Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim Gdynia 2018 – Kujawa, Worobiec i Myszkiewicz w "20", medal Szarszunowicza w nordic walking

Fot. ilustracja

Prawie pięć tysięcy uczestników zgromadził na starcie w Gdyni niedzielny (11 listopada) Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim. Bardzo wysokie 13 miejsce zajął Wiktor Kujawa (Kościellec/AZS UWM Olsztyn), tuż za nim znalazł się Dawid Worobiec z Olsztyna, na 19 pozycji finiszował Maciej Myszkiewicz (Iława). a w setce byli: Adrian Przybyła (Iława) – 29, Wojciech Omelian (Ełk) – 44 , Sławomir Adamusiak (Iława) – 61 i Alicja Misiak (Susz) – 61

Pani Alicja w klasyfikacji pań była szósta, a w swojej kategorii K20 czwarta. W nordic walking trzecie miejsce w open wywalczył Mariusz Szarszunowicz (Pasłęk), ósmy był Tomasz Rębowski (Pasłęk). Marianna Przygoda z Pasłęka zajęła druga pozycję w kat +80. Na drugim biegunie świetnie spisały się 8-letmie starszaki. Tu wygrał Mateusz Rębowski przed Grzegorzem Rębowskim (Pasłęk). W rywalizacji młodziczek Magdalena Bujnicka (Pasłęk) była piąta.

Wyniki

Bieg dystans 10 km

1 ROGIEWICZ ANDRZEJ GRUDZIĄDZ POL 1993 M20 1 00:31:13 1

2 NIEMCZYK MATEUSZ STAROGARD GDAŃSKI KKB Starogard POL 1992 M20 2 00:31:29 2

3 GŁOGOWSKI ADAM GDYNIA UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team POL 1993 M20 3 00:31:30 3

4 MIELEWCZYK PIOTR LĘBORK Korporunner - Warszawskie St Moritz POL 1990 M20 4 00:31:32 4

5 KOTŁOWSKI BARTOSZ OSTROMECKO LKS Ostromecko KotlowskiRunTeam POL 1992 M20 5 00:31:48 5

6 ŁAWICKI ŁUKASZ GDYNIA POL 1987 M30 1 00:31:54 6

..........................

13 KUJAWA WIKTOR KOŚCIELEC KS AZS UWM OLSZTYN POL 1993 M20 10 00:33:39 13

14 WOROBIEC DAWID OLSZTYN Kopec Team/ DHL Olsztyn POL 1990 M20 11 00:33:42 14

19 MYSZKIEWICZ MACIEJ IŁAWA Team Kopeć POL 1996 M20 12 00:34:16 19

29 PRZYBYŁA ADRIAN IŁAWA Team Kopeć POL 1991 M20 16 00:35:05 28

44 OMIELAN WOJCIECH EŁK Adidas Runners Warsaw POL 1994 M20 18 00:36:23 41

61 ADAMUSIAK SŁAWOMIR IŁAWA Iława biega POL 1976 M40 6 00:37:08 57

69 MISIAK ALICJA SUSZ AZS UG POL 1993 K20 4 00:37:27 00 6

201 GRYCZKA WOJCIECH KISIELICE POL 1997 M20 52 00:40:14 190

225 SADOWSKI MARCIN OSTRÓDA Ornowo team POL 1976 M40 50 00:40:44 213

240 JEDOWSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M30 95 00:41:06 228

243 WANTOWSKA ALEKSANDRA IŁAWA Team Kopeć POL 1996 K20 7 00:41:08 13

315 ŁUKASZEWICZ STANISŁAW BRANIEWO POL 1962 M50 12 00:42:04 298

349 GRODŹ MARCIN SZCZYTNO POL 1990 M20 76 00:42:27 326

359 IDZIAK MARCIN KURZĘTNIK n POL 1979 M30 138 00:42:31 333

367 SARAK ARTUR BRANIEWO POL 1988 M30 141 00:42:34 340

376 RAWINIS KRZYSZTOF GOŁDAP AMW POL 1996 M20 83 00:42:40 351

508 JOSWOWITZ-NIEMIERSKI ADRIAN OLSZTYN POL 1995 M20 105 00:43:44 476

520 DWULAT TOMASZ BARCIANY POL 1967 M50 29 00:43:50 487

547 BOGORODZ MATEUSZ MRĄGOWO POL 1986 M30 203 00:44:03 513

639 JARCZYNSKI MACIEJ PISZ POL 1993 M20 127 00:44:40 596

671 JACHIMOWICZ DOROTA JEZIORANY POL 1978 K40 10 00:44:55 46

820 KWIATEK MACIEJ MIŁAKOWO POL 1994 M20 164 00:45:55 753

859 KOSEK KACPER BISKUPIEC POL 1992 M20 172 00:46:17 787

870 KOWALEWSKI KRZYSZTOF OSTRÓDA Operacja Sport POL 1988 M30 294 00:46:22 797

873 PODSIADŁO TOMASZ OSTRÓDA Old Punx never die POL 1971 M40 240 00:46:23 800

918 GARDECKI PAWEŁ OSTRÓDA GLADIUS Ostróda POL 1990 M20 186 00:46:38 841

927 LANGOWSKI KRZYSZTOF MORĄG POL 1977 M40 258 00:46:40 847

968 KOZIK ŁUKASZ BRANIEWO POL 1983 M30 321 00:46:55 883

998 JARA ŁUKASZ OLSZTYN POL 1994 M20 194 00:47:08 909

1084 ŚNIEŻAWSKI TOMASZ OSTRÓDA POL 1991 M20 212 00:47:37 982

Pełne wyniki

http://live.sts-timing.pl/bn2018/bn2018.pdf

Fot. gdyniasport.pl

Marsz Open 5 km

1 YANKOVSKIY DMITRIY KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED RUS 1977 00:20:25 1

2 TOPOREK RAFAŁ PRZODKOWO NWPL LUKI SIELDCE POL 1977 00:20:28 2

3 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ PASŁĘK POL 1978 00:20:41 3

4 KŁOS MACIEJ GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA POL 1983 00:21:09 4

5 BRZOZOWSKI PIOTR SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO POL 1984 00:21:13 5

6 DAWIDOWSKI ROMAN PUCK POL 1967 00:21:27 6

...........................................

8 RĘBOWSKI TOMASZ PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK POL 1981 00:22:47 8

33 BUJNICKI MARCIN PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK POL 1976 M40-49 5 00:24:33 25

49 PRZYGODA MARIUSZ PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK POL 1979 M30-39 5 00:25:34 34

128 RĘBOWSKA AGNIESZKA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK POL 1985 K30-39 12 00:28:09 59

149 PRZYGODA AGNIESZKA PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK POL 1978 K40-49 27 00:28:55 72

226 PIETKIEWICZ DOROTA MORĄG KRETOWINIAKI POL 1965 K50-59 19 00:30:50 137

251 TARNOWSKA ELŻBIETA GIŻYCKO POL 1968 K50-59 24 00:31:33 160

285 PRZYGODA MARIANNA PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK POL 1937 K80+ 2 00:32:36 187

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn