Sopocka Jesień 2018 –Jak zwykle wysoko Adam Serocki, zaimponowały dzieci

Fot. ilustracja

Około 300 osób rywalizowało w sobotę (13 października) w biegu głównym na dystansie 10 km pod hasłem „Sopocka Jesień”. Startowali też mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego. Szóste miejsce w open i drugie w kat. 40/49 zajął elblążanin Adam Serocki. Trzecia w kat. 50/59 była Bożena Znarowska (Elbląg). W biegach młodzieżowych wygrali: Grzegorz Rębowski (Pasłęk), Ksawery Dzik (Elblą), a druga była Julia Czerniak (Elbląg).

Klasyfikacja open

1 POŁEĆ ARKADIUSZ M 1 M 20-29 SOPOT 10km 0:33:48

2 KRÓL BŁAŻEJ M 2 M 30-39 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 10km 0:34:08

3 SOWIŃSKI PATRYK M 3 M 20-29 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:35:11

4 JAKUBOWSKI MAREK M 4 M 40-49 1 PSZCZÓŁKI RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:35:14

5 BORAWSKI PAWEŁ M 5 M 30-39 1 PUCK 10km 0:35:51

6 SEROCKI ADAM M 6 M 40-49 2 ELBLAG "JO" 10km 0:37:28

...............................

13 GĄSIOR PIOTR M 13 M 30-39 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:39:30

27 KOŁECKI MICHAŁ M 26 M 20-29 5 IŁAWA ROZBIEGANY SUSZ / RODZINA JEZIORAKA 10km 0:42:08

43 POKOJSKI ANDRZEJ M 41 M 30-39 10 BRANIEWO KROPELKA 10km 0:43:58

46 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 44 M 20-29 9 ELBLĄG 10km 0:44:15

105 ZNAROWSKA BOŻENA K 15 K 50-59 3 ELBLAG 10km 0:50:55

111 POTOMSKI DAWID M 95 M 0-19 4 GIŻYCKO 15. GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:51:25

121 GROSZYK ŁUKASZ M 103 M 30-39 32 ELBLĄG 10km 0:51:50

130 GASIOR PAWEL M 110 M 30-39 36 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:52:34

133 PODOLSKA JOANNA K 21 K 30-39 5 ELBLAG 10km 0:52:45

169 OLEJARCZYK PIOTR M 141 M 50-59 19 ELBLĄG 10km 0:55:46

192 TARASIEWICZ RYSZARD M 153 M 60-69 8 BRANIEWO 10km 0:58:12

Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy

Kategoria K0/5

2 CZERNIAK JULIA K 2 K 0-5 ELBLĄG PRZEDSZKOLE NR 26 W ELBLĄGU

21 RĘBOWSKA MARTYNA K 21 K 0-5 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK

Kategoria M0/5

1 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 1 M 0-5 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK

Kategoria M6/8

1 DZIK KSAWERY M 1 M 6-8 ELBLAG SP 6 ELBLĄG

Kategoria K9/12

17 PSZCZOŁOWSKA PATRYCJA K 17 K 9-12 BRANIEWO KROPELKA

18 POKOJSKA TERESA K 18 K 9-12 BRANIEWO KROPELKA

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn