Gala Sportu w Iławie (2018) – Wachlarz dyscyplin imponujący, wyróżnieni, nagrodzeni, stypendyści

Fot. ICSTiR

W piątek (22 lutego) w hali widowiskowo-sportowej odbyła się Gala Sportu w Iławie , podczas której podsumowano miniony 2018 rok. To zawsze okazja, by przypomnieć największe sukcesy, a także wyróżnić i nagrodzić najlepszych zawodników i trenerów. Iława jest jednym z głównych ośrodków sportu i rekreacji w regionie. Można tu z powodzeniem uprawiać wiele dyscyplin indywidualnych i zespołowych.

Listę sporządziła Rada Sportu. Przeglądając ją widać reprezentantów różnych sportów (m. in. karete, taekwondo, pływanie, triathlon, piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka, wioślarstwo, żeglarstwo, sport niepełnosprawnych). Przyznano też stypendia zawodnikom, którzy już osiągnęli wysoką klasę i są znakomitymi ambasadorami miasta.

WYRÓŻNIENIA DLA ZAWODNIKÓW:

1. Igor Stasiorowski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate).

2. Maciej Korpalski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate).

3. Kamil Sochaczek (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate).

4. Marcel Gogolew (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki taekwondo).

5. Natan Gogolew (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki taekwondo).

6. Nell Obrębska (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki taekwondo).

7. Max Zieliński (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki taekwondo).

8. Aleksandra Urbańska (SSP Orka Iława).

9. Sandra Wiśniewska (SSP Orka Iława).

10. Bartosz Zalewski (SSP Orka Iława).

11. Maciej Jan Paliński (SSP Orka Iława).

12. Natalia Drzewiecka (SSP Orka Iława, lekkoatletyka).

13. Dawid Mazurowski (ITS Jeziorak Iława, piłka nożna).

14. Michał Foj (ITS Jeziorak Iława, piłka nożna).

15. Irena Henisz (IKS Morena Iława).

16. Marianna Dorociak (IKS Morena Iława).

17. Agnieszka Pokojska (IKS Morena Iława).

18. Maria Kieloch (IKS Morena Iława).

19. Rafał Chaberski (IKS Morena Iława).

20. Stanisław Piasek (IKS Morena Iława).

52937456 1026599574200444 6198124007015841792 o picture5c7652294aec0

NAGRODY DLA ZAWODNIKÓW:

1. Regina Szczypiorska (IKS Morena Iława).

2. Szczepan Polkowski (IKS Morena Iława).

3. Miłosz Pniewski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate).

4. Igor Tasarz (ITS Jeziorak Iława, sekcja sportów walki taekwondo).

5. Krystian Rybiński (ITS Jeziorak Iława, sekcja sportów walki taekwondo).

6. Daniel Niedźwiecki (ITS Jeziorak Iława, sekcja sportów walki taekwondo).

7. Alicja Lorkowska i Filip Słowik (UKS Gracja Iława).

8. Natalia Chojnowska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

9. Alicja Michalewska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

10. Jan Klinicki (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

11. Oskar Wielczyk (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

12. Wiktoria Borszewska (MKS Zryw - Volley Iława).

13. Zuzanna Iwankowska (MKS Zryw - Volley Iława).

14. Agata Kowalska (MKS Zryw - Volley Iława).

15. Radosław Galas (ITS Jeziorak Iława, piłka nożna).

16. Emilia Nowińska (WiR Iława).

17. Julia Panuś (WIR Iława).

18. Julia Palikowska (WIR Iława).

19. Aleksandra Wolska (WIR Iława).

20. Zuzanna Gaudyn (WIR Iława).

21. Aleksandra Sagan (WiR Iława).

22. Anna Krezymon (WiR Iława).

23. Maciej Jeżyński (WIR Iława).

24. Mateusz Jeżyński (WiR Iława).

25. Wiktor Józefowicz (WiR Iława).

26. Filip Rybiński (SSP Orka Iława).

27. Janusz Kazimierz Ciarczyński (SSP Orka Iława).

28. Maciej Jacuński (SSP Orka Iława).

29. Mateusz Krajewski (SSP Orka Iława).

30. Jakub Zalewski (SSP Orka Iława).

31. Pola Dzik (SSP Orka Iława).

32. Maja Nojman (SSP Orka Iława).

33. Liliana Izabela Kukiełka (SSP Orka Iława).

34. Maria Żelazna (SSP Orka Iława).

35. Michał Jonowski (SSP Orka Iława).

36. Dawid Patryk Goryński (SSP Orka Iława).

37. Mikołaj Rafał Musiński (SSP Orka Iława).

38. Kamil Kalbarczyk (SSP Orka Iława).

39. Patryk Jakubczyk (SSP Orka Iława).

40. Jakub Rutkiewicz (SSP Orka Iława).

41. Anna Kołatka (SSP Orka Iława - triathlon).

42. Katarzyna Rumińska (SSP Orka Iława - triathlon).

43. Paulina Bohater (SSP Orka Iława - triathlon).

44. Mikołaj Andrzej Jednaszewski (SSP Orka Iława - triathlon).

45. Krzysztof Białaś (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

52724320 1026599057533829 6655421308303572992 o picture5c7652239031e

NAGRODY DLA TRENERÓW:

1. Mieczysław Pietroczuk (MKS Zryw - Volley Iława).

2. Radosław Burza (SSP Orka Iława - triathlon).

3. Błażej Matysiak (SSP Orka Iława - pływanie).

4. Tomasz Dariusz Gąska (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate).

5. Krzysztof Obrębski (ITS Jeziorak Iława - sekcja sportów walki taekwondo).

6. Arkadiusz Szewczyk (IKS Morena Iława).

7. Maria Madej (WIR Iława).

8. Paweł Pierczyński (WIR Iława).

9. Michał Maśkiewicz (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

10. Marek Karbowski (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

11. Wojciech Janusz (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

STYPENDIA:

1. Kacper Sagan (WIR Iława).

2. Mikołaj Wilczyński (WIR Iława).

3. Aleksander Przybyszewski (WIR Iława).

4. Paulina Józefowicz (WIR Iława).

5. Dawid Różankiewicz (WIR Iława).

6. Bartosz Pietrewicz (WIR Iława).

7. Nikodem Fiałkowski (WIR Iława).

8. Maja Bużycka (SSP Orka Iława - triathlon).

9. Iga Grygiencza (SSP Orka Iława - triathlon).

10. Szymon Maciej Dzik (SSP Orka Iława - triathlon).

11. Jakub Bogusiewicz (SSP Orka Iława - triathlon).

12. Maksymilian Kopiczko (SSP Orka Iława - triathlon).

13. Piotr Malinowski (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

14. Jakub Gołębiowski (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

15. Klaudia Maria Żelazowska (IKS Morena Iława).

16. Wiktoria Witkowska (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate).

17. Agata Barwińska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie).

52926845 437390566997450 6009735510073802752 n 531723

Wyłoniono dziesiątkę plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca 2018 roku wg. czytelników Gazety Iławskiej. Gala z tym związana odbędzie się w poniedziałek 4 marca o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Portu Śródlądowego Iława przy ul. Chodkiewicza.

ZŁOTA DZIESIĄTKA PLEBISCYTU SPORTOWEGO GAZETY IŁAWSKIEJ 2018

1. Arkadiusz Kuciński, piłka nożna (Jeziorak Iława) 24.0%

2. Adrian Przybyła, biegi/tenis stołowy (Iława) 15.2%

3. Barbara Stępniak, biegi (Rozbiegany Susz) 11.7%

4. Piotr Pawlik, piłka nożna (Osa Ząbrowo) 5.5%

5. Emilia Włodarska, tenis stołowy (Jeziorak Iława) 5.3%

6. Łukasz Brzeziński, siatkówka (CSiR Pałac Kamieniec) 4.5%

7. Kacper Borecki, piłka nożna (Unia Susz — Młode Talenty) 4.3%

8. Natalia Chojnowska, żeglarstwo (MOS Iława) 4.2%

9. Daniel Sikorski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo) 4.1%

10. Joanna Tomaszewska, biegi (Biegacze Gorszego Sortu Iława) 3.9%

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn