Państwowa Lista Klasyfikacyjna - Amatorzy mają swoje priorytety

Polski Związek Badmintona prowadzi listy klasyfikacyjne w poszczególnych konkurencjach, uwzględniając wyniki w turniejach większej i mniejszej rangi. Kolejność na liście z całą pewnością nie odzwierciedla aktualnych umiejętności zawodników, ale jest dowodem na to, że oprócz graczy zrzeszonych w klubach jest cała plejada amatorów, którzy występują bardzo często (i chwała im za to), ciułają punkty i mogą pochwalić się obecnością na wspomnianych listach. I z tą intencją wyszukaliśmy nazwiska mieszkańców Warmii i Mazur, którzy walczą i czerpią z tego satysfakcję.

 

Gra pojedyncza kobiet

1.Olena PRUS SKB Suwałki 1986 podlaskie

2.Kinga RUDOLF BKS Kolejarz Częstochowa 1979 śląskie

3.Weronika GRUDZINA MLKS Solec Kuj. 1993 kujawsko-pomorskie

4.Agata ŚWIST UKS Kiko Zamość 1989 lubelskie

5.Anna NAREL LUKS Badminton Choroszcz 1989 podlaskie

6.Dorota GRZEJDAK UKS Kometa Sianów 1967 zachodniopomorskie

7.Aneta WOJTKOWSKA LKS Technik Głubczyce 1991 opolskie

8.Martyna POPRZECZKO LKS Naprzód Zielonki 1992 mazowieckie

9.Kinga STEFAŃSKA UKS Orbitek Straszęcin 1993 podkarpackie

10.BRZEŹNICKA MKS Garwolin 1959 mazowieckie

……………………………………………………….

59.Magdalena JAWOREK AZSUWM Olsztyn 1987 warmińsko-mazurskie

113.Magdalena NOGAL AZSUWM Olsztyn 1991 warmińsko-mazurskie

147 Aneta WALENTUKANIS AZSUWM Olsztyn 1990 warmińsko-mazurskie

152.Krystyna CIELECKA  1953 warmińsko-mazurskie

155 Magdalena SOSNOWSKA SLKS Tramp Orneta 1990 warmińsko-mazurskie

268.Agnieszka KOPER KKS Warmia Olsztyn 1999 warmińsko-mazurskie

Gra pojedyncza mężczyzn

1.Przemysław WACHA LKS Technik Głubczyce 1981 opolskie

2.Dmytro ZAVADSKY SKB Suwałki 1988 podlaskie

3.Rafał HAWEL SKB Piast Słupsk 1984 pomorskie

4.Adrian DZIÓŁKO UKS Hubal Białystok 1990 podlaskie

5.Wojciech POSZELĘŻNY LUKS Badminton Choroszcz 1985 podlaskie

6.Dariusz JANIK AZSAGH Kraków 1986 małopolskie

7.Przemysław URBAN LKS Technik Głubczyce 1992 opolskie

8.Mateusz DUBOWSKI UKS Hubal Białystok 1992 podlaskie

9.Tomasz PERSONA MKS Orlicz Suchedniów 1992 świętokrzyskie

10.Paweł PRĄDZIŃSKI UKS Kometa Sianów 1991 zachodniopomorskie

…………………………………………………………….

43. Radosław WALAS1976 warmińsko-mazurskie

179.Damian GOŁĘBIEWSKI AZSUWM Olsztyn 1989 warmińsko-mazurskie

190.Krzysztof SIEMIENIUK AZSUWM Olsztyn 1991 warmińsko-mazurskie

201 Bartłomiej KLUTH SLKS Tramp Orneta 1992 warmińsko-mazurskie

207.Michał GONTARZ KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie

231.Tomasz KOZŁOWSKI AZSUWM Olsztyn 1985 warmińsko-mazurskie

267 Jerzy MURACH 1962 warmińsko-mazurskie

279.Łukasz BURAKOWSKI KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie

326Krzysztof JARMOŁOWICZ 1974 warmińsko-mazurskie

344.Mariusz RUTKOWSKI UKS Jedynka Ruciane-Nida 1998 warmińsko-mazurskie

360. Adam GRALA1973 warmińsko-mazurskie

360 Paweł GŁAŻEWSKI 1973 warmińsko-mazurskie 176

360 Wojciech LASEK  1970 warmińsko-mazurskie

365 Grzegorz CHMIELEWSKI AZSUWM Olsztyn 1984 warmińsko-mazurskie

370.Paweł WIRZINKIEWICZ KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie

371Konrad JURCZAK 1970 warmińsko-mazurskie

376 Arkadiusz SMOLIŃSKI AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurski

381.Lech DRYŻAŁOWSKI AZSUWM Olsztyn 1984 warmińsko-mazurskie

381 Mateusz DOBROŃSKI AZSUWM Olsztyn 1987 warmińsko-mazurskie

402 Józef ORZOŁ 1970 warmińsko-mazurskie

430.Sebastian KIMSO SLKS Tramp Orneta 1998 warmińsko-mazurskie

448.Szymon RUTKOWSKI KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie

449.Maciej STANDO KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie

465.Mateusz BYCZUK SLKS Tramp Orneta 1994 warmińsko-mazurskie

475.Michał BARBARSKI UKS Jedynka Ruciane-Nida 1998 warmińsko-mazurskie

492 Eryk POPŁAWSKI UKS Jedynka Ruciane-Nida 1998 warmińsko-mazurskie

498.Kacper SOKOŁOWSKI KKS Warmia Olsztyn 2000 warmińsko-mazurskie

521.Kacper LOTARSKI KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie

536 Oskar POLAK UKS Jedynka Ruciane-Nida 1998 warmińsko-mazurskie

569 Mariusz NOGAL AZSUWM Olsztyn 1990

Gra podwójna kobiet

1 Katarzyna GARBACKA AZSUW Warszawa 1980 mazowieckie  Kinga RUDOLF BKS Kolejarz Częstochowa 1979 śląskie

2.Anna MOSKAL UKS Orbitek Straszęcin 1993 podkarpackie Kinga STEFAŃSKA UKS Orbitek Straszęcin 1993 podkarpackie

3.Anna BIAŁASIEWICZ 1970 mazowieckie Olga KONIUCH UTS Akro-Bad Warszawa 1983 mazowieckie

4.Barbara OGRODZIŃSKA 1982 mazowieckie  Karolina OLEJARZ  1982 świętokrzyskie

5.Weronika GRUDZINA MLKS Solec Kuj. 1993 kujawsko-pomorskie Aleksandra ROGOWSKA MLKS Solec Kuj. 1993 kujawsko-pomorskie

6.Anna BOJANEK UKS Kiko Zamość 1992 lubelskie Magdalena GAŁEK MKS Orlicz Suchedniów 1992 świętokrzyskie

7.Ewa PIOTROWSKA UKS Hubal Białystok 1991 podlaskie Edyta TARASEWICZ UKS Hubal Białystok 1991 podlaskie

8. Magdalena JAWOREK AZSUWM Olsztyn 1987 warmińsko-mazurskie Klaudia ROGALSKA AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurskie

9.Emilia GOLDWASSER UKS 2 Sobótka 1990 dolnośląskie  Joanna STOBIECKA MKS Orlicz Suchedniów 1989 świętokrzyskie

10.Emilia DOLNA SKB Piast Słupsk 1994 pomorskie Magdalena WITEK SKB Piast Słupsk 1994 pomorskie

………………………………………………………

30.Aleksandra JACZEWSKA AZSUWM Olsztyn 1991 warmińsko-mazurskie Aneta WALENTUKANIS AZSUWM Olsztyn 1990 warmińsko-mazurskie

36.Anna ŁAZARCZYK AZSUWM Olsztyn 1992 warmińsko-mazurskie Paulina RUTKOWICZ KKS Warmia Olsztyn 1993 warmińsko-mazurskie

Gra podwójna mężczyzn

1.Adam CWALINA SKB Suwałki 1985 podlaskie Michał ŁOGOSZ SKB Suwałki 1977 podlaskie

2.Łukasz MOREŃ SKB Suwałki 1986 podlaskie Wojciech SZKUDLARCZYK LKS Technik Głubczyce 1986 opolskie

3.Paweł PIETRYJA UKS Plesbad Pszczyna 1992 śląskie Przemysław URBAN LKS Technik Głubczyce 1992 opolskie

4. Jacek KOŁUMBAJEW AZSUW Warszawa 1991 mazowieckie Paweł PRĄDZIŃSKI UKS Kometa Sianów 1991 zachodniopomorskie

5.Adrian DZIÓŁKO UKS Hubal Białystok 1990 podlaskie Patryk SZYMONIAK UKS Hubal Białystok 1991 podlaskie

6.Krzysztof GLIJER MKS Orlicz Suchedniów 1992 świętokrzyskie Paweł PRZYJEMSKI MKS Orlicz Suchedniów 1993 świętokrzyskie

7.Krzysztof MAŚLANKA UKS 15 Kędzierzyn-Koźle 1977 opolskie Wojciech POSZELĘŻNY LUKS Badminton Choroszcz 1985 podlaskie

8.Tomasz PERSONA MKS Orlicz Suchedniów 1992 świętokrzyskie Filip PRZYJEMSKI MKS Orlicz Suchedniów 1992 świętokrzyskie 1897

9.Radosław TUKENDORF MKS Garwolin 1980 mazowieckie Michał ZAKRZEWSKI UTS Akro-Bad Warszawa 1982 mazowieckie

10.Mateusz CIURKOT UKS Orbitek Straszęcin 1990 podkarpackie Rafał SKRZEK UKS Orbitek Straszęcin 1989 podkarpackie

……………………………………………………………………….

30. Piotr KOWENICKI AZSUWM Olsztyn 1983 warmińsko-mazurskie Jan RUDZIŃSKI UKS Hubal Białystok 1982 podlaskie

51 Mariusz PAKULSKI 1975 mazowieckie W4660 Radosław WALAS 1976 warmińsko-mazurskie

86 Lech DRYŻAŁOWSKI AZSUWM Olsztyn 1984 warmińsko-mazurskie Kamil RASZKIEWICZ AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurskie

104.Mariusz NOGAL AZSUWM Olsztyn 1990 warmińsko-mazurskie Krzysztof SIEMIENIUK AZSUWM Olsztyn 1991 warmińsko-mazurskie

118 Lech DRYŻAŁOWSKI AZSUWM Olsztyn 1984 warmińsko-mazurskie Piotr KOWENICKI AZSUWM Olsztyn 1983 warmińsko-mazurskie

118 Piotr KOWENICKI AZSUWM Olsztyn 1983 warmińsko-mazurskie Mateusz SZAŁANKIEWICZ UKS Unia Bieruń 1987 śląskie

128 Dariusz NAHREBECKI 1971 małopolskie Radosław WALAS1976 warmińsko-mazurskie

144 Mateusz DOBROŃSKI AZSUWM Olsztyn 1987 warmińsko-mazurskie Adrian WASILEWSKI AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurskie

150 Adam GRALA  1973 warmińsko-mazurskie S1490 Tomasz STOPA1967 świętokrzyskie

150 Paweł GŁAŻEWSKI 1973 warmińsko-mazurskie Radosław WALAS 1976 warmińsko-mazurskie

150 Paweł GŁAŻEWSKI 1973 warmińsko-mazurskie Jakub SOWIŃSKI KS Wesoła Warszawa 1975 mazowieckie

150 Kamil POPŁAWSKI 1974 mazowieckie Radosław WALAS 1976 warmińsko-mazurskie

163. Łukasz BURAKOWSKI KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie Bartosz SIWEK KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie

172 Krzysztof GONTARSKI1971 mazowieckie W4660 Radosław WALAS1976 warmińsko-mazurskie

179 Krzysztof MACIELAK  1974 pomorskie N4993 Sławomir NARUSZ1967 warmińsko-mazurskie

182 Grzegorz CHMIELEWSKI AZSUWM Olsztyn 1984 warmińsko-mazurskie Arkadiusz SMOLIŃSKI AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurskie

203 Tomasz KOZŁOWSKI AZSUWM Olsztyn 1985 warmińsko-mazurskie Jacek SOKOŁOWSKI AZSUWM Olsztyn 1972 warmińsko-mazurskie

206 Mateusz DOBROŃSKI AZSUWM Olsztyn 1987 warmińsko-mazurskie Tomasz KOZŁOWSKI AZSUWM Olsztyn 1985 warmińsko-mazurskie

209 Marcin DANOWSKI  1974 warmińsko-mazurskie Krzysztof JARMOŁOWICZ 1974 warmińsko-mazurskie

209 Paweł GŁAŻEWSKI 1973 warmińsko-mazurskie Jerzy MURACH 1962 warmińsko-mazurskie

209 Mateusz KAMIŃSKI SLKS Tramp Orneta 1993 warmińsko-mazurskie Oskar KORNAFEL KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie

235 Adam GRALA 1973 warmińsko-mazurskie Jacek LEWANDOWSKI 1974 mazowieckie

247.Eryk POPŁAWSKI UKS Jedynka Ruciane-Nida 1998 warmińsko-mazurskie Mariusz RUTKOWSKI UKS Jedynka Ruciane-Nida 1998 warmińsko-mazurskie

248.Kacper LOTARSKI KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie Bartłomiej MRÓZ MMKS Kędzierzyn-Koźle 1994 opolskie

251 Michał GONTARZ KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie Szymon RUTKOWSKI KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie

251 Konrad JURCZAK 1970 warmińsko-mazurskie O4074 Józef ORZOŁ1970 warmińsko-mazurskie

260 Michał BARBARSKI UKS Jedynka Ruciane-Nida 1998 warmińsko-mazurskie Oskar POLAK UKS Jedynka Ruciane-Nida 1998 warmińsko-mazurskie

263 Michał GONTARZ KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie Maciej STANDO KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie

278 Jerzy MURACH 1962 warmińsko-mazurskie Bogdan STANKIEWICZ1966 warmińsko-mazurskie

347 Kacper LOTARSKI KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie Maciej STANDO KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie

360.Marek CIELECKI 1953 warmińsko-mazurskie Andrzej KAFTAŃSKI  1955 podlaskie

389 Damian GOŁĘBIEWSKI AZSUWM Olsztyn 1989 warmińsko-mazurskie Arkadiusz SMOLIŃSKI AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurskie

433 Oskar KORNAFEL KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie Maciej STANDO KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie

447 Łukasz BURAKOWSKI KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie Paweł WIRZINKIEWICZ KKS Warmia Olsztyn 1996 warmińsko-mazurskie

Gra mieszana

1.Robert MATEUSIAK UKS Hubal Białystok 1976 podlaskie Nadieżda ZIĘBA UKS Hubal Białystok 1984 podlaskie

2.Wojciech SZKUDLARCZYK LKS Technik Głubczyce 1986 opolskie Agnieszka WOJTKOWSKA LKS Technik Głubczyce 1987 opolskie

3.Michał SUSKI AZSWAT Warszawa 1991 mazowieckie Sylwia SAWICKA AZSWAT Warszawa 1990 mazowieckie

4.   B0188 Rafał BOGDAŃSKI 1965 mazowieckie Olga KONIUCH UTS Akro-Bad Warszawa 1983 mazowieckie

5.Hubert PĄCZEK AZSAGH Kraków 1982 małopolskie Monika BIEŃKOWSKA LUKS Badminton Choroszcz 1978 podlaskie

6.Rafał HAWEL SKB Piast Słupsk 1984 pomorskie Kamila AUGUSTYN SKB Suwałki 1982 podlaskie

7.Kamil KORBEL MKS Dwójka Blachownia 1994 śląskie Karolina GAJOS MKS Dwójka Blachownia 1994 śląskie

8.   P1929 Paweł PIETRYJA UKS Plesbad Pszczyna 1992 śląskie Justyna PASTERNAK LKS Technik Głubczyce 1992 opolskie

9.Filip PRZYJEMSKI MKS Orlicz Suchedniów 1992 świętokrzyskie Magdalena GAŁEK MKS Orlicz Suchedniów 1992 świętokrzyskie

10 Paweł PRZYJEMSKI MKS Orlicz Suchedniów 1993 świętokrzyskie Anna BELICKA MKS Orlicz Suchedniów 1994 świętokrzyskie

……………………………………………………………

22.Piotr KOWENICKI AZSUWM Olsztyn 1983 warmińsko-mazurskie Aneta WALENTUKANIS AZSUWM Olsztyn 1990 warmińsko-mazurskie

39.Bartłomiej KLUTH SLKS Tramp Orneta 1992 warmińsko-mazurskie Anna ŁAZARCZYK AZSUWM Olsztyn 1992 warmińsko-mazurskie

49.Jerzy RYBICKI MKS Garwolin 1951 mazowieckie Krystyna CIELECKA 1953 warmińsko-mazurskie

61 Łukasz JĘDRZEJAK1992 mazowieckie Paulina RUTKOWICZ KKS Warmia Olsztyn 1993 warmińsko-mazurskie

70.Mariusz NOGAL AZSUWM Olsztyn 1990 warmińsko-mazurskie Magdalena NOGAL AZSUWM Olsztyn 1991 warmińsko-mazurskie

122 Lech DRYŻAŁOWSKI AZSUWM Olsztyn 1984 warmińsko-mazurskie Aleksandra JACZEWSKA AZSUWM Olsztyn 1991 warmińsko-mazurskie

132 Hubert MATULA SLKS Tramp Orneta 1989 warmińsko-mazurskie Magdalena OKUPNIAK UKS Orkan Przeźmierowo 1989 wielkopolskie

Adam GRALA  1973 warmińsko-mazurskie T4502 Agnieszka TRZCIŃSKA  1980 warmińsko-mazurskie

160. Mateusz BYCZUK SLKS Tramp Orneta 1994 warmińsko-mazurskie Joanna NOWOSIAK SLKS Tramp Orneta 1994 warmińsko-mazurskie

160 Kamil RASZKIEWICZ AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurskie Klaudia ROGALSKA AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurskie

279 Maciej STANDO KKS Warmia Olsztyn 1994 warmińsko-mazurskie Anna ŁAZARCZYK AZSUWM Olsztyn 1992 warmińsko-mazurskie

295. Hubert JAWORSKI AZSUWM Olsztyn 1988 warmińsko-mazurskie Karolina NESKA AZSAGH Kraków 1988 małopolskie

304 Damian GOŁĘBIEWSKI AZSUWM Olsztyn 1989 warmińsko-mazurskie Aleksandra JACZEWSKA AZSUWM Olsztyn 1991 warmińsko-mazurskie

314 Kacper SOKOŁOWSKI KKS Warmia Olsztyn 2000 warmińsko-mazurskie Agnieszka KOPER KKS Warmia Olsztyn 1999 warmińsko-mazurskie

Fot. Katarzyna karpińska

{gallery}lotka16{/gallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn