Warnemünder Woche 2019 – Laserowcy z Giżycka w akcji , w Standardzie Wojciech Klimaszewski drugi w U19.

Fot. Maeiusz Kluk/Giżycka Grupa Regatowa

Grupa żeglarzy Giżyckiej Grupy Regatowej z rodziny laserowców uczestniczyła w zakończonych w niedziele (14 lipca) regatach o Puchar Europy Warnemünder Woche 2019. Zdecydowanie najlepiej spisali się Wojciech i Stanisław Klimaszewscy w klasie Laser Standard. Ten pierwszy zajął czwarte miejsce w open i był drugi w klasyfikacji 19-latków. Stanisław tez zmieścił się w czolowej dziesiątce.

W klasie Laser 4.7 Natalia Burczyńska była szósta wśród pań i trzecia w kategorii U16. Startowało wielu bardzo młodych zawodników, którzy zdobyli dużo nowych doświadczeń.

Wyniki

Klasa Standard

1 Uffe TOMASGAARD Norwegia 14.0 1.0 (6.0) 1.0 4.0 5.0 3.0

2 Maksim DZIAHEL Białoruś 35.0 4.0 2.0 (23.0) 2.0 12.0 15.0

3 Kacper STANISLAWSKI Polska 43.0 2.0 18.0 (26.0) 5.0 8.0 10.0

…............................

4 (U19-2) Wojciech KLIMASZEWSKI Giżycka Grupa Regatowa 46.0 10.0 13.0 19.0 (22.0) 3.0 1.0

9 Stanislaw KLIMASZEWSKI Giżycka Grupa Regatowa 52.0 15.0 31.0 (33.0) 1.0 1.0 4.0

40 (U19-13) Mateusz SIEDLECKI Giżycka Grupa Regatowa 172.0 35.0 39.0 (40.0) 36.0 29.0 33.0

Laser 4.7

1 Ole SCHWECKENDIEK Niemcy 12.0 (4.0) 4.0 2.0 2.0 1.0 3.0

2 Ties WIJBINGA Holandia 13.0 1.0 1.0 9.0 1.0 (17.0) 1.0

3 Anja von ALLMEN Szwajcaria 20.0 3.0 2.0 5.0 (6.0) 4.0 6.0

…...................

24 (K-6, U16-3) Natalia BURCZYNSKA Giżycka Grupa Regatowa 108.0 21.0 32.0 11.0 25.0 19.0 (45.0)

44 (U16-24)Jakub KLUK Giżycka Grupa Regatowa 192.0 19.0 (62.0) 52.0 32.0 45.0 44.0

59 (U16-31)Kamil STEMPLEWSKI Giżycka Grupa Regatowa 242.0 52.0 37.0 64.0 (72.0) BFD 30.0 59.0

67 (U16-34) Franciszek NIESIOBĘDZKI Giżycka Grupa Regatowa 303.0 68.0 67.0 (70.0) 55.0 49.0 64.0

Laser Radial

1 Przemyslaw MACHOWSKI Polska 20.0 (56.0) BFD 12.0 3.0 3.0 1.0 1.0

2 Anton Nikolai LOECK Niemcy 26.0 3.0 8.0 10.0 1.0 (17.0) 4.0

3 Oskar MADONICH Ukraina 27.0 2.0 2.0 9.0 12.0 2.0 (31.0)

…..........................

22 U17-11) Tomasz TRAJNOWICZ Giżycka Grupa Regatowa 105.0 (56.0) BFD 20.0 6.0 33.0 20.0 26.0

40 (U17-26) Konrad DZIĄBA Giżycka Grupa Regatowa 181.0 (56.0) BFD 21.0 56.0 RET 31.0 48.0 25.0

51 (U19-19) Oskar MAGUDA Giżycka Grupa Regatowa 220.0 42.0 37.0 49.0 (52.0) 44.0 48.0

52 (U17-31)Hubert MACZYSZYN Giżycka Grupa Regatowa 223.0 44.0 41.0 47.0 46.0 (50.0) 45.0

Laser Radial (kobiety)

1 Caroline ROSMO Norwegia 7.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 (8.0)

2 Laura SCHEWE Niemcy 16.0 5.0 3.0 1.0 6.0 (8.0) 1.0

3 Ekaterina SANKO Białoruś 20.0 (10.0) 4.0 4.0 3.0 3.0 6.0

…...........................

28 (U17-5)Amelia DZIĄBA Giżycka Grupa Regatowa 116.0 26.0 21.0 22.0 26.0 21.0 (29.0)

 

 

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn