Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację (4) – Tym razem na Starym Mieście

Fot. MOSiR Elbląg

Czwarte w sezonie zawody, organizowane przez oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia odbędą się 12 stycznia 2019 r. o godz. 10 na Starym Mieście . W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, bez względu na wiek i płeć – informuje Janusz Pająk z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Zgłoszenia do zawodów zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły, należy przesłać do 10 stycznia 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9:30-9:45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli). Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Biuro mieścić się będzie w Zespole Szkół Techniczno Informatycznych przy ul. Rycerskiej 2 ( łącznik pomiędzy szkołą a halą sportową od strony boiska) Start zaplanowano na godz. 10:00.

img 2125

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktacje generalną oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

img 2163

Tekst i fot. MOSiR

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn