VIII Kwidzyński Bieg Papiernika 2017 – Przed Aleksandrą Lisowska tylko Kenijki

Fot. ilustracja

W sobotę (20 maja) odbył się VIII Kwidzyński Bieg Papiernika jedna z najpopularniejszych imprez w sezonie. Tym razem na starcie stanęło około 3,5 tysiąca osób, w tym bardzo wiele z województwa warmińsko-mazurskiego. Odegrały w tym biegu czołową rolę. W klasyfikacji open pań Aleksandra Lisowska (Dywity AZS UWM) była trzecia, jedynie za Kenijkami. Wśród mężczyzn ósmy przybiegł Karol Kalis (Susz), a Mariusz Pawłowski (Kurzętnik) dziesiąty.

Tuz za nim uplasowali się: Paweł Pszczółkowski (Olsztyn) i Paweł Moskal (Kurzętnik). Reprezentanci Warmii i Mazur często stawali na podium w kategoriach. W M18 pierwsze miejsce zajął Grzegorz Zahorski (Braniewo), w M40 drugi był Mariusz Pawłowski, podobnie w K20 Aleksandra Lisowska. Mariola Sudzińska (Olsztyn) wygrała kategorię K40 przed Barbara Bączek –Motała (Iława). W K30 Dorota Pawłowska (Kurzętnik/Marzęcice) była druga, podobnie jak Andrzej Szysler (Susz) w M60.

Klasyfikacja Open

1 ROP Abel kibet Eldoret KEN Benedek-team 86M30/1 M / 1 00:31:00

2 MATHEKA Benard muinde Eldoret KEN Benedek-team 88M20/1 M / 2 00:31:05

3 KEMBOI Henry Eldoret KEN Benedek-team 81M30/2 M / 3 00:31:06

4 ROGIEWICZ Andrzej Sztum POL Packman Team 93M20/2 M / 4 00:31:32

5 ELASRI Abderrahim Benslimane MAR 82M30/3 M / 5 00:32:33

6 RYNKOWSKI Bartosz Nowy Dwór POL Zorza Gdynia 89M20/3 M / 6 00:32:53

7 MAZERSKI Bartosz Sztum POL Lks Zantyr Sztum 76M40/1 M / 7 00:33:11

8 KALIŚ Karol Susz POL Uks Trs Susz 90M20/4 M / 8 00:33:22

9 DROP Mateusz Gdańsk POL 83M30/4 M / 9 00:33:51

10 PAWŁOWSKI Mariusz Kurzętnik POL Kurzętnik Biega 76M40/2 M / 10 00:34:10

11 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł Olsztyn POL Pszczółkowski Team 88M20/5 M / 11 00:34:21

12 MOSKAL Paweł Kurzętnik POL Kurzętnik Biega 97M20/6 M / 12 00:34:29

18 LISOWSKA Aleksandra Dywity POL Azs Uwm Olsztyn 90K20/2 K / 3 00:34:58

28 SEROCKI Adam Elbląg POL Active Malbork 73M40/4 M / 25 00:35:48

29 BŁUDNICKI Adrian Bartoszyce POL Pszczółkowski Team 93M20/12 M / 26 00:36:03

47 ZAHORSKI Grzegorz Braniewo POL Rim Tim Team 99M18/1 M / 42 00:37:20

52 MÓWIŃSKI Robert Bratian POL Kurzętnik Biega 87M30/21 M / 47 00:37:30

53 ORŁOWSKI Tomasz Morąg POL Finisz Morąg 86M30/22 M / 48 00:37:43

58 SZCZECINA Rafał Iława POL Iława Biega 78M30/25 M / 53 00:37:51

62 KORWIEL Rafał Ostróda/szafranki POL Team Kopeć 84M30/28 M / 57 00:38:04

64 SOBOLEWSKI Marcin Zalewo POL Uks Trs Susz 77M40/12 M / 59 00:38:10

78 KAWECZYŃSKI Krzysztof Nowe Miasto Lubawskie POL Team Kopeć 81M30/34 M / 71 00:38:47

86 ADAMUSIAK Sławomir Iława POL Iława Biega 76M40/16 M / 79 00:38:59

89 SUDZINSKA Mariola Olsztyn POL Akm Olsztyn / Sklepbiegowy.com 76K40/1 K / 8 00:39:09

101 PROCHNA Krzysztof Frombork POL Active Malbork 72M40/20 M / 93 00:39:32

106 JABŁONKA Krystian Olsztyn POL Urwis Biega 81M30/44 M / 97 00:39:43

121 KWIATKOWSKI Wiesław Franciszkowo POL Iława/franciszkowo 67M50/6 M / 111 00:40:17

130 PAWŁOWSKA Dorota Marzęcice POL Kurzętnik Biega 80K30/2 K / 11 00:40:34

133 WÓJCIK Paweł Bartoszyce POL Kp Psp Wejherowo 91M20/30 M / 122 00:40:38

134 TRĘBACZ Michał Elbląg POL Flsmidth Maag Gear 79M30/59 M / 123 00:40:44

137 SZUL Daniel Susz POL Uks Trs Susz 82M30/62 M / 126 00:40:45

140 KAROLEWSKI Krzysztof Olsztyn POL Pszczółkowski Team 82M30/64 M / 129 00:40:50

144 KOWALSKI Jacek Elbląg POL El-aktywni 70M40/27 M / 133 00:40:52

158 DUNAJSKA Karolina Olsztyn POL Pszczółkowski Team 89K20/9 K / 12 00:41:11

164 DALKIEWICZ Dariusz Susz POL Uks Trs Susz 73M40/33 M / 152 00:41:15

168 KACZMARCZYK Karol Susz POL Uks Trs Susz 92M20/34 M / 155 00:41:21

173 KOŁECKI Michał Iława POL Iława Biega / Tri Negu / Iława Biega 95M20/35 M / 159 00:41:27

174 BĄCZEK-MOTAŁA Barbara Ilawa POL Ambitious Runners Team 72K40/2 K / 15 00:41:28

175 DEMBOWSKI Rafał Susz POL Budowlanka Iława 99M18/5 M / 160 00:41:28

178 GĄSIOR Piotr Susz POL Rozbiegany Susz 84M30/79 M / 163 00:41:30

183 KALITA Krystian Olsztyn POL Wolniej Ale Dokładnie! 86M30/82 M / 168 00:41:36

199 KARWOWSKI Arkadiusz Mrągowo POL Ing Bank 88M20/40 M / 183 00:42:00

200 BISKUPSKI Mariusz Susz POL Uks Trs Susz 74M40/38 M / 184 00:42:00

201 CYBULSKI Mateusz Morąg POL Finisz Morąg 91M20/41 M / 185 00:42:02

204 KAMIŃSKI Piotr Iława POL Team Kopeć 92M20/43 M / 188 00:42:06

209 WARCABA Waldemar Ostróda POL Onemanclub 69M40/39 M / 193 00:42:11

210 SULIŃSKI Dariusz Susz POL Rozbiegany Susz 81M30/93 M / 194 00:42:11

211 SZYSLER Andrzej Susz POL Luks `magma` Susz 55M60/2 M / 195 00:42:12

215 GĄSIOR Mariusz Susz POL 90M20/45 M / 198 00:42:15

222 KLEJNA Waldemar Lubawa POL 94M20/49 M / 205 00:42:29

228 KOZIARSKA Anna Elbląg POL Elbląg 84K30/5 K / 18 00:42:34

237 ZIEJA Andrzej Olsztyn POL Skazani Na Sukces 79M30/100 M / 219 00:42:44

241 MILEWICZ Grzegorz Kieźliny POL Akm Olsztyn / Sklepbiegowy.com 81M30/102 M / 223 00:42:49

250 SZYMAŃSKI Waldemar Elbląg POL Gałajny 74M40/51 M / 232 00:43:04

251 KLINICKI Tomasz Iława POL Iława Biega 77M40/52 M / 233 00:43:06

254 KLIMOWSKI Przemysław Elbląg POL Ge Power Team 77M40/53 M / 236 00:43:08

259 ULIKOWSKI Tomasz Pasłęk POL Kb Biegam Bo Lubię Pasłęk 81M30/111 M / 241 00:43:11

260 LICZNERSKI Rafał Lubawa POL Lubawa Kocha Biegać 81M30/112 M / 242 00:43:12

274 GUTMAŃSKI Mariusz Olsztyn POL Team Kopeć 96M20/54 M / 256 00:43:26

277 GROCKI Artur Elbląg POL El-aktywni 72M40/58 M / 259 00:43:27

294 KIERNOZEK Tomasz Szczytno POL Jurand Szczytno 84M30/126 M / 275 00:43:45

303 LEWANDOWSKI Michał Mrągowo POL 87M30/132 M / 284 00:43:51

309 JAKIMCZUK Aleksandra Braniewo POL 89K20/13 K / 21 00:43:55

312 SARAK Artur Braniewo POL Braniewo 88M20/59 M / 291 00:43:56

316 KRAŚNIEŃSKI Krzysztof Elblag POL Ge Power Team 83M30/138 M / 295 00:43:57

323 WITKOWSKI Mariusz Olsztyn POL Bieg Na 6 Łap 71M40/69 M / 302 00:44:02

327 FIEDUCIK Jaruś Elbląg POL 69M40/73 M / 306 00:44:04

334 KOŁATKA Monika Iława POL Iława Biega / Uks Mały Jeziorak Iława 97K20/14 K / 22 00:44:10

340 ĆWIKLIŃSKI Tomasz Elbląg POL 16 Batalion Dowodzenia 80M30/144 M / 318 00:44:12

341 GORZKA Piotr Nowe Miasto POL Olimpia Nowe Miasto Lubawskie 75M40/77 M / 319 00:44:13

343 GOLLA Sławomir Malbork / Elbląg POL Kuźnia Endorfin 79M30/145 M / 321 00:44:15

352 KWIDZIŃSKI Bartosz Elbląg POL 95M20/68 M / 329 00:44:24

353 GÓRSKI Andrzej Lubawa POL 89M20/69 M / 330 00:44:25

359 PIOTROWICZ Tomasz Kurzetnik POL Kurzętnik Biega 76M40/84 M / 336 00:44:27

374 WIELGOSZ Tomasz Pasłęk POL 80M30/153 M / 349 00:44:39

384 GĄSIOR Krystian Susz POL Uks Trs Susz 96M20/72 M / 357 00:44:46

391 ZYGADŁOWICZ Tomasz Elbląg POL Piecobudowa-gdańsk 77M40/101 M / 364 00:44:50

401 MIKOWSKI Mariusz Elbląg POL 81M30/160 M / 374 00:44:55

403 KĘPCZYŃSKA Aleksandra Bartąg POL Pszczółkowski Team 88K20/17 K / 28 00:44:58

406 SOBIERAJSKI Krzysztof Elbląg POL 93M20/76 M / 378 00:44:59

407 SIEPIOŁA Cezary Morąg POL Finisz Morąg 79M30/163 M / 379 00:44:59

410 LOMPERT Andrzej Elbląg POL 77M40/105 M / 382 00:45:00

414 BANAŚ Sebastian Elbląg POL Smok 76M40/106 M / 386 00:45:03

419 SIEMIANOWSKA Anetta Susz POL 77K40/3 K / 29 00:45:04

420 PIŁAT Kamil Olsztyn POL 85M30/168 M / 391 00:45:05

422 SIEMIANOWSKI Sławomir Susz POL Uks Trs Susz 75M40/109 M / 393 00:45:05

429 ŚWIDERSKI Jan Pasłęk Kb Biegam Bo Lubię Pasłęk / Kb 67M50/21 M / 400 00:45:08

432 SZYPNIK Maciej Iława POL Nihnic 72M40/113 M / 403 00:45:11

442 WIŚNIEWSKI Rafał Olsztyn POL Pszczółkowski Team 88M20/82 M / 411 00:45:18

450 MISIAK Przemyslaw Susz POL Misiak Team 83M30/179 M / 418 00:45:21

454 ZALEWSKI Daniel Susz POL 97M20/85 M / 422 00:45:23

456 JURKIEWICZ Sławomir Susz POL Rozbiegany Susz 80M30/181 M / 424 00:45:24

462 KRÓLIK Jacek Pasłęk POL Kb Biegam Bo Lubię Pasłęk 78M30/183 M / 429 00:45:28

471 OLSZEWSKI Roman Elbląg POL Elbażant Elbląg 73M40/122 M / 437 00:45:33

479 KANIEWSKI Piotr Iława POL Iława Biega 82M30/190 M / 445 00:45:37

485 SZYMAŃSKI Zdzisław Kisielice POL 62M50/26 M / 451 00:45:44

497 SIKORA Ryszard Pasłęk POL 79M30/195 M / 462 00:45:51

498 KUCIŃSKI Ireneusz Pasłęk POL Kb Biegam Bo Lubię Pasłęk 77M40/133 M / 463 00:45:52

Pełne wyniki

http://wyniki.datasport.pl/results2161/wyniki/01_OPEN.pdf

Fot. VIII Kwidzyński Bieg Papiernika

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn