Walentynkowy Leśny Cross na Warmii 2019 – Łukta zaprasza, zimą świetnie się biega

Fot. bieganie.pl (ilustracja)

Zimą świetnie się biega! Będzie można to sprawdzić już niedługo podczas Ogólnopolskiej Przełajowej Sztafety „Walentynkowy Leśny Cross na Warmii.” Bieg odbędzie się 10 lutego 2019 roku w Łukcie w województwie warmińsko-mazurskim. Trasa jest usytuowana na polnych i leśnych ścieżkach znajdujących się w pobliżu malowniczego Rezerwatu Jeziora Długiego.

Długość trasy wynosi 6,5 kilometra i ma charakter pętli. Startują dwuosobowe drużyny złożone z kobiety i mężczyzny. Czas trwania zawodów wynosi 5 godzin, jednak para nie musi po zaliczeniu jednego okrążenia biec dalej. I tak otrzyma medal, będzie też mogła skorzystać ze wszystkich atrakcji.

le1

Bieg będzie rozgrywany w formule sztafety. To bardzo ciekawa forma, gdyż w rywalizacji mogą wziąć udział małżonkowie, członkowie rodziny, znajomi, jak też zawodnicy reprezentujący klub, zrzeszenie, czy też zakład pracy. Oprócz biegaczy będą mogli rywalizować również miłośnicy Nordic Walking. Zawodnicy po zaliczeniu pętli będą mogli w ciepłym pomieszczeniu ogrzać się, przebrać, spożyć posiłek i uzupełnić płyny. Będzie też możliwość wykąpania się i odświeżenia. Na najlepsze pary czekają nagrody i puchary.

Bieg ma również na celu pomaganie potrzebującym. Przy rejestracji można wybrać formę charytatywną, czyli zapłacić o 20 zł więcej za pakiet. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

le2

Strony Internetowe poświęcone wydarzeniu:

- https://walentynkowylesnycross.wordpress.com/

- https://www.facebook.com/events/2216687435239035/

- https://superczas.pl/walentynkowy-lesny-cross#main (zapisy)

- http://przyszloscdladzieci.org/542681,Walentynkowy-Lesny-Cross-charytatywnie.html

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn