VII Olecka „13” 2019 – Daniel Mikielski ma patent na ten bieg

Fot. Zbigniew Malinowski/olecko wm

W sobotę (18 maja) odbyła się VII Olecka „13” Trasa długości 12.8 km wiodła pięknymi terenami wokół jeziora Oleckie. Start i metę usytuowano na równie uroczym kameralnym stadionie w mieście. Do rywalizacji przystąpiło ponad 160 uczestników, w tym goście zza wschodniej granicy głównie z Gusieva. Po rak kolejny zwycięzcą został Daniel Mikielski (Olsztynek) przed Grzegorzem Kulczyńcem (Olecko) i Patrykiem Ciborskim (Zawady).

W rywalizacji pań zwyciężyła Aneta Świtaj (Częstochowa), druga była Irina Mironova (Rosja), a trzecia Joanna Karczewska (Suwałki). W kategoriach wiekowych wygrali: U0/19: Marta Cieślikowska (Olecko) i Patryk Jagłowski (Suwałki) , U20/29: Justyna Smolska (Białystok) i Tomasz Olszewski (Olecko) U30/39: Edyta Suchodolska (Olecko) i Karol Kuleszo (Suwałki), U40/49: Marzena Łaskowska (Olecko) i Krystian Wielgus (Gołdap), U50/59: Bożena kaszkiel (Suwałki) i Andrzej Fabisiak (Sulejówek) M+60: Roman Groński Giżycko)

Wyniki

1 MIKIELSKI DANIEL M 1 1990 M 20-29 OLSZTYNEK 0:46:16

2 KULCZYNIEC GRZEGORZ M 2 1973 M 40-49 OLECKO 0:49:31

3 CIBOREK PATRYK M 3 1998 M 20-29 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA 0:50:02

4 WIELGUS KRYSTIAN M 4 1978 M 40-49 1 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:51:31

5 SZTABINSKI WOJCIECH M 5 1970 M 40-49 2 FRĄCKI 0:52:48

6 DAWIDOWSKI ROMAN M 6 1973 M 40-49 3 STRADUNY SERDUSZKO TEAM EŁK 0:52:55

9 DYNISZUK TOMASZ M 9 1978 M 40-49 5 WĘGORZEWO STRAŻ GRANICZNA WĘGORZEWO 0:54:27

10 KLAUS WIESŁAW M 10 1971 M 40-49 6 OLECKO 0:54:35

11 KRÓLAK PRZEMEK M 11 1978 M 40-49 7 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 2BZ/15BZ 0:54:37

15 JAROSZ WOJCIECH M 14 1975 M 40-49 9 KĘTRZYN 0:54:55

16 KRYSIŃSKI JACEK M 15 1968 M 50-59 2 EŁK 0:54:59

17 WARAKOMSKI KAMIL M 16 1984 M 30-39 2 EŁK LUBIĘ TO 0:55:22

18 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 17 1981 M 30-39 3 OLECKO OLECKO BIEGA 0:55:46

19 KLINIEWSKI ANDRZEJ M 18 1987 M 30-39 4 POZEDRZE 15 B2 0:55:59

20 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 19 1974 M 40-49 10 OLECKO OLECKO BIEGA 0:56:13

22 NESTOROWICZ MAREK M 21 1971 M 40-49 12 KĘTRZYN KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0:56:21

23 BORUCKI DARIUSZ M 22 1965 M 50-59 3 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0:56:23

24 OLSZEWSKI TOMASZ M 23 1990 M 20-29 1 OLECKO STONE HUNTERS OLECKO 0:56:26

25 MARKIEWICZ MARCIN M 24 1979 M 40-49 13 GOŁDAP 0:56:27

28 JUSZKIEWICZ ZBIGNIEW M 26 1966 M 50-59 4 EŁK 0:56:55

30 GULBIERZ MAREK M 28 1961 M 50-59 6 KOWALE OLECKIE 0:57:05

31 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 29 1985 M 30-39 6 STOŻNE OLECKO BIEGA 0:57:15

32 GRONSKI ROMAN M 30 1954 M 60+ 1 GIŻYCKO MASTERS GIŻYCKO 0:57:22

33 GAJDEK PRZEMYSŁAW M 31 1981 M 30-39 7 EŁK 4W-M BOT 0:57:24

35 DEPTUŁA PIOTR M 33 1973 M 40-49 14 EŁK JW 2098 0:57:56

37 OBUCHOWSKI KRZYSZTOF M 35 1985 M 30-39 9 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10:58:03

40 KALICKI HUBERT M 37 2000 M 0-19 2 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 0:58:34

43 SUCHODOLSKA EDYTA K 4 1988 K 30-39 1 OLECKO OLECKO BIEGA 0:58:58

44 ROŻEK GERARD M 40 1976 M 40-49 16 OLECKO OLECKO BIEGA 0:58:58

45 HYJEK KAROL M 41 1983 M 30-39 11 GIŻYCKO 0:59:23

47 SOBORSKI GRZEGORZ M 43 1984 M 30-39 12 WĘGORZEWO 11 MPA 0:59:33

48 ŁASKOWSKA MARZENA K 5 1972 K 40-49 1 OLECKO OLECKO BIEGA 0:59:35

49 KOCISZ KAMIL M 44 1977 M 40-49 18 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0:59:35

52 KOWALEWSKI PAWEŁ M 46 1979 M 40-49 19 OLECKO 0:59:56

53 SZUMIŁO MICHAŁ M 47 1979 M 40-49 20 EŁK LYSY 666 TEAM 0:59:57

54 GIERSZEWSKI CZAREK M 48 1967 M 50-59 7 OLECKO 1:00:03

56 SULIMA ANDRZEJ M 49 1959 M 60+ 2 OLECKO 1:00:16

58 OBUCHOWSKA EMILIA K 8 1983 K 30-39 2 GOŁDAP 1:00:19

59 ŁASKOWSKI TOMASZ M 51 M 40-49 M 40-49 21 OLECKO OLECKO BIEGA 1:00:44

60 REUT JAKUB M 52 2000 M 0-19 5 OLECKO 1:00:45

63 SPYLA DAROSŁAW M 54 1964 M 50-59 8 ELK SERDUSZKO TEAM ELK 1:00:54

64 DYMISZUK MARTYNA K 10 1993 K 20-29 2 GOŁDAP 1:01:07

65 LASKOWSKI LESZEK M 55 1957 M 60+ 3 GIŻYCKO SZARY WILK GIŻYCKO 1:01:14

66 MIKIELSKI MAREK M 56 1960 M 50-59 9 OLSZTYNEK 12.8km 1:01:19 0:04:47 [min/km]

68 ZGIET JAROSŁAW M 57 2000 M 0-19 6 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 1:02:12

69 WSZEBOROWSKI DARIUSZ M 58 1967 M 50-59 10 EŁK 1:02:18

70 KUR DARIUSZ M 59 1971 M 40-49 23 GIŻYCKO 1:02:25

71 MILISZEWSKI DARIUSZ M 60 1982 M 30-39 14 EŁK 1:02:25

72 MODZELEWSKI PIOTR M 61 2002 M 0-19 7 OLECKO OLECKO BIEGA/ OSN AMFIPRION 1:02:26

75 UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW M 64 1980 M 30-39 15 OLECKO WYCZESANI 1:03:33

77 KISIELEWSKI ANDRZEJ M 66 1973 M 40-49 26 ŻYTKIEJMY 1:04:09

78 KOSAKOWSKI JAROSŁAW M 67 1970 M 40-49 27 OLECKO 1:04:11

79 WARYKOWSKI STANISLAW M 68 1962 M 50-59 11 OLECKO OLECKO BIEGA 1:04:15

80 ADAM JUSTYNA K 12 1987 K 30-39 3 OLECKO 1:04:17

82 CZAPLEJEWICZ MARTA K 13 1988 K 30-39 4 EŁK OLECKO BIEGA 1:04:32

84 KRÓLAK AGNIESZKA K 14 1980 K 30-39 5 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 1:04:38

85 WIELGUS AGNIESZKA K 15 1976 K 40-49 4 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1:05:22

86 TOMCZYK PRZEMYSŁAW M 71 1998 M 20-29 2 SEDRANKI OLECKO BIEGA 1:05:26

88 JASIŃSKI JAROSŁAW M 73 1973 M 40-49 30 OLECKO OLECKO BIEGA 1:05:35

91 PALIWODA ADAM M 76 1976 M 40-49 32 EŁK 1:06:57

92 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 77 1973 M 40-49 33 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 1:07:00

93 PRZEMIELEWSKA EWA K 16 1985 K 30-39 6 STOŻNE OLECKO BIEGA 1:07:44

94 KOWNACKI TOMASZ M 78 1978 M 40-49 34 OLECKO OLECKO BIEGA 1:07:44

96 SŁAWECKI JERZY M 80 1953 M 60+ 5 KĘTRZYN RUNNERS TEAM 1:07:57

102 SIENKIEWICZ KAROL M 84 1983 M 30-39 16 OLECKO JW 2098 1:09:08

104 SOWA KAMIL M 86 1984 M 30-39 18 OLECKO 1:09:13

106 MIKIELSKA DANUTA K 19 1959 K 50+ 2 OLSZTYNEK :09:36

110 KREJPCIO MAŁGORZATA K 21 1989 K 30-39 8 OLECKO 1:09:51

111 ĆWIKOWSKI ARTUR M 90 1988 M 30-39 20 OLECKO 1:09:52

112 PAŁDYNA LESZEK M 91 1962 M 50-59 13 WYDMINY BBL WYDMINY 1:09:59

114 KRÓL MATEUSZ M 93 1996 M 20-29 5 MORĄG 1:10:20

117 TRUCHAN WIESŁAW M 96 1958 M 60+ 8 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 1:11:07

118 SZULIŃSKI ROBERT M 97 1977 M 40-49 38 OLECKO 1:11:19

119 KRAWIEC MATEUSZ M 98 1993 M 20-29 6 OLECKO :11:21

120 BAZAN DAMIAN M 99 1990 M 20-29 7 OLECKO 1:11:21

121 SAMBORSKI WALDEMAR M 100 1958 M 60+ 9 WYDMINY BBL WYDMINY 1:11:37

122 GAŁASZEWSKI DARIUSZ M 101 1968 M 50-59 15 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 1:11:44

123 WRONOWSKI ARTUR M 102 1982 M 30-39 22 SUWAŁKI 1:11:56 0:05

124 MALINOWSKI PAWEŁ M 103 1982 M 30-39 23 EŁK 1:11:59

125 CIEŚLIKOWSKA MARTA K 22 2000 K 0-19 1 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 1:13:38

129 NARUSZEWICZ MICHAŁ M 105 2000 M 0-19 9 ZATYKI ZS NR 5 W EŁKU 1:14:14

130 MOREK KATARZYNA K 25 1985 K 30-39 10 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1:14:15

134 ZIELIŃSKI ARKADIUSZ M 109 1986 M 30-39 26 OLECKO 1:15:33

136 FIERTEK GABRIELA K 26 2001 K 0-19 2 OLECKO 1:15:59

138 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 27 1960 K 50+ 4 WYDMINY BBL WYDMINY 1:16:32

139 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA K 28 1979 K 40-49 7 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 1:16:55

140 PRAWDZIK RENATA K 29 1978 K 40-49 8 EŁK SUPERDRUŻYNA 1:17:05

141 SZPUMAR ANNA K 30 1993 K 20-29 3 ZAJDY OLECKO BIEGA 1:17:08

142 WIELOCH SYLWIA K 31 1980 K 30-39 11 OLECKO OLECKO BIEGA :17:10

143 JASIŃSKA MARZENA K 32 1981 K 30-39 12 OLECKO OLECKO BIEGA 1:17:34

144 OMILIAN PRZEMEK M 112 1979 M 40-49 40 OLECKO OLECKO BIEGA 12.8km 1:18:19 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]

145 ZYCH KRZYSZTOF M 113 1986 M 30-39 27 OLECKO 1:18:27

146 BAGIŃSKI JAN M 114 1945 M 60+ 12 OLECKO OLECKO BIEGA 1:19:20

148 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 116 1947 M 60+ 13 WYDMINY BBL WYDMINY 1:19:25

150 FREJTAG DAWID M 118 1987 M 30-39 28 GIŻYCKO 1:21:52

151 NESTOROWICZ MONIKA K 33 1973 K 40-49 9 KĘTRZYN KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:21:59

153 DZIERŻYK MARTYNA K 35 2001 K 0-19 3 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 1:23:23

156 TRUCHAN MAREK M 121 1966 M 50-59 16 OLECKO OLECKO BIEGA 1:26:26

157 SIECZKOWSKA KATARZYNA K 36 1986 K 30-39 13 OLECKO MOTOCROSS OJA 1:27:12

159 BŁACH OLGA K 38 1985 K 30-39 14 SZCZYTNO GTI 1:33:35

161 SKORUPSKA ANNA K 40 2000 K 0-19 4 KOWALE OLECKIE :35:03

163 JARZĘBOWICZ BOŻENA K 42 1995 K 20-29 4 GOŁDAP 1:38:05

164 WOJCIECHOWSKA BEATA K 43 1994 K 20-29 5 OLSZTYN 1:38:14

165 MIKIELSKI WITOLD M 122 1988 M 30-39 29 OLSZTYNEK 1:38:15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn