Biegowe Grand Prix Bo Lubię Polską Wieś Lubiewo 2018 – Ełczanie dyktowali tempo

Fot. ilustracja

Druga w tym sezonie impreza z cyklu Biegowe Grand Prix Bo Lubię Polską Wieś odbyła się w sobotę (25 sierpnia) w Lubiewie z udziałem ponad 70 uczestników. Na dystansie 5 km dominowali mieszkańcy Ełku. Zwyciężył Dominik Drażba przed Marcinem Getkiem, trzeci był Albert Wronowski (Banie Mazurskie). Wśród pań Triumfowała Ewelina Sobocińska (Orzysz), przed Małgorzata Jankowską (Kętrzyn) i Beata Bukowską-Ptak (Biskupiec).

W kategoriach wiekowych zwyciężyli: 12/29: Małgorzata Lisik (Mikołajki) i Albert Wronowski, 30/59: Ewelina Sobocińska i Dominik Drażba, 50/99: Wioletta Rogowska (Mikołajki) i Jarek Kiśluk (Mikołajki).

Klasyfikacja open

1 DRAŻBA Dominik Team Kopeć 41 POL Ełk 00:14:30:75

2 GETEK Marcin Serduszko Team Ełk 55 POL Ełk 00:14:36:72

3 WRONOWSKI Albert Team Wrony 89 POL Banie Mazurskie 00:15:02:22

4 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz Team Wrony 2 POL Olsztyn 00:15:44:10

5 PUPEK Mariusz Klub Biegacza Mrągowo 38 POL Mrągowo 00:15:47:23

6 LIS Sebastian 8 POL Mrągowo 00:15:49:76

7 KIŚLUK Jarek 104 POL Mikołajki 00:16:35:89

8 LENART Miłosz Runners Team Kętrzyn 40 POL Kętrzyn 00:17:02:00

9 DŁUGOSZ Marek Klub Biegacza Mrągowo 97 POL Mrągowo 00:17:05:53

10 DAWIDOWSKI Roman Serduszko Team Ełk 132 POL Straduny 00:17:07:95

11 KACZMARCZYK Andrzej KACZMARCZYK TEAM 33 POL Warpuny 00:17:27:47

12 KOTŁOWSKI Piotr Grupa Biegowa Dziekowiec 61 POLSKA Boguszów-Gorce   00:17:39:22

13 PLONA Jacek 119 POL Lubiewo 00:17:45:27

14 WRÓBEL Robert CKiT 77 POL Mrągowo 00:17:50:62

15 LITWINEK Robert 11 POL Mrągowo 00:17:54:77

16 BIAŁECKI Sebastian BSB Barczewo Biega 23 POL Barczewo 00:18:06:17

17 SOBOCIŃSKA Ewelina 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 72 POL Orzysz   00:18:15:17

18 SZCZEPKOWSKI Filip Klub Biegacza Mrągowo 127 Probark   00:18:27:84

19 SZYNKOWSKI Mirosław 47 POL Kętrzyn   00:18:41:83

20 SPYŁA Daroslaw Serduszko Team Ełk 95 POL Ełk   00:18:43:86

21 OBORSKI Ryszard 80 POL Mrągowo 00:18:50:49

22 WEJKUĆ Dawid Klub Biegacza Mrągowo 106 POL Mrągowo 00:19:07:18

23 REMISZEWSKI Zbigniew Bbl Mikołajki 133 POL Baranowo 00:19:26:89

24 KUŁAK Piotr Biskupiec Biega THE BEST 32 POL Nowe Marcinkowo   00:19:28:44

25 ZAPADKA Stanisław Klub Biegacza Mrągowo 124 POL Mrągowo 00:19:35:86

26 JANKOWSKA Małgorzata 25 POL Kętrzyn   00:19:38:38

27 NAPIERSKI Piotr BSB Barczewo Biega 102 POL Próle   00:19:48:13

28 BUKOWSKA-PTAK BeataBiskupiec Biega 67 POL Biskupiec   00:19:50:86

29 ORZOŁEK Joanna Biskupiec Biega 20 POL Samławki   00:19:54:78

30 KRZEMIŃSKI Adam TRI Kętrzn 7 POL Kętrzyn   00:19:58:50

31 ROGOWSKI Jan Bbl Mikołajki 57 POL Mikołajki   00:20:05:44

32 DIDJURGEIT Wiktor Biskupiec Biega 114 Biskupiec   00:20:13:27

33 SZRAMOWSKI Łukasz BSB Barczewo Biega 62 POL Barczewo   00:20:20:63

34 RYDZANOWSKI Tomasz Biskupiec Biega Egger 36 POL Biskupiec   00:20:35:47

35 BIAŁECKA Katarzyna BSB Barczewo Biega 22 POL Barczewo   00:21:08:23

36 PLONA Kazimierz Plona Team 112 Lubiewo   00:21:29:56

37 RYDZANOWSKA Żaneta Biskupiec Biega 35 POL Biskupiec   00:21:31:23

38 KUŁAK Małgorzata 117 Biskupiec   00:21:31:53

39 PLONA Mateusz Plona Team 113 Lubiewo   00:21:37:93

40 DĄBROWSKI Andrzej Klub Morsów w Piszu 53 POL Dąbrówka   00:21:42:06

41 JANCZEWSKA Aneta 15 Giżycka Brygada zmechanizowana 126 POL Orzysz   00:21:54:35

42 KOŁODYŃSKI Andrzej 116 Biskupiec   00:22:03:25

43 KOŁODYJSKA Danuta 115 Biskupiec   00:22:03:34

44 BUCZKOWSKA Małgorzata 24 POL Ryn   00:22:07:57

45 SZNAJDER Beata AmbrożyTeam 73 POL Pisz   00:22:07:58

46 SIESTRZYKOWSKI Jan Ambroży Team 76 POL Ryn   00:22:07:81

47 JACHNA Mateusz 109 Bartoszyce   00:22:13:48

48 LIMBERGER Katarzyna Serduszko Team Ełk 131 POL Ełk   00:22:14:65

49 WICHOWSKI Piotr 65 POL Mragowo   00:22:18:25

50 WARAKSA Dorota 107 POL Ketrzyn   00:22:21:27

51 MURACH Sylwia Plona Team 120 POL Lubiewo   00:22:24:35

52 JAROSIŃSKA Liwia Klub Biegacza Mrągowo 5 POL Maradki   00:22:29:61

53 JACHNA Dariusz 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 42 POL Bartoszyce   00:22:41:46

54 MURACH Daniel Plona Team 121 POL Lubiewo   00:22:52:91

55 PUSZKO Jarosław 78 POL Mikołajki   00:23:06:40

56 LISIK Małgorzata 44 POL Mikołajki   00:23:16:26

57 KLIMEK Mateusz Bbl Ostrołęka 86 Mikołajki   00:23:56:04

58 KACZMARCZYK Justyna KACZMARCZYK TEAM 34 POL Warpuny 00:24:37:97

59 FRANKOWSKA Agnieszka 105 POL Kętrzyn 00:24:43:03

60 NOSEWICZ Sylwia Bsb Barczewo Biega 28 POL Barczewo 00:24:53:70

61 FREJTAG Dawid 93 POL Giżycko 00:25:18:16

62 NAPIERSKA Ewelina Bsb Barczewo Biega 110 POL Barczewo 00:25:20:24

63 POLAK Adam 43 POL Notyst Wielki   00:25:49:97

64 KODŹ-WICHOWSKA Karolina 66 POL Mrągowo   00:25:51:53

65 MANOWIECKA Aleksandra Brak 134 POL Mikołajki   00:25:53:10

66 LITWINEK Joanna 12 POL Mrągowo 00:26:01:63

67 MIŁAWICKI Kamil 103 POL Ełk 00:26:02:64

68 OKROSKOWICZ Anna 129 Radzionków   00:26:14:21

69 ZAWROTNY Jan 21 POL Mragowo   00:26:17:71

70 KACZOROWSKA Emilia Bbl 128 POL Mikołajki   00:26:19:58

71 KOMOROWSKA Sylwia Crossboxfit Kętrzyn 96 POL Kętrzyn   00:28:58:24

72 ROGOWSKA Wioletta Bbl Mikołajki 58 POL Mikołajki   00:29:30:80

73 CHARUBIN Anna NSZ 27 POL Pisz   00:29:31:04

74 CHARUBIN Mariusz NSZ 26 POL Pisz   00:29:32:48

Kategorie

Kobiety

12/29

1 LISIK Małgorzata 44 POL Mikołajki   00:23:16:26

2 NAPIERSKA Ewelina Bsb Barczewo Biega 110 POL Barczewo  00:25:20:24

30/49

1 SOBOCIŃSKA Ewelina15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 72 POL Orzysz 00:18:15:17

2 JANKOWSKA Małgorzata 25 POL Kętrzyn   00:19:38:38

3 BUKOWSKA-PTAK Beata Biskupiec Biega 67 POL Biskupiec   00:19:50:86

4 ORZOŁEK Joanna Biskupiec Biega 20 POL Samławki   00:19:54:78

5 BIAŁECKA Katarzyna BSB Barczewo Biega 22 POL Barczewo   00:21:08:23

6 RYDZANOWSKA Żaneta Biskupiec Biega 35 POL Biskupiec   00:21:31:23

50/99

1 ROGOWSKA Wioletta Bbl Mikołajki 58 POL Mikołajki   00:29:30:80

Mężczyźni

12/29

1 WRONOWSKI Albert Team Wrony 89 POL Banie Mazurskie   00:15:02:22

2 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz Team Wrony 2 POL Olsztyn   00:15:44:10

3 SZCZEPKOWSKI Filip Klub Biegacza Mrągowo 127 Probark   00:18:27:84

4 WEJKUĆ Dawid Klub Biegacza Mrągowo 106 POL Mrągowo   00:19:07:18

5 PLONA Mateusz Plona Team 113 Lubiewo   00:21:37:93

6 JACHNA Mateusz 109 Bartoszyce   00:22:13:48

30/49

1 DRAŻBA Dominik Team Kopeć 41 POL Ełk   00:14:30:75

2 GETEK Marcin Serduszko Team Ełk 55 POL Ełk 00:14:36:72

3 PUPEK Mariusz Klub Biegacza Mrągowo 38 POL Mrągowo 00:15:47:23

4 LIS Sebastian 8 POL Mrągowo   00:15:49:76

5 DAWIDOWSKI Roman Serduszko Team Ełk 132 POL Straduny 00:17:07:95

6 KACZMARCZYK Andrzej KACZMARCZYK TEAM 33 POL Warpuny   00:17:27:47

50/99

1 KIŚLUK Jarek 104 POL Mikołajki 00:16:35:89

2 LENART Miłosz Runners Team Kętrzyn 40 POL Kętrzyn 00:17:02:00

3 DŁUGOSZ Marek Klub Biegacza Mrągowo 97 POL Mrągowo   00:17:05:53

4 SZYNKOWSKI Mirosław 47 POL Kętrzyn 00:18:41:83

5 SPYŁA Daroslaw Serduszko Team Ełk 95 POL Ełk 00:18:43:86

6 REMISZEWSKI Zbigniew Bbl Mikołajki 133 POL Baranowo 00:19:26:89

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn