III KormoRun Bieg Pstrąga i Giant KormoBike z Nadleśnictwem Olsztynek 2017 – Dwa w jednym - znakomity pomysł!

Fot. kormoRun facebook (ilustracja)

W Szwaderkach kolo Olsztynka odbyła się w sobotę (15 lipca) impreza biegowa III KormoRun Bieg Pstrąga połączona z rajdem rowerowym Giant KormoBike. Patronat nad rywalizacją objęło Nadleśnictwo Olsztynek, które od dłuższego czasu promuje ten rodzaj rekreacji. W obu specjalnościach zjawiło się wielu znanych zawodników, ale startowali przede wszystkim amatorzy, którzy zaakceptowali aktywny tryb życia.

W biegu doszło do swego rodzaju niespodzianki. Złamany został monopol zwycięstw Artura Olejarza (Zielona Góra/Olsztyn), który musiał uznać wyższość Krzyśka Żebrowskiego (Maków Mazowiecki). Trzeci był Mariusz Pawłowski (Marzęcice), który skutecznie walczy z młodszymi rywlami. Wśród pań Triumfowała Monika Jackiewicz (Olsztyn) przed Kamilą Pawłowska i Dorotą Pawłowską (Marzęcice – Kurzętnik Biega).

W MTB zwyciężył faworyt Grzegorz Maleszka przed Andrzejem Poczopko i Piotrem Bienenda (wszyscy Olsztyn). Z pań najszybciej trasę długości 25 km pokonała Anna Ostrowska (Chorzele), druga była Iwona Zaniewska (Olsztyn), a trzecia Anna Kołatka (Iława).

Zarówno w biegu jak i rajdzie prowadzono klasyfikacje w kategoriach wiekowych.

Bieg (5 km)

Open

1 Krzysiek Żebrowski M KS Maków Biega M35 1 00:15:14  

2 Artur Olejarz M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M35 2 00:15:34  

3 Mariusz Pawłowski M Kurzętnik Biega M45 1 00:16:33  

4 Daniel Mikielski M Team Kopeć M35 3 00:16:40 Powiat Gmina

5 Robert Kaczorek M Kurzętnik Biega M25 1 00:16:44  

6 Rafał Wronowski M Serduszko Team Ełk M35 4 00:16:50  

7 Dominik Drażba M Serduszko Team Ełk M35 5 00:17:00  

8 Daniel Mocek M KS Maków Biega M25 2 00:17:00  

9 Tomasz Filipowicz M KS Maków Biega M35 6 00:17:09  

10 Robert Mówiński M Kurzętnik Biega M35 7 00:17:29  

11 Tomasz Kuźniarski M Kurzętnik Biega M25 3 00:17:40  

12 Albert Wronowski M M25 4 00:17:50  

13 Krzysztof Kaweczyński M Team Kopeć M45 2 00:17:52  

14 Witold Orcholski M T.S. Opatrunki TORUŃ M55 1 00:17:56  

15 Daniel Jędraszek M M35 8 00:18:01  

16 Krzysztof Golmanowski M Kurzętnik Biega M45 3 00:18:08  

17 Jacek Szczygłowski M Team Kopeć M55 2 00:18:19  

18 Monika Jackiewicz K AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com K25 1 00:18:36 Powiat

19 Arkadiusz Kasperski M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M55 3 00:18:49 Powiat

20 Piotr Czaplicki M Free Runners M45 4 00:18:51 Powiat

21 Mariusz Bińczycki M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M45 5 00:19:07  

22 Marek Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M55 4 00:19:05  

23 Jarosław Janiszewski M KS Maków Biega M45 6 00:19:10  

24 Adam Szok M Skazani na sukces M45 7 00:19:13  

25 Krzysztof Karolewski M Pszczółkowski Team M35 9 00:19:19 Powiat

26 Andrzej Zieja M Skazani na sukces M45 8 00:19:32 Powiat

27 Kamila Pawłowska K Kurzętnik Biega K25 2 00:19:37  

28 Rafał Kołakowski M ROZBIEGANE DZIAŁDOWO M45 9 00:19:40  

29 Dorota Pawłowska K Kurzętnik Biega K45 1 00:19:46  

30 Rafał Mutke M M35 10 00:19:48   Gmina

31 Tomasz Budniak M KB TKKF Promyk Ciechanów M45 10 00:19:52  

32 Bogusław Wodzyński M Rozbiegane Działdowo M65 1 00:20:02  

33 Andrzej Rzepka M Biegam U KOLESI M45 11 00:20:07  

34 Maciej Mielęcki M M55 5 00:20:09  

35 Leon Mederski M Rozbiegane Działdowo M65 2 00:20:23  

36 Gabriel Łukaszewski M Biegam U KOLESI M35 11 00:20:21  

37 Marcin Czarnecki M M45 12 00:20:25  

38 Wojciech Wobolewicz M Team Kopeć M55 6 00:20:28  

39 Przemysław Królak M Team Kopeć M45 13 00:20:34  

40 Tomasz Zieliński M Team Kopeć M45 14 00:20:35  

41 Andrzej Leśny M Mont Blanc Team M45 15 00:20:29 Powiat

42 Paweł Chyziński M VEL-DĄBRÓWNO M25 5 00:20:35  

43 Tomasz Hermann M www.meblolux.com M45 16 00:20:38  

44 Jacek Żebrowski M M35 12 00:20:44 Powiat

45 Bogusław Kulesza M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M65 3 00:20:45  

46 Robert Kaczorowski M SKAZANI NA SUKCES M25 6 00:20:43 Powiat

47 Kamil Głogowski M M35 13 00:21:18  

48 Marcin Klein M M35 14 00:21:25  

49 Marta Stańczuk K Team Kopeć K35 1 00:21:30  

50 Daniel Jewartowski M BIEGAM U KOLESI M35 15 00:21:26  

51 Mariusz Witkowski M Bieg na 6 łap. M55 7 00:21:27 Powiat

52 Dariusz Mroziński M Rozbiegane Działdowo M45 17 00:21:35  

53 Janusz Limberger M Serduszko Team Ełk M45 18 00:21:38  

54 Mirosław Fedejko M Skazani na sukces M35 16 00:21:38 Powiat

55 Darosław Spyła M Serduszko Team Ełk M55 8 00:21:38  

56 Dariusz Tkacz M Ruśki Team M45 19 00:21:48 Powiat

57 Marek Szpendowski M Skazani na sukces M45 20 00:21:51  

58 Jerzy Laszczak M UrWiS Olsztyn M65 4 00:21:53  

59 Piotr Krzyżaniak M Skazani na sukces M45 21 00:21:58  

60 Adam Wejknis M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M45 22 00:22:01 Powiat

61 Jakub Bróździński M Spławiki Team M25 7 00:22:14  

62 Patryk Książek M pwpw M45 23 00:22:07  

63 Barbara Jeszko K Nidzica Biega K45 2 00:22:24  

64 Andrzej Jerszewski M M25 8 00:22:24  

65 Jan Krawczyk M Biegam Bo Tak Wyszło M35 17 00:22:28  

66 Anna Kiezik K Skazani na sukces K35 2 00:22:33 Powiat

67 Marek Mikielski M M65 5 00:22:39 Powiat Lesnik Gmina

68 Karol Najmowicz M Team Kopeć M45 24 00:22:36 Powiat

69 Michał Zglinicki M M35 18 00:22:29 Powiat Gmina

70 Dariusz Sójka M M45 25 00:22:47  

71 Martyna Wilczewska K Biegam U KOLESI K35 3 00:22:50  

72 Paweł Kurmin M Free Runners M35 19 00:22:52 Powiat

73 Marta Ruszczyńska K KS Maków Biega K45 3 00:22:59  

74 Kamil Kołodziejski M M35 20 00:23:02  

75 Karol Januszewski M BIEGAM U KOLESI M35 21 00:23:03  

76 Natalia Zabłotna K K25 3 00:23:08  

77 Krzysztof Kłosowski M M45 26 00:23:15  

78 Jan Gola M M35 22 00:23:22   Gmina

79 Alicja Mielczarek K Nidzica Biega K45 4 00:23:28  

80 Piotr Domżalski M SPŁAWIKI TEAM M35 23 00:23:25  

81 Wiesław Stasiukiewicz M Nidzica Biega M55 9 00:23:31  

82 Olga Naruszewicz K TBN -KW Olsztyn K35 4 00:23:29  

83 Tomasz Pasymowski M Spławiki Team M25 9 00:23:32 Powiat

84 Paweł Świętosławski M M45 27 00:23:35  

85 Leszek Decyk M Team Kopeć M65 6 00:23:38 Powiat

86 Marek Grabowski M Budimex M55 10 00:23:39  

87 Daniel Bogusz M M25 10 00:23:36   Gmina

88 Jacek Borkowski M M45 28 00:23:41  

89 Marcin Pudlis M M35 24 00:23:45  

90 Robert Dziak M M35 25 00:23:45  

91 Ronny Johansen M M45 29 00:23:48  

92 Patrycja Kawałko K Team Kopeć K45 5 00:23:54  

93 Tomasz Krzysztof W M M65 7 00:24:00 Powiat Gmina

94 Agnieszka Nazarewicz K Rozbiegane Działdowo K45 6 00:23:58  

95 Agnieszka Tkacz K Ruśki Team K45 7 00:24:15 Powiat

96 Ryszard Kaczorowski M Skazani na sukces M55 11 00:24:26  

97 Alicja Kępa K K35 5 00:24:29  

98 Marek Majewski M Skazani na sukces M55 12 00:24:36  

99 Małgorzata Kulesza K AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com K55 1 00:24:41  

100 Lech Rytwinski M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M75+ 1 00:24:41  

101 Ewa Rzepka K TEAM-BRZOZIE K45 8 00:24:51  

102 Robert Bigus M Mont Blanc Team M45 30 00:24:48 Powiat

103 Wioletta Ropiak K Nutripol K45 9 00:25:14 Powiat

104 Joanna Kurlenda K K35 6 00:25:19  

105 Danuta Mikielska K K65 1 00:25:30 Powiat Lesnik Gmina

106 Katarzyna Limberger K Serduszko Team Ełk K45 10 00:25:38  

107 Grzegorz Fetliński M M45 31 00:25:39 Powiat

108 Zuzanna Śliwka K Nidzica Biega K25 4 00:25:50  

109 Tomasz Ropiak M M55 13 00:26:00 Powiat

110 Adam Doliwa M M55 14 00:26:01  

111 Ryszard Ropiak M KURPIE Myszyniec M75+ 2 00:26:12  

112 Jan Janiszewski M M75+ 3 00:26:04  

113 Andrzej Szewczak M M65 8 00:26:07  

114 Mateusz Bogusz M M35 26 00:26:18  

115 Izabela Siwczak K Team Kopeć K55 2 00:26:24  

116 Andrzej Bogucki M M25 11 00:26:24  

117 Darek Stypiński M Efekt War-Ma M45 32 00:26:53  

118 Marta Apczyńska K K25 5 00:27:34  

119 Dariusz Piotrowski M NKS Aby Dobiec M55 15 00:28:11  

120 Elżbieta Ciećko K K35 7 00:28:18 Powiat

121 Grzegorz Kuznicki M M45 33 00:29:03  

122 Dorota Szymków K K35 8 00:29:03 Powiat

123 Marek Mariański M M65 9 00:29:02  

124 Michał Wojnicz M M&M RUNTEAM M35 27 00:29:10 Powiat

125 Marta Pszczoła K M&M RUNTEAM K35 9 00:29:10  

126 Luiza Czyrko K Team Kopeć K35 10 00:29:25  

127 Bożena Żbikowska K Nidzica Biega K45 11 00:30:07  

128 Maria Gajewska K Skazani na sukces K35 11 00:30:21  

129 Anna Lachowicz-Pianka K Nidzica Biega K45 12 00:30:21  

130 Ewa Kobylińska K K35 12 00:30:26  

131 Sebastian Świderski M M35 28 00:30:44  

132 Kasia Zieja K Skazani na sukces K45 13 00:30:47 Powiat

133 Urszula Doliwa K K45 14 00:31:12  

134 Anna Plucińska-Furgał K K55 3 00:31:55 Powiat

135 Izabela Januszewska K BIEGAM U KOLESI K35 13 00:32:27  

136 Angelika Śląska K HASTEAM K35 14 00:35:04  

137 Marzena Busler K Glasgow runners club K45 15 00:41:25 Powiat

17990733 1303298879747982 4969166268535119028 n

Kategorie

K25

1(18) Monika Jackiewicz K AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com K25 1 00:18:36 Powiat

2(27) Kamila Pawłowska K Kurzętnik Biega K25 2 00:19:37  

3(76) Natalia Zabłotna K K25 3 00:23:08  

4(108) Zuzanna Śliwka K Nidzica Biega K25 4 00:25:50  

5(118) Marta Apczyńska K K25 5 00:27:34  

K35

1(49) Marta Stańczuk K Team Kopeć K35 00:21:30  

2(66) Anna Kiezik K Skazani na sukces K35 00:22:33 Powiat

3(71) Martyna Wilczewska K Biegam U KOLESI K35 00:22:50  

4(82) Olga Naruszewicz K TBN -KW Olsztyn K35 00:23:29  

5(97) Alicja Kępa K K35 00:24:29  

6(104) Joanna Kurlenda K K35 00:25:19  

K45

1(29) Dorota Pawłowska K Kurzętnik Biega K45 00:19:46  

2(63) Barbara Jeszko K Nidzica Biega K45 00:22:24  

3(73) Marta Ruszczyńska K KS Maków Biega K45 00:22:59  

4(79) Alicja Mielczarek K Nidzica Biega K45 00:23:28  

5(92) Patrycja Kawałko K Team Kopeć K45 00:23:54  

6(94) Agnieszka Nazarewicz K Rozbiegane Działdowo K45 00:23:58  

K55

1(99) Małgorzata Kulesza K AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com K55 00:24:41  

2(115) Izabela Siwczak K Team Kopeć K55 00:26:24  

3(134) Anna Plucińska-Furgał K K55 00:31:55 Powiat

K65

1(105) Danuta Mikielska K K65 00:25:30 Powiat Lesnik Gmina

M25

1(5) Robert Kaczorek M Kurzętnik Biega M25 00:16:44  

2(8) Daniel Mocek M KS Maków Biega M25 00:17:00  

3(11) Tomasz Kuźniarski M Kurzętnik Biega M25 00:17:40  

4(12) Albert Wronowski M M25 00:17:50  

5(42) Paweł Chyziński M VEL-DĄBRÓWNO M25 00:20:35  

6(46) Robert Kaczorowski M SKAZANI NA SUKCES M25 00:20:43 Powiat

M35

1(1) Krzysiek Żebrowski M KS Maków Biega M35 00:15:14  

2(2) Artur Olejarz M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M35 00:15:34  

3(4) Daniel Mikielski M Team Kopeć M35 00:16:40 Powiat Gmina

4(6) Rafał Wronowski M Serduszko Team Ełk M35 00:16:50  

5(7) Dominik Drażba M Serduszko Team Ełk M35 00:17:00  

6(9) Tomasz Filipowicz M KS Maków Biega M35 00:17:09

M45

1(3) Mariusz Pawłowski M Kurzętnik Biega M45 00:16:33  

2(13) Krzysztof Kaweczyński M Team Kopeć M45 00:17:52  

3(16) Krzysztof Golmanowski M Kurzętnik Biega M45 00:18:08  

4(20) Piotr Czaplicki M Free Runners M45 00:18:51 Powiat

5(21) Mariusz Bińczycki M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M45 00:19:07  

6(23) Jarosław Janiszewski M KS Maków Biega M45 00:19:10  

M55

1(4) Witold Orcholski M T.S. Opatrunki TORUŃ M55 00:17:56  

2(17) Jacek Szczygłowski M Team Kopeć M55 00:18:19  

3(19) Arkadiusz Kasperski M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M55 00:18:49 Powiat

4(22) Marek Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M55 00:19:05  

5(34) Maciej Mielęcki M M55 00:20:09  

6(38) Wojciech Wobolewicz M Team Kopeć M55 00:20:28  

M65

1(32)Bogusław Wodzyński M Rozbiegane Działdowo M65 00:20:02  

2( 35) Leon Mederski M Rozbiegane Działdowo M65 00:20:23  

3(45) Bogusław Kulesza M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M65 00:20:45  

4(58) Jerzy Laszczak M UrWiS Olsztyn M65 00:21:53  

5(67) Marek Mikielski M M65 00:22:39 Powiat Lesnik Gmina

6(85) Leszek Decyk M Team Kopeć M65 00:23:38 Powiat

M75+

1(100) Lech Rytwinski M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M75+ 00:24:41  

2(111) Ryszard Ropiak M KURPIE Myszyniec M75+ 00:26:12  

3(112) Jan Janiszewski M M75+ 00:26:04  

18268481 1465945050128679 995353193144039945 n

Drużynowo

1 Kurzętnik Biega 01:28:04

2 KS Maków Biega 01:31:37

3 Team Kopeć 01:34:52

4 AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com 01:35:52

5 Serduszko Team Ełk 01:42:48

6 Skazani na sukces 01:43:52

7 ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 01:45:50

8 Biegam U KOLESI 01:48:07

9 Nidzica Biega 02:05:33

19275245 452037555161993 454224089202597554 n

MTB

Open

1 Grzegorz Maleszka M Dachland Olsztyn MBIKE-I 1 00:46:40

2 Andrzej Poczopko M Abc Oprawa Muzyczna MBIKE-I 2 00:47:47

3 Piotr Bienenda M Centrum Rowerowe Olsztyn MBIKE-I 3 00:49:32

4 Bartłomiej Nalazek M STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO MBIKE-I 4 00:49:33

5 Wojciech Syrwid M MBIKE-II 1 00:49:47

6 Sławomir Wawrzyniak M NAWIGATOR MBIKE-II 2 00:49:50

7 Grzegorz Ostrowski M T4B Bike Team MBIKE-III 1 00:49:50

8 Tomasz Piotrowski 5 M Centrum Medyczne Zaniewska MBIKE-II 3 00:49:50

9 Maciej Rypiński M Akademia Kolarstwa Olsztyn MBIKE-I 5 00:51:53

10 Mariusz Tąporowski M MBIKE-I 6 00:52:32

11 Michał Hałas M Akademia Kolarstwa Olsztyn MBIKE-I 7 00:56:25

12 Janusz Jarzyna M MBIKE-I 8 00:56:28

13 Sebastian Łamek M has team MBIKE-I 9 00:56:32

14 Maciej Sekuła M HOTEL KRASICKI METB OLSZTYN TEAM MBIKE-I 10 00:56:36

15 Zbigniew Kołatka M Iława MBIKE-II 4 00:56:33

16 Tomasz Damięcki M MBIKE-II 5 00:56:32

17 Wojciech Namiotko Namiotko M MBIKE-I 11 00:56:31

18 Anna Ostrowska K T4B Bike Team KBIKE-III 1 00:56:40

19 Arkadiusz Hanas M Akademia Kolarstwa Olsztyn MBIKE-II 6 00:56:47

20 Jacek Jeliński M GRUPA ROWEROWA PRZASNYSZ MBIKE-II 7 00:57:03

21 Marek Hinz M MBIKE-I 12 00:57:05

22 Eugeniusz Loewnau M MBIKE-II 8 00:57:13

23 Zdzislaw Niecikowski M Gumlop Opony Olsztyn MBIKE-II 9 00:57:17

24 Piotrek Kaczyński M STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO MBIKE-I 13 00:57:26

25 Bartosz Zając M BSB Barczewo Biega MBIKE-I 14 00:57:23

26 Maciej Korol M MBIKE-I 15 00:58:50

27 Przemysław Matras M Meteoryt Sp. z.o.o. Team MBIKE-I 16 00:58:58

28 Iwona Zaniewska K Centrum Medyczne Zaniewska KBIKE-II 1 00:59:04

29 Romuald Zawierucha M MBIKE-II 10 01:00:13

30 Ania Kołatka K Orka Iława KBIKE-I 1 01:00:43

31 Robert Jasionowicz M MBIKE-II 11 01:00:48

32 Barbara Nisio K KBIKE-I 2 01:00:52

33 Andrzej Gaweł M MBIKE-III 2 01:01:05

34 Dawid Meronów M MBIKE-I 17 01:01:33

35 Grzegorz Koziorowski M Akademia Kolarstwa Olsztyn MBIKE-I 18 01:02:31

36 Rafał Neumann M MBIKE-I 19 01:02:26

37 Artur Urbański M G'ANG MBIKE-I 20 01:02:31

38 Rafał Molenda M ACADEMIA GORILLA MBIKE-I 21 01:02:33

39 Kacper Szewczak M MBIKE-I 22 01:02:32

40 Ireneusz Tarnicki M MBIKE-I 23 01:02:29

41 Bartosz Janiewicz M JUNGHENRICH.PL MBIKE-I 24 01:02:34

42 Radosław Kusiek M STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO MBIKE-I 25 01:02:40

43 Krzysztof Tatarczuch M MBIKE-I 26 01:03:03

44 Bartek Brynski M MBIKE-II 12 01:03:20

45 Dariusz Goliaszewski M SrebrnaAwangarda.pl MBIKE-II 13 01:04:29

46 Tomasz Żuj M MBIKE-II 14 01:04:35

47 Alicja Bertel K Pozytywni Dobre Miasto KBIKE-I 3 01:04:43

48 Wojciech Buła M Metetoryt Sp. Zoo. MBIKE-I 27 01:05:04

49 Marianna Michalak K has team KBIKE-I 4 01:04:58

50 Joanna Filipczyk K Ostróda Runners KBIKE-II 2 01:05:53

51 Krzysztof Łukaszewski M MBIKE-I 28 01:08:00

52 Artur Kołakowski M MBIKE-I 29 01:07:50

53 Tomasz Tymoszczuk M KS SZWADERSKI MBIKE-I 30 01:07:53

54 Paweł Polisiakiewicz M MBIKE-I 31 01:08:51

55 Magdalena Zielinska K Team Kopec KBIKE-I 5 01:09:28

56 Andrzej Chomański M MBIKE-III 3 01:09:47

57 Andrzej Rudziński M MBIKE-II 15 01:10:23

58 Łukasz Lewandowski Lewandowski M MBIKE-I 32 01:11:29

59 Arkadiusz Dowejko M MBIKE-II 16 01:12:23

60 Danuta Kołatka K IŁAWA BIEGA KBIKE-II 3 01:12:36

61 Paweł Dzieńkowski M URWIS BIEGA MBIKE-I 33 01:12:30

62 Aurelia Poczopko K Abc Oprawa Muzyczna KBIKE-III 2 01:18:37

63 Ewa Kozłowska K Pozytywni Dobre Miasto KBIKE-II 4 01:18:43

64 Michał Szydłowski M MBIKE-I 34 01:19:26

65 Paweł Wołk M MBIKE-I 35 01:22:37

66 Edyta Szydłowska K KBIKE-I 6 01:26:01

67 Katarzyna Golebczyk K Nidzica Biega KBIKE-I 7 02:02:01

19894580 897330633740974 3317165148197711191 n

Kategorie

Kobiety I

1(30) Ania Kołatka K Orka Iława KBIKE-I 01:00:43

2(32) Barbara Nisio K KBIKE-I 01:00:52

3(47) Alicja Bertel K Pozytywni Dobre Miasto KBIKE-I 01:04:43

4(49) Marianna Michalak K has team KBIKE-I 01:04:58

5(55) Magdalena Zielinska K Team Kopec KBIKE-I 01:09:28

6(66) Edyta Szydłowska K KBIKE-I 01:26:01

Kobiety II

1(28) Iwona Zaniewska K Centrum Medyczne Zaniewska KBIKE-II 1 00:59:04

2(50) Joanna Filipczyk K Ostróda Runners KBIKE-II 2 01:05:53

3(60) Danuta Kołatka K IŁAWA BIEGA KBIKE-II 3 01:12:36

4(63) Ewa Kozłowska K Pozytywni Dobre Miasto KBIKE-II 4 01:18:43

Kobiety III

1(18) Anna Ostrowska K T4B Bike Team KBIKE-III 00:56:40

2(62) Aurelia Poczopko K Abc Oprawa Muzyczna KBIKE-III 01:18:37

Mężczyźni I

1(1) Grzegorz Maleszka M Dachland Olsztyn MBIKE-I 00:46:40

2(2) Andrzej Poczopko M Abc Oprawa Muzyczna MBIKE-I 00:47:47

3(3) Piotr Bienenda M Centrum Rowerowe Olsztyn MBIKE-I 00:49:32

4(4) Bartłomiej Nalazek M STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO MBIKE-I 00:49:33

5(9) Maciej Rypiński M Akademia Kolarstwa Olsztyn MBIKE-I 00:51:53

6(10) Mariusz Tąporowski M MBIKE-I 00:52:32

Mężczyźni II

1(5) Wojciech Syrwid M MBIKE-II 00:49:47

2(6) Sławomir Wawrzyniak M NAWIGATOR MBIKE-II 00:49:50

3(8) Tomasz Piotrowski 5 M Centrum Medyczne Zaniewska MBIKE-II 00:49:50

4(15) Zbigniew Kołatka M Iława MBIKE-II 00:56:33

5(16) Tomasz Damięcki M MBIKE-II 00:56:32

6(19) Arkadiusz Hanas M Akademia Kolarstwa Olsztyn MBIKE-II 00:56:47

Mężczyźni III

1(7) Grzegorz Ostrowski M T4B Bike Team MBIKE-III 00:49:50

2(33) Andrzej Gaweł M MBIKE-III 01:01:05

3(56) Andrzej Chomański M MBIKE-III 01:09:47

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn