10K RUN SERIES OLSZTYN 2019 - Daniel Mikielski i Irina Mironova w triathlonowym tle

Fot.OSiR Olsztyn facebook

W niedzielę (19 maja) w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Ukiel i okolicach odbył się 10K RUN SERIES stanowiący towarzyszącą część zawodów w triathlonie. Do rywalizacji przystąpiło ponad 140 uczestników. Zwyciężył jeden z faworytów Daniel Mikielski (Olsztynek), drugi był Łukasz Szwaj (Olsztyn), a trzeci Grzegorz Kłos (Olsztyn). Wśród pań triumfowała Irina Mironova (Nesterow) przed Justyną Wrażeń (Olsztyn) i Izabelą Wujkowską (Olsztyn)

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: U16/19: Adam Kowalski (Sopot) i Zuzanna Kożon (Szczytno), U20/24: Michał Kołecki (Iława) i Izabela Wujkowska, U25/29: Daniel Mikielski i Monika Pieślak (Olsztyn), U30/34: Romero Garcia (Warszawa) i Justyna Wrażeń, U35/39: Łukasz Szwaj i Emilia Wołyniec (Gołdap), U40/44: Robert Najdzion (Olsztyn) i Irina Mironova, U45/49: Arkadiusz Kasperski (Olsztyn) i Beata Pronobis (Barczewo), U50/54: Zenon Pasemko (Olsztyn) i Edyta Derecka (Olsztyn) U55/59: Marek Długosz (Mrągowo) i Wanda Baranowska-Jacewicz (Olsztyn), U60/64: Wojciech Dyakowski (Łódź) i Anna Andruszkiewicz (Olsztyn), M65/69: Janusz Kosowski (Olsztyn), M+70: Adam Sękowski (Olsztyn)

Klasyfikacja open (pierwsza setka)

1 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK Polska M25-29 1 00:33:54 1

2 SZWAJ ŁUKASZ OLSZTYN TEAM KOPEĆ Polska M35-39 1 00:35:07 2

3 KŁOS GRZEGORZ OLSZTYN Polska M35-39 2 00:35:24 3

4 FIEODOROW TOMASZ BARCZEWO BARCZEWO BIEGA Polska M35-39 3 00:37:55 4

5 910 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL Polska M40-44 1 00:38:50 5

6 KASPERSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 4W-MBOT / URWIS BIEGA Polska M45-49 1 00:39:22 6

7 KOŁECKI MICHAŁ IŁAWA / SUSZ ROZBIEGANY SUSZ Polska M20-24 1 00:40:04 7

8 ROMERO GARCIA JUAN WARSZAWA WITC Polska M30-34 1 00:40:23 8

9 WDOWIAK WOJCIECH OLSZTYN Polska M45-49 2 00:40:34 9

10 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Polska M35-39 4 00:40:40 10

11 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Polska M55-59 1 00:40:48 11

12 PASEMKO ZENON OLSZTYN DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Polska M50-54 1 00:40:59 12

13 KRZYKWA MACIEJ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Polska M25-29 2 00:40:58 13

14 KOWALSKI ADAM SOPOT VO2MAX MTB TEAM Polska M16-19 1 00:41:47 14

15 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Polska M40-44 2 00:41:54 15

16 SZOT ANDRZEJ BARTĄG M-RUNNERS Polska M40-44 3 00:42:03 16

17 WOLFF MARCIN OLSZTYN M-RUNNERS Polska M50-54 2 00:42:22 17

18 GOSIEWSKI CEZARIUSZ OSTRÓDA Polska M40-44 4 00:42:26 18

19 JAKUBOWSKI KUBA OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON Polska M25-29 3 00:42:42 19

20 WOLIŃSKI JACEK OLSZTYN PSZCZÒŁKOWSKI TEAM Polska M40-44 5 00:42:43 20

21 JUROŁAJĆ TOMASZ LIPOWINA Polska M45-49 3 00:42:56 21

22 BOGDANIUK MACIEJ BĘSIA Polska M25-29 4 00:42:59 22

23 MIRONOVA IRINA NESTEROV K40-44 1 00:43:29 1

24 WRAŻEŃ JUSTYNA OLSZTYN Polska K30-34 1 00:43:44 2

25 SAWICKI SZYMON OLSZTYN Polska M25-29 5 0:43:41 23

26 KOWALSKI GRZEGORZ OLSZTYN GREGORUN Polska M45-49 4 00:43:54 24

27 SZUM MICHAŁ GDAŃSK BIEGNĘ PO SWOJE Polska M25-29 6 00:44:03 5 25

28 WUJKOWSKA IZABELA OLSZTYN Polska K20-24 1 00:44:22 3

29 KOSOWSKI JANUSZ OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM Polska M65-69 1 00:44:31 26

30 OSICKI DAWID LUBAWA Polska M20-24 2 00:44:36 27

31 DUBLANKA DAWID OLSZTYN Polska M40-44 6 00:44:43 28

32 RACHUBKA ROBERT OLSZTYN Polska M45-49 5 00:44:45 0 29

33 KAIM KAMIL OLSZTYN Polska M40-44 7 00:44:45 0 30

34 WILCZĘGA MARCIN WARSZAWA Polska M35-39 5 00:45:02 31

35 PUSZKIEWICZ DANIEL OLSZTYN WKURW_TEAM Polska M30-34 2 00:45:18 32

36 SIEDLACZEK MICHAŁ WARSZAWA ORANGE POLSKA Polska M35-39 6 00:45:21 33

37 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP TRISWIMRUN GOŁDAP Polska K35-39 1 00:45:41 4

38 ZAWÓŁ ŁUKASZ OLSZTYN Polska M35-39 7 00:46:04 34

39 BIELEWICZ MACIEJ DOBRE MIASTO Polska M16-19 2 00:46:03 35

40 OLSZEWSKI PAWEŁ OLSZTYN Polska M40-44 8 00:46:37 36

41 ZIELIŃSKI TOMASZ OLSZTYN MTZ BHP Polska M40-44 9 00:47:01 37

42 PRONOBIS BEATA BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA Polska K45-49 1

00:47:04 5

43 POLIŃSKI WŁODZIMIERZ OLSZTYN KSNEONET Polska M40-44 10 00:46:58 38

44 DĄBROWSKI MARCIN NIKIELKOWO NASZE NIKIELKOWO Polska M40-44 11 00:47:04 39

45 GRODZKI SYLWESTER BARTOSZYCE Polska M55-59 2 00:47:16 40

46 CZURYŁŁO PAWEŁ GDAŃSK STOMIL OLSZTYN Polska M30-34 3 00:47:12 41

47 DĄBROWSKI ROBERT OLSZTYN Polska M40-44 12 00:47:17 42

48 MARKOWICZ RENATA OLSZTYN Polska K40-44 2 00:47:17 6

49 WIŚNIEWSKI TOMASZ OLSZTYN Polska M45-49 6 00:47:30 43

50 ZAKRZEWSKI WERONIKA WARSZAWA KAMILGALAZKA.PL Polska K35-39 2 00:47:33 7

51MAJEWSKI MAREK OLSZTYN Polska M55-59 3 00:47:35 44

52 ŚWIGOŃSKI PAWEŁ OLSZTYN Polska M35-39 8 00:47:35 45

53 SKUZA DOROTA OLSZTYN Polska K30-34 2 0:47:51 8

54 WAWRZYN WOJCIECH OLSZTYN LIBRO CYCLING TEAM Polska M45-49 7 00:47:55 46

55 SKUZA LESZEK JAROTY BBL OLSZTYN Polska M40-44 13 00:48:10 47

56 NASUTA MAGDA OLSZTYN CTS TEAM OLSZTYN Polska K40-44 3 00:48:42 9

57 GODZIEBA MAREK BARCZEWO Polska M40-44 14 00:48:45 48

58 CYNTA MACIEJ OLSZTYN Polska M30-34 4 00:48:52 49

59 ROGIEWICZ GRZEGORZ RUMIA RUMIA BIEGA Polska M45-49 8 00:49:01 50

60 ZDUNEK EWELINA STAWIGUDA Polska K30-34 3 00:49:02 10

61 SYMKO JAROSŁAW OLSZTYN DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Polska M45-49 9 00:49:20 51

62 LENARD DANIEL OLSZTYN Polska M30-34 5 00:49:21 52

63 PARKASIEWICZ TOMASZ OLSZTYN Polska M45-49 10 00:49:22 53

64 KUPFER DOMINIK WEYER EGGER BISKUPIEC Polska M25-29 7 00:49:30 54

65 GRAMS PAULINA OLSZTYN Polska K30-34 4 00:49:48 11

66 CIEĆKO ADAM OLSZTYN Polska M45-49 11 00:49:58 55

67 PAJEK JACEK OLSZTYN Polska M45-49 12 00:49:56 56

68 KLIMAS MAREK BARCZEWO Polska M55-59 4 00:50:14 57

69 STEMPIŃSKI PAWEŁ OLSZTYN Polska M40-44 15 00:50:23 58

70 BŁASZKIEWICZ DANIEL OLSZTYN Polska M40-44 16 00:50:21 59

71 CHEĆKO EWA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI Polska K40-44 4 00:50:26 12

72 KOŁTUN SŁAWOMIR OLSZTYN SKEB OLSZTYN Polska M35-39 9 00:50:39 60

73 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN Polska M35-39 10 00:50:38 61

74 PIEŚLAK MONIKA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI Polska K25-29 1 00:50:41 13

75 LEMPASZEK PAWEŁ OLSZTYN Polska M35-39 11 00:50:52 62

76 STĘPIEŃ MARZENA OLSZTYN 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN Polska K45-49 2 00:50:54 14

77 TRAFALSKI KRZYSZTOF GDYNIA DCT DRUŻYNA BIEGOWA Polska M45-49 13 00:50:52 63

78 WASZKIEWICZ MARCIN OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI Polska M35-39 12 00:51:02 64

79 PIASECKI KRZYSZTOF SZCZECIN 1988 Polska M30-34 6 00:51:12 65

80 DOLIWKA PAWEŁ LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ Polska M35-39 13 00:51:15 66

81 SZCZEBIOT KAROL LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Polska M35-39 14 00:51:34 67

82 OLEJNIK KATARZYNA AUGUSTÓW AUGUSTOWSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIE Polska K30-34 5 00:51:43 15

83 CHMIELEWSKA AGNIESZKA WARSZAWA Polska K40-44 5 00:51:43 16

84 LIKSZO PAWEŁ OLSZTYN Polska M30-34 7 00:51:41 68

85 RĘKAWIECKI ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN Polska M45-49 14 00:52:04 69

86 KASZUBA MICHAŁ OLSZTYN LECIMY TUTEJ Polska M30-34 8 5 00:52:04 70

87 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL Polska M65-69 2 00:52:17 71

88 WILCZEWSKI ADAM OLSZTYN FUNDACJA NON IRON Polska M20-24 3 00:52:44 72

89 KONOPKA MONIKA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI Polska K25-29 2 00:52:53 17

90 KOMOSZYŃSKA WIOLETA LIDZBARK DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Polska K30-34 6 00:53:18 18

91 BARANOWSKA-JACEWICZ WANDAOLSZTYN RRRR Polska K55-59 1 00:53:44 19

92 DERECKA EDYTA OLSZTYN Polska K50-54 1 00:53:50 20

93 ŁAZICKA KAMILA OLSZTYN Polska K35-39 3 00:54:07 21

94 LECEWICZ AGATA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI Polska K35-39 4 00:54:04 22

95 CHMIELEWSKI DARIUSZ JONKOWO Polska M45-49 15 00:54:26 73

96 SĘKOWSKI ADAM OLSZTYN Polska M70+ 1 00:54:46 74

97 SOSNÓWKA LESZEK DZIAŁDOWO KLUB SOSNOWY Polska M55-59 5 00:54:51 75

98 KOZON ZUZANNA ŚWIĘTAJNO ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SZCZYTNIE Polska K16-19 1 00:55:05 23

99 JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES Polska K45-49 3 00:55:00 24

100 DANIELEWSKA KATARZYNA OLSZTYN Polska K35-39 5 00:55:04 25

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn