II ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel Grodziczno 2018 – Białorusin podyktował tempo, Monika Jackiewicz pierwsza wśród pań

Fot. Konrad Stawecki

W sobotę (15 września) w Grodzicznie odbył się II ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel. Impreza wywołała bardzo duże zainteresowanie. Na starcie głównej rywalizacji (10 km) zjawiło się prawie 200 uczestników, w tym goście zza wschodniej granicy, a także innych województw. Najlepszy czas uzyskał Białorusin Ilya Slavensky. Wśród pań najszybciej finiszowała lubawianka Monika Jackiewicz.

W open drugie miejsce wywalczył Maksim Yushehanka, a trzecie pierwszy z Polaków Karol Kowalski z Dobrocina. Za Moniką Jackiewicz znalazły się: Olga Tsikhanowskaya i Mariola Sudzińska (Olsztyn). W kategoriach zwyciężyli: U16: Kamila Pawłowska i Mariusz Osowiecki (Mława), U20: Monika Jackiewicz i Maksim Yushehanka, U30: Olga Tsikhanowskaya i Karol Kowalski, U40: Mariola Sudzińska i Sławomir Adamusiak (Iława), U50: Joanna Psiuk (Rybno) i Wiesław Kwiatkowski (Franciszkowo), M60: Janusz Paszkowski (Brodnica.).

Bieg główny poprzedzono wyścigami dla dzieci i młodzieży. Impreza miała charakter charytatywny. Połowa wpisowego oraz dochód ze sprzedaży gadżetów firmy ORiSTO, przekazana została na wsparcie rehabilitacji Lenki Cichorskiej, córeczki jednego pracowników firmy ORiSTO.

Klasyfikacja open

1 Ilya Slavenski M M30 1 00:33:49

2 Maksim Yushehanka M DINAMO M20 1 00:34:04

3 Karol Kowalski M Team Kopeć Dobrocin M20 2 00:34:34

4 Paweł Moskal M Kurzętnik Biega M20 3 00:35:37

5 Maciej Myszkiewicz M Team Kopeć Iława M20 4 00:36:21

6 Krzysztof Kaweczyński M Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie M30 2 00:36:32

7 Monika Jackiewicz K Lubawa K20 1 00:36:44

8 Sławomir Adamusiak M Iława Biega M40 1 00:37:13

9 Radosław Górski M Lubawa Kocha Biegać M40 2 00:37:30

10 Rafał Chętnik M LKS ZANTYR SZTUM M40 3 00:38:04

11 Przemysław Belka M IŁAWA BIEGA M20 5 00:38:16

12 Krzysztof Golmanowski M Kurzętnik Biega M40 4 00:38:28

13 Olga Tsikhanowskaya K Amator K30 1 00:38:33

14 Rafał Szczecina M IŁAWA BIEGA M40 5 00:38:42

15 Krystian Kalita M Olsztyn M30 3 00:38:50

16 Mirosław Ruczyński M Team Kopeć Iława M40 6 00:39:02

17 Rafał Kołakowski M Rozbiegane Działdowo M40 7 00:39:06

18 Roman Dąbkowski M Szczytno M30 4 00:39:11

19 Mariola Sudzińska K Olsztyn K40 1 00:39:24

20 Sebastian Szarmacher M Działdowo M30 5 00:39:27

21 Mariusz Gutmański M Team Kopeć Olsztyn M20 6 00:39:41

22 Wiesław Kwiatkowski M Franciszkowo M50+ 1 00:39:47

23 Robert Borowski M Nidzica Team Kopeć M30 6 00:39:55

24 Helena Shumik K Brześć K30 2 00:39:59

25 Dawid Klejna M Ks Constract Lubawa M20 7 00:39:57

26 Gabriel Łukaszewski M Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno M30 7 00:40:25

27 Daniel Jędraszek M Małe Leźno M30 8 00:40:38

28 Dorota Pawłowska K Kurzętnik Biega K30 3 00:40:50

29 Karol Koszczka M IŁAWA BIEGA M40 8 00:41:02

30 Przemysław Konicz M Montowo M30 9 00:41:17

31 Andrzej Lubiejewski M Pustki M40 9 00:41:21

32 Tomek Rak M Pszczółkowski Team Olsztyn M40 10 00:41:29

33 Andrzej Czepek M Kurzętnik Biega M40 11 00:41:40

34 Grzegorz Chełmicki M DREAM RUN Warszawa M40 12 00:41:48

35 Kamila Pawłowska K ZAMEK KURZĘTNIK K16 1 00:42:09

36 Paweł Kurmin M Team Kopeć Olsztyn M30 10 00:42:17

37 Bogdan Wodzyński M Rozbiegane Działdowo M50+ 2 00:42:26

38 Bartłomiej Gałgowski M Team Kopeć Olsztyn M30 11 00:42:50

39 Lech Lenckowski M Biegam U KOLESI Dębień M30 12 00:42:51

40 Piotr Kaniewski M 8ranobasen emp Iława M30 13 00:43:03

41 Mariusz Osowiecki M BBL Mława M16 1 00:43:05

42 Robert Głowacki M Vege Runners Olsztyn M40 13 00:43:09

43 Krzysztof Wasielewski M Biegam U KOLESI Rybno M30 14 00:43:20

44 Aleksandra Wantowska K Team Kopeć Iława K20 2 00:43:26

45 Maciej Szypnik M OrkaMasters Iława M40 14 00:43:30

46 Hubert Jurkiewicz M Rozbiegany Susz M16 2 00:43:59

47 Krystian Babalski M Kurzętnik Biega M30 15 00:44:16

48 Darek Święcki M Sport A-Z Team Iława M40 15 00:44:07

49 Marta Stańczuk K Team Kopec Olsztyn K30 4 00:44:25

50 Łukasz Ćwikliński M Rybno M30 16 00:44:27

51 Paweł Chyziński M VEL-DĄBRÓWNO M20 8 00:44:30

52 Sławomir Jurkiewicz M Rozbiegany Susz M30 17 00:44:38

53 Wojciech Grzywacz M Pobiegali Boleszyn M40 16 00:44:48

54 Andrzej Rzepka M Brzozie M40 17 00:44:49

55 Ireneusz Tarasiewicz M Olsztyn M50+ 3 00:44:55

56 Mariusz Pawlak M Rozbiegane Działdowo M40 18 00:44:56

57 Błażej Żarczyński M Biegam U KOLESI M30 18 00:44:58

58 Kamil Sikora M Hafele Team M20 9 00:45:12

59 Andrzej Dombkowski M Lubawa Kocha Biegać M40 19 00:45:40

60 Łukasz Wiśniewski M Rozbiegane Działdowo M30 19 00:46:03

61 Wioletta Falba K Rozbiegane Działdowo K40 2 00:46:04

62 Janusz Paszkowski M Brodnica M60+ 1 00:46:08

63 Tomasz Knot M Hafele Team Wrocław M50+ 4 00:46:11

64 Karol Gucejt M Lubawa M20 10 00:46:29

65 Ewa Renkel-Bucha K Kurzętnik Biega K30 5 00:46:26

66 Marek Józefowicz M Rybno M40 20 00:46:28

67 Karol Januszewski M Biegam U KOLESI Grodziczno M30 20 00:46:33

68 Marek Majewski M Skazani na sukces Olsztyn M50+ 5 00:46:34

69 Paweł Pysiak M Linowiec M20 11 00:46:46

70 Waldemar Dąbrowski M Kurzętnik Biega M50+ 6 00:46:51

71 Mateusz Wyżlic M Biegam U KOLESI Kuligi M20 12 00:47:04

72 Mirosław Jeznach M M40 21 00:47:15

73 Anna Sławińska K Rezerwowe Psy K30 6 00:47:21

74 Sławomir Dembkowski M ORiSTO Team M30 21 00:47:30

75 Mateusz Tułodziecki M ORiSTO Team M20 13 00:47:42

76 Andrzej Chojnowski M M40 22 00:47:48  

77 Janusz Cybulski M heron wieliszew M50+ 7 00:47:51  

78 Konrad Wielgoszyński M Osp Lubawa M20 14 00:48:44  

79 Albert Filipowicz M Albert biega M40 23 00:48:38  

80 Paweł Doliwka M Lubawa Kocha Biegać M30 22 00:48:47  

81 Agnieszka Kaniewska K 8ranobasen emp iława K30 7 00:49:29  

82 Ariel Zasuwa M M20 15 00:49:30  

83 Łukasz Sobociński M M20 16 00:49:33  

84 Leszek Szczepański M Lubawa Kocha Biegać M30 23 00:49:34  

85 Jarosław Drzymalski M ORiSTO Team M40 24 00:49:35  

86 Tomasz Mazurek M M40 25 00:49:51  

87 Martyna Wilczewska K Biegam U KOLESI K20 3 00:50:05  

88 Michał Domka M Rezerwowe Psy M30 24 00:50:15  

89 Tomasz Potyrała M Hafele Team M30 25 00:50:15  

90 Andrzej Rębowski M Rozbiegane Działdowo M40 26 00:50:23  

91 Marzena Olender K K40 3 00:50:20  

92 Przemysław Święcki M Sport A-Z Team Iława M30 26 00:50:13  

93 Piotr Pokojski M M40 27 00:50:36

94 Krzysztof Truszczynski M Team Kopeć M30 27 00:50:35  

95 Jacek Godlewski M Samindruk Brodnica M50+ 8 00:50:47  

96 Marzena Chyżyńska K K40 4 00:50:43  

97 Krzysztof Bielecki M Hafele Team M40 28 00:50:48  

98 Klaudia Jeleń K Hafele Team K20 4 00:50:51  

99 Artur Wojtacki M Lubawa Kocha Biegać M40 29 00:50:52  

100 Patrycja Kawałko K Team Kopeć K40 5 00:50:59

Pełne wyniki

http://projektigrzyska.pl/wyniki/207-ii-oristo-bieg-stolarski-o-zloty-hebel/

 

Drużynowo

1 Team Kopeć 03:10:02

2 Kurzętnik Biega 03:20:56

3 Iława Biega 03:31:01

4 Rozbiegane Działdowo 03:38:48

Biegam U KOLESI 03:42:06

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn