Walentynkowy Leśny Cross Łukta 2019 – Pary i małżeństwa w osobliwej sztafecie

Fot. organizator facebook (ilustracja)

W niedzielę (10 lutego) w Łukcie i okolicach odbyła się Ogólnopolska Przełajowa Sztafeta - Walentynkowy Leśny Cross. Rywalizacja miała charakter drużynowy. Zespoły składały z kobiety i mężczyzny, którzy w ciągu 5 godzin na przemian pokonywali rundę długości 6.5 km. O kolejności decydowała liczba pokonanych rund, a w przypadku jednakowej ilości lepszy czas.

Trasa nie była łatwa, ale to charakteryzuje crossy czyli biegi terenowe. Zgłosiło się ponad 40 par, w tym sporo małzeństw , które rywalizowały w dodatkowej klasyfikacji. Zwyciężył zespół „Energiczne Stopy” w składzie: Mariusz Batkowski (Mszanowo) i Ewa Renkel-Bucha (Nowe Miasto Lubawskie), drugie miejsce zajęła drużyna „Mamy to”: Piotr Ferszt i Marta Barcewicz (Olsztyn), a trzecie ekipa „Skazani na sukces” w składzie: Piotr Krzyżaniak (Olsztyn) i Anna Kiezik (Ostróda).

Najszybszym małżęnstwem okazali się Państwo: Wojciech i Joanna Meller z Dywit czyli „Drużyna Wilka”. Zdjęcia pochodzą ze strony organizatora podczas testowania trasy

Wyniki sztafet open

(podajemy czas, liczbę pokonanych rund w nawiasie i zaliczone km)

1 Energiczne Stopy (Bartkowski Mariusz , Renkel-Bucha Ewa) (Nowe Miasto Lubawskie, Mszanowo 4:46:15 (9) 58.5

2 Mamy to (Ferszt Piotr , Barcewicz Marta) (Olsztyn) 4:55:46 (9) 58.5

3 Skazani na sukces (Krzyżaniak Piotr , Kiezik Anna) (Olsztyn, Ostróda) 4:50:48 (8) 52

4 Drużyna Wilka (Meller Wojciech , Meller Joanna) (Dywity) 4:52:20 (8) 52

5 Giżycko (Żak Jakub , Papiewska Natalia) 4:56:05 (8) 52

6 Ultrasy (Pałat Paweł , Koziarska Anna) (Elbląg, Węgorzewo) 4:56:09 (8) 52

7 Młynago (Jachimowicz Dorota , Rudziński,Andrzej) (Jeziorany, Olsztyn) 4:28:24 (7) 45.5

8 Przecinak77 (Roman Krzysztof , Lepa-Roman Magdalena) (Bolszew) 4:35:20 (7) 45.5

9 Pszczółkowski Team (Rudowski Damian , Baryła Małgorzata) (Olsztyn) 4:36:00 (7) 45.5

10 Jonkowo Biega (Rudszewski Daniel , Gąsiorek Joanna)(Brzydowo, Jonkowo) 4:40:47 (7) 45.5

11 Biegam U KolesiI (Januszewski Karol , Januszewska Izabela) (Grodziczno) 4:41:29 (7) 45.5

12 Orteza i Gips (Hołownia Anna , Hołownia Paweł) (Olsztyn) 4:45:27 (7) 45.5

13 OSP Targowo (Filipiak Grzegorz , Filipiak Magdalena) (Targowo, Piecki) 4:45:27 (7) 45.5

14 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny (Bryła Artur , Łowicka-Bryła Izabela) 3:53:35 (6) 39

15 Jeziorski Mateusz , Przybyłowska Katarzyna (Szczytno, Łukta) 3:59:20 (6) 39

16 Są Wolniejsi/Finisz Morąg (Ciećko Elżbieta , Paszko Kamil) (Dobre Miasto, Florczaki) 4:14:56 (6) 39

17 Szczepkowski Artur , Żbikowska Bożena (Nidzica) 4:24:04 (6) 39

18 Kamieńska Iwona , Kamieński Arkadiusz (Mostkowo) 4:34:02 (6) 39

19 K.S. Wachlarz Łaszkowski Piotr , Łaszkowska Jolanta (Łukta) 4:35:15 (6) 39

20 Szybciej chodzę niżbiegam (Przybyłowski Grzegorz , Przybyłowska Renata) (Rozogi) 4:46:55 (6) 39

21 Rogowska Monika , Dec Mirosław (Szczytno) 4:56:00 (6) 39

22 Gajewska Barbara , Gajewski Jerzy (Olsztyn Gajówka) 2:37:14 (4) 26

23 Bertel Marcin , Zielińska Magdalena (Gamerki Wielkie, Olsztyn) 1:07:48 (2) 13

24 Biegające małżeństwo (Cieśla Jarek , Cieśla Ela) (Olsztynek) 1:13:15 (2) 13

25 Biały Rafał , Biały Ewelina Skitno 1:24:30 (2) 13

26 Wipasz (Tomaszewska Żaneta , Zakabłuk Marcin) 1:27:08 (2) 13

27 Są Wolniejsi (Palowska Joanna , Szczepaniak Piotr) (Olsztyn) 1:28:16 (2) 13

28 Wipasz (Surowiec Anna , Kaszkin Piotr) 1:30:17 (2) 13

29 Wipasz Wiśniewska Elwira , Wiśniewski Maciej 1:31:47 (2) 13

30 Wipasz (Lis Aneta , Grabowski Rafał) 1:32:47 (2) 13

31 Leśny Cross (Popielarski Andrzej , Gol Agnieszka) (Łukta) 1:33:54 (2) 13

32 Wipasz (Szkotak Marzena , Labinski Sebastian) 1:34:43 (2) 13

33 Wipasz (Śmiałek Aleksandra , Pałejko Mateusz) 1:35:18 (2) 13

34 Puchacz Anna , Puchacz Michael (Łukta) 1:36:57 (2) 13

35 Idziaszek Agnieszka , Rafalski Eliasz (Jaroty, Olsztyn) 1:38:00 (2) 13

36 Wipasz (Kalisz Magdalena , Słupski Jakub) 1:38:18 (2) 13

37 Wejknis Lena , Wejknis Krzysztof 1:39:32 (2) 13

38   Parkrun Olsztyn (Doliwa Adam , Doliwa Urszula) (Olsztyn) 1:41:09 (2) 13

39 Burzyńska Aleksandra , Burzyński Adam Olsztyn 1:47:18 (2) 13

40 Grobelna Monika , Grobelny Marcin (Rogóż) 1:52:38 (2) 13

41 Siejka Małgorzata , Lech Rafał (Morąg, Wilamowo) 1:58:47 (2) 13

42 Baran Grzegorz , Baran Anna 2:26:00 (1) 6.5

Czołówka klasyfikacji małżeństw

1 Drużyna Wilka (Meller Wojciech , Meller Joanna) (Dywity) 4:52:20 (8) 52

2 Przecinak77 (Roman Krzysztof , Lepa-Roman Magdalena) (Bolszew) 4:35:20 (7) 45.5

3 Biegam U KolesiI (Januszewski Karol , Januszewska Izabela) (Grodziczno) 4:41:29 (7) 45.5

12 Orteza i Gips (Hołownia Anna , Hołownia Paweł) (Olsztyn) 4:45:27 (7) 45.5

13 OSP Targowo (Filipiak Grzegorz , Filipiak Magdalena) (Targowo, Piecki) 4:45:27 (7) 45.5

14 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny (Bryła Artur , Łowicka-Bryła Izabela) 3:53:35 (6) 39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn