POL 82 (M)2 02:33:57

3 DEMBOWSKI Mariusz LIDZBARK / H+H POLSKA POL 83 (M)3 02:34:08 153 SOBOTA Martin CHRÓŚCICE POL 91M20/1 (M)4 Woje/1 02:42:25

5 DULINIEC Tomasz KURZNIE / POL 75M40/1 (M)5 Woje/2 02:50:58

6 KSIĄŻEK Dominik CHORZÓW POL 83 (M)6 02:57:10 00:30:18

59935784 1226427990867835 1125010994641240064 n

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn